صفحه 51 از 203 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 2029

موضوع: ایران ترانسفو ( بترانس )

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    مرثیه ای بر یک رویا
    آنچه بر من در این 2ماه گذشت و تمامی درسهایی که از این سهم گرفتم:
    1- وقتی تک سهم میشوم باید دندان طمع را از بیخ کشید.
    2- وقتی تعداد بازیگران حقوقی یک سهم زیاد میشود همه تحلیلها رنگ می بازند.
    3- همیشه دلیلی برای رشد یا نزول یک سهم وجود دارد که از دید همه تحلیلگران مخفی مانده باشد.
    4- بسیاری از موافقان و مخالفان یک سهم، دلیل محکمی برای نظرات خود ندارند.
    5- وقتی تک سهم میشویم یا سرمایه زیادی روی یک سهم میگذاریم هر پیش بینی مثبتی از آینده سهم را کورکورانه می پذیریم چرا که دوست داریم آن پیش بینی به وقوع بپیوندد.
    6- وقتی شرکتی بیش از دویست درصد افزایش سرمایه می دهد فاصله سهم و حق تقدم زیاد میشود و این فاصله پابرجا می ماند چرا که چیزی به نام حق های استفاده نشده داریم که نباید تعداد آنها زیاد باشد.
    7- تا زمان معامله نشدن حق های استفاده نشده، سهم درجا میزند چرا که قیمت این حق تقدم ها نباید زیادتر از قیمت پایانی آخرین روز معامله آنها باشد.
    8- اگر کسی بخواهد سهامدار خرد را تشویق به نگهداری سهم کند در بدترین وضعیت هم دلایلی برای رشد سهم خواهد داشت.
    9- عمده فعالان بازار که در فرومها فعالیت می کنند دید کوتاه مدت و نوسانگیری به بازار دارند.
    10-حتی اگر هیچ دلیل بنیادی و تکنیکالی نیز وجود نداشته باشد یک سهم می تواند به راحتی تا پنجاه درصد هم رشد کند.
    ناشناس جان از شما انتظار بیشتری میرفت

اگر چه ناشناسی ولی میدونم بازار را میشناسی
    از روز اول گفتم از بترانس تا اطلاع ثانوی دوری کنید
    از روز اول گفتم
    بازی کثیف صبا همه را به ......
    از روز اول گقتم دلیل نداره اختلاف حق با سهم کم بشه

در ضمن همه سهامداران
    بعد سهامداری را دارند اما برای قسمتی از سبد
    مثلا حود من قند لرستان 200 حرید را هنوز سهامدارم
    یا بالاس عرضه اولیه را
    اما تک سهم شدن........در اصول من نیست

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    جناب ناشناس سلام
    اززاویه جدیدی به این سهم نگاه کرده بودین که برا من جالبه

ولی این راه حل پیشنهادی شما باعث نمیشه که کلا تمام اختیار رو بدیم دست بازیگران حقوقی .
    سلام
    من عقیده دارم هر کس حق تقدم را خرید عملاً اختیار خود را به دست حقوقی ها سپرد کما اینکه تمامی افت و خیزهای این سهم(تا 50% رشد) و حق(تا 25% رشد) توجیه تکنیکال و بنیادی نداشت و حاصل سفته بازی بود. حقوقی ها برنده اصلی این بازی بودند و همان 8 میلیون حقی که امروز معامله شد و سوالاتی که سهامداران از هم راجع به نحوه واریز 100 تومان می پرسند مشخص می کند که بازندگان چه کسانی بودند! حال شما قضاوت بفرمایید قربان آیا بازی از روی دست حقوقی ها صحیح است یا از روی دست حقیقی ها؟
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    در اینگونه افزایش سرمایه ها که اتفاق میوفته
    اگر تعداد حق های که پول 100 تومن انها ریخته نمیشه زیاد باشه این احتمال پیش میاد که سهمها را تا پایان مهلت حق استفاده نشده کنترل کنند
    چرا که سهامدار عمده متعهد شده تمام حق های خریداری نشده توسط بازار را خودش بخره خوب معلومه که دوست داره مفت بخره

همون بلایی که سر فسرب اومد و تا 120 ریخت و با تمدید و بالا بردن قیمت خود سهم این موضوع را بر طرف کردند
    نکته دوم اینکه در این مواقع باید ببینید خریدار و فروشنده حق کیه

نکته بعدی اینکه باید ببینید حق در چه زمانی به بازار عرضه میشه
    این حق اگر تو فصل خرابی بازار عرضه بشه.....

نکته اخر در حق استفاده نشده بازی به شدت کثیفی گاها توسط حقوقی صورت میگیره مگر خودشون ذینفع باشند
    یک نکته ای که از شما آموختم؛ جذاب نگهداشتن فاصله سهم و حق، به چه منظور؟ ترغیب خریدار حق به واریز مبلغ اسمی. این نکته تا ثانیه آخر در مورد ترانس و حقش حکمفرما بود بنابراین تعداد حقهایی که مبلغ اسمی برایشان واریز نمی شود زیاد نخواهد بود.

اما اینکه حق در فصل خرابی بازار عرضه شود؛ بترانس کمتر از شرایط عمومی بازار تاثیر می گیرد به عبارتی بتای سهم بسیار کم است. شما ملاحظه بفرمایید چند مدت پیش که بازار کاملاً کساد بود ترانس و حقش هر روز مثبت می خوردند که چیزی نمانده بود سازمان روی این قضیه حساس شود. و این روزها که بازار رونق دارد ترانس در حال در جا زدن است. به گمان من این سهم تا زمان خلاص نشدن از شر حق تقدم ها با بازی حقوقی ها پیش خواهد رفت و چندان تاثیری از شرایط عمومی بازار نخواهد گرفت.

و بازی ناتمیز! این سهم؛ این بازی بعد از افزایش سرمایه شروع شد و جنابعالی قطعاً بهتر از من می دانید که چه کسانی از افت و خیزهای حق تقدم سود بردند. حقیقی ها بازی را باختند قربان چون حقوقی ها ذینفع بودند. پس از این هم همینگونه خواهد بود.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    ناشناس عزیز
    تحلیلت کاملا دید دیگه ای به من داد
    ولی

به سفارش یکی از دوستان
    از زمانی که بترانس 1400 بود داشتمش

گذشت تا سهم رشد کرد وافزایش سرمایه داد و.... با سهم بودم

حق تقدم باز شد و بالا وپایین رفت وقتی رسید به 490 من حقو فروختم ( چون دیگه سودش برام بس بود مثه بعضی دوستان تو بافق که 50% هم الان تو سهم ضرر کننن بازم بیتفاوتن چون سود وحشتناکی بردن)

گذشت تا پریروز دیدم قیمت حق 415 خوب خریدمش ( برا اینکه 100 تومن و دگه نمی خواست بریزم)

این سرگذشت من که زیادم تحلیل و... نداشتم

حالا بریم سر اون حقوقیا

از کجا معلوم این سهمایی که تو 410 خریدن قبلا تو 550 نفروخته باشن

درکل به نظر شخصی من این که 100 تومن رو نیزیم بیشترا ز اینکه 100 تومن رابریزیم اختیارمون را می دیم دتست حقوقیا.

کلا هر سهمی ککه می خریم اختیارمون دست حقوقیاس وهنر ما پش بینی حر کت اوناس

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

به گزارش خبرنگار بورس نیوز ، شرکت بازرگانی ایران ترانسفو با ارسال نامه ای به نمایندگان خود قیمت ترانس های توزیع را بیش از 12% افزایش داده است . این خبری است که امروز در بین نمایندگان این محصولات منتشر شد .
    آخرین اخبار خبر از اعمال افزایش نرخ برای ترانسهای 200 - 250 - 315 است در همین رابطه پیگیری های بورس نیوز برای افشای کامل خبر در دست پیگیری است .

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

به نقل از نمابورس
    ایران ترانسفو: این نماد همچنان با برخی تبعات خروج شرکت زیمنس از طیف سهامداران عمده خود روبرو است. زیمنس با عرضه های سنگین بر حق تقدم های سهام، سبب افت قیمتی شده بود. ضمن آن که در دوران قبل و بعد از افزایش سرمایه، بترانس چنان رشدی را تجربه کرد که به افزایش نسبت پی بر ای تاریخی این سهم منجر شد به گونه ای که این نسبت به دو تا سه برابر اعدادی رسید که نماد سال ها آن را تجربه می کرد. اما این امیدواری وجود دارد که با آغاز روند دریافت مطالبات از دولت که زمزمه ها و اخبار آن این روزها به گوش می رسد، ایران ترانسفو نیز با دیگر نمادهای گروه برق مانند پارس سویچ همگام شود.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    طي تماسي كه با امور سهام شركت در زنجان گرفته شد تعطيلي يكي از خطوط توليد بخاطر كمبود مواد اوليه شايعه بوده و صحت ندارد شركت در حاله راه اندازي ي خط توليد ديگر مي باشد حق هاي استفاده نشده هم توي اذر ماه به ثبت مرسه و سهامدار ها ميتونند بفروشند

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    ...حق هاي استفاده نشده هم توي اذر ماه به ثبت مرسه و سهامدار ها ميتونند بفروشند
    حق های استفاده نشده ابتدا توسط شرکت در بازار عرضه می شود(قریب یکماه دیگر) حق هایی که فروش نرود را سهامدار عمده خریداری می کند و به همراه حق های استفاده شده به ثبت می رسد و پس از تبدیل شدن به سهم و ثبت افزایش سرمایه آماده انجام معامله در بازار می شود. منظور جنابعالی از جمله ای که مکتوب فرمودید را متوجه نشدم.

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    منظور بنده اين بوده كه اون كسي كه حق رو خريده و 100 تومنشم ريخته و تبديل به سهم كرده را مي تونه توي اذر ماه بفروشه بنا به فرمايشه امور سهامه شركت

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    یک پیشنهاد دارم واسه بچه های ریکس پذیر ... (دقت کن دوست عزیز ریکس پذیر باید باشی نه ریسک پذیر)

به نظر میرسه سهم روی 600 کف ساخته و روند نزولی هم شکسته شده که واگرایی مثبت هم در اسلاتورها داریم ..ضمن اینکه احتمالل شکل گیری 3 قلو کف هم است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع