صفحه 8 از 59 نخست ... 5678910111858 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 588

موضوع: فنر سازی زر ( خزر )

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : فنر سازی زر ( خزر )

امروزم...خزر 86 تومانی اضافه شد....جالب بود 400 تا از صف برداشتم....به یه چشم به هم زدن صف نابود شد.......خزر امروز 86 تومان...1395/3/9.........2 ماه دیگه میبنم فروشنده ها را....خیالی نیسست....امروزم سهامدار عمده خرید داشته...گویا.........10 میل سهم را 315 خریدن...امروز نزدیک 7 میلشو. در 4 روز..16 درصد پایینتر تقدیم کردن......انصافا ضرر کردن برازنده بعضیهاست....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    امروزم...خزر 86 تومانی اضافه شد....جالب بود 400 تا از صف برداشتم....به یه چشم به هم زدن صف نابود شد.......خزر امروز 86 تومان...1395/3/9.........2 ماه دیگه میبنم فروشنده ها را....خیالی نیسست....امروزم سهامدار عمده خرید داشته...گویا.........10 میل سهم را 315 خریدن...امروز نزدیک 7 میلشو. در 4 روز..16 درصد پایینتر تقدیم کردن......انصافا ضرر کردن برازنده بعضیهاست....
    با سلام و احترام بنده هم امروز 170 تا خریدم در کف قیمتی ، فعلا به همین تعداد نقد بودم ، با این خرید فول سهم شدم درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    با سلام و احترام بنده هم امروز 170 تا خریدم در کف قیمتی ، فعلا به همین تعداد نقد بودم ، با این خرید فول سهم شدم درود
    اباد جان...یکی از گزینه های خوب سهامداری را خریدی.....طرف میره خاذین میخره 115....با ان شناور زیاد...نمیاد خزر بخره 86.....که همه رقمه ریسک به ریواردش مناسبه......شناور کم....سهامدار عمده ایی که فروشنده نیست.....خود حقیقی عمد اصله کاریش تو این چند روزه 1.200 خریده.............بنده این سهمو به دید 2 ماهه میخرم....با سود حداقلی 30 درصد...یعنی 110 بعده مجمع.....البته حداقلی....خرینگ با 250 میل شناور داره 116 معامله میشه......البته خودت شکار خوبی تو خکار 250 داشتی...کل بازار تو این 1 ماهه ریخت...خکار...26 درصد داد..........به نظرم پلاسک هم گزینه خوبیست....هواسم نبود بخرم....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علی علیزاده آواتار ها
    تشکر شده 3,704 بار در 1,011 ارسال

اباد جان...یکی از گزینه های خوب سهامداری را خریدی.....طرف میره خاذین میخره 115....با ان شناور زیاد...نمیاد خزر بخره 86.....که همه رقمه ریسک به ریواردش مناسبه......شناور کم....سهامدار عمده ایی که فروشنده نیست.....خود حقیقی عمد اصله کاریش تو این چند روزه 1.200 خریده.............بنده این سهمو به دید 2 ماهه میخرم....با سود حداقلی 30 درصد...یعنی 110 بعده مجمع.....البته حداقلی....خرینگ با 250 میل شناور داره 116 معامله میشه......البته خودت شکار خوبی تو خکار 250 داشتی...کل بازار تو این 1 ماهه ریخت...خکار...26 درصد داد..........به نظرم پلاسک هم گزینه خوبیست....هواسم نبود بخرم....
    جناب mey با سلام...خزر چند درصد افزایش سرمایه داره و از چه محلی هست این افزایش>؟به نظرم تکنیکالی امروز یا فردا صف خرید میشه و برمیگرده سهم
    یا غنی....

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی علیزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط علی علیزاده نمایش پست ها
    جناب mey با سلام...خزر چند درصد افزایش سرمایه داره و از چه محلی هست این افزایش>؟به نظرم تکنیکالی امروز یا فردا صف خرید میشه و برمیگرده سهم
    جناب علیزاده شرمنده....دیر جواب دادم......215 درصد تجدید دارایی داره از ملک......میشه با قیمت امروز 86 تومان بعد مجمع.....دادا.....بنظرم پلاسک 84 تومانی...خزر 86 تومانی....یکی از انتخاب های خوب خریده.....و ریسک به ریواردش بسیا مناسب......قربانت

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سهامدار عمده امروز هم 200 تا خرید...تو چند روز اخیر ...1.500 خرید داشته...

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

mey عزیز تشکر،،، همواره سپاسگزار راهنمایی های خوب تو خواهم بود سلامت باشی و موفق، درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    mey عزیز تشکر،،، همواره سپاسگزار راهنمایی های خوب تو خواهم بود سلامت باشی و موفق، درود
    دادا ..مخلصیم.....درس پس میدیم قربان....

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علی علیزاده آواتار ها
    تشکر شده 3,704 بار در 1,011 ارسال

به نظرم خزر تا 250 اصلاح کنه عالیه و میتونه صعود خوبی از 250 داشته باشه تا 320 بعد 350
    یا غنی....

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی علیزاده از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    محدوده 230 تا 235 تومن محدوده مقاومتی سهم می باشد.
    ولی فکر میکنم میتونه بشکنه حالا ممکنه یه نوسان مثبت و منفی روی مقاومت داشته باشه یا بدون نوسان اینکار رو انجام بده.
    فکر میکنم میتونه 300 تومن رو هم ببینه البته با طی نوساناتی.
    یه مقدار ازش دارم شاید اجازه ورود بده در منفی دوباره اضافه کنم.

یکی توی محدوه 250تا 255 تومن حمایت قویی و شانس برگشت داره ،اگه نتونه میره حمایت 230 تومن.
    بنظرم زمان برگشت در این سهم مهمتر از قیمت برگشت باشه.من فکر میکنم خود این سهم اونقدر فروشنده نداره ولی چون گروه خودرو و قطعات در اصلاح و استراحت هستند بیشتر از اونا تاثیر میگیره.

بنظرم این سهم هنوز میتونه موج های صعودی داشته باشه که هدفش اومدن بالای 320 تومن باشه.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 59 نخست ... 5678910111858 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)