صفحه 13 از 203 نخست ... 3101112131415162363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 2029

موضوع: ایران ترانسفو ( بترانس )

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    امروز بترانس تنها 8.33 واحد بر شاخص تاثیر منفی داشت
    امروز شاخص باید منفی میبود و از قابلش این سهم هم منفی بود
    نه بلعکسش

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    حالا قضیه را از یک منظر دیگه میبینیم: `امروز اصلیترین عامل منفی کردن بازار همین سهم بود . ایا نمیشه اسم این کار را اخلال در اقتصاد کشور نام برد؟؟؟ ایا کارگزاری محترم م باعث نشد که تو رسانه های خارجی تو بوق و کرنا کنند که بیایید و ببینید که چون ایران تحریم بود و شرکت المانی نمیتونست تو اینجا سرمایه گذاری مازاد کنه بازار توسط عرضه سهم یک شرکت المانی منفی شد؟؟

اقایان مدیران کارگزاری ایا شما برای اینکه به منافع شخصی خودتون برسید و سهم را پایینتر بخرید تو سال جهاد اقتصادی باعث منفی شدن بازار نشدید؟؟؟
    ایا این کار را با فروختن سهم یک سهامداری که تو روابط سیاسی با ما در تقابل قرار دارند انجام ندادید؟؟؟

جناب مدیر بورس گرامی ایا نباید این مسئله را از طریق کارگزار متخلف پیگیری کنید که چرا حاضر میشوند با این قیمت(اختلاف حدود 250 تومانی سهم با حق تقدم) سهم را بفروشند؟؟

برای کل حق تقدم شرکت زیمنس خریدار بلوکی وجود داشت . سوال میکنم چرا انجام ندادند؟؟؟ شاید بحث سیاسی در پیش بوده؟؟؟ شاید هم کارگزار محترم فروشنده به دنبال این بوده که سهم را خرد بفروشه (بلوکی نده) و کارمزد بیشتری دریافت کنه حتی به قیمت منفی کردن بازاری که تازه در حال جان گرفتن بود.

مدیران کارگزاری محترم م ... بیصبرانه منتظر جواب شما هستیم. [/COLOR]

اقا مصطفی
    ایا این حرف درسته که امروز اصلی ترن عامل منفی کردن بازار بترانس وبترانسح بودن . انقد این سهم تاثیر گذاره یعنی؟
    منظور شما اینه که چون این سهم منفی بود باعث شد جو منی تو بازار راه بیوفته؟؟؟
    البته خیلی از سئوالای بعدیت درست اما این.....[/QUOTE]

دوست عزيز
    اتفاقا نظرم دقيقا همين بود . دليل هم دارم . امروز ارزش معاملات 35 ميليارد بود و از اين 35 ميليارد حدود 6/8 ميلياردش مربود به بترانس و حقش بود يعني بيش از 19 درصد كل ارزش بازار رو تشكيل ميدادند. درسته؟؟
    حالا فرض كنيد حداقل نصف كساني كه امروز بترانس و حقش را خريد كردند بايد سهمشون رو ميفروختند و از محل فروش اونها اين دو را ميخريدند . اگر من سهمي را بخرم و مجبور باشم همين امروز پولش را بدم(به جايش سهم بفروشم) ايا حاضر نيستم به هر قيمتي كه شده سهمم رو بفروشم؟؟؟ اين باعث ميشه كه به خاطر افزايش عرضه قيمت بقيه سهمها كه بايستي بابت خريد بترانس به فروش بروند افزايش پيدا كنه و افزايش عرضه هم يعني چي؟؟؟ يعني منفي شدن اون سهم ها . پس اين درست نيست كه صرفا خود سهم را نگاه كنيم و تاثيرش را روي كل بازار نبينيم دوست عزيز.
    اگر اين تحليل اشتباه بود لطفا بفرماييد تا اصلاحش كنم.
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال
    جناب رستمی با سلام
    امروز از معاملات 13 میلیونی حق بترانس، چه تعداد مربوط به زیمنس بود؟
    روز چهارشنبه هم گفته میشد که 15 میلیون زیمنس فروخته است. با احتساب فروش روز چهارشنبه و امروزر، شرکت زیمنس چه تعداد دیگر دارد؟
    به غیر از زیمنس، آیا شرکت دیگری هم فروشنده است؟
    و در پایان، شما هنوز هم به بترانس و حق آن خوشبین هستید؟
    ممنون

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد ساده نمایش پست ها
    زیمنس44میلیون حق داره...امروز 14تاشو فروخته...وبقیه رو احتمالا منفی شنبه...با مهر اقتصاد هماهنگ کرده بود رومنفی معامله کنن...که در این بین(همون طوری که قبلا گفتم)دانایان پارس وپارس آرین وشرکت سرمایه گذاری...از این فرصت استفاده کردن وتو منفی خریدن....
    با سلام اینا شنیدهای من...و امیدوارم مفید بوده باشه...
    به خاطر اختلاف بالای سهم و حقش...من امروز با پذیرش ریسک بالا حقشو خریدم...(البته قبلا گفتم پی بر ایش بالاس و قیمت پر و...ولی معاملاتش مشکوک بود و...)
    یه قرداد خوبم با عراق داره میبنده...امیدوارم اشتباه نکرده باشم....به نظرم یکشنبه صف خرید میشه....
    با سلام هنوزم رو حرف هستم و احتمالا فردا بر میگرده...
    واما خبرهای من...دانایام امروز بازم خریدار ح سهم بود...صبا تامین بین 10 تا 13میلیون بیشتر حق و نداره...که با صحبتهایی که باهاشون شد...بالای 570 فروشنده میشن....زیمنس(به نظرم با معاملاتش...مخصوصا امروز قصد ضربه زدن به سهم و حق داشت...از کارگزاری مفید و...)بگذریم...15میلیون عدد حقاشو نمی خواد بفروشه...با این حجم امروز حدود3میلیون بیشتر براشون نمونده که فردا عرضه...ودیگه عرضه کننده ای نمی مونه و سریع رنج مثبت می خوره....امیدوارم اشتباه نکرده باشم...موفق باشید...(شفاف سازی:من امروز خودم بازم خریدم...البته یه نوسان گرفتم)

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها
    جناب رستمی با سلام
    امروز از معاملات 13 میلیونی حق بترانس، چه تعداد مربوط به زیمنس بود؟
    روز چهارشنبه هم گفته میشد که 15 میلیون زیمنس فروخته است. با احتساب فروش روز چهارشنبه و امروزر، شرکت زیمنس چه تعداد دیگر دارد؟
    به غیر از زیمنس، آیا شرکت دیگری هم فروشنده است؟
    و در پایان، شما هنوز هم به بترانس و حق آن خوشبین هستید؟
    ممنون
    دوست عزيز
    زيمنس 15 تا اون روز داد . امروزم اگر 12 تا داده باشه و 42-43 تا حق از قبل داشت(نميدونم قبلا هم دادند يا نه)ميمونه 15 تاي ديگه .
    من گفتم به اين سهم 4 ماهه بنگريد و حق تقدم را به ديد سهم شدن بخريد . مطمئنم سود خوبي خواهد داشت.

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    گزارش تغییر مالکیت حقوقی و حقیقی در هفته گذشته (بدون شرح) - منبع tse

خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
    آقای رستمی این چه سهمیه آخه فرق سهم با حقش باید 230 تومن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    سلام جناب رستمی
    اگه امار 35 میل معامله دیروز و 19% از کل معاملات مربوط به بترانس درست باشه ( امکان نداره چک کنم شما م گن حتما درسته دیگه) دیروز خیلی رو بازار تاثیرداشته .thanks
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

عضو عادی
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
    4 تا 8 درصد منفی ؟!!!!
    بیچاره مون کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط davoodnew نمایش پست ها
    آقای رستمی این چه سهمیه آخه فرق سهم با حقش باید 230 تومن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

دوست عزیز
    شما اگر نتونی تو جایی سرمایه گذاری کنی و مجبور باشی سهمت را بفروشی به هر قیمتی که بازار زت بخره مجبوری بفروشی .
    شرکت زیمنس یک شرکت المانی است و چون بترانس تو لیست تحریمه بنابراین نمیتونه تو افزایش سرمایه شرکت کنه . بنابراین باید حق تقدمش رو بفروشه . سهمش هم که یکی دو تا نیست و این حجمی که داره رو بازار تاثیرگزاره . هر چند که حاضر بودند ازش بلوکی بخرند ولی کارگزاری مفید برای اینکه کارمزد بیشتری بگیره و مدیرانش بتونند سهم را پایینتر بخرند این کار را نکردند .
    هنوز هم اعتقاد دارم که حق تقدم را به دید تبدیل کردنش به سهم خرید کنید و 3-4 ماه باهاش کاری نداشته باشید .
    ضمنا خیلی از دوستان همچنان تو سود هستند . حق تقدم را 420 هم میشد خرید . شما خیلی بالا خریدی . ولی به نظرم باز هم جای نگرانی نیست . به محض اینکه زیمنس ترمز عرضه را بکشه سهم +8 میشه

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع