صفحه 4 از 18 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 175

موضوع: معامله برای معامله

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

پاسخ : معامله برای معامله

نقل قول نوشته اصلی توسط علی علیزاده نمایش پست ها
    اقای بهرامی عزیز با سلام و خسته نباشی خدمت شما....چارتتون که دیدم خیلی شلوغ هس به نظرم....میخوام خیلی ساده و بی الایش تجربه چندین سالمو تو فارکس در اختیارت بزارم انشاالله که مفید باشه....به نظر من در کل از هیچ اندیکاتوری استفاده نکن حتی مک دی و ار اس ای و موینگ اورج چون بزرگترین دروغگوها هستند...فقط خط روند بکشید و کانال کشی کنید...بازار 90 درصد داره الگوی سرشانه کف و سرشانه سقف میزنه و الگوی زیک زاکی...بهترین حمایت و مقاومت های و لو روز قبل می باشد....یا علی..موفق باشی...فارکس انقد ساده هس که موقعی میفهمید خندتان میگیرد...

باعث افتخار بنده است که افرادی همچون شما یا دوستان دیگر مثل آقای نوام چامسکی و آقای رامین پدرام همیشه تجربیات خودشون رو به صورت رایگان با من به اشتراک گذاشته اند

و حقیقتا همیشه از هم صحبتی با شما بزرگواران لذت بردم

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

ضرر پشت ضرر

پس از معاملات موفقیت آمیز و مغرورانه و از دست دادن سود های بدست آورده حال تمام معاملاتم به ضرر و شکست ختم می شود

وضعیت بسیار بدیه...در دمو به راحتی به 70 درصد سود رسیدم نمیدونم چرا در واقعیت به این وضع کشیده شدم

راست میگن فارکس کارخانه علم است

و راست میگن 90 درصد افراد در فارکس به شکست و خروج از بازار می رسند

من علت این شکست ها رو در این سری از زیان ها تا حدودی فهمیدم

نبود یک شخصیت با ثبات و نداشتن علم کافی در مباحث تکنیکال و بنیادی

وقتی وارد نفت میشم هیچی ازش نمیدونم و همین طور دیمی یا علی میریم تو و با زیان میایم بیرون...البته هیچی هیچی هم نه ها ولی دانسته هایم کافی نیست

سود های اندک و زیان های بزرگ

از بدی های بورس ایران این بود که سرمایه من 4 درصد 4 درصد آب می شد و نمی فهمیدم چقدر ضعف دارم...وقتی نشستم بر آیند معاملاتم در دو سال بورس ایران بررسی کردم دیدم تماما زیان بوده ولی بخاطر اینکه بازه زیان ما در 2 سال بوده و اندک اندک کم می شد هیچ وقت حس نمی کردم در اشتباهم

اما در فارکس دارم به وضوح نابودی سرمایه رو می بینم...

الان حال و روز دوستان فارکسی خودم رو درک می کنم وقتی کال مارجین شدن و کل سرمایه رو از دست دادند

باید عمیق تر و بهتر معامله کنم

شاید به مدت چند ماه کلا در real معامله ای نکنم و این مدت تماما به کمبود ها و ضعف ها برسم اما از طرفی تا واقعا با سرمایه اصلی خودتون وارد نشید به این مسائل پی نمی برید

نمیدونم معاملات رو کنار بزارم برای چند وقت یا نه

من به شدت دارم سر سختی می کنم که جز اون 10 درصد موفقان بازار باشم

هر کاری لازم باشه برای این کار انجام میدم...

30 درصد سرمایه از دست رفت

نتیجه عملکردم رو دوباره اینجا می نویسم

دلیلی نداره بیام اینجا اینارو برای شما بگم...هدف اینه که شما رو با واقعیت ها رو به رو کنم تا مثل من نباشید

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر بهرامی نمایش پست ها
    ضرر پشت ضرر

[COLOR=#000000]پس از معاملات موفقیت آمیز و مغرورانه و از دست دادن سود های بدست آورده حال تمام معاملاتم به ضرر و شکست ختم می شود

.
    .
    وقتی وارد نفت میشم هیچی ازش نمیدونم و همین طور دیمی یا علی میریم تو و با زیان میایم بیرون...البته هیچی هیچی هم نه ها ولی دانسته هایم کافی نیست
    .
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    جناب بهرامی بنده درحدی که بخواهم نصیحت کنم نیستم , اما نکته ایی که من حدود 5 سال پیش در فارکس به آن رسیدم (بعد از اینکه دو حساب به طور کامل از بین رفت) اینکه : تحلیل اشتباه به سرمایه لطمه میزند ولی هیچگاه توانایی از بین بردن سرمایه را ندارد بلکه عدم مدیریت سرمایه , سرمایه را نابود میکند !
    جناب بهرامی چند وقت پیش یک گپ و گفت کوتاهی با همدیگر داشتیم ...
    متاسفم از بابت ضرر شما , اما این جزء(شاید هم کل) جدا نشدنی از معاملات میباشد !

جایی خوانده بودم فارکس مانند بوسیدن سر کروکودیل است !
    در وصف داشتن دیسیپلین و قدرت ذهن فراوان صحبتها شده است اما اگر احیانا شخصی با این ویژگی در فارکس مشاهده کردید سلام بنده را برسانید (نگرد نیست) !
    همیشه دو عامل حرص و طمع را باعث ضرر تریدرهای فارکس میدانند , اما به نظر بنده مهمتر از همه حس انتقام نسبت به بازار است که ضربه اصلی را میزند ...ضررهای بزرگ از معدودی معاملات بدست میایند !هر زمانی مشاهده کردید به راحتی باخت میدهید یا سود خوبی در معامله قبلی کرده اید و یا در ضرر بزرگی هستید که در هر دو حالت یک بی تفاوتی محض در وجود انسان جاری است !
    .
    .
    مجموع بازار در بیش از 80 درصد مواقع در محیطی رنج و نوسانی است (تایمهای بزرگتر از دیلی),...
    به نظر من معامله نکردن میتواند آرامشی در پی داشته باشد به شرط اینکه بعد از رویت قیمت نوچ نوچ نکنیم(داشتن دیسیپلین و نظم و صبر) ! که ای کاش این موقعیت را گرفته بودم! و همین جمله راگفتن همانا و افتادن مجدد در چرخه بازی همان !
    بنده پیشنهاد میکنم به فارکس به عنوان یک شغل نگاه کنیدو به مرور اندوخته هایتان را بیفزائید نه یک موقعیتی برای جهش و پرشی بلند !...موقعیتها در فارکس فراوانند و غصه پوزیشن قبلی را خوردن افتادن در دام انتقام گیری از بازار است که نقطه شروع ازدست رفتن سرمایه است !
    پیشنهاد میکنم با گرفتن تریگر خوب(که آنرا هم تنها با صبر و نظم میتوان گرفت) و فراموش نکردن حد ضرر مناسب سرمایه تان (معمولا 2%) وارد شوید ...
    با عرض معذرت از ارسال این پست در تاپیک شخصی شما و پراکنده گویی! صرفا یک گپ و گفتی دیگر بود در مورد کار !
    موفق باشید
    ویرایش توسط گیلان : 2015/01/29 در ساعت 23:16
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    جناب بهرامی چند وقت پیش یک گپ و گفت کوتاهی با همدیگر داشتیم ...
    متاسفم از بابت ضرر شما , اما این جزء(شاید هم کل) جدا نشدنی از معاملات میباشد !

جایی خوانده بودم فارکس مانند بوسیدن سر کروکودیل است !
    در وصف داشتن دیسیپلین و قدرت ذهن فراوان صحبتها شده است اما اگر احیانا شخصی با این ویژگی در فارکس مشاهده کردید سلام بنده را برسانید (نگرد نیست) !
    همیشه دو عامل حرص و طمع را باعث ضرر تریدرهای فارکس میدانند , اما به نظر بنده مهمتر از همه حس انتقام نسبت به بازار است که ضربه اصلی را میزند ...ضررهای بزرگ از معدودی معاملات بدست میایند !هر زمانی مشاهده کردید به راحتی باخت میدهید یا سود خوبی در معامله قبلی کرده اید و یا در ضرر بزرگی هستید که در هر دو حالت یک بی تفاوتی محض در وجود انسان جاری است !
    .
    .
    مجموع بازار در بیش از 80 درصد مواقع در محیطی رنج و نوسانی است (تایمهای بزرگتر از دیلی),...به نظر من معامله نکردن میتواند آرامشی در پی داشته باشد به شرط اینکه بعد از رویت قیمت نوچ نوچ نکنیم(داشتن دیسیپلین و نظم و صبر) ! که ای کاش این موقعیت را گرفته بودم! و همین جمله راگفتن همانا و افتادن مجدد در چرخه بازی همان !
    بنده پیشنهاد میکنم به فارکس به عنوان یک شغل نگاه کنیدو به مرور اندوخته هایتان را بیفزائید نه یک موقعیتی برای جهش و پرشی بلند !...موقعیتها در فارکس فراوانند و غصه پوزیشن قبلی را خوردن افتادن در دام انتقام گیری از بازار است که نقطه شروع از رفتن سرمایه است !
    پیشنهاد میکنم با گرفتن تریگر خوب(که آنرا هم تنها با صبر و نظم میتوان گرفت) و فراموش نکردن حد ضرر مناسب سرمایه تان (معمولا 2%) وارد شوید ...و با عرض معذرت از ارسال این پست در تاپیک شخصی شما , صرفا یک گپ و گفتی دیگر بود در مورد کار !
    موفق باشید

سلام...خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و بنده رو راهنمایی کردید

با سخنان شما موافقم و امیدوارم بتونم عمل کننده خوبی باشم

تاپیک متعلق به شما و دیگران عزیزانه و باعث افتخار که شما هم در اینجا پستی بزنید

ممنون...

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

ضرر پشت ضرر

پس از معاملات موفقیت آمیز و مغرورانه و از دست دادن سود های بدست آورده حال تمام معاملاتم به ضرر و شکست ختم می شود

وضعیت بسیار بدیه...در دمو به راحتی به 70 درصد سود رسیدم نمیدونم چرا در واقعیت به این وضع کشیده شدم

راست میگن فارکس کارخانه علم است

و راست میگن 90 درصد افراد در فارکس به شکست و خروج از بازار می رسند

من علت این شکست ها رو در این سری از زیان ها تا حدودی فهمیدم

نبود یک شخصیت با ثبات و نداشتن علم کافی در مباحث تکنیکال و بنیادی

سود های اندک و زیان های بزرگ

از بدی های بورس ایران این بود که سرمایه من 4 درصد 4 درصد آب می شد و نمی فهمیدم چقدر ضعف دارم...وقتی نشستم بر آیند معاملاتم در دو سال بورس ایران بررسی کردم دیدم تماما زیان بوده ولی بخاطر اینکه بازه زیان ما در 2 سال بوده و اندک اندک کم می شد هیچ وقت حس نمی کردم در اشتباهم

اما در فارکس دارم به وضوح نابودی سرمایه رو می بینم...

الان حال و روز دوستان فارکسی خودم رو درک می کنم وقتی کال مارجین شدن و کل سرمایه رو از دست دادند

باید عمیق تر و بهتر معامله کنم

شاید به مدت چند ماه کلا در real معامله ای نکنم و این مدت تماما به کمبود ها و ضعف ها برسم اما از طرفی تا واقعا با سرمایه اصلی خودتون وارد نشید به این مسائل پی نمی برید

نمیدونم معاملات رو کنار بزارم برای چند وقت یا نه

من به شدت دارم سر سختی می کنم که جز اون 10 درصد موفقان بازار باشم

هر کاری لازم باشه برای این کار انجام میدم...

30 درصد سرمایه از دست رفت

نتیجه عملکردم رو دوباره اینجا می نویسم

دلیلی نداره بیام اینجا اینارو برای شما بگم...هدف اینه که شما رو با واقعیت ها رو به رو کنم تا مثل من نباشید
    امیر جان اجازه میخام چند کلمه ای را با شما در میان بزارم.قبل از هر چیزی لازمه اذعان کنم دانش تکنیکال شما برای من ، کاملا مسجل هستش و شما را در زمینه علم تکنیکال استاد مسلم میدانم.ولی ذکر چند نکته شاید خالی از لطف نباشد.ببینید، موفقیت در بازار بورس و یا فارکس،تابعی از دانش تکنیکال ،بنیادی، رواشناسی، سیاسی و اقتصادی هستش.من راجع به بازارهای شدید صعودی در سالهای 91 تا 92، یا بازار شدیدا نزولی در اواخر 92 و 93 صحبتی نمیکنم چون در این گونه بازارها، همه چیز باهم بالا و پایین می آید.در شرایط غیر از این، مجهز بودن به علوم مذکور، پایه و اساس موفقیت هستش.مثلا همین نفت، وقتی قیمت از 45 دلار ، ناگهان 5 درصد رشد کرد،خیلی ها گفتند نفت مجددا داره رشد میکنه ، داره به سمت 80 دلار حرکت می کنه و از این تحلیلهای مشابه.بمشابه.برخی دوستان فرمودند در نتیجه افزایش نفت پتروشیمی ها مثلا پرواز می کنند ، رکورد میزنند، صف خرید می شوند و غیره.ولی من از همون اول گفتم نفت نزولیه ، نفت نزولیه، نفت نزولیه و قیمت حدود 40 را میبینه و در نهایت بهد از چند ماه مجددا شروع به رشد میکنه و هدف اول 65 بعدش 75 و بعدش 80، که البته 8 دلار احتمالا در سال 2016 و یا 2017 خواهد بود.ببینید، در اون روزها ، بولینگر واقعا ممکن بود غلط انداز باشه ، سایر ابزارها هم همین طور.ما در بازار با احساس انسانها، معاملات و تعاملات سیاسی و امنیتی، رقابت قدرتهای داخلی، منطقه ای و حتی فرا منطقه ای و بین المللی و خیلی چیزای دیگه سروکار داریم.اینا چیزایی نیستند که بشه در بولینگر، کانال ، خط روند یا هر چیز دیگه دیده بشند.تکنیکال ، بازار را به مثابه یک جاده فرض می کنه که هر 10 کیلومترش مجددا تکرار میشه ، یعنی مثلا بعد از هر 10 کیلومتر شما با همون گردنه ها، سرازیری ها، سربالایی ها و ...مواجه میشید.خوب این در روندهای قوی مثل سال 92 خیلی هم خوبه.ولی در شرایط معمولی چنین چیزی صحت نداره.شما ممکنه در جاده ای باشید که وجب به وجبش شرایط عوض میشه، اینجا دیگه پیش بینی مسیر لا استفاده از شرایط جاده در قبل از این کار درستی نخواهد بود.ما باید بتونیم تمام بازار و همه شرایط را باهم ببینیم و این ، شاید در توان یک نفر نباشه.یعنی شاید یک نفر نتونه هم تکنیکال، هم بنیادی، روانشناسی، و هم از بازی های سیاسی و ....سر در بیاره.اینجاست که کار تیمی معنی پیدا میکنه، اینجاست که به اشتراک گذاشتن اطلاعات و احترام به دانش دیگران اهمیت خودش را نشون میده.من به شخصه با کمال تواضع به توانایی های دوستان احترام میزارم.امیدوارم بتونیم در این جهت حرکت کنیم.به وقوع پیوستن چنین امری، همه عزیزان را به سود نزدیک خواهد کرد.اگر بیش از اندازه حرف زدم عذر میخام ، جسارت منو ببخشید.

Honesty is the best policy

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی M.B آواتار ها
    تشکر شده 127 بار در 34 ارسال

دوستان سلام لطفا یکی معرف ما شود ما را فعال کنند.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید M.B از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال za_trader آواتار ها
    تشکر شده 6,518 بار در 1,419 ارسال

جناب بهرامی با سلام و خسته نباشید.
    میتونم بپرسم استراتژی شما تو معاملات چیه؟ ( معاملات فارکس و نفت و طلا رو میگم )
    ھمیشه به ياد داشته باشید كه مھمترين" ابزار "در كیف يك تكنسین" پاك كن "است .

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    جناب بهرامی با سلام و خسته نباشید.
    میتونم بپرسم استراتژی شما تو معاملات چیه؟ ( معاملات فارکس و نفت و طلا رو میگم )
    سلام...والا حقیقت دیگه انقدر این واژه استراتژی رو در زندگیم دارم تکرار می کنما دیگه از خود این واژه هم بدم میاد

از چه لحاظ می فرمایید؟کلی بخوام بگم سعی می کنم سه تا مبحث روانشناسی،تکنیکال و بنیاد رو در معاملاتم مد نظر بگیرم

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال za_trader آواتار ها
    تشکر شده 6,518 بار در 1,419 ارسال

سلام...والا حقیقت دیگه انقدر این واژه استراتژی رو در زندگیم دارم تکرار می کنما دیگه از خود این واژه هم بدم میاد

از چه لحاظ می فرمایید؟کلی بخوام بگم سعی می کنم سه تا مبحث روانشناسی،تکنیکال و بنیاد رو در معاملاتم مد نظر بگیرم
    از بعد تکنیکال میگم جناب بهرامی.
    بر اساس پترن ها معامله میکنید یا نه برخورد ma ها یا امثال اینا یا دنبال الگوهای کلاسیک هستید.؟؟؟؟؟
    ھمیشه به ياد داشته باشید كه مھمترين" ابزار "در كیف يك تكنسین" پاك كن "است .

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    از بعد تکنیکال میگم جناب بهرامی.
    بر اساس پترن ها معامله میکنید یا نه برخورد ma ها یا امثال اینا یا دنبال الگوهای کلاسیک هستید.؟؟؟؟؟
    این چیزایی که شما گفتید رو من نمی فهمم

من نقاط مطمئنی که در بیشتر تایم ها مورد تایید هست رو انتخاب می کنم

و توسط بولینگر و ایچیموکو و دیگر ابزارها و الگوها تایید شده باشه

جناب za_trader خودت real معامله می کنی؟

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 18 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)