صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 188

موضوع: داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

..سلام...
    .بدی دوستان دیدن..حلال..کنند...اگر بی ادبی...تندی...از جانب بنده سر زد...به بزرگی خودتان ببخشید....
    به علت ...یه سری مشکلات....فروم..نویسی برایم....مقدور...نیست.....ارادت مند..همگی...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال H.samimi آواتار ها
    تشکر شده 6,539 بار در 1,907 ارسال

چه خبر بدی من که متاثر شدم
    به هر حال امیدوارم هر جا که هستید موفق پیروز باشید کمتر کسی رو دیدم توی این بازار مکاره مثل mey عزیز اینقدر بی غل و غش و دلسوز زحمات خودشو تقدیم دوستانش بکنه
    برای خودت و خانواده ات خوشی و سلامتی آرزومندم
    انشاله هر چه زودتر مشکلاتت حل بشه
    هر از گاهی سر بزن به این فروم
    دوستت داریم

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید H.samimi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 570 بار در 177 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ..سلام...
    .بدی دوستان دیدن..حلال..کنند...اگر بی ادبی...تندی...از جانب بنده سر زد...به بزرگی خودتان ببخشید....
    به علت ...یه سری مشکلات....فروم..نویسی برایم....مقدور...نیست.....ارادت مند..همگی...
    با سلام
    جناب mey همیش از تحلیل های نابتون استفاده کردم. حیف است از دانش شما استفاده نکردن.
    ان شاالله هر چه سریع تر مشکلتون حل بشه و دوباره شاهد مطالب زیباتون باشیم.

موفق باشید.
    در پناه حق.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید deh-ab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مخلص تمام..دوستان... ارادتمند..همگی....
    ..کلا بازار هم بترکه..ددام..100...105..تومانی فعلی...بازدهی بسیار..مناسبی داره.......
    باید قبل از فروش طرف از خودش بپرسه..که...ددام..100..تومانی..ب ا این..تحولاتی که در فروش شرکت در 2 ماه اخیر اتفاق افتاده..انهم...در شرایطی..که بسیار نزدیک..به..مجوزیم...چه..توجیه ..داره....نفت بریزه...اهن..بیاد ..پایین..چه ربطی به ددام داره.....همه را با یه سنگ زدن...اشتباهه...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..کلا ..ملت مریض ت......شریف..دارند...980..990..میخر د....880...3 روز بعد..میفروشند....خوب داداش..نخر..مریضی سرمایت را از سر راه اوردی.....اگر خریدی...برای تجدید دارایی...خوب نگه دار..بزودی مجوز می اید....انوقت...خواهی دید..دارویی 100 تومانی...با این فاند..متحول...چه سودی برایت داره.
    در یکی از گرو ها دیدم..طرف در دل ..میکرد..که 185 تومانش در 2 ماه شده 130 تومان....فبیرا قبل مجمع نخریده ..بعد با تمام 130 باقی مانده رفته فبیرای 210..220..تومانی...خریده.........
    در بازار..حواستان..نباشه سرمایتون به چشم..به هم..زدنی..بر باد..میره......
    متناسب با شرایط بازار...منطقی بخرید...و منطقی تر بفروشید.......

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با جناب بشیری..و..جوانمرد صحبت..کردم....افزایش سرمایه رفته...کمیته.....حتی 1 صدم درصد هم ازش کم..نشده..و هیچ..ایرادی..نداره.....تاخیر در ارسال مجوز هم..بخاطر بدهی هیات..مدیره بوده...که تخلف بوده...و 1 ماه 10..15...روز پیش بدهی پرداخت..شده....احتمالا ..مجوز بزودی صادر بشه.....خلاصه دیر ..زود داره سوخت سوز..نداره.......
    شرکت..مکاتبات..و...طی مراحل ..برای دریافت وام..30..میلیاردی ...4 درصدی را اغاز..کرده...فقط..منتظر...مجوز ند....از روز بعد..مجمع..هم..میروند..دنبال.. ثبت.......چون..تا از 141 در نیایند..وام..را نمی دهند.....تمام تلاششان..اینه..که قبل از 10..اسفند....وام..را دریافت..کرده باشند...

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

.....دارویی به قیمت اسمی..با تغیرات..مهم..فاندی..و تغیرات بزرگتر ..بعد..مجمع..را..به ثمن..مفت..نفروشید........سهم..را ..با هر دوز ..کلکی...دارند.جمع...میکنند..... ..طرف وقتی بازار..منفیست اردر..میگذارد جهت ..ترساندن..ملت...هیچ..فروشنده ایی..انهم..در سهمی با این..حجم..معاملات..و شناور اندک..همچین..کاری را نمیکنه....
    الکی هم..نخرید...هیجانی ..بالا میخرید...طرف از شما ..نوسان..میگیره...و..هم...ضرر ...شناسایی نشده در پرتفوی به استرستان..می افزاید.....

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

جناب می بین دو دارویی دتماد وددام کدامشو برای سهامداری 6ماهه ارجح تر میدونید یا 50به 50از هر کدام خرید شود

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    جناب می بین دو دارویی دتماد وددام کدامشو برای سهامداری 6ماهه ارجح تر میدونید یا 50به 50از هر کدام خرید شود
    ارادت..جناب...ابشار...عزیز.....
    جفتشان...در گروه ..دارویی..با 2 علت...متفاوت..چند س و گردن ..بالاترند...دتماد....فاند صرف..........ددام...قیمت..اسمی . تحولات ..فاندی..به همراه شناور اندک....
    بنظرم..پولی را که قصد خرید دارید..تقسیم..کن..و ..از جفتشان...بخر..البته منفی..و پله ایی.......هر دو بازدهی...مناسبی دارند...و...ریسکی بسیار اندک...
    دقیق..نمیدانم..کدام..بازدهی بالاتری ..میده.....اگر..میدانستم...خودم ..قطعا...یکی از این 2 را می فروختم...و صرف خرید..دیگری..میکردم...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فروش ددام...100..تومانی انهم......در نزدیکی های ..مجوز
    اشتباهی بزرگه....

خطر داره....
    حسن
    ویرایش توسط mey : 2018/12/21 در ساعت 18:10

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)