صفحه 102 از 575 نخست ... 2529299100101102103104105112152202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 5749

موضوع: پیشنهاد خرید

عضو عادی
    تشکر شده 201 بار در 48 ارسال
    کاشی ها یه پول بک زیبا به روند نزولی قبلیشون داشتن و از فردا یا پس فردا یا علی

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza2011 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    من که میگم باز هم کاشی ها از فردا خوب دارن کف سازی میکنن!!
    اینم از کاشیها که دیروز گفتم وتوک بابا هم که داره خوب سود میده!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    دوستان بهتره بشينيد تك سهمهاي خاصي رو پيدا كنيد و رو اونا سرمايه گذاري كنيد از اين بازار چيزي در نمياد همش شده نوسان و دروغگويي....سهمايي هستن كه تو بلند مدت خوب جواب ميدن اگه الان ازشون غفلت كنيد يه زماني حسرت به دلتون ميزارن....هميشه دنبال سهماي رند بازار نباشيد....اينم يادتون باشه هيچ گروهي قند نميشه.....الان اگه نگاه كنيد بازار جون كافي واسه بالا بردن سهماي گنده نداره....اگه نوسانگير حرفه اي هستيد كه هيچي اما اگه مثه من يكم صبرتون زياده بشينيد سهم خوب رو شناسايي كنيد و به سبدتون اضافه كنيد....الان سايپا شده 160 تومن اما شما فك ميكنيد اگه سايپا از 160 برگرده تا كجا ميره؟البته اينا به شرطيه كه خبر مهمي كه بازارو تحت تاثير بزاره منتشر نشه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    سامان جان روی ساختمونیا نظری نداری؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    سامان جان روی ساختمونیا نظری نداری؟
    هنوز تو ساختمونيا ضايع نشدم ولي اگه ضايع شدم حتما ضايع شدن خودمو اعلام ميكنم....از موقعي كه من گفتم بازي كوتاه مدت ساختموني ها تموم شده بعدش خودتون ديديد كه تموم شده بودعلت اينكه من گفتم بازي كوتاه مدت اينا تموم شده اين بود كه يه عده فك ميكردن ميشه عين قند واسه همين من اون پستو زدم.....يعني برداشت من از كوتاه مدت در موقع زدن اون پست كوتاه مدت به شكل قند بود كه بايد حتما تو پستام بهش اشاره ميكردم .......البته ميدونم اينا از نظر شما همش توجيهه......اي كاش منظورمو از كوتاه مدت واضح بيان ميكردم ....ثامان مصداق صحبتاي من نيست چون حمايت پشتشه و بارها گفتم حرفاي من به شرطيه كه حمايت يا خبر رانتي يا چيزي نباشه و سهم شرايط عادي داشته باشه.....اون روزيم كه داشتيم در مورد صف ميليوني و غير ميليوني صحبت ميكرديم فرداش اثري از صف ثامان نبود اما من هيچ پستي نزدم و نگفتم جناب مصري پور پس كو اون صف ميليوني چون اينطور رفتارا مال بچه هاست بازاره و هزار تا اتفاق توش ميفته بعضيا رو ميبينم كه وقتي سهمي رو معرفي ميكنن و منفي ميشه صداشون در نمياد اما خدا نكنه يه روز صف بشه چه كارا كه نميكنن....كلا تا الان پستي در مورد گروه ساختمان نزدم چون احساس ميكنم پيشبينيم درست بوده....اگه كسي به حرف من اون روز اين گروهو ميفروخت ميتونست پايينتر بخره....اي كاش همونطور كه من تو روزاي منفي اين گروه نيومدم بگم ديدي مصطفي بازي گروه تموم شده شمام با اين نوساناي مقطعي نميومديد اون روزارو يادمون بياريد....وا ميستاديد لا اقل بيشتر سهماي اين گروه از سقف قبليشون رد بشن بعد اون روزا رو ياد من مياورديد.....در مورد گروه كاشيم اگه كوتاه مدت قندي رو در نظر بگيريم هنوز تا ضايع شدنم خيلي راه داره و اگه نوسانات كوتاه مدت رو در نظر بگيريم بله من ضايع شدم و از همه دوستان هم عذر ميخام چون از 5 6 درصد بيشتر شد ....البته اينم بگم فك نميكنم كسي به حرف من عمل كرده باشه.......در مورد گروه ساختمون هنوز نظرم همونه...كوتاه مدت قندي كه به هيچ وجه ضايع نشدم اما كوتاه مدت 5 6 درصدي رو چون 2 هفته از تاريخ بحث ما ميگذره ديگه مصداق پيدا نميكنه...

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    دوستان بهتره بشينيد تك سهمهاي خاصي رو پيدا كنيد و رو اونا سرمايه گذاري كنيد از اين بازار چيزي در نمياد همش شده نوسان و دروغگويي....سهمايي هستن كه تو بلند مدت خوب جواب ميدن اگه الان ازشون غفلت كنيد يه زماني حسرت به دلتون ميزارن....هميشه دنبال سهماي رند بازار نباشيد....اينم يادتون باشه هيچ گروهي قند نميشه.....الان اگه نگاه كنيد بازار جون كافي واسه بالا بردن سهماي گنده نداره....اگه نوسانگير حرفه اي هستيد كه هيچي اما اگه مثه من يكم صبرتون زياده بشينيد سهم خوب رو شناسايي كنيد و به سبدتون اضافه كنيد....الان سايپا شده 160 تومن اما شما فك ميكنيد اگه سايپا از 160 برگرده تا كجا ميره؟البته اينا به شرطيه كه خبر مهمي كه بازارو تحت تاثير بزاره منتشر نشه
    دوستاني كه ميخان اين سهماي بلند مدت رو بدونن چيه و خيليم روشون كار كردم يه پي ام بدن تا بهشون بگم البته تاكيد ميكنم بلند مدت....باز فردا نريد بخريد توش گير كنيد بيايد بگيد اين ديگه چي بود....اين سهمايي كه من مد نظرمه فقط زمانه كه حرف منو ثابت ميكنه

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 174 بار در 64 ارسال
    کهرام امروز تا پایان معاملات یکی دو بار صف خرید شد احتمالا فردا هم خرید ها ی تکمیلی صورت خواهد گرفت .

عضو عادی
    تشکر شده 215 بار در 69 ارسال
    اتفاقات خوبی تو کحافظ در حال رخ دادنه ازدستش ندید

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    هنوز تو ساختمونيا ضايع نشدم ولي اگه ضايع شدم حتما ضايع شدن خودمو اعلام ميكنم....از موقعي كه من گفتم بازي كوتاه مدت ساختموني ها تموم شده بعدش خودتون ديديد كه تموم شده بودعلت اينكه من گفتم بازي كوتاه مدت اينا تموم شده اين بود كه يه عده فك ميكردن ميشه عين قند واسه همين من اون پستو زدم.....يعني برداشت من از كوتاه مدت در موقع زدن اون پست كوتاه مدت به شكل قند بود كه بايد حتما تو پستام بهش اشاره ميكردم .......البته ميدونم اينا از نظر شما همش توجيهه......اي كاش منظورمو از كوتاه مدت واضح بيان ميكردم ....ثامان مصداق صحبتاي من نيست چون حمايت پشتشه و بارها گفتم حرفاي من به شرطيه كه حمايت يا خبر رانتي يا چيزي نباشه و سهم شرايط عادي داشته باشه.....اون روزيم كه داشتيم در مورد صف ميليوني و غير ميليوني صحبت ميكرديم فرداش اثري از صف ثامان نبود اما من هيچ پستي نزدم و نگفتم جناب مصري پور پس كو اون صف ميليوني چون اينطور رفتارا مال بچه هاست بازاره و هزار تا اتفاق توش ميفته بعضيا رو ميبينم كه وقتي سهمي رو معرفي ميكنن و منفي ميشه صداشون در نمياد اما خدا نكنه يه روز صف بشه چه كارا كه نميكنن....كلا تا الان پستي در مورد گروه ساختمان نزدم چون احساس ميكنم پيشبينيم درست بوده....اگه كسي به حرف من اون روز اين گروهو ميفروخت ميتونست پايينتر بخره....اي كاش همونطور كه من تو روزاي منفي اين گروه نيومدم بگم ديدي مصطفي بازي گروه تموم شده شمام با اين نوساناي مقطعي نميومديد اون روزارو يادمون بياريد....وا ميستاديد لا اقل بيشتر سهماي اين گروه از سقف قبليشون رد بشن بعد اون روزا رو ياد من مياورديد.....در مورد گروه كاشيم اگه كوتاه مدت قندي رو در نظر بگيريم هنوز تا ضايع شدنم خيلي راه داره و اگه نوسانات كوتاه مدت رو در نظر بگيريم بله من ضايع شدم و از همه دوستان هم عذر ميخام چون از 5 6 درصد بيشتر شد ....البته اينم بگم فك نميكنم كسي به حرف من عمل كرده باشه.......در مورد گروه ساختمون هنوز نظرم همونه...كوتاه مدت قندي كه به هيچ وجه ضايع نشدم اما كوتاه مدت 5 6 درصدي رو چون 2 هفته از تاريخ بحث ما ميگذره ديگه مصداق پيدا نميكنه...
    استاد سامان من فقط نظرتو خواستم..کی گفت ضایع شدی؟

1- توی تئوری های بازار سرمایه منظور از کوتاه مدت 2 روز نیست! حداقل 3 ماهه
    2- اون کمای کذایی هیچ وقت سراغ گروه ساختمون نیومد و معاملات بلوکی + روزانه 3 میل سهام خرید توی همون دوره کما اتفاق افتاد
    3-الان صف ثتران هم رانتیه؟ امروز تا 9 میل(با تعریف ریاضیش البته) صف خرید داشت. ثنوسا هم یه هفته س صف خرید 4 میلیونی داره.
    4-شما روی ثشرق 190 تومنی گفتی بالا ندارن،حداکثر 4 یا5% بعدشم کما! الان ثشرق 213 تومنه با حجم 4 میلیونی.
    5-خب کم کم با تغییر شرایط، مفاهیم مد نظر اون موقع شما هم مشخص میشه. البته اینا توجیه نیست.
    6- میگی در مورد ساختمان پست نزدم ولی کی بود گفت این بلوکا بازی بزرگانه وارد نشید؟؟ اگر کسی این هشدارو جدی میگرفت هم 5% امروزو از دست میداد. به همین راحتی.

البته گروه کاشی هم هنوز تو کماست.

این فرافکنیه که بگیم منظور از زنده کردن اون پستها ضایع کردنه. منظور فقط اینه که بچه بازی یعنی جو منفی بیخود دادن . یعنی تخریب گروهی که نمیدونیم توی چه خبره.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    دوستاني كه ميخان اين سهماي بلند مدت رو بدونن چيه و خيليم روشون كار كردم يه پي ام بدن تا بهشون بگم البته تاكيد ميكنم بلند مدت....باز فردا نريد بخريد توش گير كنيد بيايد بگيد اين ديگه چي بود....اين سهمايي كه من مد نظرمه فقط زمانه كه حرف منو ثابت ميكنه
    www.mahak-charity.org

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع