صفحه 45 از 45 نخست ... 3542434445
نمایش نتایج: از 441 به 444 از 444

موضوع: شركت مواد ويژه ليا (شليا)

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,302 بار در 669 ارسال

پاسخ : شركت مواد ويژه ليا (شليا)

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ سازان نمایش پست ها
    درود

دوست گرامی بحثی که مطرح کردین مختص این فرد و اون فرد نیست . بازار به شدت نامراد و نامرد است ، حتی به نسبت همه سالهای بسیار بد قبل تر ...

تقریبا خیلی از افراد ولو باتجربه زیاد، که الان در بازار مانده اند تحلیل ها و حساب کتابهاشون دست کم در کوتاه مدت اشتباه در میاد...بحث بلند مدت البته جداست.

فقط اونی که نقد کرده و کلا رها کرده و بر وسوسه غلبه کرده تحلیلش درسته و نمره دیکته های ننوشته اش هم بیست هست .
    سلام
    اینکه وضعیت بازار وخیم است و تحلیل سخت و خیلی مواقع جواب نمیدهد درست و منکر آن نیستم.
    منتها مطلب من فقط مربوط به وضع الان نیست و اگر کسی مطالب برخی کاربران از جمله این فرد را دنبال کند میبیند که حتی در زمان مثبت بازار هم کم مطلب هیجانی و تهییج کننده و اغوا کننده ازش نمیدیدیم! حرف زدن از سهم ها با این نوع مطلب زدن متفاوت است.
    اینکه مسولیت خرید و فروش هرفردی با خودش است هم درست اما این دلیل نمیشود اینگونه عمل کنیم و بگوییم مسولیت نداریم! قطعا مسولیم و اون تازه کار از همه جا بیخبر در ضررش شریکیم.
    اخرش هم بگوییم بکسی نگفتم بخرید!! نوع مطلب فریبنده و اغوا کننده...

حالا اگر یکی از حرفها درست هم در بیاید حتی شده بعد مدتها از گفتنش و افت اولیه میایند و پست بالا میاورند که فلان وقت معرفیش کردیم! اینجا میشود معرفی کننده سهم اما موقع افت خیر!! تازه خیلی مواقع خودش هم فروخته ولی چون بالا رفته و یکی از پستها درست درامده هی میگویند!

گفتم امیدوارم فقط اشتباه و ضعف در تحلیل باشد نه چیز دیگر!

حالا گاهی چهارتا فحش به دلال و ... هم میدهند تا خودشان را تطهیر کنن درحالی که انها اقلا تکلیفشان با خود و مردم معلومه.
    من وقت زیاد نوشتن ندارم و اگر هم مطلبی مینویسم فقط جهت اگاه سازی و پاک کردن فروم و صیانت از تازه کاران است و هیچ نفع شخصی ندارم و هیچ خصومتی هم با کسی ندارم.
    بحث یک سهم یا نماد بخصوصی هم نیست و اگر از فردا همین نماد قفل در صف خرید شود هم باز صحبت من سرجای خود است و منافاتی ندارد چون حرف صرف افت نیست.
    همین اعتراضات و مطالب باعث شده که تاحدود زیادی رویه اش در یکی دوسال اخیر تعدیل شود و در واقع تلاشمان نتیجه بخش بوده!

به قول امام قلی خان مرگ بر زالوصفت

عضو فعال سهامدار خرد آواتار ها
    تشکر شده 5,969 بار در 1,935 ارسال

دیروز و پریروز که زیرهزار عدد معامله انجام شد امروزهم که حجم معاملات صفر هست
    یعنی واقعا چه خبره تو این سهم
    من که سابقه معاملاتیش رو توی سایت تی اس ای هم ندیدم

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,302 بار در 669 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi1 نمایش پست ها
    جالب و البته تاسف بار است که برخی با اینکه تقریبا هرچه میگویند برعکس آن رخ میدهد ولی باز دست بردار نیستند!
    در خیلی از نمادها و حتی تحلیل! های بازار این فرد این موضوع است و از بس مورد زیاد است با گفتن تمام نمیشود!! هرچند در تاپیک فراکاب گفتم با اعتراضاتی که در طی این مدت و چند ساله شده این کارش کمتر شده و از ان خریدن و بمباران مطلب در مورد آن کمتر شاهد هستیم.
    نمونه اش در نماد این تاپیک، اینکه در ۱آذر که پرحجم عرضه شد واضح بود که بیشتر سهم فروختنی است در آن روز تا خریدنی یا دست کم کارش برای روز بعد دشوار و پر چالش است، اما بر روال سابقش حرف از پرنشدن حجم مبنا روز بعد و ... میشود!
    اگر کسی شانسی هم تحلیل کند درصد موفقیت صحبتهاش بیشتر میشود تا اینکه تقریبا هرانچه گفته شود عکسش شود و ان برخی درست هم براساس امار و احتمال هم که شده به هرحال درست درمیامد!امیدوارم فقط اشتباه در تحلیل باشد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط naderi1 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه وضعیت بازار وخیم است و تحلیل سخت و خیلی مواقع جواب نمیدهد درست و منکر آن نیستم.
    منتها مطلب من فقط مربوط به وضع الان نیست و اگر کسی مطالب برخی کاربران از جمله این فرد را دنبال کند میبیند که حتی در زمان مثبت بازار هم کم مطلب هیجانی و تهییج کننده و اغوا کننده ازش نمیدیدیم! حرف زدن از سهم ها با این نوع مطلب زدن متفاوت است.
    اینکه مسولیت خرید و فروش هرفردی با خودش است هم درست اما این دلیل نمیشود اینگونه عمل کنیم و بگوییم مسولیت نداریم! قطعا مسولیم و اون تازه کار از همه جا بیخبر در ضررش شریکیم.
    اخرش هم بگوییم بکسی نگفتم بخرید!! نوع مطلب فریبنده و اغوا کننده...

حالا اگر یکی از حرفها درست هم در بیاید حتی شده بعد مدتها از گفتنش و افت اولیه میایند و پست بالا میاورند که فلان وقت معرفیش کردیم! اینجا میشود معرفی کننده سهم اما موقع افت خیر!! تازه خیلی مواقع خودش هم فروخته ولی چون بالا رفته و یکی از پستها درست درامده هی میگویند!

گفتم امیدوارم فقط اشتباه و ضعف در تحلیل باشد نه چیز دیگر!

حالا گاهی چهارتا فحش به دلال و ... هم میدهند تا خودشان را تطهیر کنن درحالی که انها اقلا تکلیفشان با خود و مردم معلومه.
    من وقت زیاد نوشتن ندارم و اگر هم مطلبی مینویسم فقط جهت اگاه سازی و پاک کردن فروم و صیانت از تازه کاران است و هیچ نفع شخصی ندارم و هیچ خصومتی هم با کسی ندارم.
    بحث یک سهم یا نماد بخصوصی هم نیست و اگر از فردا همین نماد قفل در صف خرید شود هم باز صحبت من سرجای خود است و منافاتی ندارد چون حرف صرف افت نیست.
    همین اعتراضات و مطالب باعث شده که تاحدود زیادی رویه اش در یکی دوسال اخیر تعدیل شود و در واقع تلاشمان نتیجه بخش بوده!

به قول امام قلی خان مرگ بر زالوصفت
    انگار ملت کم در این یک سال و اندی ضرر کردن که بعد از نصف شدن پول خود بیایند و سهمی را بعد از چند سال توقف و بازگشایی جهت انداختن سهم با تبلیغ یک عده دقیقا در اوج بخرن و مجدد سرمایشون در 2ماه نصف شود!! هرچه سهم مسئله دار است و انهم دقیقا در اوج و وقتی فقط باید فروخت حرف از قفل صف خرید و پرنشدن حجم میشود و یک عده از همه جا بیخبر را بدبخت میکنن. البته اگر رشد هم میکرد باز انتقاد به نحوه عملکرد و حرفها سرجای خود بود. بازهم تکرار میکنم این مطالب من و برخی دیگر موثر بوده و بعضی ها کمی رفتارشان تغییر کرده و بنوعی یا دستشان رو شده و یا متنبه شدن و توبه کردن از اینکارها. به هرحال اثار مثبت داشته و از این بابت خوشحالم.
    اگر جرات زدن حرف حق را نداری لااقل برای کسانی که حرف ناحق می زنند دست نزن

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه شرکت مواد ویژه لیا

? سرمایه فعلی: 80,820 میلیون ریال

? تعداد سهام قابل انتشار: 419,180,000 سهم

? درصد افزایش سرمایه: 519%

? مبلغ افزایش سرمایه: 419,180 میلیون ریال

? موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالي و جلوگيري از خروج وجه نقد

? محل تأمین افزایش سرمایه:
    - سود انباشته - 419,180 میلیون ریال (100%)
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 45 از 45 نخست ... 3542434445

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)