صفحه 102 از 133 نخست ... 2529299100101102103104105112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1322

موضوع: صنعت قند و شکر

عضو فعال
    تشکر شده 580 بار در 189 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط موج 5 نمایش پست ها
    آریو جون شکر 1350 تومن معامله شد تو بورس کالا
    اینهم لینکش
    http://www.ime.co.ir/kanoon/Commer_Contract_rep.aspx

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید صمدآقا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال تاران آواتار ها
    تشکر شده 5,730 بار در 906 ارسال
    به نظر من بازم دارن یه بلاهایی به سر قزوین میارن
    خوب چرا تو قیمت 3340 معامله نشد؟
    بهرحال با این روزند نزولی اگر 300 تومن هم باز بشه طی یکی دو هفته میرسه به قیمت 223 تومن که دیروز باطل شد!
    تازه سهام دارش هم باید هر روز حرص بخورند اونجوری فقط یه بار حرص میخوردن!!!

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تاران از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 580 بار در 189 ارسال
    شکر جهانی همچنان در مسیر صعود.................22.41
    اینطور که دیدم عرضه ای هم تو بورس کالا نداشته
    ویرایش توسط صمدآقا : 2012/07/09 در ساعت 12:28

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید صمدآقا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 138 بار در 37 ارسال
    دوستان کسی اطلاع داره بهمن در کدام سایت تحلیلی مینویسه. قبلا در ارادسرمایه مینوشت.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alipour477 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    رییس کمیته واردات اتاق ایران
    نرخ واقعی ارز 1500 تومان است/کسب درآمد میلیاردی برخی از ارز دولتی

رییس کمیته واردات اتاق ایران گفت: تک نرخی شدن ارز تنها راه آرامش در این بازار است و دلار با نرخ 1226 تومان نرخی است که رانت و فساد ایجاد می کند و ضروری است تا سقف 1500تومان تک نرخی شود .

به گزارش قدس انلاین , مجید رضا حریری در گفت وگو با پانا، تصریح کرد: تک نرخی شدن ارز تنها راه آرامش در این بازار است و دلار با نرخ 1226تومان نرخی است که رانت و فساد ایجاد می کند و در ماههای اخیر نیز برخی از این رانت بهره برده اند .

وی اضافه کرد: برخی که دسترسی به این رانت داشته اند به راحتی از آن استفاده کرده اند و به طور مثال اگر 10میلیون دلار گرفته باشند با فاصله میانگین نرخ آزاد و ارز دولتی 6 میلیارد تومان درآمد کسب کرده اند .

رییس کمیته واردات اتاق ایران خاطرنشان کرد: اگر بانک مرکزی بخواهد عاقلانه و منطقی بازار ارز را مدیریت کند ، باید دلار مرجع را به حول و حوش 1500 تومان افزایش دهد .

حریری با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم گفت: قدرت خرید طبقه خرده یا همان طبقه متوسط جامعه به شدت کاهش یافته و از این پس خریدار کالاهایی که با ارزان گران به کشور وارد شود نخواهد بود .

وی ادامه داد: این کاهش قدرت خرید موجب می شود تا وارد کنندگان نیز در واردات کالا تامل کنند چون دست نگه داشتن مصرف کنندگان در خرید خواب سرمایه و زیان وارد کنندگان را به دنبال دارد .

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    رییس کمیته واردات اتاق ایران
    نرخ واقعی ارز 1500 تومان است/کسب درآمد میلیاردی برخی از ارز دولتی

رییس کمیته واردات اتاق ایران گفت: تک نرخی شدن ارز تنها راه آرامش در این بازار است و دلار با نرخ 1226 تومان نرخی است که رانت و فساد ایجاد می کند و ضروری است تا سقف 1500تومان تک نرخی شود .

به گزارش قدس انلاین , مجید رضا حریری در گفت وگو با پانا، تصریح کرد: تک نرخی شدن ارز تنها راه آرامش در این بازار است و دلار با نرخ 1226تومان نرخی است که رانت و فساد ایجاد می کند و در ماههای اخیر نیز برخی از این رانت بهره برده اند .

وی اضافه کرد: برخی که دسترسی به این رانت داشته اند به راحتی از آن استفاده کرده اند و به طور مثال اگر 10میلیون دلار گرفته باشند با فاصله میانگین نرخ آزاد و ارز دولتی 6 میلیارد تومان درآمد کسب کرده اند .

رییس کمیته واردات اتاق ایران خاطرنشان کرد: اگر بانک مرکزی بخواهد عاقلانه و منطقی بازار ارز را مدیریت کند ، باید دلار مرجع را به حول و حوش 1500 تومان افزایش دهد .

حریری با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم گفت: قدرت خرید طبقه خرده یا همان طبقه متوسط جامعه به شدت کاهش یافته و از این پس خریدار کالاهایی که با ارزان گران به کشور وارد شود نخواهد بود .

وی ادامه داد: این کاهش قدرت خرید موجب می شود تا وارد کنندگان نیز در واردات کالا تامل کنند چون دست نگه داشتن مصرف کنندگان در خرید خواب سرمایه و زیان وارد کنندگان را به دنبال دارد .
    با سلام اگر نرخ مرجع به 1500 تومان برسد آن وقت ریس کمیته واردات اتاق ایران تظمین می کند که نرخ آزاد هم در قیمت 1900 تومان ثابت بماند و نرسد به 2300 الی 2500 تومان آیا واقعا تضمینی هست نظر دوستان چیست ولی نباید این راه باعث کاهش نرخ دلار آزاد باشد تحریم ها داره کمرشان را میشکنه تولید 3 ماهه خودرو چه قدر کاهش پیدا کرده باز هم می تواند بیان کنند که تحریم ها اثری ندارد مشکل فقط رفع تحریم می باشد با تشکر

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,994 بار در 19,077 ارسال
    قنیشا هم تعدیل مثبت داد .............البته کمه هنوز براش ..........

سپهبد باید میذاشت سهم مثل بقیه اصلاح بشه و بریزه................سهم با این پی به ای به درد من یکی که نمیخوره100 تومن که بسازه تازه پی به ایش میاد رو 10-11 ........البته به خودش هم گفتم ..........گفت من به کسی پیشنهاد ندادم قنیشا بخره ....... به هر جال قنیشا یکی از لیدر های قندی هاست.......باید ببنیم برای سال اینده برنامه ای برای افزایش ظرفیت تولید داره یا نه........
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/07/09 در ساعت 22:06
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    قنیشا هم تعدیل مثبت داد .............البته کمه هنوز براش ..........

سپهبد باید میذاشت سهم مثل بقیه اصلاح بشه و بریزه................سهم با این پی به ای به درد من یکی که نمیخوره100 تومن که بسازه تازه پی به ایش میاد رو 10-11 ........البته به خودش هم گفتم ..........گفت من به کسی پیشنهاد ندادم قنیشا بخره ....... به هر جال قنیشا یکی از لیدر های قندی هاست.......باید ببنیم برای سال اینده برنامه ای برای افزایش ظرفیت تولید داره یا نه........
    در این قیمت ها قنیشا با قند اصفهان قابل مقایسه نیست...

خب مثل اینکه قصفها به حرف ما گوش داد و اومد تا 1250 تومن فردا من جز خریدارن برای افزودن سهم هستم در منفی ... و محدوده مورد نظر 1250 ... با دید واقعا سهامداری
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,994 بار در 19,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها

خب مثل اینکه قصفها به حرف ما گوش داد و اومد تا 1250 تومن فردا من جز خریدارن برای افزودن سهم هستم در منفی ... و محدوده مورد نظر 1250 ... با دید واقعا سهامداری
    فعلا میشه راحت خریدش ...........من که نمیتونم چون حوصلم رو سر میبره اگه نخواد بره بالا...... البته حواسم بهش هست ...........ریسک اکثر سهام بازار بالا رفته و کم کم شرکت های بزرگ دارن گند میزنن .......بازار اخرش میاد رو سهامی که سودشون خطی بالا بره .........فعلا تا گزارش 6 ماهش فک نکنم بالای 20 درصد بده البته اگه جهانی شکر بالا بره قصیه دیگه فرق میکنه ........... ولی برای بلند مدت عالیه ....
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,586 بار در 513 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها

البته شما خودتون تحلیلگرید ولی به چشم من در نمودار مییاد که نباید فردا به این برسد شاید از 1280 پایینتر نیاد و تعداد کمی روی 1280 معامله شود البته اینا برداشت من است

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع