صفحه 13 از 25 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 247

موضوع: قند تربت جام ( قجام )

عضو فعال saeidhidari آواتار ها
    تشکر شده 5,000 بار در 490 ارسال

پاسخ : قند تربت جام ( قجام )

در ضمن جناب بهمنی فرمودند که برای کشت پاییزه حدودا 10 سال مطالعه شده است و این کشت در زمین هایی انجام میشود که در نیمه اول چغندر کاشته نشده است مثلا خربزه کاشته شده است و کشاورزان هم چون زمین بایر میشود برای سال استفاده نمیشود خیلی از این طرح استقبال کردند در صورت راه اندازی این موضوع شرکت تا 80 درصد ظرفیت هم میتواند قند تولید کند ....

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید saeidhidari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 48 ارسال

سلام آقای حیدری قیمت قند و شکر که امروز قرار بود افزایش پیدا کنه تکلیفش روشن شد یا نه
    و با این صحبتهایی که از مجمع کردین به نظرم طبق افزایش سرمایه 1000 درصدی و خارج شدن از زیان و تحقق سود 25 تومانی و برنامه های آتی شرکت و توافقات هسته ای کف قیمت قجام اگه بگیم 1000 تومان باید باشه پس بیراه نگفتیم آن هم در طی این چند روز آینده
    نظر حضرتعالی چیه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید soheil770 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 29 بار در 17 ارسال

دوست عزیز اقای حیدری لطف می کنی در مورد قیستو هم توضیح دهی که سهم درچه قیمتی فروشش خوب است ممنون از لطفت

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ehsandady از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 612 بار در 292 ارسال

آقا سعید ظاهرا شما خیلی هم از مجمع راضی نبودید؟؟؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

سلام دوستان لطفا اگر شماره تلفنی ازآقایان مسئول حاضر در مجمع دارید به ماهم برسونید ممنون.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید soheil770 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

دوستان دولت قیمت خرید چغندر قند را 45 درصد افزایش داده بااین حساب باید قیمت قندوشکر حتما بالابره تا یک تحرک مثبت بین گروه ایجاد بشه

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید soheil770 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

خواهشا دوستان اگرحضور دارند نظرشون رو بذارن ماهم استفاده کنیم من که همینجوری پست میذارم تااسم قجام پایین نره و بالا باشه

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید soheil770 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

سلام جناب آقای حیدری اگه میشه جواب ماروهم بدید گویا به قول دوستان مجمع چندان رضایت بخش نبوده که شما زیاد به این تاپیک سر نمی زنید؟

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید soheil770 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال saeidhidari آواتار ها
    تشکر شده 5,000 بار در 490 ارسال

سلام دوستان مجمع رضایت بخش بود شرکت ظرف 3 سال تفریبا از اون زیان انباشته خارج شده است
    امسال 100 درصد از زیان انباشته خارج خواهد شد
    امسال 1000 درصد تجدید ارزیابی تا عید ثبت میکنند
    سال اینده کشت پاییزه خواهند داشت
    امسال تقریبا مثل همین امسال شرکت شکر خواهد کرد
    زمین ساختمان قند بیستون (قیستو ) تا سقف سوم شد است .....
    در مورد کف قیمت قجام 1000 تومان است قیمت منطقی بعد از باز شدن قجام 100 تومان است بعد از افزایش سرمایه اما یادمان نرو که این سهم به ازای هر سهم دو سهم قیستو دارد که اگر هر سهم را هم 200 بگریم 1400 کف قیمت سهم خواهد بود و براساس فعالیت شرکت در سال اتی بر اون پی بر ای بدید قربان .........
    موفق و پایدار باشید ....

اگر هم بعضی از دوستان جو منفی میدهند و از مجمع حرف های نا امید کننده میدهند مطمئن باشید که منتظر شکار سهم شما هستند .....
    1400 کف ارزش قیمت قجام هست بدون تولید شکر
    مفت فروشی نکنید لطفا .....

در ضمن گفتنی ها را بنده گفته ام از سهم و مجمع هم راضی بودم و هستم دنبال حداقل خبرافزایش سرمایه بودم که گرفتم از این جا به بعد ریزش سهم دست من نیست به موقع در این بازار فروختم به موقع هم خریدم که سهم سر پاباشد تعدادی قابل توجهی(بر روی سه کد) هم دارم که که در این قیمت ها فروشند نیستم حداقل قیمت فروش 1400 تومان است از این جا به بعد بستگی به دوستان دارد که بر روی سهم بمانند یا حوصله شون سر برود بفروشند بروند که سهم را پایین نگه دارند که فروشنده های خسته را خالی کنند یا این که از سهم حمایت کنند درکل بازار برای سهم تصمیم میگیرد ....به من باشد دوست دارم حداقل تا گزارش 6 ماه سهم در قیمت 1100 تا 1200 تومان باشد بیش از این هم برود برای سهم خطرناک است چون ممکن است نزول شارپی شکل بگیرد تا مجمع سال اینده و بعد از افزایش سرمایه سهم حوالی 1500 تومان باشد جذاب است ....چون سال اینده سال شکوفایی قجام است شک نکنید ....
    در ضمن اگر در قیمت 500 تومان کسی خواست بفروشه هرچه قدر داشت من خریدارم .....
    ویرایش توسط saeidhidari : 2014/10/21 در ساعت 00:34

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید saeidhidari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 612 بار در 292 ارسال

سعید جان شما مسئول خرید و فروش کسی نیستید تا همین جا هم از اطلاعات عالیتان همه دوستان استفاده کرده اند
    من که به شخصه با سهم میمانم و در فرصت مناسب اضافه نیز خواهم کرد....
    خیلی از شما تشکر میکنم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeidhidari نمایش پست ها
    سلام دوستان مجمع رضایت بخش بود شرکت ظرف 3 سال تفریبا از اون زیان انباشته خارج شده است
    امسال 100 درصد از زیان انباشته خارج خواهد شد
    امسال 1000 درصد تجدید ارزیابی تا عید ثبت میکنند
    سال اینده کشت پاییزه خواهند داشت
    امسال تقریبا مثل همین امسال شرکت شکر خواهد کرد
    زمین ساختمان قند بیستون (قیستو ) تا سقف سوم شد است .....
    در مورد کف قیمت قجام 1000 تومان است قیمت منطقی بعد از باز شدن قجام 100 تومان است بعد از افزایش سرمایه اما یادمان نرو که این سهم به ازای هر سهم دو سهم قیستو دارد که اگر هر سهم را هم 200 بگریم 1400 کف قیمت سهم خواهد بود و براساس فعالیت شرکت در سال اتی بر اون پی بر ای بدید قربان .........
    موفق و پایدار باشید ....

اگر هم بعضی از دوستان جو منفی میدهند و از مجمع حرف های نا امید کننده میدهند مطمئن باشید که منتظر شکار سهم شما هستند .....
    1400 کف ارزش قیمت قجام هست بدون تولید شکر
    مفت فروشی نکنید لطفا .....

در ضمن گفتنی ها را بنده گفته ام از سهم و مجمع هم راضی بودم و هستم دنبال حداقل خبرافزایش سرمایه بودم که گرفتم از این جا به بعد ریزش سهم دست من نیست به موقع در این بازار فروختم به موقع هم خریدم که سهم سر پاباشد تعدادی قابل توجهی(بر روی سه کد) هم دارم که که در این قیمت ها فروشند نیستم حداقل قیمت فروش 1400 تومان است از این جا به بعد بستگی به دوستان دارد که بر روی سهم بمانند یا حوصله شون سر برود بفروشند بروند که سهم را پایین نگه دارند که فروشنده های خسته را خالی کنند یا این که از سهم حمایت کنند درکل بازار برای سهم تصمیم میگیرد ....به من باشد دوست دارم حداقل تا گزارش 6 ماه سهم در قیمت 1100 تا 1200 تومان باشد بیش از این هم برود برای سهم خطرناک است چون ممکن است نزول شارپی شکل بگیرد تا مجمع سال اینده و بعد از افزایش سرمایه سهم حوالی 1500 تومان باشد جذاب است ....چون سال اینده سال شکوفایی قجام است شک نکنید ....
    در ضمن اگر در قیمت 500 تومان کسی خواست بفروشه هرچه قدر داشت من خریدارم .....

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 13 از 25 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)