صفحه 8 از 19 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 188

موضوع: داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

..اگه این سهم ارزشمند نبود..این بازیها را در نمی اوردن......
    ...باور..کنید..فاند این سهم...متحول شده اساسی.....
    در 3 ماهه دوم..با فروش 14.میلیاردی..6..میلیارد سود..ناخالص ساخته...
    یعنی 8..میلیارد بهای تمام شده داشته..که..4/9 ..مواد..اولیه..و 3/1..سربار و دسنمزد..مستقیم....دسنمزد..و سربار..عینا..مشابه 3 ماهه اول بوده....با اینکه فروش 2 برابر شده..
    در 2 ماهه مهر ..ابان..14..میلیارد..فروخته..و احتمالا تا 3 ماهه سوم..21..میلیارد..میفروشه......و حدود 10...10/5..میلیارد سود ناخالص در این 3 ماهه..میسازد....
    ..هزینه..مالی را 5/8...و تشکیلاتی را 1/3..بگیریم.....سهم..حدود 3..3/5..میلیارد سود خالص خواهد ساخت....26..35..تومان...
    در ضمن..شرکت..9..میلیارد پول فروش دفتر مرکزی را گرفته.........
    ....فریب اینها را نخورید....سهامداری..کنید تا مجوز..واماندش بیاد...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...دارویی..که به سود 25..تا 35 ..تومانی در 3 ماهه سوم..میرسه...بعد تجدید دارایی..30...میلیارد..وام..4 درصد..میگیره...9..میلیارد هم..پول دفترش ..دستشه....یعنی 39.میلیارد..منابع..مالی ..با هزینه..مالی بسیار اندک.....
    الان شرکت..130..میلیارد..وام..داره.. ه داره..سالی 21 میلیارد یا سهمی 200 تومان..بهره..میده....
    91/5..میلیارد ..با سود 22.......38/6..میلیارد با سود 18..درصد........حساب..کنید 39..میلیارد از این..وام..ها با ....منابع.مالی 3..4..درصد...جابجا..بشه.....سهمی 60..70..تومان..هزینه..مالیش ..کم...میشه...
    با تمام..این تفاسیر ...سهم را 100 دارید...میفروشید...قطعه ساز..زیر 120..130..نداریم...ددام..دارویست. ..سود عملیاتی خوب در 3 ماهه سوم..می سازه...با خروج از 141...هزینه..مالیش ..می تواند...تا نصف هم..کم..بشه...
    شناور سهم...بسیار اندکه......
    ددام..10 سر و گردن بالاتر از دزهراویست....دزهراوی 141....ددام..103..........
    بنظرم..سهامداری با سهم..بازدهیش بسیار مناسب..خواهد بود........
    این سهم..مشکل اصلیش 141 بودن..و سرمایه در گردشه......تمام..اینها با خروج..از 141..مرتفع..میشه.....
    اگر در گزارش 3 ماهه سوم...26..تا 35..سود عملیاتی..خالص بسازه....مطمئن..باشید برای سال 98..پدیده ایی خواهد شد......
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فقط بشینید..درصد منفی بخرید...طرف...تو سر سهم..میزنه....

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ...دارویی..که به سود 25..تا 35 ..تومانی در 3 ماهه سوم..میرسه...بعد تجدید دارایی..30...میلیارد..وام..4 درصد..میگیره...9..میلیارد هم..پول دفترش ..دستشه....یعنی 39.میلیارد..منابع..مالی ..با هزینه..مالی بسیار اندک.....
    الان شرکت..130..میلیارد..وام..داره.. ه داره..سالی 21 میلیارد یا سهمی 200 تومان..بهره..میده....
    91/5..میلیارد ..با سود 22.......38/6..میلیارد با سود 18..درصد........حساب..کنید 39..میلیارد از این..وام..ها با ....منابع.مالی 3..4..درصد...جابجا..بشه.....سهمی 60..70..تومان..هزینه..مالیش ..کم...میشه...
    با تمام..این تفاسیر ...سهم را 100 دارید...میفروشید...قطعه ساز..زیر 120..130..نداریم...ددام..دارویست. ..سود عملیاتی خوب در 3 ماهه سوم..می سازه...با خروج از 141...هزینه..مالیش ..می تواند...تا نصف هم..کم..بشه...
    شناور سهم...بسیار اندکه......
    ددام..10 سر و گردن بالاتر از دزهراویست....دزهراوی 141....ددام..103..........
    بنظرم..سهامداری با سهم..بازدهیش بسیار مناسب..خواهد بود........
    این سهم..مشکل اصلیش 141 بودن..و سرمایه در گردشه......تمام..اینها با خروج..از 141..مرتفع..میشه.....
    اگر در گزارش 3 ماهه سوم...26..تا 35..سود عملیاتی..خالص بسازه....مطمئن..باشید برای سال 98..پدیده ایی خواهد شد......
    سهم را..جارو..کردند...شناور سهم را..هم..حسابی..جمع..کردند...از 916/5..........با 15000.تا خرید..رفت..930.....
    قطعه ساز زیر 120..130..نداریم....
    بعد ددام...با این..تحول..فاند...و سود عملیاتی.مناسب در 3 ماهه سوم...103.تا 105.تومان...فروختند....
    تا شب..عید..یعنی 3 ماه..دیگه....مجمعش را رفته..ثبت هم..کرده....خواهید دید..شب عید..این سهم بعد..مجمع..چند..قیمت خواهد خورد..
    خوساز..که..خودرویست...10..105..بع د..مجمع.را دارند..مثل بنز..میخرند.....ددام..که دارویست..3 ماهه سوم..سود عملیاتی بالا..میسازه....برای 98...40..میلیارد از وامهایش از بهره 20..درصدی به 4 درصدی..کاهش پیدا..میکنه را 103...105..میفروشند....
    همین اشتباه را درفبیرا..مرتکب شدید..در ددام.هم..تکرارش ..میکنید...

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    فقط بشینید..درصد منفی بخرید...طرف...تو سر سهم..میزنه....
    درود بر شما
    البته منفی نمیشه خرید تعداد....دست بهش بزنی صف میشه....من خودم روزی ک وارد شدم و تعداد خریدم سهم صف خرید شد بعدش......الباقی سهامی ک اضافه کردم وقتی بوده ک 5 تا و 10 تا اومدن گذاشتن طرف فروش....سریع خرید زدم
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...من الکی رو سهمی..بوق..نمیزنم...
    در دارویی ها....سوپر...سوپر...مفت تر از ددام..نداریم.{..لم..یلد}
    سهم 103..تا 105..تومانی...با فاند.متحول...و اتفاقات بسیار..مناسب بنیادی ..بعد از خروج..از 141....
    الان زامیاد...داره..108...معامله..می ه.انهم.در بازاری..که 40000...واحد...افت داشته...
    دزهراوی..با زیانی بسیار بیشتر....و فاندی بسیار ضعیفتر از ددام...141 داره..معامله..میشه.........
    ددام..در 3 ماهه سوم...سود عملیاتی خوبی ..میسازه...دزهراوی...عمرا..اگر بتواند...
    ددام...35..40..درصد ارزانتر از دزهراوی داره..معامله..میشه..........این.. خریت..بازاره......دزهراوی 141..می ارزه..چون..پتانسیل تحول را دارد....ولی ددام...بیشتر از 141 دزهراوی باید قیمت داشته باشه..چون..هم..تحولش را انجام..داده....و..هم...وارد فاز سود سازی شده....و ..هم شناورش بسیار اندکه.......

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    درود بر شما
    البته منفی نمیشه خرید تعداد....دست بهش بزنی صف میشه....من خودم روزی ک وارد شدم و تعداد خریدم سهم صف خرید شد بعدش......الباقی سهامی ک اضافه کردم وقتی بوده ک 5 تا و 10 تا اومدن گذاشتن طرف فروش....سریع خرید زدم
    ..درود..دادا...سودی بسیار عالی خواهی..کرد..بی شک.....دارویی.سود ساز..متحول...شده...با شناوری بسیار اندک..خریدی..انهم..100..تا 105 تومان......

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز..ملت 3/5..میل دوکثر 190..تومانی خریدند...انهم..سهمی..که فاندش..متحول..نشده.... 6 ماهه 11 ریال زیان ساخته..بترکونه...9..ماهه 5...8..سود بسازه...
    دکوثری..که همین الان شناور عددیش...2/5 برابر شناور عددی...ددام..بعد ثبت است.........شناور واقعی ددام..حتی یک چهارم..شناور..عددیش..نیست...
    حاشیه سود..محصولات ددام..قابل مقایسه با دکوثر..نیست....شرکت...برایش بخاطر 141 بودن..ال سی باز نکردن..تا اواخر..مرداد...
    سهم..در 3 ماهه سوم..بشرطی که اذر هم..مثل مهر ابان بفروشه..میتواند 20..تا 35...سود خالص عملیاتی فقط در این 3 ماهه بسازه...
    فقط از 141 در بیاد...با فراهم شدن بهتر شرایط...سودهایی بسیار عالی خواهد ساخت...سال 98..فقط سهمی 60..تا 80..تومان...از محل کاهش هزینه..مالی سود اوری داره......با جایگزینی ..39..میلیارد...با بهره..4...با وام 20..22 درصدی...
    در گروه دارویی...سهمی ..مفت تر از ددام...و..دتماد...پیدا..نمیشه.. .....وسلام...
    باطری داغ کرد..از بس بوق زدم..........
    ولی بوق زدنم..خیر خواهانه است...نه.....به جهت..زدن..جیب..سهامدار بی نوا

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..هر سهمی را می خواهید بخرید...یکی از المانهای تحلیلی..قیاس با گروهه...در گروه دارویی..با این افت سنگین..بازار...سهم زیر..190نداریم....ددام 105 تومانی..80..تا 100 درصد از همگروهیانش پایینتره....تحول بزرگ فاندی ..واقع شده..و بعد خروج از 141..که بیشتر هم..خواهد شد..نوید...سود سازی بسیار..مناسبی از ددام را میده...گزارش 3 ماهه سوم بیاد..گوشه ایی از کوه..یخ بیرون خواهد زد...این 39..میلیاردی که تاچند وقت دیگه به شرکت تزریق میشه...1 هزینه مالی را بشدت..کم..میکنه..و اتفاق بزرگتر...تولیدات شرکت ...بسیار بیشتر میشه..همانگونه..که در تفسیری..گفتن.کاهش تولیدات بخاطر نداشتن...منابع مالی برای خرید مواد اولیه بوده.....این شرکت شدید به افزایش فروش حساسه....شرکت در 3 ماهه اول 46 زیان عملیاتی ساخت با فروش 7/5 میلیاردی...در 3 ماهه دوم...وقتی فروش شد 14..میلیارد زیان عملیاتی ..رسید به 8 تومان..با اینکه هزینه مالی 25 درصد بیشتر از 3 ماهه اول بوده.....پس پتانسیل های سهم..انفجاریست...در 3 ماهه سوم..با فروش 20..22..میلیاردی سهم..میتواند 20..تا 35 سود خالص بسازه.....در شرایطی..که هنوز 39..میلیارد ..تزریق نشده ...البته..9..میلیارد را که برای فروش ملک..بود تو این چند روز ..کامل گرفتند...بعد از تخلیه دفتر مرکزی..
    قدر برگه..برگه.سهمتان را بدانید......
    در پرتفوی بنده از تجدید دارایی دارها...خمهر..خوساز..ددام...شپ ترو...فبیرا..جا..خوش کردند...غشهد هم دارم..که تجدید دارایش ..بخاطر فروش ملکش ..کنسل شد..که البته بهتر شد...چون..سود فروش..ملکش بالاست....
    ولی..تو بین تجدید دارایی دارهای..پرتفوی...ددام...از هر نظر به فبیرا شباهت داره.........هم شناور بسیار..اندک...و..هم..تحولات..ف ندی...بزرگ...و بسیار بزرگتر بعد از 141..و گرفتن وام..30...میلیاردی 4 درصد....

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..کسی که میخواهد سهم بخره.یا بفروشه...منظورم..نوسانگیری.. یست........
    باید...حساب کتاب..کنه..که تا 3 ماه اینده...چه ریوارد..و چه ریسکی..داره....
    باز هم..سوداوری بسیار..مناسب سهم..های تجدید دارایی دار به رخ..بازار..کشیده شد..نمونش همین..ذوب
    ...ریسک...ددام..910..فعلی..یعنی 105..بعد..مجمع.....حتی 000001/..درصد..هم..امکان نداره..کسی از ددام ...ضرر..کنه...
    ولی سمت ریوارد..دلایل زیادی ..وجود داره...مبنی بر سود..کردن بسیار مناسب ..در بازه..حدااکثر 3 ماهه......
    1..شناور بسیار اندک...سهم......
    2...اختلاف...80..تا 100 درصدی با ارزانترین...همگروهی های..خود...
    3..تحولات بزرگ..فاندی در سهم...که با گزارش 3 ماهه سوم...رونمایی..میشه.......
    4...مصون..بودن....کامل از شرایط رکود...و ثبات در قیمت ارز دریافتی....
    5...پیش بینی شرایط بسیار ایده ال فاندی برای سال 98...که اگر وام 30..میلیاردی 4 درصد..سریع وصول..شه.....با شیب بسیار تند تری این تحولات روی..می دهد......

سپرده....ثبتش را یک..ماهه انجام..داد..با اینکه...افزایش از انباشته دنگ..فنگ..بسیار بیشتری ..نسبت به تجدید دارایی..برای ثبت داره.....ددام....میتواند سریعترین ثبت را داشته باشه..چون شرکت...برای گرفتن.وام...مصوب..30..میلیاردی ..لحظه..شماری..میکنه...
    با خریدار..کاری..ندارم......ولی..د وستانی..که سهم را دارند....سهامداری با این سهم.....شب عید خوبی را رقم..خواهد زد.......

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 19 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)