صفحه 4 از 19 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 188

موضوع: داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : داروسازی زاگرس فارمد پارس (ددام)

این ددام را هم من خیلی زیر نگر داشتم... حتی اگر اشتباه نکنم خریدم و سر به سر فروختم... خسته شدم ازش... از همان آغاز هم که خریدم معلوم بود در سفارش‌های سمت خریداران بازیگر وجود دارد...

شاید هنوز هم زمان خرید باشد.

چرا که این موجی که ورود کرده با ۱۰-۱۵ درصد احتمالا نمی‌خواهد خارج شود و البته نمی‌تواند. حتما قصدش بالای صد در صد سود است! البته اکنون این ددام هم مانند دزهراوی و دفارا قفل شده.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

با جناب بشیری در بروجرد صحبت ..کردم...فرمودند..تمام..مدارک. .را ارسال..کردیم....احتمال زیاد داره..همین.هفته..مجوز صادر بشه...چون...قسمت اعظم..مدارک..در تجدید دارایی 700..درصدی بررسی شده بود...
    06642300800.....
    اما در مورد فاند...سهم..تا از برج 12 ..سال 96..تا مرداد..به..علت 141 بودن..اعتبار برای واردات..مواد..اولیه..برایش باز..نمیکردند...از شهریور ..اعتبار باز شده....
    شرکت در 3 ماهه دوم...با فروش 14/1..میلیاردی...4/7.میلیارد سود عملیاتی ساخته...و..کلا...با کسر..کسورات....10..تومان زیان ساخته...
    در مهر..ماه..شرکت..6/7..میلیارد فروش داشته.....احتمالا در 3 ماهه سوم...20..22..میلیارد فروش..داشته باشه..که از کل 6 ماهه اول بیشتر ..خواهد بود......بالاترین..حاشیه سود..مربوط به..محلول هاست..که شرکت..در مهر ماه به اندازه..40 درصد 6..ماه قبل...فروش داشته.با تناژ..180...و..مبلغ..3..میلیارد... .ونکته بسیار..مهم....560 تن..تولید محلول..در مهر ماهه....که به اندازه..تولیدد.کل 6 ماه قبل بوده... از این 560..تن..180..تنش را با مبلغ..3 میلیارد فروخته..و..تقربا 6...6/5..میلیارد هم..موجودی ..محلول داره..
    با فروش 20..22..میلیاردی در 3 ماهه 25..تا 35..تومان سود عملیاتی ..در 3 ماهه سوم..محقق.خواهد...کرده....
    با خروج از 141...و گرفتن..واو..30..میلیاردی..همچن ین تزریق ..7..میلیارد ساختمان..مرکزی...بشدت ..هزینه..مالی..کم..میشه...شرکت داره سالی 200..تومان..بهره..واوم..های 20..25..درصدی را ..میده...
    فاند شرکت هم زیر رو ..شده....
    قیمت 720..امروز...میشه...83..بعد..مجمع. ...سهمی..که فاندش..متحول شده...و.تقربا...هیچ..سهمی در بازار اصلی بوری..در این قیمتها..نداریم...گروه دارویی ..به..کنار...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ازی هایی هم..که دارند در می اورند...زیر ..سر..اراذل..هماهنگ..با...سبد بیمه..است....کامل به شرایط شرکت..اگاهند....
    سهامداری..کنید از یه..مشت بی ..وجود رکب..نخورید....سهم..دارویی..با این شناور....و قیمت 83...انهم..در گروه..دارویی.......فرصت..خریده. .محضه...
    ددام..بشدت..فاندش..متحول شده....سهم..در مهر..ماه...به اندازه..31 درصد..کل 6 ..ماه قبل فروش داشته....و..به اندازه..کل 6..ماهه قبل..تولید..محلول....
    تارگت بالایی را خواهد..دید..از بنده..گفتن...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

.حقیقی..عمده..هم...166000 سهم..اضافه..کرد.....سهم..بسیار خشکه...و.روز به روز خشک..تر هم..خواهد..شد....بازیگران سهم...میدانند..که در منفی..فروشنده...پیدا..میشه..د ..مثبت...فروشنده..نداره...
    از لحاظ..فاند.هم..تحولاتی بزرگ...در پیشه...30..میلیارد وام..4 درصد به جای 22..25...درصد...7..میلیارد فروش ساختمان..که..از هزینه.مالی..کم..میکنه...فروش فوق العاده..مهر..ماه...و از ان..مهمتر..تولید بی نظیر ..محلول در مهر..ماه..که..تقریبا..هم اندازه..کل 6..ماهه..ماقبل..تولید..داشته...

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..سازمان..مجوز را..مشروط به...دادن..طلب...یه..شخصی ..کرده....که گویا..معاملاتی با این شخص وابسته داشتن...مدیر عامل..گفته ظرف 1 ماه اینده...طلب مذکور...پرداخت..میشه....
    این..مدلیش را ندیده بودیم..مجوز تجدید دارایی..چه ربطی..به طلب یکی از شرکت داره....فعلا..منتظر..مجوز نباشیم....تا پرداخت..کنند....افزایش سرمایه شرکت..هیچ..مشکلی نداره...فقط بامبول جید سازمان..مانع..مجوز شده...
    زنگ بزنید بروجرد...06642300800.............داخلی 307 اقای بشیری

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جدید
    تکمیلی......مجوز برای شرکت صادر شده..و.توکن را دادن شرکت...فقط...شرط..اعلام در کدال را پرداخت طلب یه بابایی از طرف شرکته..که انهم...گویا تا اخر..ماه پرداخت..میشه..
    06642300800......داخلی 307....بشیری....همین..چیزی که..گفتم..بپرسید...

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...سهم...خشک..خشک..شده...سهامدا ی..کنید....ددام...90..تومانی..می فروشید..چی..میخرید...
    دیروز..ملت 2/5..میلیارد پول زهراوی 165 تومانی دادند....و 100..میل پول ددام..90..تومانی...
    امروز خریداران دلاور دیروز زهروای 5 درصدی ضرر کردند...
    سرنوشتی جز..فروشندگان..چفیبر..غشهد... ر انتظار فروشندگان..ددام..نیست...
    سهمتان را دو دستی بچسبید..
    فاند سهم..زیر و رو شده...
    با دلیل سهم بخرید...و با دلیل هم بفروشید...

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال احـد آواتار ها
    تشکر شده 1,889 بار در 442 ارسال

بیشترین سود دهی در بازار مالی بعد از انتخاب درست صبر است و بس .
    کسی که ددام خریده مثل گنج ارزشمند باید بگذاره یه گوشه و صبر پیشه کنه و به نوسانات طبیعی بازار کاری نداشته باشه
    افزایش عملی خواهد شد فقط کمی دیر و زود داره
    اما عزیز دل زمانی که مجوز صادر شد مگر میتونی یک دونه سهم بخری مثل چفیر که امروز مجوزش امد کسی تونست یک برگ اضافه ؟مگر انهایی که از قبل به فکرش بودن
    در هر حال نظر شخصی است

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احـد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط احـد نمایش پست ها
    بیشترین سود دهی در بازار مالی بعد از انتخاب درست صبر است و بس .
    کسی که ددام خریده مثل گنج ارزشمند باید بگذاره یه گوشه و صبر پیشه کنه و به نوسانات طبیعی بازار کاری نداشته باشه
    افزایش عملی خواهد شد فقط کمی دیر و زود داره
    اما عزیز دل زمانی که مجوز صادر شد مگر میتونی یک دونه سهم بخری مثل چفیر که امروز مجوزش امد کسی تونست یک برگ اضافه ؟مگر انهایی که از قبل به فکرش بودن
    در هر حال نظر شخصی است
    درود..ارادت...
    ملت..کلا 2 زاریشون..کجه...یعنی از قبل کج بود....ولی نه دیگه به کجی...این روزها...
    وقتی..تغیرات عظیم..فاندی سهم..را که..از گزارش مهر..ماه.نمایانه..نمیبینند... وقتی...جایگزینی 37..میلیارد پول کم بهره..با وام..22 درصد را نمیبیند...همان بهتر ضرر..کنند...
    وقتی 2/5 میلیار پول زهراوی 165 میدهند..در حالی که هم شناورش..و هم...فاند فعلیش قابل مقایسه با ددام..نیست...همان بهتر ضرر..کنند...اینا باید یاد بگیرند سود..کردن...دیمی..نیست...باید اهل حساب..کتاب..و..قیاس..باشید...ت تو بازار بمانید...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

برید..مجمع بی دق دقه...با خیال راحت سهامداری..کنید...

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 19 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)