صفحه 3 از 102 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1011

موضوع: فرآوری مواد معدنی (فرآور)

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب رستمي در مورد روند كلي بازار نظرتون چيست؟
    خعتبار را چه كنيم؟
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اراك_بورس نمایش پست ها
    جناب رستمي در مورد روند كلي بازار نظرتون چيست؟
    خعتبار را چه كنيم؟
    سلام دوست عزيز
    نگراني من بيشتر مسايل سياسي داخليه كه شايد بازار رو اذيت كنه.
    خعتبار هم همونطور كه ملاحظه كرديد زير 200 خريداراي خوبي داره(سهامداران عمده شديدا خريدارند البته من خودم هم منفي امروز 500 تا خريدارم:ezpi
    ویرایش توسط مصطفي رستمي : 2011/02/22 در ساعت 10:00
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذر نمایش پست ها
    جناب هولی
    با سلام اگر امکان دارد نظرتان را در مورد فراور و حد کاهش قیمت بفرمایید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي رستمي نمایش پست ها
    ببخشيد كه پابرهنه ميپرم وسط سوالتون.
    تكنيكالش رو دوست خوبمون زحمت ميكشند و نمودارهاش رو ترسيم ميكنند.
    ولي اخبار رانتي رو من خدمتتون بدم كه اين سهم زير 630 نمياد
    اختیار دارید جناب رستمی ،لطف میفرمایید

اما در ارتباط با وضعیت تکنیکال فرآور :
    فراور در کانال صعودی قرار داره و از نظر موج شماری در موج 5 بزرگ قرار داره ،همونطور که میدونیم موج 5 خودش از زیرموجهایی ساخته شده است که در حال حاضر در بخش اصلاحی موج 4 قرار داریم ،نزول موج چهارم با توجه به حمایت بسیار قویی که بر 38.2% فیبو قرار داره بعیده از اون بیشتر نزول کنه .

اما بطور خلاصه سطح حمایت مهم حدود 640 تومن برای فرآور قرار داره و در هر صورت اگر از این سطح عبور کنه ،602 تومن حمایت قوی و بسیار معتبری برای سهم هست که عبور از اون رو خیلی بعید میدونم .......
    اما بعد از اتمام این زیر موج صعود تا سقف کانال حدود 785 تومن هدف میان مدت موج 5 خواهد بود .

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    سلام
    ممنون از مطالبتون و اظهارنظرهای حرفه ای در خصوص سهام ها. اگر امثال بنده مطلبی نمی نویسیم برای اینه که چیزی برای گفتن نداریم ولی مطمئن باشید همه مطالب نوشتاری شما رو میخونم و البته از اینکه در این فروم عضوم خوشحالم. راستی برای آشنایی با این تحلیلهای مالی که ماهم بفهمیم منبعی معرفی کنید. دست ما رو هم بگیرید یا علی

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید msrostami از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط msrostami نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از مطالبتون و اظهارنظرهای حرفه ای در خصوص سهام ها. اگر امثال بنده مطلبی نمی نویسیم برای اینه که چیزی برای گفتن نداریم ولی مطمئن باشید همه مطالب نوشتاری شما رو میخونم و البته از اینکه در این فروم عضوم خوشحالم. راستی برای آشنایی با این تحلیلهای مالی که ماهم بفهمیم منبعی معرفی کنید. دست ما رو هم بگیرید یا علی
    سلام دوست من
    آشنایی با شما برای بنده باعث خوشحالیست ،
    برای آشنایی با تحلیل تکنیکال به اعتقاد من و به اعتقاد اکثر دوستانی که تکنیکال کار میکنند بهترین کتاب ، کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه هست که نوشته آقای جان مورفی و ترجمه آقای فراهانی و قاسمیان لنگرودی هستش این کتاب برای شروع کار فکر میکنم بهترین باشه و بعد از اون هم به مرور با کتابها و پی دی اف های موجود آشنا خواهید شد ،
    یک نکته فقط به ذهنم میرسه در این راه اونم اینه که مهم نیست که تازه شروع میکنین و مهم نیست که شاید در روز فقط نیم ساعت فرصت برای پرداختن به این کار دارین ،نکته مهم اینه که اگه پیوسته با همون روزی نیم ساعت هم مشغول به مطالعه و تمرین بشین بعد از مدت زمانی میبینین که پیشرفت زیادی کردین و مخلص کلام مداومت در کار هست ........
    برای شما آرزوی موفقیت در این راه و همچنین تمام امور زندگی رو دارم ......

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    حجم معاملات فراور رو ببينيد

در مقايسه حجم مبناي شركتهاي رويي از همه بيشتر معامله شده. اگر صفش نميكنند براي اينه كه سپه سهمش رو تموم كنه.
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي رستمي نمایش پست ها
    دوست عزيز
    1- درست ميفرماييد علم غيب را صرفا اوليا خداوند دارند
    2- درسته من تكنيكاليست نيستم ولي اگر پيش بيني هاي شركتهاي معتبر رو ببينيد تماما پيش بيني ميكنند كه قيمت فلزات رنگين در سال جاري ميلادي روندش رو به بالاست(البته اونها هم پيش بيني كرده اند و شايد الزاما صحيح نباشه (يك نمونه پيش بيني را تو تاپيك فملي از يك شركت معتبر جهاني لينكش رو قرار دادم كه ازتون خواهش ميكنم بخونيدش).
    3- در خصوص مسابقه و رانت و ... بايد خدمتتون عرض كنم كه همه ما تو اين بازار كار ميكنيم تا سود كنيم. يكي از راههاش اينه كه پيگيري كنيم و ببينيم كه شركتهاي حقوقي كه تو بازار تاثيرگزار هستند روي چه سهمهايي نظر دارند و در حال خريد هستند و شما هم با اونها حركت كنيد. من هم نيومدم ادعا كنم كه خيلي بلدم و ... و اتفاقي تو اين مسابلقه برنده شدم . كما اينكه اين هفته 20 ام هستم.
    در خصوص شركتهاي رويي كه ميفرماييد مردم را به خاك سياه نشوندند اگر خاطرتون باشه ريزش اصلي روي بعد از ريزش معدن انگوران بود و بواسطه اون بود كه سقوط انچناني كردند وگر نه اين اتفاق نميافتاد . كما اينكه تو اين يكي دو سال گذشته سود خوبي نصيب سهامدارانشون كردند. همين فراوري كه الان حدود 700 معامله ميشه زير 200 تومان تو همين چند وقت اخير به راحتي ميشد خريد .
    فكر ميكنم اگر همه ما سعي كنيم مطالبمون رو كمي ارامتر بنويسيم از همه لحاظ خوبه.
    ممنونم از شما
    آقاي رستمي از شما بابت نحوه و لحن پاسختون متشكرم. وقتي گفته كاربر بوف كور رو در نقل قول مي خوندم با خودم فكر ميكردم با توجه به ادبيات ايشان شما جواب سخت و متقابلانه خواهيد داد. اما پاسخ شما بسيار با ادبانه و زيبا بود.
    ما فروم نويسان هميشه به اين چنين رفتار و منشي احتياج داريم ولي متاسفانه هر روز اين نوع تعامل بين اعضا در فرومها كم رنگ تر ميشه.asdas:asdas:

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    سلام و ممنون از راهنماییتون
    امروز که کتاب مورفی رو خریدم و جلد سیاه و سفید اون رو دیدم یه آن احساس کردم رو صفحه شطرنج هستم. اوایل کتاب رو خوندم حتی توی اتوبوس این کتاب دستمه و مشغولم!. من چون مدیریت مالی خوندم تحلیل فاندامنتال رو خوب بلدم و در ارزشگذاری و ارزش ذاتی و این قبیل مسایل بگی نگی ای یه چیزایی می فهمیم اما تحلیل تکنیکال رو نه تو دانشگاه بهمون آموزش دادن و نه کتابی و دوره ای تو این زمینه دیدم-یادش بخیر استاد دکترحسین کدخدایی که زحمات زیادی برای بازار سرمایه متقبل می شدن و در اولین بازدیدمون در دوره دانشگاه از تالار سنگ تموم گذاشت- حالا که با تحلیل های تکنیکال دارم آشنا میشم می فهمم مثل یه بدن بی سر یا بهتره بگم چشم بسته وارد خرید و فروش می شدم. امیدوارم دوستان عزیز از راهنمایی خودشون باز هم ما رو بی بهره نزارن. هدف اولیه رو روی این گذاشتم که از سطح حمایت بنیادی!!! به سطح هدف اولیه تکنیکال و بعد هدف نهایی عضو فعال تکنسینی در این فارومها برسم!! به نظر شما میتونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام دوست من
    آشنایی با شما برای بنده باعث خوشحالیست ،
    برای آشنایی با تحلیل تکنیکال به اعتقاد من و به اعتقاد اکثر دوستانی که تکنیکال کار میکنند بهترین کتاب ، کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه هست که نوشته آقای جان مورفی و ترجمه آقای فراهانی و قاسمیان لنگرودی هستش این کتاب برای شروع کار فکر میکنم بهترین باشه و بعد از اون هم به مرور با کتابها و پی دی اف های موجود آشنا خواهید شد ،
    یک نکته فقط به ذهنم میرسه در این راه اونم اینه که مهم نیست که تازه شروع میکنین و مهم نیست که شاید در روز فقط نیم ساعت فرصت برای پرداختن به این کار دارین ،نکته مهم اینه که اگه پیوسته با همون روزی نیم ساعت هم مشغول به مطالعه و تمرین بشین بعد از مدت زمانی میبینین که پیشرفت زیادی کردین و مخلص کلام مداومت در کار هست ........
    برای شما آرزوی موفقیت در این راه و همچنین تمام امور زندگی رو دارم ......

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید msrostami از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    اين همه شور و اشتياق و علاقه واقعا تحسين بر انگيزه
    از صميم قلب براتون آرزوي موفقيت ميكنم و يقين دارم به اهداف متعاليتون خواهيد رسيد
    (البته با اجازه سرور عزيزم جنابHoly )

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط msrostami نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون
    امروز که کتاب مورفی رو خریدم و جلد سیاه و سفید اون رو دیدم یه آن احساس کردم رو صفحه شطرنج هستم. اوایل کتاب رو خوندم حتی توی اتوبوس این کتاب دستمه و مشغولم!. من چون مدیریت مالی خوندم تحلیل فاندامنتال رو خوب بلدم و در ارزشگذاری و ارزش ذاتی و این قبیل مسایل بگی نگی ای یه چیزایی می فهمیم اما تحلیل تکنیکال رو نه تو دانشگاه بهمون آموزش دادن و نه کتابی و دوره ای تو این زمینه دیدم-یادش بخیر استاد دکترحسین کدخدایی که زحمات زیادی برای بازار سرمایه متقبل می شدن و در اولین بازدیدمون در دوره دانشگاه از تالار سنگ تموم گذاشت- حالا که با تحلیل های تکنیکال دارم آشنا میشم می فهمم مثل یه بدن بی سر یا بهتره بگم چشم بسته وارد خرید و فروش می شدم. امیدوارم دوستان عزیز از راهنمایی خودشون باز هم ما رو بی بهره نزارن. هدف اولیه رو روی این گذاشتم که از سطح حمایت بنیادی!!! به سطح هدف اولیه تکنیکال و بعد هدف نهایی عضو فعال تکنسینی در این فارومها برسم!! به نظر شما میتونم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    اين همه شور و اشتياق و علاقه واقعا تحسين بر انگيزه
    از صميم قلب براتون آرزوي موفقيت ميكنم و يقين دارم به اهداف متعاليتون خواهيد رسيد
    (البته با اجازه سرور عزيزم جنابHoly )
    باعث خوشحالیست دوست عزیز که از این کتاب خوشتون اومد ......
    حتما میتونید به هدفتون برسید ،مطمئن باشید خیلی از کسانی که امروز نام استاد رو یدک میکشند زمانی که شروع کردند به اندازه جنابعالی از بازارهای مالی اطلاع نداشتند .......

برای شما آرزوی موفقیت دارم .

اختیار دارین جناب محمود خان عزیز ،ممنونم از اینکه نظرتون رو فرمودین ،نظر بنده هم دقیقا منطبق با نظر شماست
    همچنین لازم میبینم بگم به اعتقاد بنده محمودخان از زمره افرادی هستند که درک بالایی از تکنیکال دارند .......

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 102 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع