صفحه 13 از 50 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 493

موضوع: پارس توشه (وتوشه)

عضو فعال
    تشکر شده 1,694 بار در 461 ارسال
    سلام دوستان
    کسی از دوستان تکنیکالیست وقت داره یک تحلیل تکنیکی از وتوشه ارایه بده.
    بی نهایت سپاسگذارم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال
    وتوشه تو یکماهه گدشته تقریبا 40 درصد بازدهی .بدون هیاهو ولی چقدر میتونه این سهم جای رشد داشته باشه؟
    بازگشایی سهام پرتفویی این سرمایه گداری مثل غمارگ و غبشهر لخزر و بشهاب و پاسارگاد میتونه چقدر ناو سهمو بالا ببره.بد نیست پرتفوی این سهم رو نگاهی بکنید تا دلیل این همه خرید پر حجم اونم در مثبت کامل قیمتی را حدس بزنید وشاید خبرهای جالبی تو تعدیلهای زیرمجموعه ها است که بازار رو مجاب کرده هر روز سهام در عرضه شده را درچند ثانیه قلع و قمع کنه؟
    نمودار تکنیکالی سهم هم حکایت از هدفهای پیش رو داره که میتونه از همین امروز بازده خوبی نصیب سهامدارانش بکنه.حرکت از کف کانال و هدف سقف کانال.

اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    سلام دوستان
    اقای amir 2003 دوست بلندمنش از شما سپاس گزارم.
    تحلیل تکنیکی شما قطعا به همه سهامداران کمک می کند تا بهتر درباره سهم پارس توشه اندیشه کنند.
    من خودم سهم وبانک داشتم تا400 تومان رفت و ریزش کرد تا370 تومان.به یکی از تکنیکالیست ها گفتم تکنیکی وبانک رو تحلیل کن.
    گفت:گفت فعلا داره اصلاح قیمت می کند تا برای یک جهش بزرگ.امروز شما می بینید که آن هایی که سهم وبانک رو نگه داشتند
    دست کم 25% سود کردندوبانک از 370 تومان به 500 تومان رسیده است.

حالا سهم پارس توشه 192 تومان است.ببینیم تا شب مجمع به آن قیمت هایی که شما از نظر تکنیکی بدست آوردید
    میرسد یا خیر؟
    من خودم سهامداری میکنم تا مثل سهم وبانک که مثال زدم دست کم 25% سود کنم.
    تندرست و پیروز باشید.
    hatef rad
    یادآورمیشود سهم شسینا از زیرمجموعه های وتوشه امروز درمجمع سالیانه خود 20 تومان سود تقسیم کرده است.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اقای amir 2003 دوست بلندمنش از شما سپاس گزارم.
    تحلیل تکنیکی شما قطعا به همه سهامداران کمک می کند تا بهتر درباره سهم پارس توشه اندیشه کنند.
    من خودم سهم وبانک داشتم تا400 تومان رفت و ریزش کرد تا370 تومان.به یکی از تکنیکالیست ها گفتم تکنیکی وبانک رو تحلیل کن.
    گفت:گفت فعلا داره اصلاح قیمت می کند تا برای یک جهش بزرگ.امروز شما می بینید که آن هایی که سهم وبانک رو نگه داشتند
    دست کم 25% سود کردندوبانک از 370 تومان به 500 تومان رسیده است.

حالا سهم پارس توشه 192 تومان است.ببینیم تا شب مجمع به آن قیمت هایی که شما از نظر تکنیکی بدست آوردید
    میرسد یا خیر؟
    من خودم سهامداری میکنم تا مثل سهم وبانک که مثال زدم دست کم 25% سود کنم.
    تندرست و پیروز باشید.
    hatef rad
    یادآورمیشود سهم شسینا از زیرمجموعه های وتوشه امروز درمجمع سالیانه خود 20 تومان سود تقسیم کرده است.
    با عرض تشکر از جناب rad
    این اهداف میتونن میانمدت و یا حتی بلنذ مدت باشن فکر نکنم هدف نهایی تا مجمع تحقق پیدا کنه . باید زیرمجموعه ها رشدشون تاثیر بزاره رو ناو سهم و بعد یک هلدینگ شروع به رشد میکنه.
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال eli77 آواتار ها
    تشکر شده 887 بار در 253 ارسال
    دوستان تعداد سهام من دوبرابر نشده هنوز...چکار باید بکنم؟؟
    هر که او بیدارتر، پر دردتر

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید eli77 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2003 نمایش پست ها
    وتوشه تو یکماهه گدشته تقریبا 40 درصد بازدهی .بدون هیاهو ولی چقدر میتونه این سهم جای رشد داشته باشه؟
    بازگشایی سهام پرتفویی این سرمایه گداری مثل غمارگ و غبشهر لخزر و بشهاب و پاسارگاد میتونه چقدر ناو سهمو بالا ببره.بد نیست پرتفوی این سهم رو نگاهی بکنید تا دلیل این همه خرید پر حجم اونم در مثبت کامل قیمتی را حدس بزنید وشاید خبرهای جالبی تو تعدیلهای زیرمجموعه ها است که بازار رو مجاب کرده هر روز سهام در عرضه شده را درچند ثانیه قلع و قمع کنه؟
    نمودار تکنیکالی سهم هم حکایت از هدفهای پیش رو داره که میتونه از همین امروز بازده خوبی نصیب سهامدارانش بکنه.حرکت از کف کانال و هدف سقف کانال.

خوب تو تقریبا در40 روز حدود 80 درصد سود بمن داده و داره همچنان رشد میکنه .رشد بدون هیاهو لدت میبرم از این نوع معامله .لخزر سودش 130 درصد رشد کرد و بشهاب هم سود 107 تومانی اعلام کرد.با بازگشایی این سهام ناو سهم رشد بالایی داره غمارک و غبشهر هم میتونه سهم رو متحول کنه.خودروییها هم که دارن کاتالیزور این سهم میشن.هیچی کم نداره برای رسیدن به سقف کانال
    "دیوید ویسکات"

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    سلام دوستان
    سهام تقدم وتوشه قابل معامله شده یا نه؟
    سپاس

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir2003 نمایش پست ها

لطفا کف و سقف کانال مورد نظر را با نمودار مشخص کنید.شروع کانال از چه تاریخی است. کوتاه مدت ، میان مدت، یا بلند مدت ؟ تعدیلات را چطور در نمودار نشان می دهید؟ با افزایش سرمایه و سود؟ با احتساب آورده و سود ؟ یا .......

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها
    لطفا کف و سقف کانال مورد نظر را با نمودار مشخص کنید.شروع کانال از چه تاریخی است. کوتاه مدت ، میان مدت، یا بلند مدت ؟ تعدیلات را چطور در نمودار نشان می دهید؟ با افزایش سرمایه و سود؟ با احتساب آورده و سود ؟ یا .......
    نمودار رو چند نقطه را جابجا کردم بهتر شد اینم ار اهداف پیش رو
    270 و 400 ولی چون به نظر من در موج 3 بلند مدت هستیم میتونه این اهداف سریع محقق بشه حداکثر دوماهه.
    "دیوید ویسکات"

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    سلام دوستان
    از زیرمجموعه های پارس توشه شرکت های پارس خزر و لامپ شهاب هردو20 تیرماه به مجمع میروند.
    خود پارس توشه هم 27 تیرماه به مجمع میرود.
    سپاس

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 13 از 50 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)