صفحه 12 از 203 نخست ... 291011121314152262112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 2029

موضوع: ایران ترانسفو ( بترانس )

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    این مطلبو میزنم وسلام
    ضمن ارادتی که نسبت به اقای رستمی دارم
    اما این بحث یک واقعیت است که باید دید

تنها 10 روز کاری دیگر تا اتمام مهلت حق تقدم مونده
    تعداد حق تقدمها قابل معامله 900 میلیونه
    حالا به نظرتون چطور میشه این حق تقدم راخوب فروخت
    خوب من اگر بازی گردان باشم میام با خرید 200000 تا سهم خود سهم را مثبت میکنم و در مقابلش 2 میلیون حق تقدمم را تو بازار میفروشم
    پس این میتونه دلیل حمایتهای پنهانی باشه

حالا چرا فاصله حق با سهم زیاده
    اولا این فاصله بیشتر هم خواهد شد
    چرا که با نزدیکی به اتمام مهلت حق
    این فکر به ذهن سهامدار عمده خطور میکند که اگر بازار این حجم بالای حق تقدم استفاده نشده را نخرد( ضمن تعهد) او مجبور است بخرد
    پس قیمت را چنان خوار میکند که حق استفاده نشده از اینی که هست هم کمتر شود تا جذابیت برای یک شرکت حقوقی داشته باشد
    باربد عزیز
    بالا فرمودید که اگر بازی گردان باشید میایید و 200000 تا سهم را مثبت میکنید . اگر معاملات سهم را دقت کرده باشید سهامداران عمده هیچ نقشی تو خرید و فروش ندارند . تنها فروشنده صبا بود که هم سهم و هم حق تقدم را به مفت فروخت . مابقی گروهی که روی سهم کار میکنند زیاد فروشنده حق تقدم نیستند(تفاوت قیمتی سهم و حق نشان دهنده این موضوع است) . دیروز هم ظاهرا زیمنس داده و دانایان خریده (که این برای سهم خوب است چون غیر از حامیان قبلی سهم یک حقوقی تازه نفس دیگر هم به جمع حامیان اضافه شده است . اگر قرار باشد صبا و زیمنس فروشنده حق باشند چیزی حدود 43-44 میلیون سهم دارند که اگر عرضه میکردند 4 شنبه بازار همشون رو میبلعید . حالا قرار باشه شنبه هم پایینتر بخواهند بدهند که جذابتر هم میشود .
    همچنان تاکید میکنم که به حق تقدم و سهم با دید 3-4 ماهه بنگرید . روند سهم نوسانی مثبت .
    یادم رفت بگم که خیلیها دارند رو حق تقدم بترانس تک سهم میشوند. یادمه زمانی که ومعادن 300-400 تومان بود ما میخریدیم و میگفتیم که بالای 1000 میارزه ولی خیلیها بهمون میخندیدند و متلک بارمون میکردند. ملاحظه کردید که همون قیمتها شد . مطمئن باشید که بازیگردانان بترانس کارشون رو خوب بلد هستند . تو سایت همسایه هم حمید اعرابی که از منتقدان سرسخت ما بود به نحوه بازی بر روی سهم احسنت گفت و اقرار کرد که بازیگردانان بسیار حرفه ای عمل میکنند.
    توصیه خرید به همه دوستان دارم.
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    مصطفی جان سلام
    اقا اولا هیچ حقوقی اجازه نمیده بازار به راحتی دستش را بخونه
    در ثانی با کد زیر یک درصد میشه خیلی کار ها کرد
    در ضمن اگر اینها این تعدا سهم دارند سه تا 4 برابرش حق دارند

من به روند میان مدت سهم کاری ندارم
    اما میدانم اکثر دوستان دید کوتاه مدت دارند که این کار را خراب میکنه
    یادمه وقتی گفتم قثابت 155 بخرید هنوز یک هفته نشده بود همه میگفتند چی شد پس
    تنها یک هفته هم صبر نداشتند
    منم گفتم این سهم فعلا این بازیشه
    اونم احتمالا

شاید هم اشتباه کنم من که از همه اسرار خبر ندارم

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 404 بار در 118 ارسال
    مصطفی جان سلام
    اقا اولا هیچ حقوقی اجازه نمیده بازار به راحتی دستش را بخونه
    در ثانی با کد زیر یک درصد میشه خیلی کار ها کرد
    در ضمن اگر اینها این تعدا سهم دارند سه تا 4 برابرش حق دارند

من به روند میان مدت سهم کاری ندارم
    اما میدانم اکثر دوستان دید کوتاه مدت دارند که این کار را خراب میکنه
    یادمه وقتی گفتم قثابت 155 بخرید هنوز یک هفته نشده بود همه میگفتند چی شد پس
    تنها یک هفته هم صبر نداشتند
    منم گفتم این سهم فعلا این بازیشه
    اونم احتمالا

شاید هم اشتباه کنم من که از همه اسرار خبر ندارم
    باربد عزیز 43 میلیون کل حق های زیمنس و صباست که تعداد فابل توجهی نیست و احتمالا زیمنس کل حق هاش و واگذار کنه و صبا هم اون 3 میلیون حقشو احتمالا در صفهای خرید بالای 560 تومان عرضه کنه بنابراین اگر شنبه زیمنس راضی بشه کل حق هاشو واگذار کنه با توجه به فاصله قیمتی حق و سهم بلافاصله حق صف خرید سنگین میشه و انوقت عرضه کننده ای هم نخواهد داشت . در مورد سهم هم فقط زیمنس حدود 14 میلیون سهم داره .

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 404 بار در 118 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    باربد عزیز 43 میلیون کل حق های زیمنس و صباست که تعداد فابل توجهی نیست و احتمالا زیمنس کل حق هاش و واگذار کنه و صبا هم اون 3 میلیون حقشو احتمالا در صفهای خرید بالای 560 تومان عرضه کنه بنابراین اگر شنبه زیمنس راضی بشه کل حق هاشو واگذار کنه با توجه به فاصله قیمتی حق و سهم بلافاصله حق صف خرید سنگین میشه و انوقت عرضه کننده ای هم نخواهد داشت . در مورد سهم هم فقط زیمنس حدود 14 میلیون سهم داره .
    اصلاح میکنم صبا و زیمنس مجموعا 33 میلیون حق دارند که اشتباها 43 میلیون درج شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    اصلاح میکنم صبا و زیمنس مجموعا 33 میلیون حق دارند که اشتباها 43 میلیون درج شد.
    اگر 4 شنبه میدادند بازار همشون رو میبلعید

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال artmis آواتار ها
    تشکر شده 383 بار در 99 ارسال
    در مورد محاسبات حق ، زیمنس حدود 15 میلیون سهم شرکت را داشته ، پس با توجه به افزایش سرمایه بترانس در حدود 45 میلیون حق تقدم قابل معامله دارد. حدود 15 میلیون سهم را 4شنبه فروخت و 30 میلیون باقی مانده .
    ظاهرا مهر خریدار اصلی هست ، اما در این بین سایر حقوقی ها و حقیقی ها در حال جمع کردن حق ها هستند ، به علت اینکه این تفاوت قیمت سود خوبی را ایجاد خواهد کرد .
    صبا روز 3 شنبه حق هایش را تموم کرد.
    البته با اجازه اقا مصطفی ( اگرهم اشتباه محاسبه کردم به بزرگواریتون ببخشید)

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید artmis از ایشان تشکر کرده است:

استراتژی که کارگزاری م ... برای فروش سهم زیمنس در نظر گرفته کاملا به ضرر زیمنس و به نفع خریدارانه اما این به چه قیمتی؟؟؟ زیمنس به دلیل اینکه نمیخواد (یا نمیتونه) تو افزایش سرمایه شرکت کنه باید حق تقدمش را بفروشه . اگر دقت کرده باشید بازار تو دقایق اخر دیگه حق رو نمیخرید . دلیلش میدونید چی بود؟ چون میدونستند که زیمنس فروشنده است گفتند فردا با قیمتی پایینتر ازش میخرند . اگر اول صبح کل سهمش رو تو سیستم میزاشت بازار همش رو ازش میخرید و فردا مثبت بود . ولی چون همش رو تو سیستم نزاشت بنابراین بازار هم دستش رو خوند و دیگه نخرید . این کار کارگزاری م ... کاملا هدفمند بود چون فردا که بقیه حق تقدمها رو رو میز فروش میزاره به راحتی مدیران محترمش سبدشون را پر از حق تقدم میکنند (شاید 8 درصد پایینتر از امروز) . بیچاره زیمنس که سهمش رو داد دست اینها .

حالا قضیه را از یک منظر دیگه میبینیم: امروز اصلیترین عامل منفی کردن بازار همین سهم بود . ایا نمیشه اسم این کار را اخلال در اقتصاد کشور نام برد؟؟؟ ایا کارگزاری محترم م باعث نشد که تو رسانه های خارجی تو بوق و کرنا کنند که بیایید و ببینید که چون ایران تحریم بود و شرکت المانی نمیتونست تو اینجا سرمایه گذاری مازاد کنه بازار توسط عرضه سهم یک شرکت المانی منفی شد؟؟

اقایان مدیران کارگزاری ایا شما برای اینکه به منافع شخصی خودتون برسید و سهم را پایینتر بخرید تو سال جهاد اقتصادی باعث منفی شدن بازار نشدید؟؟؟
    ایا این کار را با فروختن سهم یک سهامداری که تو روابط سیاسی با ما در تقابل قرار دارند انجام ندادید؟؟؟

جناب مدیر بورس گرامی ایا نباید این مسئله را از طریق کارگزار متخلف پیگیری کنید که چرا حاضر میشوند با این قیمت(اختلاف حدود 250 تومانی سهم با حق تقدم) سهم را بفروشند؟؟

برای کل حق تقدم شرکت زیمنس خریدار بلوکی وجود داشت . سوال میکنم چرا انجام ندادند؟؟؟ شاید بحث سیاسی در پیش بوده؟؟؟ شاید هم کارگزار محترم فروشنده به دنبال این بوده که سهم را خرد بفروشه (بلوکی نده) و کارمزد بیشتری دریافت کنه حتی به قیمت منفی کردن بازاری که تازه در حال جان گرفتن بود.

مدیران کارگزاری محترم م ... بیصبرانه منتظر جواب شما هستیم.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده است:

Banned باربد آواتار ها
    مصطفی جان در اینکه یک حقوقی برای اهدافش دست به چه کار هایی میزنه چیز تازه ای نیست
    یادمه وقتی درباره بترانس پست زدم گفتم وقتی بازی سهامدارش را دوستان نمیدونند وارد بازی نشوند
    اگر فردا هم حق منفی بخور که امیدوارم نخوره
    از زمان پست من تا فردا حق بالای 20 درصد ریخته به همین اسونی

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده است:

Banned باربد آواتار ها
    متاسفانه دلیلش اونی نیست که شما فکر میکنید
    میتونید بگید چرا باید قیمت حق با سهم فقط 100 تومن فاصله داشته باشه ؟
    میتونید بگید چرا روزانه 4 تا 5 برابر سهم حق معامله میشه؟
    میتونید بگید چرا با هر عرضه صف سهم حقش بین 10 تا 16 درصد نوشان میده؟
    میتونید بگید چرا سهم را یکله بالا نمیبرند و چرا نمیگزارند پایین بیاد ؟
    اگر کسی جواب این سوالات را داد بعدش میام بی هیچ جانب داری بازی را باز میکنم تا بدونید چی سر این سهم میاد و باید بیاد
    فکر کنم جواب سوالات را داره بازار بهم میده
    دوستان اسیر بازی حقوقی ها نشوید
    با نزدیکی به پایان مهلت حق ها استرس فروشندگاه حقیقی بیشتر هم میشود
    اسیر مثبتهای زودگذر نباشید
    بترانس شاید رشدی هم داشته باشد اما الان زمان رشدش نیست
    ویرایش توسط باربد : 2011/07/30 در ساعت 14:28

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    حالا قضیه را از یک منظر دیگه میبینیم: `امروز اصلیترین عامل منفی کردن بازار همین سهم بود . ایا نمیشه اسم این کار را اخلال در اقتصاد کشور نام برد؟؟؟ ایا کارگزاری محترم م باعث نشد که تو رسانه های خارجی تو بوق و کرنا کنند که بیایید و ببینید که چون ایران تحریم بود و شرکت المانی نمیتونست تو اینجا سرمایه گذاری مازاد کنه بازار توسط عرضه سهم یک شرکت المانی منفی شد؟؟

اقایان مدیران کارگزاری ایا شما برای اینکه به منافع شخصی خودتون برسید و سهم را پایینتر بخرید تو سال جهاد اقتصادی باعث منفی شدن بازار نشدید؟؟؟
    ایا این کار را با فروختن سهم یک سهامداری که تو روابط سیاسی با ما در تقابل قرار دارند انجام ندادید؟؟؟

جناب مدیر بورس گرامی ایا نباید این مسئله را از طریق کارگزار متخلف پیگیری کنید که چرا حاضر میشوند با این قیمت(اختلاف حدود 250 تومانی سهم با حق تقدم) سهم را بفروشند؟؟

برای کل حق تقدم شرکت زیمنس خریدار بلوکی وجود داشت . سوال میکنم چرا انجام ندادند؟؟؟ شاید بحث سیاسی در پیش بوده؟؟؟ شاید هم کارگزار محترم فروشنده به دنبال این بوده که سهم را خرد بفروشه (بلوکی نده) و کارمزد بیشتری دریافت کنه حتی به قیمت منفی کردن بازاری که تازه در حال جان گرفتن بود.

مدیران کارگزاری محترم م ... بیصبرانه منتظر جواب شما هستیم. [/COLOR][/QUOTE]

اقا مصطفی
    ایا این حرف درسته که امروز اصلی ترن عامل منفی کردن بازار بترانس وبترانسح بودن . انقد این سهم تاثیر گذاره یعنی؟
    منظور شما اینه که چون این سهم منفی بود باعث شد جو منی تو بازار راه بیوفته؟؟؟
    البته خیلی از سئوالای بعدیت درست اما این.....
    ویرایش توسط سپه : 2011/07/30 در ساعت 14:44
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع