صفحه 11 از 600 نخست ... 8910111213142161111511 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

بررسی نمودار پارسان
    ==============

950117 - با داده های جناب کریمی

به نظر من که خیلی خوب است.

امکان افت تا کانال پایینی را دارد. یعنی 2380 ریال ولی ارزشش را دارد! می دانید چرا؟ چون 1- آن 2380 ریال خیلی پایین نیست. (7 درصد پایین تر) و 2- به خاطر اینکه احتمال دارد از همین جا برگردد و 3- امکان پاداش دهی خوبی دارد.

مقاومت 2400 ریالی محکم است و احتمال شکسته شدنش ضعیف است و همان می تواند به عنوان حد ضرر قرار گیرد (هر چند زیاد است)

پاداش کوتاه مدت 3000 ریال! (17 درصد)
    پاداش بعدی کوتاه مدت 3200 ریال (25 درصد)
    پاداش بعدی کوتاه مدت نامعلوم و بالا!

آر اس آی و مکدی هر دو در محدوده ی خوبی قرار دارند. و این دو همواره قله ها و دره ها را به خوبی نشان می داده اند. البته شاید این ها میانه ی راه را نشان می دهند ولی خوب احتمال خیلی زیاد می دهم که در 2400 اینها هم کف (دره) را نشان دهند و در آنجا بهترین خرید را بتوان انجام داد.

نمای کوچک از بخش آخر:

نتیجه و پیشنهاد این بررسی:
    اگر اهل خطر نیستید در 2350 و اگر اهل اندکی خطر هستید در همین جا این سهم را بخرید. حد ضرر همین 2350 ریال. و منتظر پاداش های خوب باشیم (ان شاء الله)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی نموداری ولصنم
    =============

مکدی و آر اس آی آن قدرت سابق خودشان را از دست داده اند. (البته مکدی اخیرا یک چیز هایی از خودش نشان داده است!)

ذات نموداری نماد خوش نوسان با نوسان های حداقل 20 درصدی و یکی دو ماهه و البته تیز.

از نظر بنیادی بعدا اگر وقت شد می گویم که شرکت خوب است و به تدریج بهبود پیدا خواهد کرد (و به احتمال قوی آثارش را در این نموداری که من می بینم به صورت تیز خواهیم دید! نه تدریج)

مکدی و آر اس آی بسیار کمک کننده اند.

به نظر می آید یک افت کوچک تا 1170 ریال داشته باشیم (6.5 درصد) و در آنجا باید منتظر واکنش به خط صورتی ای که کشیده ام باشیم. اگر آن را شکست دوباره یک افت تا 1040 ریال داریم... (17 درصد) و اگر برگشت هدف اول 1450 ریال است (از کف حساب کنید 45 درصد! و از 1200 ریال حساب کنید 20 درصد) . که هدف عالی ای است برای کوتاه مدت. و کم خطر هم هست. و بعد از آن هم همین طور به احتمال قوی اهداف زیبایی را شاهد خواهیم بود. البته باید حواسمان باشد که نمودار چموشی دارد و سریع حرکت می کند.

یک بار دیگر بخش انتهایی را نگاه کنیم:

نتیجه گیری و پیشنهاد این بررسی:

اگر خطر گریز هستید اجازه بدهید قیمت برسد به 1050 ریال (نرسید هم مهم نیست! نمی خریم!) اگر خطرپذیر هستید همین جا ها یا در 1160 ریال خریدتان را انجام دهید. ان شاء الله یکی دو ماهه پاداش های خوبی می دهد. (45 درصد!!! کوتاه مدت!!! و بعد؟)
    (دوستان تازه کار اگر نوشته های من را می خوانند توجه کنند اینها همه حدس و گمان است! قطعیت ندارد و من هم یک آماتورم)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی نمودار وصندوق
    ==============

از نظر بنیادی خیلی نکات هست که باید روی این نماد بعدا عرض کنم... فولاد و معدنش... فاهواز و فولاد اکسینش... نیروگاه برقش... ایران خودرویش... افزایش سرمایه اش... براورد سودش و ... متاسفانه تنبل شده ام وگرنه خیل وقت پیش باید بررسی را انجام می دادم.

از نظر نموداری:

یک افزایش عالی و در پی آن یک کاهش عالی از نمودار این نماد شاهد بودیم. برگشت دقیقا از 68 درصد بوده و بعید می دانم افت بیشتری داشته باشد.
    بخش انتهایی از نمایی نزدیک تر:

خطر این نماد خیلی بالا است و اگر در 1770 ریال خرید انجام شود احتمال افت تا 1500 ریال را دارد. (یعنی 15 درصد افت) و از طرف دیگر احتمال پاداش 21 درصدی (هنگام فروش در 2150 ریال را نیز دارد) حتی امکان شکسته شدن خط قرمز صورتی رنگ در بالا نیز هست که البته قوی نیست... کلا الان این نمودار در شرایط بدون معامله می باشد و بهتر است سهامدار ماند یا خرید انجام نداد. ولی بین خرید و فروش، کفه ی ترازو به سمت خرید می چربد چرا که از فیبو ی 62 درصد برگشت زده است و افت خوبی داشته است و به نظر می رسد یک B یا یک 3 در انتظار نماد باشد...

این بررسی پیشنهاد می دهد هیچ داد و ستدی نداشته باشیم. ولی اگر مشتاق به داد و ستد هستیم خرید گزینه ی خوبی است. (در همین قیمت برای هدف 2180 ریال)
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) mkarimi_mavad آواتار ها
    تشکر شده 308 بار در 115 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بررسی نمودار پارسان
    ==============

950117 - با داده های جناب کریمی

به نظر من که خیلی خوب است.

امکان افت تا کانال پایینی را دارد. یعنی 2380 ریال ولی ارزشش را دارد! می دانید چرا؟ چون 1- آن 2380 ریال خیلی پایین نیست. (7 درصد پایین تر) و 2- به خاطر اینکه احتمال دارد از همین جا برگردد و 3- امکان پاداش دهی خوبی دارد.

مقاومت 2400 ریالی محکم است و احتمال شکسته شدنش ضعیف است و همان می تواند به عنوان حد ضرر قرار گیرد (هر چند زیاد است)

پاداش کوتاه مدت 3000 ریال! (17 درصد)
    پاداش بعدی کوتاه مدت 3200 ریال (25 درصد)
    پاداش بعدی کوتاه مدت نامعلوم و بالا!

آر اس آی و مکدی هر دو در محدوده ی خوبی قرار دارند. و این دو همواره قله ها و دره ها را به خوبی نشان می داده اند. البته شاید این ها میانه ی راه را نشان می دهند ولی خوب احتمال خیلی زیاد می دهم که در 2400 اینها هم کف (دره) را نشان دهند و در آنجا بهترین خرید را بتوان انجام داد.

نمای کوچک از بخش آخر:

اگر اهل خطر نیستید در 2350 و اگر اهل اندکی خطر هستید در همین جا این سهم را بخرید. حد ضرر همین 2350 ریال. و منتظر پاداش های خوب باشیم (ان شاء الله)
    به نظر میرسه که این نقاطی که اشاره کردید نقاط بازگشتی برای این سهم باشه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mkarimi_mavad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimi_mavad نمایش پست ها
    به نظر میرسه که این نقاطی که اشاره کردید نقاط بازگشتی برای این سهم باشه
    سلام
    این
    دانلودر را من نفهمیدم چه مرگش است؟ یک بار کار می کند یک بار خطا می دهد.

================

منظورتان (روی نماد پارسان)
    فیبوناچی بود؟

================

فکر کنم در مورد نمودار ها یک سری بررسی های سریع و یک سری بررسی های عمیق باید انجام دهیم.

در نگاه سرسری اولیه تعداد زیادی از نماد ها را بررسی سریع انجام دهیم و بعد آنهایی که در بررسی اولیه شانس بهتری داشتند در مرحله ی دوم بهتر و دقیق تر و آهسته تر بررسی کنیم.

بررسی اولیه: موج های الیوت بزرگ و کلی. خطوط مقاومت و حمایت اصلی و بزرگ، اینکه قیمت یک دوران رکود یا اصلاح را پشت سر گذاشته باشد و امثال آن و ... (نسبت پاداش به خطر کلی)
    بررسی دوم : نشانگر ها (مکدی و آر اس آی به خصوص)، میانگین های متحرک، بررسی وضعیت پیشین نمودار در دره ها و قله ها (و دوباره وضعیت نشانگر ها و میانگین ها در آنها)، موج شماری جزئی تر، خطوط حمایت و مقاومت جزئی تر و همان قبلی ها هم دقیق تر، درصد های فیبوناچی برای دقت در تخمین اصلاح و یا افزایش، بررسی زمانی، چنگال و گن و ... (در آوردن نسبت پاداش به خطر جزئی با درصد احتمال مشخص)

(البته کاری که در بالا کردم در حقیقت یک چیزی بین این دو تا بود و اشتباه بود. چون وقت می گیرد و بازدهی کافی ندارد. ان شاء الله از این به بعد ابتدا یک بررسی سرسری داشته باشم/باشیم و بعد یک بررسی با جزئیات دقیق برای ورود یا خروج)
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی سرسری پترول
    ================

سلام

به نظر می رسد در یک کنج قرار گرفته و به کف رسیده و انتظار یک افزایش خوب از قیمت می رود.

از نظر الیوتی به نظر می رسد بعد از یک افزایش در کوتاه مدت یک اصلاح ABC داشته است. ولی از نظر موج شماری کلی معلوم نیست.

الان قیمت 1600 است به نظر می رسد می تواند مثلث را در 1750 ریال بشکند، تا 1900 ریال بالا برود و از آنجا یا یک بازگشت به مثلث داشته باشد (برای نفس گیری) یا اینکه یک نفس بالا برود...

پس

نتیجه ی بررسی سرسری پترول:
    مثبت
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سیمانی ها - سرسری
    =============

نتیجه:
    در
    بلند مدت بسیار عالی و در کوتاه مدت به هیچ وجه مناسب نیست.
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

بکام - سرسری
    ===========

نتیجه:
    نا معلوم. هم پاداش بزرگی می تواند داشته باشد و هم زیان بزرگ! پیشنهاد: نه خرید و نه فروش.
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کچاد - سرسری
    =========

نتیجه:
    به نظر می رسد یک افت کوتاه مدت داشته باشد (از 2700 ریال تا 2550 ریال) و بعد یک افزایش خوب داشته باشد.
    کوتاه مدت بد. میان مدت خوب.
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کنور - سرسری
    =========

نتیجه:
    کوتاه مدت نامعلوم، بلکه بد. (افت از 2400 تا 2000 ریال)
    میان مدت بسیار خوب.
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع