صفحه 105 از 134 نخست ... 55595102103104105106107108115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,041 به 1,050 از 1334

موضوع: موج سوم

عضو عادی
    تشکر شده 359 بار در 96 ارسال
    با سلام و عرض ادب خدمت آقا مسلم عزیز و بزرگوار

ضمن تشکر مجدد بخاطر تحلیلهای زیبا و ارزشمندتون.
    در آخرین پستی را که در ارتباط با فسرب خدمتون ارسال کردم و تحلیلی زیبا و جامع از آن سهم قرار دادید
    به نکته ای در ارتباط با الگوی شارک نظرم را جلب کرد که خدمتتون عرض می کنم

با مروری که بر روی کتاب معادلات هارمونیک نوشته اسکات ام کارنی ، سایت www.harmonicpattern.com و الگوهای قیمتی هارمونیک که در سایت
    www.100strategy.blogfa.com می باشد داشتم ، اشاره ای به الگوی هارمونیک شارک ندیدم.

می خواستم ازتون خواهش کنم که اگر مقدور است مختصری از مشخصات الگوی شارک را ذکر بفرمائید و در صورت در دسترس بودن منابع اینترنتی
    یکی دو نمونه از سایتهائی را که این الگو را ارائه می دهند معرفی بفرمائید. متشکرم

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ashktorab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    اشکتراب عزیز این فایل مربوط به پترن شارک از اسکات کارنی هست که براتون آپلود کردم

http://uplod.ir/cjyyvtyfzgrz/sharkpdf.pdf.htm

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 561 بار در 153 ارسال
    سلام اقا مسلم

من از جهت بنیادی خیالم از پلوله راحته. فقط می خواستم یکبار تکنیکالی اش را شما هم بررسی و اعلام نمایید. قبلا برخی دوستان همچون محسن مختاری عزیز زحمتش را کشیده اند.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید راد نمایش پست ها
    سلام اقا مسلم

من از جهت بنیادی خیالم از پلوله راحته. فقط می خواستم یکبار تکنیکالی اش را شما هم بررسی و اعلام نمایید. قبلا برخی دوستان همچون محسن مختاری عزیز زحمتش را کشیده اند.
    در مورد بلند مدت سهم قبلا گفتم که این سهم از شگفتی های امسال هست ، اما در مورد روند کوتاه مدت من و محسن عزیز خیلی بحث کردیم اما به نتیجه مشترک نرسیدیم!

چیزی که میتونم در مورد وضعیت فعلیش بگم این هست که در منطقه بسیار حساسی هستیم که اگر عبور کنه تقریبا راهش به بالا هموار هست و اگر از این منطقه به پایین برگرده
    باز هم راهش کاملا هموار است!

عضو فعال 2691 آواتار ها
    تشکر شده 659 بار در 239 ارسال
    سلام و خدا قوت خدمت مسلم عزيز
    آقا اين فباهنر كي ميخواد يه تكوني به خودش بده؟ چقدر قروقميش مياد

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید 2691 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    سلام راشین عزیز ، خیلی خوشحال شدم پست شما رو اینجا دیدم استاد

در مورد قشکر کاملا خاطرم هست اون زمان شما اعتقاد داشتید قشکر در حال تشکیل موج سوم هست که حق با شما بود و صعود شارپی که شکل گرفت موج 3 بود نه 5

در مورد بکام من هم در بلند مدت با این تارگت موافقم و یک تارگت منطقی هست
    و میتونه بالاتر هم ببینه البته همونطور که گفتید رشدی مثل رشد قشکر شاید دیگه اتفاق نیفته ،
    در قشکر موج سوم 3.4 برابر موج 1 صعود کرد که اگه بخواهیم در بکام معادل سازی کنیم به 1200 تومن میرسیم !!!

اما در کوتاه مدت من حد ضرر 1615 را قرار دادم که با توجه به الگوی گارتلی صعودی که شکل گرفته خیلی امیدوارم که فعال نمیشه.

راشین عزیز ، تنها موردی که الان متوجهش شدم و کمی نگرانم کرده شاخص گروه برقی هست
    من تصور میکردم اصلاح موج 4 این شاخص تمام شده (با توجه به مقدار زیاد اصلاح که بیش از 50 درصد موج 3 را اصلاح کرد)
    اما حالا که دقیقتر نگاه میکنم به نظر میاد
    با توجه به ساختار 5 موجی اخرین موج نزولی این احتمال وجود داره که هنوز موج چهارم تمام نشده باشه
    و این اصلاح فقط موج a از 4 بوده باشه

و اگه ریز موجها را ترسیم کنیم به نظر میاد که به صورت زیر هست:

خب در صورتی که این موج شماری درست باشه الان موج b ما تمام شده و باید اصلاحی در قالب موج c داشه باشیم!!!
    که این با چارت بکام هم خوانی ندارد

البته من به چارت بترانس که نگاه کردم کاملا حرکات شاخص مشابه چارت بترانس هست و به نظر میاد شاخص شاید بیش از 80 درصد با بترانس حرکت میکنه اما این سوال مطرح میشه که در صورت شکل گیری موج اصلاحی در روند کوتاه مدت بترانس آیا این امکان وجود داره در کوتاه مدت بکام شاهد صعود شارپ باشیم؟
    سلام مسلم عزیز خواهش می کنم شرمنده نکنید لقب استادی به هیچ وجه برازنده من نیست،از لطفتون ممنونم

اما در مورد شاخص گروه برقی اینطور که من نمودار شما رو دیدم کاملا حق با شماست و در مورد بترانس هم من هنوز معتقد به قرار گیری سهم در موج b اما این موج در بترانس می تونه تا 520 و حتی 580 هم ادامه پیدا کنه
    در مورد بکام اگر بخواهیم سهم را همسو با شاخص گروه در نظر بگیریم باید همین باشد که شما فرمودید و نباید انتظار رشد آنچنانی داشته باشیم اما از آنجاییکه نمودار بکام هیچ همگرایی با شاخص گروه ندارد، به نظرم بهتر است جدا بررسی شود هر چند ظاهرا کار منطقی نیست اما من همیشه بررسی نمودار سهم را بر شاخص ترجیح می دهم.
    بکام هم تا زمانیکه حداقل از مقاومت 200 عبور نکرده نمیشه به صعودش مطمئن بود بنابراین حد ضرری که شما در 1615 قرار دادید بسیار عالی و منطقیست اما تا زمانیکه حد ضرر فعال نشده ماندن با سهم با همه اذیت و آزارهایی که دارد می تواند بسیار سود آور باشد .
    در مورد اینکه ممکن است بکام هم در موج b باشد، فقط زمانی می توان نظر داد که حداقل رشدی تا حدود 256 داشته باشد از آنجا به بعد با توجه زیر موج ها بهتر می تونیم تصمیم بگیریم با سهم بمانیم یا خارج شویم ،به هر حال با در نظر گرفتن حد ضرر منتظر رشدی چه در قالب موج b و چه موج 3 حداقل تا 256 تومان خواهیم بود

این اصلاح کاملا کلاسیک بکام از 1999 ریال تا 1615 ریال که دقیقا تا فیبوی 161.8% موج b انجام شد من رو بیشتر به ادامه روند صعودی خوشبین کرده,عبور از 183 تومان هم بر خوشبینی من اضافه می کند پس منتظر می مانیم
    البته حد ضرر را دو سه تومان پایینتر بگذاریم برای گرفتن نویزها بد نیست

عضو فعال مسلم آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام مسلم عزیز خواهش می کنم شرمنده نکنید لقب استادی به هیچ وجه برازنده من نیست،از لطفتون ممنونم

اما در مورد شاخص گروه برقی اینطور که من نمودار شما رو دیدم کاملا حق با شماست و در مورد بترانس هم من هنوز معتقد به قرار گیری سهم در موج b اما این موج در بترانس می تونه تا 520 و حتی 580 هم ادامه پیدا کنه
    در مورد بکام اگر بخواهیم سهم را همسو با شاخص گروه در نظر بگیریم باید همین باشد که شما فرمودید و نباید انتظار رشد آنچنانی داشته باشیم اما از آنجاییکه نمودار بکام هیچ همگرایی با شاخص گروه ندارد، به نظرم بهتر است جدا بررسی شود هر چند ظاهرا کار منطقی نیست اما من همیشه بررسی نمودار سهم را بر شاخص ترجیح می دهم.
    بکام هم تا زمانیکه حداقل از مقاومت 200 عبور نکرده نمیشه به صعودش مطمئن بود بنابراین حد ضرری که شما در 1615 قرار دادید بسیار عالی و منطقیست اما تا زمانیکه حد ضرر فعال نشده ماندن با سهم با همه اذیت و آزارهایی که دارد می تواند بسیار سود آور باشد .
    در مورد اینکه ممکن است بکام هم در موج b باشد، فقط زمانی می توان نظر داد که حداقل رشدی تا حدود 256 داشته باشد از آنجا به بعد با توجه زیر موج ها بهتر می تونیم تصمیم بگیریم با سهم بمانیم یا خارج شویم ،به هر حال با در نظر گرفتن حد ضرر منتظر رشدی چه در قالب موج b و چه موج 3 حداقل تا 256 تومان خواهیم بود

این اصلاح کاملا کلاسیک بکام از 1999 ریال تا 1615 ریال که دقیقا تا فیبوی 161.8% موج b انجام شد من رو بیشتر به ادامه روند صعودی خوشبین کرده,عبور از 183 تومان هم بر خوشبینی من اضافه می کند پس منتظر می مانیم
    البته حد ضرر را دو سه تومان پایینتر بگذاریم برای گرفتن نویزها بد نیست
    ممنون راشین عزیز

امروز جالب بود که تمام گروه برقی منفی بودند و حتی بترانس صف فروش شده بود و فقط بکام بود که در مثبت کامل معامله میشد.

عضو عادی استیو جابز آواتار ها
    تشکر شده 125 بار در 17 ارسال
    سلام
    من هم مدتیست که نظرم روی بکام مثبته و درصد قابل توجهی از سبد را به آن اختصاص داده ام
    شاخص گروه برقی همبستگی خیلی زیادی با بترانس دارد
    از آنطرف موارد زیادی مشاهده میشود که شاخص و بکام در جهت خلاف هم حرکت کرده اند
    درست و اصولی آن این است که ضریب همبستگس بین بکام را با شاخص دستگاههای برقی حساب کنیم
    ولی از آنجا که حدود یکساعت زمان میبرد و زمان آنرا ندارم و از طرفی در نمودارشان کاملا مشخص است در عکسهای زیر آنرا مشخص کرده ام.
    عکس اول مربوط به نمودار بکام و شاخص گروه است در مناطقی که با رنگ سبز مشخص شده اندصعود قرمز نزول و زرد روند خنثی است همانطور که میبینید موارد بسیاری از عدم هماهنگی آنها به چشم میخورد
    در عکس دوم هم نمودار بترانس و شاخص گروه را ملاحظه میکنید که تقریبا با هم یکی هستند
    البته با نگاهی به ارزش بازار این دو شرکت هم میتوان پی برد که چون ارزش بازار بترانس بیش از 10.3 برابر بکام است تاثیر آنها با هم قابل ملاحظه نیست

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید استیو جابز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال
    سلام مسلم جان. اقا اگه لطف کنی تحلیل میان مدتی از قثابت و قشکر برامون بذاری ممنونت میشم و دستت رو از دور می فشارم. موفق باشید.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    با سلام من نیز امروز پله دوم بکامو خریدم...در صورت عبور از مقاومت مهم185 و 200...تو بازه میام مدت باید قیمتهای 600 ت رو ببینه، خبرهای بنیادیشم آروم آروم داره میاد بیرون...البته پیشنهاد خرید نیست ...موفق باشید...

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع