صفحه 107 از 600 نخست ... 75797104105106107108109110117157207 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

علاوه بر بکهنوج، حسینا و شیران را هم گفته بودیم...

حسینا امروز گیچ زد ولی فکر کنم دوباره به سراغش بیایند.
    شیران هم به نظر می رسد وضعش عالی شد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    به لحاظی خوبی نماد و پر پتانسیل بودن سهم که هیچ شکی در آن نیست و گفته ها در مورد این تک سهم رو آقا بهنام با شرح کامل از سال 91 و قبل از افزایش تجدید ارزیابیش حسابی سخن گفته!!!
    اما در مورد بازیگر که حرفش نزدنیه و یه بازیگر درجه 1 و خبره داره که با پنبه سر میبره و افراد کم صبر رو در مقاطعی از مسیر حرکت خیلی شیک و مجلسی پیاده میکنه من خودم همین چند روز پیش دیگه خیلی کم امید و بی رمق شده بودم نسبت به روند و صعود سهم و همش خودم رو شماتت میکردم چرا نفروختم رو 630 و موندم با سهم همیشه هم با خودم میگم بذار بفروشم و طمع بیش از حد نکنم اما خب بازار بورس هست و ریسک کردن سر نگهداری یا فروش ولی خب میگن آدم به چیزی که اعتقاد داره و میدونه آینده خوبه در انتظارش هست نباید چوب حراج بزنه و باید با سختیاش بسازه تا روزای خوشش هم سر برسه و امیدوارم دیگه آخرای بازی فاذر باشه و قراردادهاش رو بیاره روی میز و شفاف سازی ها رو علنی کنن دقیقا مثل فاراک اگه از سال 92 تا به الان فاذر و فاراک رو مقایسه کنیم به این نکته پی میبریم توی فاراک یه حامی مهم فرهنگیان وجود داره که یه تنه زیرسهم رو گرفته و اونو بالا کشونده و امیدوارم فاذر هم یکمی از این همشهریش یاد بگیره و تکونی به خودش بده!!!
    و در آخر بعدا این گونه خواهد شد یه چیزی هست تو مایه شاید این جمعه بیاید .... و امیدوارم صبح دولتمان بدمد!!!
    سلام
    و ممنون بابت اطلاعاتی که ارائه کردید.
    فرهنگیان البته کلاه بردار بود... و بدجور با قیمت سهم بازی کرد... یعنی مدت ها سهم را گذاشته بود به امان خدا... بلکه تو سر قیمت هر سهم هم می زد... ولی یک باره پول گذاشت پشتش و بالا برد... و یادم نمی آید آخرش چه شد... ولی هر چه بود خیلی تابلو بود که یک کاسه ای زیر نیم کاسه است.
    =============
    یک مسئله ای در مورد فاذر (و البته فاراک و خصدرا و رتکو و سایر شرکت هایی از این دست) وجود دارد و آن وضع سوریه و یمن و افغانستان و (بالاخص) عراق است...
    مطمئنا پروژه های توپی به اینها داده می شود...
    =============
    یک مسئله ی دیگر هم منع سرمایه گذاری خارجی در ایران (توسط آمریکا) است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    و ممنون بابت اطلاعاتی که ارائه کردید.
    فرهنگیان البته کلاه بردار بود... و بدجور با قیمت سهم بازی کرد... یعنی مدت ها سهم را گذاشته بود به امان خدا... بلکه تو سر قیمت هر سهم هم می زد... ولی یک باره پول گذاشت پشتش و بالا برد... و یادم نمی آید آخرش چه شد... ولی هر چه بود خیلی تابلو بود که یک کاسه ای زیر نیم کاسه است.
    =============
    یک مسئله ای در مورد فاذر (و البته فاراک و خصدرا و رتکو و سایر شرکت هایی از این دست) وجود دارد و آن وضع سوریه و یمن و افغانستان و (بالاخص) عراق است...
    مطمئنا پروژه های توپی به اینها داده می شود...
    =============
    یک مسئله ی دیگر هم منع سرمایه گذاری خارجی در ایران (توسط آمریکا) است.
    در مورد سهامی که عرض کردی محمد حسین همین بگم خدمتت
    که نمونه بارزش صدرا که تو شهر خودمون هست و بازدیدی از جزیره مربوط به تاسیسات صدرا داشتم از روزی که دوباره سپاه عنان کار رو به دست گرفته تحول عظیمی رخ داده که تو سال 96 به نمایش در میاد و چن تا بیلبورد رو توی شهر زدن تحول دوباره صدرا و خیلی نیرو جدید گرفته و تا اونجایی که من شنیدم ساخت 15 تا سکو گرفته و چن تا کشتی و شناور خلاصه برو و بیایی دوباره راه انداخته صدرا و جون دوباره ای گرفته ما بقی سهام که فاذر فعلا نمیخواد رو کنه فاراک 50 درصد مسیر رو رفته با افزایش سرمایه ای که داد و رشد قریب به 200 درصدیش از 93 تا به امروز نوبتی هم باشه نوبتی صدرا و فاذر فلک زده هستش!!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

مجامع تازه آگهی شده:

___نماد___ __نام_شرکت__ لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    دسبحا گروه دارويي سبحان افزایش 1395/09/24 چهار شنبه 10:00 سالن رازي واقع در ساختمان جديد دانشکده داروسازي دانشگاه تهران واقع در تهران، خيابان 16 آذر
    خکاوه سايپا ديزل افزایش 1395/09/25 پنج شنبه 10:00 شرکت واقع در جاده مخصوص کرج کيلومتر 14
    فجام صنعتي جام دارو افزایش 1395/09/29 دوشنبه 10:00 تهران،خيابان گاندي جنوبي،کوچه يکم،پلاک14،طبقه چهارم
    جوین کشت و صنعت جوين سالیانه انتخاب 1395/09/25 پنج شنبه 09:00 استان خراسان رضوي-شهرستان جوين-بالاتر از ايستگاه راه آهن نقاب-شرکت کشت و صنعت جوين ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    دسانکو داروسازي سبحان انکولوژي افزایش 1395/09/29 دوشنبه 10:00 تهران - ميدان آرژانتين - خيابان الوند - کوچه آويز - پلاک 5 - شرکت سرمايه گذاري البرز - طبقه 5
    شپديس پتروشيمي پرديس سالیانه 1395/09/28 یکشنبه 09:30 پژوهشگاه نيرو واقع در تهران شهرک قدس(غرب) انتهاي بلوار دادمان
    خکاشا توليد خودرو سايپا کاشان انتخاب 1395/09/28 یکشنبه 10:00 شرکت سايپا،کيلومتر 15 جاده مخصوص کرج ، سالن تيبا
    وثخوز سرمايه گذاري و توسعه خوزستان سالیانه 1395/09/28 یکشنبه 10:00 اهواز-امانيه - خ دز شرقي پلاک 103

مجامع پیش رو:

__نماد__ __نام_شرکت___ لغو اصلاحیه سالیانه افزایش سرمایه انتخاب اعضای هئیت مدیره __تاریخ_مجمع__ __روز_هفته__ ساعت ____________مکان_برگزاری_مجمع______ _____ توضیحات اضافی
    وبصادر بانک صادرات ايران

انتخاب 1395/09/18 پنج شنبه 10:00 سالن همايش خليج فارس به نشاني تهران - شهرک قدس - انتهاي خيابان شهيد دادمان - مجموعه پژوهشگاه نيرو ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    ثزاگرس سرمايه گذاري توسعه و عمران زاگرس چهار محال و بختياري

سالیانه
    انتخاب 1395/09/21 یکشنبه 10:00 چهارمحال وبختياري-شهرکرد-گودال چشمه-بلوار13 آبان-جنب باشگاه رفاه کارگران- سالن سازمان دانش آموزي استان
    وحافظ بيمه حافظ

انتخاب 1395/09/21 یکشنبه 10:00 تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد وحيد دستگردي ( ظفر ) - خيابان صبر - نبش کوچه شادي - پلاک 8
    دامين داروسازي امين

افزایش
    1395/09/22 دوشنبه 10:00 اصفهان - آزادراه ذوب آهن - کليشاد- مقابل شهربهاران - شرکت داروسازي امين
    افرا افرانت

افزایش
    1395/09/23 سه شنبه 08:30 ساختمان اصلي شرکت افرانت به نشاني خيابان شهيد بهشتي-خيابان سهند- پلاک 12 ✅تغییر موضوع فعالیت
    غديس شرکت پاکديس

1395/09/23 سه شنبه 12:00 تهران - خيابان گاندي - کوي هفدهم - پلاک 17 ✅انتخاب حسابرس
    تپمپس کارخانجات توليدي پمپ پارس

1395/09/24 چهار شنبه 10:00 کيلومتر 13جاده مخصوص کرج نرسيده به چهاراه ايران خودرو شرکت چيني ايران طبقه سوم ساختمان اداري ✅انتخاب حسابرس✅تعيين حق حضور
    دسبحا گروه دارويي سبحان

افزایش
    1395/09/24 چهار شنبه 10:00 سالن رازي واقع در ساختمان جديد دانشکده داروسازي دانشگاه تهران واقع در تهران، خيابان 16 آذر
    جوین کشت و صنعت جوين

سالیانه
    انتخاب 1395/09/25 پنج شنبه 09:00 استان خراسان رضوي-شهرستان جوين-بالاتر از ايستگاه راه آهن نقاب-شرکت کشت و صنعت جوين ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    خکاوه سايپا ديزل

افزایش
    1395/09/25 پنج شنبه 10:00 شرکت واقع در جاده مخصوص کرج کيلومتر 14
    شپديس پتروشيمي پرديس

سالیانه

1395/09/28 یکشنبه 09:30 پژوهشگاه نيرو واقع در تهران شهرک قدس(غرب) انتهاي بلوار دادمان
    دسانکو داروسازي سبحان انکولوژي

افزایش
    1395/09/29 دوشنبه 10:00 تهران - ميدان آرژانتين - خيابان الوند - کوچه آويز - پلاک 5 - شرکت سرمايه گذاري البرز - طبقه 5
    فجام صنعتي جام دارو

افزایش
    1395/09/29 دوشنبه 10:00 تهران،خيابان گاندي جنوبي،کوچه يکم،پلاک14،طبقه چهارم
    وصفها سرمايه گذاري استان اصفهان

سالیانه
    انتخاب 1395/10/16 پنج شنبه 10:00 سالن همايش شماره( 2) تالارپذيرايي سنبله واقع دراصفهان-چهارراه شيخ صدوق-ابتداي خيابان شيخ صدوق جنوبي-باشگاه کارکنان جهادکشاورزي
    خکاشا توليد خودرو سايپا کاشان

انتخاب 1395/09/28 یکشنبه 10:00 شرکت سايپا،کيلومتر 15 جاده مخصوص کرج ، سالن تيبا
    وثخوز سرمايه گذاري و توسعه خوزستان

سالیانه

1395/09/28 یکشنبه 10:00 اهواز-امانيه - خ دز شرقي پلاک 103
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

چندین بار دیگر هم گفته ام...
    بدترین چیز در مورد نشانگر ها و پیشبینی ها و مسابقه این است که
    همیشه یک روز عقبی!
    دست کم یک روز...
    و نکته ی بد این است که معمولا وقتی نمودار ِ قیمت خیز برداشته و دارد حسابی بالا می رود دستور خرید صادر می شود... و وقتی رو به پایین دارد می رود پیشنهاد فروش داده می شود...
    و با در نظر گرفتن آن یک روز عقب بودن نزدیک 5 درصد در خرید و 5 درصد در فروش زیان می کنی...
    و آن 1.5 درصد هم که سر جایش است...
    نتیجه اینکه خیلی از نشانگر ها و سامانه های داد و ستد خودکار (رایانه ای) که به نظر سود ده می رسند و سود های خوبی را هم نشان می دهند در عمل کارایی ندارند.

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول از برترین دانشمند علوم تجربی تاریخ معاصر
    ==========================

«من آن قدر هنرمند هستم که در خیالم آزادانه ترسیم کنم. خیال مهم تر از دانش است. دانش محدود است اما خیال همهٔ دنیا را دربرمی‌گیرد.»
    «درک صورت‌مسئله از حل آن مهم‌تر است، چون تشریح دقیق صورت‌مسئله، خودبه‌خود راه‌حل آن را نشان می‌دهد.»
    «من هیچ‌گونه استعدادِ برجسته‌ای ندارم، فقط مشتاقانه کنجکاوم.»

===========================
    خیال...
    انسان باید اسیر خیال نباشد... بلکه خیال را در اختیار داشته باشد.
    پیش از انجام کارها در دنیای محسوس خیال می کنیم. (اعمال بشری ابتدا در دنیای خیال اتفاق می افتد سپس در عالم محسوس مادی) و این را باید بدانیم و درست انجام دهیم.
    چند چیز را باید درست انجام داد. درست خیال کرد. درست خیال را به دنیای مادی منتقل کرد.
    کسی که خودش ایمان ندارد که آن خیال می تواند به دنیای مادی وارد شود. اصلا نمی تواند این فرایند انتقال را دنبال کند. پس یا آدم باید چیزی که معقول است را خیال کند. یا اینکه باید باورش را تغییر دهد یا اینکه باید پی گیر انتقال چیزهایی شود که باور دارد.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/12/09 در ساعت 18:56
    «محمد حسین» هستم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

دستمایه ی تفکرات آینده:

یک عده سفته باز چطور می توانند قیمت را بالا ببرند؟ چگونه می توانند با هم هماهنگ کنند؟سفته باز به قدرت فروشنده باید نگاه کند. مثلا اگر قیمت را آمد بکشد بالا و فروشنده زیاد شد نباید قیمت را بالا ببرد و باید در قیمت پایین بخرد تا وقتی دیگر.یا وقتی باید شروع به بالا بردن کند که فروشنده نباشد. یعنی وقتی سهم بازی می کند و بالا پایین می رود فروشنده به سمت فروش نیاید و یا فروخته باشد و یا منتظر قیمت های بالا و بنیادی باشد.سفته بازان باید از قبل با هم روی یک نماد به توافق رسیده باشند. این طور نیست که صبح یکی زنگ بزند به بقیه بگوید فلان سهم را بخرید.
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مشکلات نشانگر بسامد
    ===============

یادتان باشد پیش تر یک نشانگر ساخته بودم به نام بسامد و تصویر متحرکش را هم گذاشته بودم... یکی دو روزی است دارم تمام_وقت روی این نشانگر احمق کار می کنم...

اصلا نمی فهمم چه به چه است؟

قبلا اشتباه بود ولی یک چیزهای خوبی نشان می داد... اینجا را نگاه کنید:

این اشتباه است! ولی دارد چیز های خوبی نشان می دهد... هر جا از قرمز به سبز تغییر دفعی داشته موقعیت خرید بسیار بسیار عالی ای پیشنهاد داده...

ولی حقیقتش کلی افتادم به جانش و آخر هم نفهمیدم دقیقا دارد چگونه کار می کند! (خودم نوشته بودم ها... ولی هر چقدر بالا پایینش کردم نفهمیدم چه به چه است...)

احتمال قوی دادم که به خاطر این دارد خوب (خوب که نه! عالی!) کار می کند که از داده های آینده دارد استفاده می کند! به این معنی که وقتی رسید به آینده می آید اطلاعاتی که در گذشته داده بود را اصلاح می کند... به همین دلیل تصمیم گرفتم رویش کار کنم...

نشستم تمام برنامه را از اول بازسازی کردم. و کاری کردم که درست کار کند... الان درست شده ولی کارایی ندارد! تصویر زیر را ببینید:

یک مقدار کار کرده ام... ولی مغزم دیگر هنگ کرده...

دو تا موضوع را باید پی گیری کنم:
    1- آیا حالت درست می تواند چیزی به من بفهماند؟ از زیاد و کم شدن بسامد یک نمودار چه نتیجه ای می توان گرفت؟
    2- آیا آن حالت اشتباه را می توان به کار گرفت؟ یا کلا بی ارزش است؟ به خصوص با توجه به اینکه وقتی روی 1 یا 5 درصد هم تنظیم می شد باز کارایی داشت و جواب می داد... آیا می توان نتیجه گرفت که وقتی نوسانات 1 درصدی به صورت خاصی اتفاق می افتند نتیجه ای خاص در پی داشته باشند؟
    «محمد حسین» هستم.

جدیدا وقتی نمادی می خواهد باز شود بازیگران کار جالبی می کنند: روز اول با نماد بازی می کنند ولی خرید یا فروش انجام نمی دهند ولی حرکات و قدرت طرف مقابل دستشان می آید... بعد روز دیگر نماد را باز می کنند و با اطلاعاتی که دارند در قیمت مشخص و حجم مشخص وارد یا خارج می شوند..
    البته اگر این برداشت من درست باشد دو حالت متصور است: 1- یا با ناظر هماهنگ باید باشند. 2- یا اینکه قدرتشان نسبت به خریداران و فروشندگان دیگر خیلی بیشتر باشد به طوری که مثلا اگر سایر خریداران در 1000 ریال 1000 عدد پیشنهاد خرید گذاشته اند اینها 100 هزارتا پیشنهاد خرید در قیمتی دیگر قرار بدهند. (همین طور برای فروش)
    در برخی نماد ها هم (الان که دارم دقت می کنم) به خاطر می آورم که این طور کرده اند که یک ساعت یا نیم ساعت پایانی بازار نماد را آماده ی داد و ستد کرده اند ولی آن روز هیچ داد و ستدی صورت نگرفته و فقط آن روز سنجش مزنه بوده! خوب این دیگر بلاشک کار خود سازمان بورس است و اگر اشتباه نکنم آن نمادهایی هم که این کار را کرده بودند نمادهای بزرگ بود... (فکر کنم این آخری تاپیکو بود که این طوری بازش کردند... اگر درست خاطرم باشد.)
    «محمد حسین» هستم.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,034 بار در 416 ارسال

سلام

پتایر هم درست لحظات اخر باز شد

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید farzen از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع