صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 59

موضوع: ((راه موفقیت))

عضو عادی RAMIN PEDRAM آواتار ها
    تشکر شده 985 بار در 198 ارسال

پاسخ : ((راه موفقیت))

بعد از اینکه تونستم بخودم بیام عملکرد فوق العاده ایی پیدا کردم. و به علت پیروی سر سختانه از قوانین تریدم تونستم به دید بهتری از بازار برسم و سیستم تریدم رو قدری تغییر بدم و نقاط کور

بیشتری برام روشن شد.که اگر در شرایط مشابه در آینده در اکثر موارد پاسخ بازار در چارچوب قوانین من خودش رو نشون بده؟؟(هنوز از بوته آزمایش آماری خارج نشده) .برایند خوب و رضایت بخشی

روبدست خواهم آورد. و این یعنی که به یکی از بزرگترین آرزوهای 7سال اخیر خود خواهم رسید. شاد و پیروز موفق باشید.

پ.ن: دوستان جوان تر بعدها خواهند فهمید که هم زیبایی در سادگی است و هم موفقیت ، چارتهای من جز قیمت هیچی نداره.برای رستگاری قید تمامی اندیکاتورها و اسیلاتورها رو بزنید.

2سال پیش یکی بهم همین رو پیشنهاد داد نپذیرفتم البته دو سال طول کشید تا بفهمم حق با اون بوده. شما هم عجله نکنید!!

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط RAMIN PEDRAM : 2015/04/16 در ساعت 21:42
    plan your trades and trade your plan

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط RAMIN PEDRAM نمایش پست ها
    بعد از اینکه تونستم بخودم بیام عملکرد فوق العاده ایی پیدا کردم. و به علت پیروی سر سختانه از قوانین تریدم تونستم به دید بهتری از بازار برسم و سیستم تریدم رو قدری تغییر بدم و نقاط کور

بیشتری برام روشن شد.که اگر در شرایط مشابه در آینده در اکثر موارد پاسخ بازار در چارچوب قوانین من خودش رو نشون بده؟؟(هنوز از بوته آزمایش آماری خارج نشده) .برایند خوب و رضایت بخشی

روبدست خواهم آورد. و این یعنی که به یکی از بزرگترین آرزوهای 7سال اخیر خود خواهم رسید. شاد و پیروز موفق باشید.

پ.ن: دوستان جوان تر بعدها خواهند فهمید که هم زیبایی در سادگی است و هم موفقیت ، چارتهای من جز قیمت هیچی نداره.برای رستگاری قید تمامی اندیکاتورها و اسیلاتورها رو بزنید.

2سال پیش یکی بهم همین رو پیشنهاد داد نپذیرفتم البته دو سال طول کشید تا بفهمم حق با اون بوده. شما هم عجله نکنید!!

بورس رو خط زدم...کارگزاری رو خط زدم

بولینگر رو خط زدم

دوست و رفیق معامله گر رو خط زدم

فعلا ایچیموکو مونده با rsi و macd هر وقت به اون درجه از اطمینان رسیدم اینارم خط میزنم...

فرومم به شدت کمش کردم و مطلب کسی رو نمیخونم

التماس دعا

انشالله مغرور نشید جناب رامین پدرام

برگ ها در اوج دوران طلایی خودشون می ریزند(مارادونا)

واقعا از شما برادر عزیز ممنونم...

موفق باشید
    ویرایش توسط امیر بهرامی : 2015/04/16 در ساعت 22:00

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر بهرامی نمایش پست ها
    بورس رو خط زدم...کارگزاری رو خط زدم

بولینگر رو خط زدم

دوست و رفیق معامله گر رو خط زدم

فعلا ایچیموکو مونده با rsi و macd هر وقت به اون درجه از اطمینان رسیدم اینارم خط میزنم...

فرومم به شدت کمش کردم و مطلب کسی رو نمیخونم

التماس دعا

انشالله مغرور نشید جناب رامین پدرام

برگ ها در اوج دوران طلایی خودشون می ریزند(مارادونا)

موفق باشید

...... در طی این هفت سال هفتاد هزار نوع مسئله رو پشت سر گذاشتم. یکی از اصول کاری من احترام به بازار هست و خشوع در برابر عظمت فوق العاده اون. فقط بسیار خوشحال هستم.یاد

دارواس گرامی میافتم.

راستی مهمترین کسی رو که باید کنار بگذاری ((خودت)) هستی .برو و ساعتها رو این کلمه فکر کن راه نجات همه در همین کلمه است.( شرمنده یه ذره عرفانی و اشراقی شد)

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

با کمال خرسندی و افتخار باید عرض کنم که تئوری پله های من تونسته 750 +پیپ رو تو 2 ترید بر روی GBP/USDو USD/CAD

برام رقم بزنه .از هفته بعد رو ریل تستش رو آغاز می کنم. به تعداد تریدرها راه هست برای موفق بودن در بازار مثل یک بچه خوب و منظبط سرتون رو بندازید پایین و بدور از هرگونه هیاهو

و جار و جنجال و پوز دادن و فضل فروشی به این و اون در آرامش کامل بدون پی گیری سرسوزنی اخبار از هیچ کجا آنقدر به این چارتهای قیمت و آرایش کندلها نگاه کنید تا همای سعادت به تدریج

پس از یکی یا دو بار کال مارجین شدن بر سر شانه هاتان بنشیند. باور کنید از فرط خوشحالی فقط توخونه دارم داد و فریاد میزنم و همه فکر می کنند دیونه شدم.نمی دونم شاید شدم!!!!

پ.ن: شرمنده چون حاصل سالها رنج ،درد و تعب من این تئوری هست تصویری از معاملاتم نمی تونم قرار بدم. این لازمه و قانون دنیای تجارت هست.حقوق مولفین و پدیدآورندگان اثرباید حفظ بشه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

با کمال خرسندی و افتخار باید عرض کنم که تئوری پله های من تونسته 750 +پیپ رو تو 2 ترید بر روی GBP/USDو USD/CAD

برام رقم بزنه .از هفته بعد رو ریل تستش رو آغاز می کنم. به تعداد تریدرها راه هست برای موفق بودن در بازار مثل یک بچه خوب و منظبط سرتون رو بندازید پایین و بدور از هرگونه هیاهو

و جار و جنجال و پوز دادن و فضل فروشی به این و اون در آرامش کامل بدون پی گیری سرسوزنی اخبار از هیچ کجا آنقدر به این چارتهای قیمت و آرایش کندلها نگاه کنید تا همای سعادت به تدریج

پس از یکی یا دو بار کال مارجین شدن بر سر شانه هاتان بنشیند. باور کنید از فرط خوشحالی فقط توخونه دارم داد و فریاد میزنم و همه فکر می کنند دیونه شدم.نمی دونم شاید شدم!!!!

پ.ن: شرمنده چون حاصل سالها رنج ،درد و تعب من این تئوری هست تصویری از معاملاتم نمی تونم قرار بدم. این لازمه و قانون دنیای تجارت هست.حقوق مولفین و پدیدآورندگان اثرباید حفظ بشه
    خوشحالم از خوشحالی شما
    یک سوال الان شما میگید چارت خام و بدون اندیکاتور چیزای دیگه
    یعنی چی؟
    اخه خود شما از استفاده مک دی حرف میزدید
    الان چی؟ فقط بر اساس حمایت و مقاومت و خطوط روند؟
    ممنون

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر بهرامی نمایش پست ها
    خوشحالم از خوشحالی شما
    یک سوال الان شما میگید چارت خام و بدون اندیکاتور چیزای دیگه
    یعنی چی؟
    اخه خود شما از استفاده مک دی حرف میزدید
    الان چی؟ فقط بر اساس حمایت و مقاومت و خطوط روند؟
    ممنون
    یادمون باشه که هر کسی با هر ابزاری که راحتر هست می تونه کار کنه و نتیجه مطلوبش رو بگیره پس نسخه واحدی نداریم. من کاملا" به سادگی هرچه بیشتر چارت ایمان آوردم. این اندیکاتورها و

.... همگی جز سردر گمی و خسته کردن ذهن فایده ایی برام نداشتند.حالا چارت برام واضح تر و نوع رفتار بازار برام قابل فهم تر شده پس تصمیماتم هم بهتر از قبل صورت می گیره.
    کاره خیلی

سختی هست با چارت خالی با بازار طرف بشی ولی مانند مهارت رانندگی تا تنهایی و بدون کمک پشت رل نشینی راننده نمی شی. پاینده باد تئوری پله ها( یکم شلوغش کردم سرگرم شیم چیز

عجیب و غریبی نیست) شب دراز است و قلندر بیدار تا به حالت استیبل رسیدن زمان زیادی لازم هست البته برای همه یکسان نیست.هر قدر تو زندگی آدم غیر احساسی و منظم تری باشی تو

این کار موفق تر خواهی بود.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

یادمون باشه که هر کسی با هر ابزاری که راحتر هست می تونه کار کنه و نتیجه مطلوبش رو بگیره پس نسخه واحدی نداریم. من کاملا" به سادگی هرچه بیشتر چارت ایمان آوردم. این اندیکاتورها و

.... همگی جز سردر گمی و خسته کردن ذهن فایده ایی برام نداشتند.حالا چارت برام واضح تر و نوع رفتار بازار برام قابل فهم تر شده پس تصمیماتم هم بهتر از قبل صورت می گیره.
    کاره خیلی

سختی هست با چارت خالی با بازار طرف بشی ولی مانند مهارت رانندگی تا تنهایی و بدون کمک پشت رل نشینی راننده نمی شی. پاینده باد تئوری پله ها( یکم شلوغش کردم سرگرم شیم چیز

عجیب و غریبی نیست) شب دراز است و قلندر بیدار تا به حالت استیبل رسیدن زمان زیادی لازم هست البته برای همه یکسان نیست.هر قدر تو زندگی آدم غیر احساسی و منظم تری باشی تو

این کار موفق تر خواهی بود.
    درسته...منم نمودارامو ساده کردم...هنوز یکی دو تا چیز باهاش هست اما واقعا منم قبول دارم باید نمدار ساده داشته باشیم
    این موضوع باعث میشه ما در نمودار جاهای خوب رو ببینیم و نه صرفا با هر حرکت کوچیکه اندیکاتور هیجانی و در نقاط غیر مطمءن ورود کنیم
    نمودار خام باعث میشه تعداد معاملاتی کم و مطمئن داشته باشیم
    موفق باشید...سال نو هم مبارک...شمارتونو نداشتم تبریگ بگم...

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

... آغازی آتشین برای تئوری پله ها در ریل ..... شب دراز و قلندر بیدار!!!

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

شکاری دلچسب ! اگر بدانیم چراو چگونه باید ترید کنیم. بازار روی پنهانش رو برایمان آشکار خواهد کرد.زمانی هم که اقیانوس طوفانی و هوا غبار آلود شد.به گوشه ایی می

نشینیم تا غبارها کنار رفته و آبها آرام شوند.شاد و پرسود باشید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید RAMIN PEDRAM از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

شکاری دلچسب ! اگر بدانیم چراو چگونه باید ترید کنیم. بازار روی پنهانش رو برایمان آشکار خواهد کرد.زمانی هم که اقیانوس طوفانی و هوا غبار آلود شد.به گوشه ایی می

نشینیم تا غبارها کنار رفته و آبها آرام شوند.شاد و پرسود باشید.
    تا الان مگه دمو بووووود؟!!!!

آقا یادم باشه حتما یک تریدم رو در نفت بزارم نظرتون رو بگید

صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)