صفحه 13 از 77 نخست ... 3101112131415162363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 767

موضوع: سراميک صنعتي اردكان ( كسرا )

کاربر فعال
    تشکر شده 676 بار در 99 ارسال
    سلام.

کسی از افزایش سرمایه این شرکت خبر نداره. این سهم در تاریخ 17 تیر مجوز افزایش سرمایه گرفته و 60 روز بیشتر فرصت نداره. ولی خبری از انجام افزایش سرمایه نیست. لطفا هرکی اطلاع دقیقی داره، اطلاعات بده. ممنون

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bourse1 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی زمانه کهن آواتار ها
    تشکر شده 64 بار در 24 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bourse1 نمایش پست ها
    سلام.

کسی از افزایش سرمایه این شرکت خبر نداره. این سهم در تاریخ 17 تیر مجوز افزایش سرمایه گرفته و 60 روز بیشتر فرصت نداره. ولی خبری از انجام افزایش سرمایه نیست. لطفا هرکی اطلاع دقیقی داره، اطلاعات بده. ممنون

با سلام و درود
    دوست گرامی شرکت سرامیک صنعتی اردکان یک شرکتی با پتانسیل بسیار بالا می باشد جالب است بدانید که تولیدات این شرکت علی رغم اسمش که ممکن است در بعضی موارد غلط انداز باشد و با سرامیکهای ساختمانی خلط موضوع ایجاد کند تولید گلوله های سرامیکی و در طرح توسعه تولید محصولاتی با فاز اکتیو آلومینا می باشد و تنها شرکت تولید کننده در خاورمیانه است.
    این شرکت دارای سهمی بسیار ارزنده و بنیادی است اینکه شما با تحلیل خود یا به پیشنهاد فردی وارد این سهم شده اید جای بسی تبریک است بدانید اگر مباحث اخیر بر سر راه بازار سرمایه قرار نمی گرفت اکنون حتی حجم مبنا را هم نمی توانستند بگیرند لیکن آب گل آلود شده و هر کسی از این آب ماهی گرفت به تحلیل بنده ماهی بزرگی گرفته است. بهتر است بدانید که سهم دارای افزایش سرمایه مورد اشاره شما می باشد لیکن یک مشکل کوچک داشته که اخیرا با توجه به اینکه بنده در جزئیات ماجرا قرار دارم مرتفع گردیده است و آن مشکل هم مربوط به دارایی سهم شرکت فراورده های نسوز آذر در این شرکت بوده است. شرکت کاذر در قیمت 654 تومان دارایی خود از سهام این شرکت را به خریدار واگذار نموده لیکن به دلیل اینکه در آنزمان سهم در وثیقه رهنی بود امکان انتقال و حتی جایگزینی وجود نداشت لیکن با نزدیک شده به زمان افزایش سرمایه و الزام به انتقال سهم مذکور از طرف شرکت فراورده های نسوز آذر با عنایت به اینکه این انتقال تحت شرایط مزایده و در لوای یک معامله بلوکی باید انجام می گردید و از این رهگذر شرکت کاذر در خصوص تفاوت 654 تومان تا 3600 تومان قیمت بلوکی معامله در مزایده سود شناسایی می کرد تنها راه اقدام از طریق انتقال حقوقی و ترک تشریفات بود که مقدمات این کار فراهم شده و رای دادگاه مبنی بر رد مال از طرف کاذر به خریدار صادر گردیده و بالطبع شرکت کاذر یک وکالت نامه تام الاختیار در خصوص مال فوق الذکر به خریدار ارائه نموده و مراحل پایانی خود را طی می کند. به عقیده بنده و با توجه به اطلاعاتی که دارم افزایش سرمایه با توجه به روند فوق در موعد قانونی خود انجام می گردد.
    ضمنا مشاهده نمودید که این سهم در اوج نابسامانی تعداد 103 هزار سهم صف فروش گردید که مقداری از آن هم بازی بورسبازان بود و این سهم فروشنده ای ندارد .با توجه به موارد فوق وقتی که افزایش سرمایه اتفاق افتاد پدیده شارپ دامنگیر این سهم خواهد شد تمام مطالب فوق برای حالت عادی بازار است . ریسک بازار جای خود دارد.
    " آنچه به مقصود می رسد عزم و اراده است نه تمنا و آرزو "

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید زمانه کهن از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 676 بار در 99 ارسال
    با سلام و درود بر همشهری عزیزم
    از اطلاعاتی که دادید ممنونم. من حدود9000 تا سهم کسرا را رو 2700 خریدم و دارم. میخوام فردا 9000 تا دیگه اگر منفی خورد بخرم. بعبد میدونم افزایش سرمایه در مهلت قانونی انجام بشه، چون تا 16 شهریور پایان مهلت مجوزشه و باید دوباره مجوز بگیره.

توصیه به خرید سهم خوب دیگه ای ندارید؟

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bourse1 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 202 بار در 36 ارسال
    درود بر دوستان

استاد عزیز :وحید 20 گرامی ممنون می شم که نظرتون رو در مورد وضعیت حال این شرکت بفرمایید.با توجه به حجم عرضه در این سهم آیا نگهداری این سهم را به صلاح می دانید با تشکر فراوان.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید taranom از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط taranom نمایش پست ها
    درود بر دوستان

استاد عزیز :وحید 20 گرامی ممنون می شم که نظرتون رو در مورد وضعیت حال این شرکت بفرمایید.با توجه به حجم عرضه در این سهم آیا نگهداری این سهم را به صلاح می دانید با تشکر فراوان.
    با سلام
    ممنون میشم اگر از لفظ استاد استفاده نکنید

در مورد کسرا همانگونه که قبلا هم عرض شد روند شرکت رو به جلو هست و طرحهای توسعه خوبی هم داره و در یکی دو سال اخیر هم بازده خوبی رو برای سهامدارانش بهمراه داشته
    افزایش سرمایش باید تا الان دعوت به مجمعش میومد و ظاهرا همانطور که امور سهام گفته بود و در صفحات قبل اشاره کردم مجوز فعلی مهلتش تموم بشه و مجبور بشند مهلت رو تمدید کنن

در مورد نگهداری سهم اگر دیدتان میان مدت و بلند مدت است بله مناسب میدونم
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 43 ارسال
    فقط کسرا

عضو جدید
    تشکر شده 20 بار در 11 ارسال
    مهلت افزایش سرمایه که گذشت... کسی خبر داره تمدید شده یا نه ؟؟؟ تا کی مهلت داره ؟؟؟؟
    روندو چطور میبینید ؟

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zarineh از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarineh نمایش پست ها
    مهلت افزایش سرمایه که گذشت... کسی خبر داره تمدید شده یا نه ؟؟؟ تا کی مهلت داره ؟؟؟؟
    روندو چطور میبینید ؟
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    مهلت افزایش سرمایه تمدید شده 1 ماه.... همه چیز رو براهه و عالی این جو حاکم بهانه داد به برخی از سفته بازها و برخی از آقایون که این قیمت ها جذاب بشه برای معامله عمده.همه ما میدونیم این سهم فروشنده نداره فقط دارند قیمت رو بازی میدند همین. اگه این ها صف فروشش نمی کردند و این بازیها به قول دوستمون آلان دنبال حجم مبنا باید می گشتیم براش.استراتژی خودم نگهداریه حتی اگه جنگ هم بشه که نمیشه
    موفق و پریود باشید

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarineh نمایش پست ها
    روندو چطور میبینید ؟
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    مهلت افزایش سرمایه تمدید شده 1 ماه.... همه چیز رو براهه و عالی این جو حاکم بهانه داد به برخی از سفته بازها و برخی از آقایون که این قیمت ها جذاب بشه برای معامله عمده.همه ما میدونیم این سهم فروشنده نداره فقط دارند قیمت رو بازی میدند همین. اگه این ها صف فروشش نمی کردند و این بازیها به قول دوستمون آلان دنبال حجم مبنا باید می گشتیم براش.استراتژی خودم نگهداریه حتی اگه جنگ هم بشه که نمیشه
    موفق و پرسود باشید

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sepehr.90 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    سلام
    بیشتر سبد من کسراست که البته از چند ماه پیش داشتم و از کانالی که با شرکت پیداکردم مطمئن شدم این سهم آینده ی خوبی تاحداقل چند ماهه آینده خواهد داشت
    من نمی خوام تبلیغ این سهم رو بکنم چون چندبار حتی خواستم بفروشم ولی بازم صبرکردم ولی به هرجهت انشالا که برای سهام داراش و همچنین خودم سهم خوب و دلچسبی باشه
    اینم بگم خود سهم فارق از بحث افزایش سرمایه قابلیت به مبلغ 6000 تومن رسیدن رو.تا آخر سال خواهد داشت
    انشالا

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حسنعلی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 77 نخست ... 3101112131415162363 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)