صفحه 37 از 37 نخست ... 2734353637
نمایش نتایج: از 361 به 366 از 366

موضوع: شکار حرفه ای

عضو فعال MAGDAD2015 آواتار ها
    تشکر شده 779 بار در 283 ارسال

پاسخ : شکار حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    سلام
    جناب نیک بخش نظرتون در مورد شگل چیه؟
    بنده تو قیمت 1286 خرید داشتم که باهاش مجمع رفتم و فک کنم 200 سود تقسیم کرده.ب نظر شما نگه دارم یا بفروشم؟

باسلام
    دوست گرامی چون 4روز از پرسش شما گذشته ایشون جواب ندادن بنده نظر شخصی ام را خدمتتان ارائه می دهم امیدوارم بدردتان بخورد

خب ایشان حدودا در قیمتی که شما خرید داشتی سیگنال ورود دادن و گفتند یکساله تا بالای 3000تومان می رسد الان آخرین قیمت معاملاتیش

حدود 860الی 850تومان است .با احتساب سود تقسیمی از 94/02/18 مبلغ 160تومان می شود 1010تومان ولذا شما باید حد ضرر و رعایت نموده

خارج می شدید که ظاهرا منتظر سیگنال خروج از طرف ایشان بودید که صادر نشد. بهر تقدیر خروج از سهم الان دیگر فایده ای ندارد و پی . ای آن

به 3.8 رسید یا باید منتظر برگشت سهم با خبرهای خوب از آن باشید و یا در نقطه حمایت قوی میانگین کم کنید .موفق باشید

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید MAGDAD2015 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط میان مدت نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در اینکه تو سایت نما بورس عده ای باتمسخر و تخریب کردن دیگران جو را به هم می زدند قبول .اما اینکه بفرماید 80 درصد مطالب هجو و بی مصرف بودند بی انصافی است. همیشه تو هر جمعی دو سه تا نخاله هست . توهمین سایت هم بگردی یکی و دو تایی پیدا میشه ...
    ا نجا دوستان عزیزی بودند ومطالب خوبی هم می زدند . جا داره اینجا از چندتا دوستانی که مطالب آموزنده میزدند یادی بشه علیرخانکه الان تو بورس 24 مطلب میزنه -فکر بکر - زیرک- محمد باقر که تو همفکران - و استاد گرامی شکار حرفه ای. مطالب این عزیزان کم نبود وخیلی از کسانی که اطلاعات کمی داشتند از مطالب دوستان استفاده میبردند

باسلام

جناب میان مدت با معرفت و عزیز خداوندمتعال حافظ شما و خانواده محترمان باشد که دوستان و اساتید زحمت کش را از یاد نبرده

و یادشان را گرامی داشتید . درود برشما * عزت مند باشید

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MAGDAD2015 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

جناب MAGDAD2015 عزیز سلام
    بنده نزدیک دو ماهی میشه که دنبال یه نرم افزار میگردم که تو پستهای قبلی هم در موردش نوشتم ولی جناب نیک بخش فک کنم وقتشو نداشتن ک برام پیداش کنن.بهر حال میشه از شما درخواست کنم ببینم آیا میتونید از دوستان یا کسایی که اطلاع بیشتری دارند در موردش بپرسید؟
    نرم افزاری که دنبالش هستم این هست که اسم سهم ها رو با یه محدوده قیمت بهش بدم و هر وقت قیمت اون نماد به محدوده قیمتی داده شده به نرم افزار رسید بهم اطلاع بده.
    مثلا نماد وبصادر را براش این محدوده ها را مشخص میکنم:65-69و80-83و90-95و112-118 بعد میخوام وقتی نرم افزار شروع به کار میکنه و بازار بورس باز میشه و قیمت وبصادر به این محدوده رسید یه اطلاعی بهم بده حالا هر جور که شده...
    ازتون متشکرم

عضو عادی aram66 آواتار ها
    تشکر شده 18 بار در 14 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MAGDAD2015 نمایش پست ها
    باسلام

دوستان عزیز و گرامی بعضی ها هستند که در گروهای خرید جمعی مشغول بود و اگه با دیگران ارتباط برقرار می کنند صرفا جهت همراه نمودن
    آنها در حمایت ها و مقاومت های سهام خودشان استکه اگر از دایره انصاف خارج نشویم بعضی وقتها سودی هم بما می رسانند .وبعضی وقتها
    هم ضرری جبران ناپذیر .بعضی وقتها یک اصولی رو می گویند که حربه ای می شود در دست ایشان که هر موقع شما به پیشنهاد ایشان ضرر کردید
    می گویند خب اصول رعایت نشد و هر وقت منتفع شدی بشما بابت سیکنال خودشان تبریک می گویند . ذکر یک مثل

خب مثل می گویند سهم X تحت نظر می باشد .دو حالت پیش می آید
    1- سهم با صف خرید و رشد مواجه می شود ؟ و شما منتظر اعلام سیگنال هستید .ایشان با مهارت می گویند چرا وارد نشدید پس اصول را بلد نیستید
    2-سهم با صف فروش مواجه می شود ؟ خب شما وارد شدید و متضرر .ایشان می گوید مگر سیگنال خرید صادر شد.چرا وارد سهم شدید پس اصول را بلد نیستید
    و خلاصه شما عزیزان همیشه بدهکار .ایشان طلبکار
    در پایان نصیحتی برادرانه بشما عزیزان می کنم . غیر خداوند متعال از هیچ بنی بشری به درخواست و التماس چیزی نخواهید .مخصوصا از نوع متکبر آن
    وهمچنین کسی را با القاب دهان پر کن دائما خطاب ننماید که ایشان متوهم شد و آن میشود که نباید می شد
    سلام من فکر میکنم این دوستمون واقعیت رو گفتن خیلی ساده و قابل فهم

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

این سهم کسرام بد کوفتی شده با این حجم کم معاملات

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    جناب MAGDAD2015 عزیز سلام
    بنده نزدیک دو ماهی میشه که دنبال یه نرم افزار میگردم که تو پستهای قبلی هم در موردش نوشتم ولی جناب نیک بخش فک کنم وقتشو نداشتن ک برام پیداش کنن.بهر حال میشه از شما درخواست کنم ببینم آیا میتونید از دوستان یا کسایی که اطلاع بیشتری دارند در موردش بپرسید؟
    نرم افزاری که دنبالش هستم این هست که اسم سهم ها رو با یه محدوده قیمت بهش بدم و هر وقت قیمت اون نماد به محدوده قیمتی داده شده به نرم افزار رسید بهم اطلاع بده.
    مثلا نماد وبصادر را براش این محدوده ها را مشخص میکنم:65-69و80-83و90-95و112-118 بعد میخوام وقتی نرم افزار شروع به کار میکنه و بازار بورس باز میشه و قیمت وبصادر به این محدوده رسید یه اطلاعی بهم بده حالا هر جور که شده...
    ازتون متشکرم
    نرم افزار مفید تریدر

نرم افزار مفید تریدر

سامانه معاملاتی تدبیر تریدر نسخه بومی شده‌ای از نرم‌افزار «متا تریدر 5» (MetaTrader5) است. شرکت تدبیرپرداز امکان دسترسی سامانه معاملاتی تدبیر تریدر را به نمادهای بورس تهران فراهم کرده و اکنون معامله گران میتوانند از امکانات گسترده و یکپارچه معاملاتی و تحلیلی این سامانه برای انجام معاملات خود بهره ببرند.
    سامانه معاملاتی تدبیر تریدر تمامی ابزارهای لازم برای تجزیه و تحلیل پویای قیمت را در اختیار معامله گران قرار میدهد . تدبیر تریدر هم چنین قابلیت بهره گیری از برنامه های معامله‌گر خودکار (موسوم به مشاوان خبره) را دارد این تنها یکی از قابلیتهایی است که تدبیر تریدر را نسبت به تمامی سامانه های معاملاتی مشابه منحصر به فرد میسازد. با استفاده از این قابلیت، معامله گران میتوانند تمامی فرآیند انجام معاملات و یا تحلیل قیمت ها را بصورت خودکار درآورده و توان خود را به روی طراحی و بهینه سازی استراتژیها و تاکتیکهای معاملاتی متمرکز کنند.
    طراحی یکپارچه تدبیر تریدر تمامی ابزارهای لازم برای انجام معاملات را بصورت یکجا در اختیار معامله گران قرار میدهد. معامله، تحلیل تکنیکال و فاندمتال بازار و برنامه نویسی برای «معامله خودکار» بخش برجسته این نرم افزار می باشد. این نرم افزار معامله‌گران را قادر می سازد در بازارهای بورس، فرابورس ایران و در صورت تصویب قوانین و زیرساختهای مناسب در آینده در بورس کالا، بازارهای سهام دیگر کشورها و بازار ارز جهانی معامله کنند.
    لازم به ذکر است که این سامانه معاملاتی یکی از با سابقه ترین، کاربردی ترین، و محبوب ترین سامانه های معاملاتی در سراسر جهان به شمار میرود تا حدی که بسیاری از کارگزاران مطرح بازارهای سهام، کالا، و ارز در سراسر جهان در کنار پلت فرم های اختصاصی خود ناچار به ارائه پلت فرم متا تریدر شده اند. از جمله این کارگزاران میتوان به FXCM امریکا، ODL انگلستان، ACM سوئیس، بانک سرمایه گذاری وارن گلدبانک آلمان و ده ها کارگزار نام آشنای دیگر اشاره کرد. استفاده همزمان این کارگزاران از این پلت فرم خود نشان از برتری غیر قابل انکار آن نسبت به رقبا دارد. امروزه میلیونها معامله گر در ساسر جهان برای معاملات سهام، کالا، و ارز از امکانات گسترده این پلت فرم سبک و کاربردی بهره میبرند.
    لینک دانلود نسخه PC نرم افزار تدبیر تریدر 5
    نسخه موبایل نرم افزار تدبیر تریدر5 با طراحی بی‌نظیر و کارایی فوق‌العاده امکان رصد کامل بازار، مشاهده نمودار و معامله در هر کجایی که هستید را فراهم می‌کند. این نسخه قابل نصب بر روی گوشیهای دارای سیستم عاملهای IOS شرکت Apple و Android شرکت Google است. بنابراین در حال حاضر این نرم‌افزار قابلیت نصب و اجرا در گوشیهای iPhone و دستگاه‌های iPad و iPod را دارد و گوشی های اندروئیدی می باشد.
    لینک دانلود نسخه موبایل نرم افزار تدبیر تریدر 5

باسلام
    [جناب gholamk عزیز یکی از پیشترفت ترین نرم افزار های موجود مفید تریدر 5 می باشد که توسط کارگزاری مفید از نسخه اصلی اکتیو شده و از کاریی های زیادی

برخودار است با سرچ مفیدترید5 تو اینترنت می توانی اطلاعات لازم را بدست آورید امیدوارم مطلب مورد نیاز شما را هم در آن لذا شده باشد.موفق باشید

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MAGDAD2015 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 37 از 37 نخست ... 2734353637

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)