صفحه 2 از 50 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 493

موضوع: پارس توشه (وتوشه)

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    وتوشه؛ فرصت خرید
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    وتوشه؛ فرصت خرید
    سلام . میشه دلیل این فرصت را هم مرقوم فرمایید؟
    این سهم اگر هم 200 را به سمت بالا حرکت کند، روی 210 تومان مقاومتی همچون پتک بالای سرش قرار دارد!
    ویرایش توسط تصمیم کبری : 2011/12/07 در ساعت 10:59

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    این سهم اگر هم 200 را به سمت بالا حرکت کند، روی 210 تومان مقاومتی همچون پتک بالای سرش قرار دارد!
    با درود
    وتوشه پس از شکست سطح حمایت 61.8 فیبو با حجم معاملات بالا به سمت آن پول بک کرده است، نسبت p/e آن نیز پایین است. هر چند با مروری به تاریخ پست های بالا مشخص است که این سهم از قیمتهای پایین تر نیز جهت نوسان گیری مدنظر بوده است.
    با سپاس
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    با درود
    وتوشه پس از شکست سطح حمایت 61.8 فیبو با حجم معاملات بالا به سمت آن پول بک کرده است، نسبت p/e آن نیز پایین است. هر چند با مروری به تاریخ پست های بالا مشخص است که این سهم از قیمتهای پایین تر نیز جهت نوسان گیری مدنظر بوده است.
    با سپاس
    بعد از 210 مقاومت 220 تومان را داریم که بمراتب قویتر از تمام مقاومتهای پیش روی سهم است.
    اگر سهم بالای 220 تومان را ببیند،میشه به خرید سهم فکر کرد. ولی الان نزدیک این مقاومتها به نظرم فروش سهم منطقی تر باشد.
    امیدوارم سهامداران وتوشه از دستم دلخور نشن!
    البته اگرم دلخور شدند، سهمشونو بالای 200 تومان بفروشن، تا یه سهم بهتر بهشون معرفی کنم تا با دلخوریشون یر به یر بشه!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی نيما آواتار ها
    تشکر شده 244 بار در 68 ارسال
    بعد از 210 مقاومت 220 تومان را داریم که بمراتب قویتر از تمام مقاومتهای پیش روی سهم است.
    اگر سهم بالای 220 تومان را ببیند،میشه به خرید سهم فکر کرد. ولی الان نزدیک این مقاومتها به نظرم فروش سهم منطقی تر باشد.
    امیدوارم سهامداران وتوشه از دستم دلخور نشن!
    البته اگرم دلخور شدند، سهمشونو بالای 200 تومان بفروشن، تا یه سهم بهتر بهشون معرفی کنم تا با دلخوریشون یر به یر بشه!
    سلام سينا جان
    ما كه وتوشه نداريم !!ولي ميشه يه تقلب به ما برسوني و اون سهم بهتر رو معرفي كني !!!
    امام علي :
    دنيا روزي بر له تو و روزي بر علييه توست
    روزي كه بر له توست مغرور مشو و روزي كه بر عليه توست نا اميد مشو

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نيما از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    این تاپیکو از اعماق تاریخ آوردم بیرون. دیدم این چند وقت خیلیا روش زوم هستن یه نگاهی انداختم. از لحاظ بنیادی مشکلی نداره ولی تکنیکالش هنوز سیگنال قطعی رشد نداده بلکه چند تومنی اصلاح هم در پیش داره.
    این تصویر چارت روزانه از نمای دور ه :
    پیک قیمتی روی 278 تومنه که برمیگرده به فروردین نود.
    برگشت قیمتی روی خطوط فیبو خیلی خوب انجام شده و اعتبار بالای این خطوط رو نشون میده.طی یکماه اخیر در عبور از فیبوی 38.3 که دقیقا روی 208 تومن قرار داره نا کام بوده و به همین خاطر انتظار داریم قیمت تا 179 تومن (فیبوی 50 ) پایین بیاد.در Rsi هم مشاهده میکنیم که اندیکاتور در حال اصلاح به سمت خط بنفش پایینی هست.

در نمای نزدیکتر هم مشاهده میشه که به دلیل ناتوانی قیمت در عبور از 208 تومن،واگرایی منفی خفیفی در Rsi اتفاق افتاده که اصلاح قیمت تا 179 تومن تایید میکنه.
    کندل روز چهارشنبه هم به اندیکاتور الیگیتور نفوذی داشته که این هم تایید کننده اصلاح بیشتر خواهد بود.

در کل با توجه به سودسازی مناسب شرکت و کاهش ریسک سبد به دلیل بالا بودن وزن اوراق مشارکت و سپرده*های بانکی، خرید پله اول در قیمت 179 بنظر کم ریسک میاد.
    حد ضرر 175 تومن
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 123 آواتار ها
    تشکر شده 685 بار در 164 ارسال
    وتوشه با افزایش سرمایه 150 درصدی تا آخر سال، p/e کمتر از سه و رشد شرکتهای زیرمجموعه وضعیت خیلی خوبی پیدا کرده اما هنوز خیلی مورد توجه بازار قرار نگرفته. این شرکت غمارگ و غبشهر رو با قیمتهای خیلی پایین (هر کدوم یک درصد) توی پرتفوش داره. از طرف دیگه مالکیت 91 درصدی پارس خزر رو هم در اختیار داره که با توجه به حذف اولویتهای 9 و 10 (لوازم خانگی) از دریافت ارز مبادله ای احتمالا بازار مناسبی پیدا خواهد کرد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 123 آواتار ها
    nav پارس توشه 390 تومنه. الان 45 درصد nav معامله میشه. اصلا هر چی از خوبیهاش بگم کمه

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    من نمیدونم چرا تاپیک سهام هایی که سیگنال خرید داده و آماده یه رشد انفجاریه اینجوری داره خاک میخوره یادمه چند روز پیش که میخواستم تحلیل کاذر 100 تومنی و کپشیر 140 تومنی را بزارم با هزار بدبختی تاپیکشونو پیدا کردم . راستش به خاطر مشغله های کاری خیلی کم فرصت میکنم تو این تاپیک مطلب بنویسم ولی حقیقتا وقتی میبینم بعضی سهم ها اینجوری چشمک میزنه و دوستان ازش قافلا دلم نمیاد معرفی نکنم .

وتوشه : از نظر بنیادی همین قدر بگم که اکثر زیر مجموعه های سهم از جمله پارسان وصنعت بشهاب و ... رشد قابل توجهی داشتن و حتی بعضی از اونها مثل غبشهر مارگارین فولاد و ... تعدیل قابل ملاحضه ای داشتن و این سهم داشته اصلاحشو کامل میکرده ! من به قدری به این سهم مطمئن هستم که با اینکه هیچ اعتقادی به تک سهمی ندارم ولی حاضرم رو این سهم ریسکشو بپذیرم . از نظر تکنیکالی هم که تو یه کلمه فقط میتونم بگم فوق العادست من هر ابزاری که تو نمودار تعدیل شده و تعدیل نشده این سهم انداختم فقط سیگنال خرید دریافت کردم !

نکته ای که فراموش کردم خدمت دوستان عرض کنم اینه که ظرف زمان سهم پر شده و باید به زودی منتظر یه رالی قشنگ از سهم باشیم

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 123 آواتار ها
    آره Bourse جان منم کلی گشتم تا تاپیک وتوشه رو پیدا کردم و متعجب از اینکه این سهم با شرایط تکنیکی و بنیادی فوق العاده چرا مورد توجه نیست. این سهم علاوه بر ان ای وی بالا، افزایش سرمایه و P/E پایینی هم داره

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 50 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)