صفحه 11 از 45 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 444

موضوع: شركت مواد ويژه ليا (شليا)

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : شركت مواد ويژه ليا (شليا)

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    با این قیمت پایانی و معاملات آخر وقت احتمال صف فروش هست . البته سهم در این بازار به شدت منفی رشد خوبی کرد
    باید دید بازیگرانی که تازه اومدن بالای یک درصد فردا چیکاره هستن
    (فردا صف فروش بشه با کارمزد امروز 7 درصد میشه ضرر)
    بازیگرانی که تازه اومدند بالای درصد...تا یک سود تپل از این سهم نگیرند دست بردار نیستند....حالا شاید در این مسیر یک نوسانی هم بگیرند از سهم...

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

باید امار بگیریم ببینیم وتوصا چقد دیگه فروشندست

تا فردا قطعا خیلیا به وتوصا زنگ میزنن

شهریاری مسئول خریدو فروش وتوصاست من خودم تماس میگیرم

حالا یا واقعا قصد داره تعداد بالا بفروشه یا خواسته سهامشو رند کنه...اگه تعداد بالا بخاد بفروشه یه بلوک واسش مشتری باید پیدا کنیم بفروشه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 117 بار در 36 ارسال

سلام و عرض ادب خدمت شليا داران عزيز
    اقا سامان خدمتتون عارضم كه هيچ كدوم از گزينه هايي كه مي فرماييد نبوده و نيست
    اگه عرضه اخر وقت از سوي توسعه صنعتي بوده باشه ،،گاهن تو حجم هاي بالاي خريد و فروش براي رد گم كني هم كه شده باشه بايد سهامدار عمده يه تكوني به خودش بده و يه عرضه اي صورت بگير تا از گير و داراي سازمان و ناظر بورس در امان باشه، تازه اين عرضه حقوقي برخي وقتا به روان شدن سهم كمك ميكنه.
    من امروز نه تنها فروشنده نبودم بلكه يه صد هزار تا ديگه خريد داشتم
    يه مطلب ديگه اين كه ، براي اينكه خريداران امروز ضرر 7 در صدي رو متقبل نشوند مي بايست فردا زير سهم رو بگيرن و بيارن بالا
    و مطلب مهم تر اين كه روند سهم رو به بالاست چرا كه عرضه امروز حقوقي خود گواه اين امر است چرا كه مي تونست تا منفي 5 رنج و بكشه و سهمو منفي كنه ولي همه عرضه هاشو رو در صد كامل تقديم بازار كرد اگه نوسانگيراي عزيز هم يه نمه ترس و از خود به دور ميكردند قيمت سهم زير 170 و نميشكوند
    تو ضيحات اجمالي و مي سپاريم به عليرضا تا حكايت هاي تازه و شنيدني از شليا رو برامون باز گو كنه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m53 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

راستش دو تا حقوقي اين تعداد 900 هزارتارو فروختن...من حواسم نبود كه حقوقي اول چقد فروخته ولي احتمال داره اين فروش مال حقوقيهاي زير يه درصد هم باشه چون در محدوده 140 تا 150 چنتا حقوقي خريد داشتن...براي همين بازار صبر كرد تا اطلاعات به روز بشه تا مشخص بشه كي بوده...اگه امروز وتوصا نفروخته باشه فردا باز سهم جون ميگيره اما اگه فروخته باشه ديگه بايد ببينيم واقعا چقد ميخاد بفروشه...من امروز زنگ زدم گفت شهرياري نيست ...فردا دوباره زنگ ميزنم ببينم ميتونم گيرش بيارم يا نه

بايد ببينيم تركيب سهامداري امروز چه تغييري ميكنه

نقل قول نوشته اصلی توسط m53 نمایش پست ها
    اگه عرضه اخر وقت از سوي توسعه صنعتي بوده باشه ،،گاهن تو حجم هاي بالاي خريد و فروش براي رد گم كني هم كه شده باشه بايد سهامدار عمده يه تكوني به خودش بده و يه عرضه اي صورت بگير تا از گير و داراي سازمان و ناظر بورس در امان باشه، تازه اين عرضه حقوقي برخي وقتا به روان شدن سهم كمك ميكنه.
    يه مطلب ديگه اين كه ، براي اينكه خريداران امروز ضرر 7 در صدي رو متقبل نشوند مي بايست فردا زير سهم رو بگيرن و بيارن بالا
    و مطلب مهم تر اين كه روند سهم رو به بالاست چرا كه عرضه امروز حقوقي خود گواه اين امر است چرا كه مي تونست تا منفي 5 رنج و بكشه و سهمو منفي كنه ولي همه عرضه هاشو رو در صد كامل تقديم بازار كرد اگه نوسانگيراي عزيز هم يه نمه ترس و از خود به دور ميكردند قيمت سهم زير 170 و نميشكوند
    تو ضيحات اجمالي و مي سپاريم به عليرضا تا حكايت هاي تازه و شنيدني از شليا رو برامون باز گو كنه

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط m53 نمایش پست ها
    جناب m53...حقوقی باید عرضه کنه...حقوقی میخواد بازارگردان این سهم باشه...کسی که کوتاه مدت کار هست بنظر من باید پیرو خرید و فروش حقوقی باشه...حالا بعضا 10 یا 15 درصدی هم منتفع بشود و یا بقول دوستمون شاید 7 درصد ضرر بکنه...محصول این شرکت قیمتش در بازار افزایش پیدا کرده...حجم فروش کمی این شرکت چه بواسطه قراردادها و حتی بدون سه قرارداد مهم در 9 ماهه اتی بیشتر از پیشبینی هستش...از افزایش سرمایه و طرح توسعه شرکت هم بنده صحبتی نمیکنم...
    در منفیها خریدار خواهم بود...مدت سهامداری بنده هم 4 تا 6 ماه است...

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز خودتون ديديد كه رو يه مقاومت مهم سهم نه تنها نوساني نشد بلكه محكم خريدارا نشسته بودن...علت اين موضوع هم مشخصه چون افراد خاصي رو سهم اومدن و امروز هم خداييش خوب خريدن و داشت با صف 1 ميليوني ميرفت براي روز بعد

اما عرضه حقوقي كارو خراب كرد و باعث شد احتياط در دستور كارشون قرار بگيره

حالا برداشت من اينه اگه امروز اطلاعات به روز بشه و وتوصا فروشنده نباشه از فردا بازي ادامه پيدا ميكنه

امروز كه به وتوصا زنگ زدم به قسمت سرمايه گذاريش وصل كردم و با معاون شهرياري صحبت ميكردم كلا ميگفت من چيزي نميدونم

شهرياري ظاهرا مرخصي بوده...حالا نميدونم تو مرخصي چه جوري شليا فروخته و معمولا مديران سرمايه گذاري اگه پشت ميزشون نباشن اجازه خريدو فروش ندارن

حالا شايد زنگ زده باشه تلفني فروخته باشه اما از لحاظ قانوني نميتونن اين كارو بكنن

حالا از اينا بگذريم اگه امروز وتوصا نفروخته باشه فردا منفيهاي سهم به شدت براي خريد جذاب هست

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

بعدالظهر دیوانه ام کردند از بس تماس گرفتند و گفتند روند سهم چی میشه؟؟؟...الان قسمت سهامداران سهم اپدیت شده...کد909705 یکی از کد های بنده هست...100 بار هم گفتم که دید بنده میانمدت میباشد....وتوصا هم 600 هزار تا فروخته..هر کسی فروش حقوقی را دلیل بر ارزنده نبودن سهم در میانمدت میداند بفروشد....
    شپلی با اون زیان انباشته که چند فروشنده حقوقی داشت و هر روز میلیونی میفروختند ....رشد نکرد؟؟؟؟؟

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط *سامان* نمایش پست ها
    باید امار بگیریم ببینیم وتوصا چقد دیگه فروشندست

تا فردا قطعا خیلیا به وتوصا زنگ میزنن

شهریاری مسئول خریدو فروش وتوصاست من خودم تماس میگیرم

حالا یا واقعا قصد داره تعداد بالا بفروشه یا خواسته سهامشو رند کنه...اگه تعداد بالا بخاد بفروشه یه بلوک واسش مشتری باید پیدا کنیم بفروشه
    وتوصا 600 تا فروخته
    یک حقیقی دیگه با تعداد 910 هزار وارد ترکیب شد

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    وتوصا 600 تا فروخته
    یک حقیقی دیگه با تعداد 910 هزار وارد ترکیب شد
    حالا بايد آمار بگيريم ببينيم چقد ديگه فروشندست...من احتمال ميدم سهامداراي در استانه يه درصد هم زياد باشن اما عمدا وارد يه درصد نميشن تا تحركاتشون رصد نشه كه البته من بهشون ميگم حتما خودشونو بيارن بالاي يه درصد

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اين تلفن توسعه صنعتيه...تلفن گويا رو وصل كنيد به قسمت سرمايه گذاري بگيد با شهرياري كار داريد...اول ازش بپرسيد چقد ديگه فروشندست و ايا به صورت بلوكي واگذار ميكنه يا نه

من صبحا به دليل اينكه سفارش خريدو فروش زياد مياد نميتونم زنگ بزنم و خبر بدم...ساعت 10.5 به بعد سرم خلوت ميشه...اگه كسي ميتونه قبل بازار زنگ بزنه امار بگيره...اگه كسي زنگ نزد من خودم 10.5 به بعد زنگ ميزنم

. تلفن شرکت: 88720670

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 45 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)