صفحه 18 از 18 نخست ... 815161718
نمایش نتایج: از 171 به 174 از 174

موضوع: بانک آینده (وآیند)

عضو عادی
    تشکر شده 59 بار در 31 ارسال

پاسخ : بانک آینده (وآیند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Inspired نمایش پست ها
    اولا من کنجکاو نیستم و همون اول هم زیاد به ضجه مویه های شما توجهی نداشتم. فقط چون دیدم از فکت حرف زدید یهو و بعد فرمودید که یک رهبر دنبال نقشه راه نمیگرده، گفتم بهتون تناقض گفته هاتون رو نشون بدم!!خب شما که رهبرید، چرا از کسی که شناختی ازش نداشتید، درخواست نظر کردید (به اعتراف خودتون، نمیدونستید بهرام خان تکنیکالیست هستند، پس اصالا ایشان رو نمیشناسید، چون یک تاپیک داره و یکی از مشاهیره تالاره) حالا این همه تناقض از کجا نشات میگیره؟ یا رهبری یا مقلد؟ یا نقشه راه داری یا نداری و نظر دیگران رو میپرسی!!!!محاسباتتون هم سوتی داشت که ازش گذشتم با یک هینت اماولی فکتی که مد نظر من بود، شما P/B سهم رو نمیتوانسته اید تو اسفند 98 محاسبه کنید! چرا که اصلا تو آخرین صورتمالی روی کدال آمده، یعنی یکساله 97 که تازه حسابرسی نشده هم بوده، شما ایران مالی بعنوان دارایی دفتری نمی بینید!چطور ارزش دفتری دارایی ها رو سنجیده اید، در حالیکه اصلا وجود نداشته تو صورت مالی؟ طبق صورت مالی 96 و حسابرسی شده، 100 درصد ایرانمال واگذار شده بوده و بابتش هم سود شناسایی کرده بوده بانک.در یکساله 97 که تو برج 11 اومده روی کدال (حسابرسی نشده)، زیان شده بوده سهمی 32 تومان که بعد با خط بطلانی که حسابرس میکشه، این زیان به یکباره میره بالای 500 تومان. و همجنان تو صورتها، خبری از ایران مال نیست.پس شما عملا وقتی به سهم ورود کرده اید، این شرکت چیز قابل توجهی تو صورتهای مالیش نداشته است. کما اینکه از غیر شفافترین بازار خرید کرده ایدآیا استاد شما آقای برتون مالکیل گفته بوده تو کتابش که برید از بین 600 سهم، نا شفافترینش رو بخرید؟P/B یا ارزش دفتری هم اسمش روشه. ایرانمال تا صورتمالی 98 تو صورتها نیست و این صورت مالی (حاوی اطلاعات تملیک ایران مال) هم تو آبان 99 اومده رو کدال. از اونطرف؛ ارزش دفتریش هم 33 همت بوده نه 118 همت118 همت شهریور ماه و به صورت جداگانه، شفافسازی شده بوده که ملاک عمل شما قاعدتا تو اولین خرید نمیتونسته باشه، چرا که دانستیم، اصلا ایرانمالی تو اسفند ماه 98 تحت مالکیت مستقیم بانک آینده تو صورتهای مالیش نبوده و اگر هم کسی تونسته تو صورتهای تلفیقی ردش رو بزنه، 33 همت بیشتر نبوده.یا شاید هم به صورت سابجکتیو ایرانمال رو تصور کرده اید مال بانک آینده بوده. چون به صورت ابجکتیو تو صورت مالی نبوده. همون فکتی که بر اساسش علمی جلو میروید!و دلیل اضطراب و مرغ سر کنده بودن شما ناشی از همین سابجکتیو عمل کردنه، که اگر ابجکتیو و عینی بود و ملموس، اینقدر دلواپس نبودید که بازار چه رفتاری داره!اهرم هم که برداشته اید. مزید بر علتبه هر حال موفق باشیدخواستم کمکی کرده باشم شاید از این اضطراب بیرون بیاییداما چطور ممکنه؟ وقتی تا این اندازه در رو بر روی انتقادات می بندید؟یادتون نرفته که من به کاربر ایرانی گفتم دلیلتون به ورشکستگی بانک چیه؟ و چطور شما سراسیمه مداخله کردید که به حرفش گوش نکنو بعد که من به حرف شما گوش دادم، میگید چرا اینقدر به من توجه میکنی؟پس چرا از طرد شدن توسط اجتماع، نالانید؟این همه تناقض چرا توی شما جمع شده؟فکر میکنی با این لحن برخورد با دیگران، چاره ای جز طرد کردن باقی میذاره؟خب منبعد دیگه به حرفهای شما هیچ اعتنایی نمی کنمموفق باشید
    چرا اینقدر چرت و پرت میگی ایران مال تویه صورتهای مالی سال نود و هفت بانک آینده در سرفصل دارایی تملیکی بود. همه رو برق میگیره ما رو یه ربات که فقط همینجوری بلده تایپ کنه

عضو عادی

یادداشتهای توضیحی سال مالی 97 بند 59

55.JPG
    ویرایش توسط ثامن : 2021/04/09 در ساعت 18:15

عضو عادی

عضو عادی

من نمیدونم کف این سهم رو ببندید. مثل بقیه سهم ها یه تضمینی بدید و اگه میخواهید آروم آروم بیارید بالا. دیگه بهرحال ما هم هموطنتون هستیم. تویه این کرونا یه کمکی کنید. دیگه سپردم به مدیریت بانک هوای ما کوچیکها را داشته باشید.

صفحه 18 از 18 نخست ... 815161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. بامبو

بوک مارک ها