صفحه 462 از 600 نخست ... 362412452459460461462463464465472512562 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,611 به 4,620 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

سلام و صبح به خیر؛

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اول صبحی یک نفر در سهگمت 300 هزارتا را در منفی 5 فروخت و حال گیری اساسی کرد...
    پالایشی ها هم فعلا بی جان هستند ببینیم از ساعت 10 تا 11 چه می کنند...

باید بیشتر ببینیم چه جوری می خواهند شاخص را بسازند! (تو را به خدا نگاه کن وضع بررسی ما چگونه شده!)

یا می توانند یک بازگشت به مقاومت شکسته شده داشته باشند. یعنی بازار را ولش کنند...
    یا می توانند با فلزی ها شاخص را ببرند جلو... (که البته فلزی ها دیگر آخر راه کوتاه مدتشان هستند انگار)
    یا می توانند با پالایشی ها شاخص بزنند...
    یا می توانند با حکشتی شاخص بزنند... (این جدیدا مد شده! قبلا نبود.)

آهان! راستی، یادم رفت. خودرویی ها هم هستند... آنها هم یک بالا باید داشته باشند...

ولی یک گزینه ی دیگر هم هست! اینکه کلا نتوانند و شاخص بازی شان به سنگ بخورد و واویلا... یعنی کفگیرشان به ته دیگ بخورد یا از این وزیر تا آن وزیر آشفته بمانند و نفهمند باید دقیقا چه کار کنند... (البته برای من که بد نمی شود... نقد دارم...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ساعت 11 شد...

ما که هر چه گشتیم چیزی ندیدیم...

احتمالا ول کرده اند که آهسته (تاکید می کنم آهسته آهسته) شاخص بیاید و یک بازگشت بکند. احتمالا امروز همین جور منفی می ماند تا مثلا تا شاخص صفر درصد بشود. بعد فردا و پس فردا یک کوچولو منفی اش می کنند که بازگشت به مقاومت شکسته شده بکند.
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بازارخوانی و بررسی جو امروز بازار
    =====================

خوب...
    ابتدا یک مروری سریع بکنیم از جو بازار...

این بررسی از این نگر است
    : 1- ورود و خروج قدرت 2- میزان مثبت و منفی خوردن... حجم را نمی توانم اینجا سریع اعلام کنم و نیازمند برنامه نویسی است یا اینکه بنشینیم ببینیم داده های روزانه ی تی اس ای کلاینت چه می گوید...

رایانه مزخرف
    انبوه سازی فوق العاده مزخرف! حرکت هیجانی است اصلا! (یک سری از حرکات هیجانی حکم آخر بازی را دارد که بعدا در باره اش با هم صحبت می کنیم.) ثاباد و ثاژن در حد مرگ بودند.
    بیمه ای ها بد
    واسطه گری ها خوب (واحیا را چند روز در بازارخوانی روزانه خدمتتان عرض کردیم... دقیقا مانند فولاد و بهپاک و ... واحیا امروز دارد مزد دیروزش را می خورد که خوب جمعش می کردند...)
    حمل و نقل بد. حسیر افتضاح. حپارسا را حال کردید چگونه بررسی کردم؟ هنوز حقوقی دارند حق ها را جمع می کنند... یک بررسی بکنیم ببینیم اگر خوب بود ما هم به قصد استفاده کردن حق بخریم! اگر همین جور ادامه بدهد دیگر نیازی به بازی آخر کار نیست! یعنی اگر همین جا همه ی حق ها جمع شود از دست مردم دیگر نیازی نیست بعد از اتمام مهلت حق ها قیمت سهم اصلی را پایین بکشند! پس حتی با این بهانه ما می توانیم روی استفاده نکردن از حق تقدم هم حساب کنیم!)
    سایر واسطه گری بد.
    سرمایه گذاری ها نامعلوم. سرچشمه بد. (قابل توجه مهندس رسّام عزیز)
    وبیمه افتضاح! وسپه هم بد است و آن رنج آخر کارش هم انگار دروغ و تو_خالی است!
    کانی غیر فلزی بد.
    کمرجان افتضاح، البته کمرجان اگر اشتباه نکنم بازی خاص خودش را دارد و فردا ممکن است 180 درجه بچرخد.
    سیمانی ها مزخرف (حتی شاید بدتر از انبوه سازی). دقیقا همان دو سه تایی که آن بالا نشسته اند هم از همه بدتر هستند! یعنی همان هایی که در روند افزایشی تیز بالا رفتند الان تیز دارند خالی می شوند. یعنی سهگمت و سپاها. ستران و سخوز هم بدجور خالی شدند خدا را شکر می کنم که باز دوباره به آستانه زیان پای بند بودم... می دانید چیست؟ خدا من را خیلی دوست داشته که این چند تا تجربه های اولیه ام در آستانه زیان را خوب آورده! ?? ??‍ ???? خوب می دانید که همه اش چند ماه است که من خودم را پای بند به رعایت آستانه زیان کرده ام... (نفسم را مهار کرده ام و افسارش را خودم به دست گرفته ام...) ممکن بود در این چند تجربه ی اول تمام نمادهایی که با آستانه زیان می فروختم دوباره همان روز بعد رشد زیادی می کرد و باعث می شد من به آستانه زیان بدبین بشوم و دوباره بر گردم سر خانه ی اولم... ولی خیلی خوب شد... الان دفعه ی بعد با اعتماد به نفس بیشتری می توانم به آستانه زیانم پای بند باشم و حتی اگر بعد از فروش من چندین و چند بار روند افزایشی داشتیم ناراحت نمی شوم و از آستانه زیان دست نمی کشم... (یادم باشد هر دو سه روز یک بار اینجا یک یادآوری در این ارتباط داشته باشم... تا همیشه در خاطرم/خاطرمان بماند.)
    کاشی بد.
    کهرام افتضاح ولی کترام فوق العاده! (اگر حوصله اش را دارید حتما بررسی اش کنید...) (آموزشی: اینهایی که در روزهای بد خوب می خرندشان یک جریانی دارند! به خصوص آنهایی که شناوری شان مشکلی ندارد و مستعد سفته بازی هستند و ... حرف زیاد است بگذارم برای یک ارسال جدا اگر فرصت شد)
    شیمیایی ها بد. زاگرس و جم و ساینا و شسینا افتضاح.
    دارویی ها معمولی.
    غذایی ها بد.
    بهپاک فوووووووووق العاده. بابا طرف چقدر مایه دار است! ??? دارد با صبر و حوصله هم جمع می کند!!! :-O :-O :-O غدام هم خیلی خوب بود امروز.
    قندی ها بد.
    قاصفها افتضاح! (خاطرم هست دو سه روز پیش همین فوق العاده بود! اگر اشتباه نکرده باشم... پس در یاد بسپاریم که روی قاصفها از این بازی ها در می آورند... ) قشرین خوب.
    خودرویی ها بد.
    خموتور خوب. خاهن بد.
    دستگاه های برقی بد.
    بترانس افتضاح!؟
    ماشین آلات بد.
    وتوشه خیلی بد.
    فلزات اساسی معمولی. ارفع خوب تقریبا.
    لاستیک تقریبا بد. پدرخش بد. (پدرخش بازی داشت و به احتمال قوی دارد...)
    پکرمان عالی!؟
    فراورده های نفتی بد. شتران معمولی. (شتران رهبر گروه است! به نگر من)
    کانه فلزی معمولی.
    کمنگنز خوب. (این نماد اگر اشتباه نکنم باید مانند قاصفها دیوانه باشد... یعنی یک روز خوب و یک روز بد)
    ذغال سنگ خیلی بد.
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ای آقا... این وزیر پیشنهادی اقتصاد هم انگار اصفهانی است...
    انگار زیاد هم از سیاست های طیب نیا بدش نمی آید...
    این هم انگار دوست دارد تورم را پایین نگه دارد... و چند بار بر تداوم سیاست های موجود تکیه کرده...

«محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من واقعا در مورد این رتکو و حسینا به مرز استیصال رسیده ام... واقعا نمی دانم چه کارشان کنم.
    از نگر بنیادی فوق العاده به اینها اطمینان دارم. فوق العاده. نمودارشان ولی نامعلوم است. وضع بازار هم که خراب است.
    واقعا مانده ام چه کارشان بکنم...

هر چقدر بیشتر نگاه می کنم کمتر چیزی از نمودارشان دستگیرم می شود...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/08/14 در ساعت 04:43
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ای آقا... این وزیر پیشنهادی اقتصاد هم انگار اصفهانی است...
    انگار زیاد هم از سیاست های طیب نیا بدش نمی آید...
    این هم انگار دوست دارد تورم را پایین نگه دارد... و چند بار بر تداوم سیاست های موجود تکیه کرده...

با این سراب ها وقت خود را نگیرید این دولت هیچ برنامه ای برای 4 سال دوم نداره فقط دنبال تک سهم ها باشیم که فقط خودمان میتوانیم به خودمان کمک کنیم
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من واقعا در مورد این رتکو و حسینا به مرض استیصال رسیده ام... واقعا نمی دانم چه کارشان کنم.
    از نگر بنیادی فوق العاده به اینها اطمینان دارم. فوق العاده. نمودارشان ولی نامعلوم است. وضع بازار هم که خراب است.
    واقعا مانده ام چه کارشان بکنم...

هر چقدر بیشتر نگاه می کنم کمتر چیزی از نمودارشان دستگیرم می شود...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    چند ماه قبل درست پیش بینی کردیم
    حقوقی هم تلاش کرد که سهم را کنترل کند ولی بالاخره رتکو اصلاح کرد.
    و حالا داریم احتمالا به پایان اصلاح رتکو نزدیک می شویم.

با سلام خدمت محمد حسین پر تلاش
    چند وقتی است نتوانسته ام مطالب کارگاه را مطالعه کنم.

رتکو دارد قدم های نهایی اصلاح را بر می دارد. و از حدود همین قیمت های فعلی پتانسیل برگشت دارد.
    محتمل ترین گزینه برگشت از حدود 700 تومان است.

احتمال ضعیف هم وجود دارد که با توجه به رشد شارپ قبلی اصلاح پیچیده شود بنابراین در صورت خرید سهم در محدوده 700 تا 750 و تحقق این احتمال ضعیف، تعیین حد ضرر حدود 675 مفید است. درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/08/13 در ساعت 23:10
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

بازارخوانی و بررسی جو امروز بازار
    =====================

خوب...
    ابتدا یک مروری سریع بکنیم از جو بازار...

این بررسی از این نگر است
    : 1- ورود و خروج قدرت 2- میزان مثبت و منفی خوردن... حجم را نمی توانم اینجا سریع اعلام کنم و نیازمند برنامه نویسی است یا اینکه بنشینیم ببینیم داده های روزانه ی تی اس ای کلاینت چه می گوید...

• رایانه مزخرف
    • انبوه سازی فوق العاده مزخرف! حرکت هیجانی است اصلا! (یک سری از حرکات هیجانی حکم آخر بازی را دارد که بعدا در باره اش با هم صحبت می کنیم.) ثاباد و ثاژن در حد مرگ بودند.
    • بیمه ای ها بد
    • واسطه گری ها خوب (واحیا را چند روز در بازارخوانی روزانه خدمتتان عرض کردیم... دقیقا مانند فولاد و بهپاک و ... واحیا امروز دارد مزد دیروزش را می خورد که خوب جمعش می کردند...)
    • حمل و نقل بد. حسیر افتضاح. حپارسا را حال کردید چگونه بررسی کردم؟ هنوز حقوقی دارند حق ها را جمع می کنند... یک بررسی بکنیم ببینیم اگر خوب بود ما هم به قصد استفاده کردن حق بخریم! اگر همین جور ادامه بدهد دیگر نیازی به بازی آخر کار نیست! یعنی اگر همین جا همه ی حق ها جمع شود از دست مردم دیگر نیازی نیست بعد از اتمام مهلت حق ها قیمت سهم اصلی را پایین بکشند! پس حتی با این بهانه ما می توانیم روی استفاده نکردن از حق تقدم هم حساب کنیم!)
    • سایر واسطه گری بد.
    • سرمایه گذاری ها نامعلوم. سرچشمه بد. (قابل توجه مهندس رسّام عزیز) وبیمه افتضاح! وسپه هم بد است و آن رنج آخر کارش هم انگار دروغ و تو_خالی است!
    • کانی غیر فلزی بد. کمرجان افتضاح، البته کمرجان اگر اشتباه نکنم بازی خاص خودش را دارد و فردا ممکن است 180 درجه بچرخد.
    • سیمانی ها مزخرف (حتی شاید بدتر از انبوه سازی). دقیقا همان دو سه تایی که آن بالا نشسته اند هم از همه بدتر هستند! یعنی همان هایی که در روند افزایشی تیز بالا رفتند الان تیز دارند خالی می شوند. یعنی سهگمت و سپاها. ستران و سخوز هم بدجور خالی شدند خدا را شکر می کنم که باز دوباره به آستانه زیان پای بند بودم... می دانید چیست؟ خدا من را خیلی دوست داشته که این چند تا تجربه های اولیه ام در آستانه زیان را خوب آورده! ?? ??‍ ???? خوب می دانید که همه اش چند ماه است که من خودم را پای بند به رعایت آستانه زیان کرده ام... (نفسم را مهار کرده ام و افسارش را خودم به دست گرفته ام...) ممکن بود در این چند تجربه ی اول تمام نمادهایی که با آستانه زیان می فروختم دوباره همان روز بعد رشد زیادی می کرد و باعث می شد من به آستانه زیان بدبین بشوم و دوباره بر گردم سر خانه ی اولم... ولی خیلی خوب شد... الان دفعه ی بعد با اعتماد به نفس بیشتری می توانم به آستانه زیانم پای بند باشم و حتی اگر بعد از فروش من چندین و چند بار روند افزایشی داشتیم ناراحت نمی شوم و از آستانه زیان دست نمی کشم... (یادم باشد هر دو سه روز یک بار اینجا یک یادآوری در این ارتباط داشته باشم... تا همیشه در خاطرم/خاطرمان بماند.)
    • کاشی بد. کهرام افتضاح ولی کترام فوق العاده! (اگر حوصله اش را دارید حتما بررسی اش کنید...) (آموزشی: اینهایی که در روزهای بد خوب می خرندشان یک جریانی دارند! به خصوص آنهایی که شناوری شان مشکلی ندارد و مستعد سفته بازی هستند و ... حرف زیاد است بگذارم برای یک ارسال جدا اگر فرصت شد)
    • شیمیایی ها بد. زاگرس و جم و ساینا و شسینا افتضاح.
    • دارویی ها معمولی.
    • غذایی ها بد. بهپاک فوووووووووق العاده. بابا طرف چقدر مایه دار است! ??? دارد با صبر و حوصله هم جمع می کند!!! :-O :-O :-O غدام هم خیلی خوب بود امروز.
    • قندی ها بد. قاصفها افتضاح! (خاطرم هست دو سه روز پیش همین فوق العاده بود! اگر اشتباه نکرده باشم... پس در یاد بسپاریم که روی قاصفها از این بازی ها در می آورند... ) قشرین خوب.
    • خودرویی ها بد. خموتور خوب. خاهن بد.
    • دستگاه های برقی بد. بترانس افتضاح!؟
    • ماشین آلات بد. وتوشه خیلی بد.
    • فلزات اساسی معمولی. ارفع خوب تقریبا.
    • لاستیک تقریبا بد. پدرخش بد. (پدرخش بازی داشت و به احتمال قوی دارد...) پکرمان عالی!؟
    • فراورده های نفتی بد. شتران معمولی. (شتران رهبر گروه است! به نگر من)
    • کانه فلزی معمولی. کمنگنز خوب. (این نماد اگر اشتباه نکنم باید مانند قاصفها دیوانه باشد... یعنی یک روز خوب و یک روز بد)
    • ذغال سنگ خیلی بد.

سلام و صبح به خیر خدمت دوستان عزیز؛

البته الان بیشتر سحر است تا صبح....
    خواب ما هم که چرخشی است الان چرخیده روی قسمت خوبش...
    ===============
    درباره ی سیمانی ها اگر یک اصلاح خوب بکنند بد نیست دوباره وارد شویم. مثلا اگر بخواهند روی همان کف های سابقشان برگردند...
    «محمد حسین» هستم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    با این سراب ها وقت خود را نگیرید این دولت هیچ برنامه ای برای 4 سال دوم نداره فقط دنبال تک سهم ها باشیم که فقط خودمان میتوانیم به خودمان کمک کنیم
    ممنونم جناب ایرج عزیز؛
    ولی نگاه من و شما خیلی با هم فرق می کند. شما نگاهتان بسیار بلند مدت تر از بنده است. من اگر می پرسم نگه دارم یا بفروشم منظورم چشم انداز دو سه سال آینده که نه، نگهداری یک ساله هم که نه، حتی نگاهم شش ماهه هم نیست! می خواهم ببینم در کوتاه مدت با اینها چه کنم.
    کوتاه مدتی هم که مد نگر من است این است که تا یکی دو هفته کمتر از این که هست نشود و تا یکی دو ماه بعد 15 درصد دست کم به من سود بدهد.
    «محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع