صفحه 136 از 600 نخست ... 3686126133134135136137138139146186236 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

سامانه روی ودی:

ببینید... این جا هم سامانه گند زده... ولی اصلا من ناراحت نیستم...

خیلی راحت می توان این گونه خراب کاری ها را حذف کرد!

مطلب تکراری است... باز هم تکرار می کنم... جاهایی که بعد از مدت ها بی پیشنهادی یکباره پیشنهاد خرید داده می شود همچنان پیشنهاد خرید بماند و آنجا که دارای تزلزل است نادیده گرفته شود.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

برای تفکر
    ======

خوراک و خروجی شبکه عصبی

مواظب باشید خوراک یک شبکه ی عصبی را به صورت سری کامل (از اول تا آخر قیمت هایی که داریم) به آن ندهید!
    موضوع بر می گردد به خروجی شبکه ی عصبی... به عنوان خروجی چه چیزی می خواهید به شبکه ی عصبی بدهید؟ دو چیز می توان داد یکی قیمت روز بعد است (یا ماه بعد یا میانگین هفته ی آینده و ...) یکی هم پیشنهاد خرید و فروش است که بنده فرینه ها را پیشنهاد می کنم به عنوان خروجی به شبکه بدهیم.
    حالا اگر سری کامل را به همراه پیشنهاد های خرید و فروش به شبکه بدهیم، در این صورت مثل این می ماند که آینده را به شبکه گفته ایم!!! این شبکه این جوری درست کار نخواهد کرد و بعد باید بنشینیم تو سر و کله ی خودمان بزنیم و ببینیم کجای برنامه مشکل دارد و ...
    باید هر بار که خروجی را به شبکه می دهیم ورودی متناسب با آن این طور باشد که از ابتدای سری تا دقیقا همان روزی که فرینه اتفاق افتاده را شامل باشد. حتما دقیق که نه یکی دو روز این ور تر یا آن ور تر هم می تواند باشد. یا اینکه داده ها به جای اینکه از اول تا این فرینه باشد از فرینه ی قبلی تا این فرینه باشد.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

قیمت های جهانی
    ==========

«محمد حسین» هستم.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

مجامع تازه آگهی شده:

___نماد___ __نام_شرکت__ لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____
    دسينا لابراتوارهاي سينادارو افزایش 1395/10/20 دوشنبه 10:00 شرکت واقع در جاده مخصوص کرج ــ کيلومتر 15 ــ روبروي سايپا ــبلوار 52 ــخيابان شهيد گمنام
    قهکمت قند هکمتان سالیانه انتخاب 1395/10/20 دوشنبه 15:00 خيابان وليعصر روبروي پارک ساعي خيابان آبشارپلاک 23طبقه اول
    وتهران سرمايه گذاري استان تهران سالیانه 1395/10/26 یکشنبه 10:00 محل شرکت واقع در تهران –خيابان انقلاب –خيابان وصال شيرازي –کوچه ماهان –پلاک 2
    وقم سرمايه گذاري استان قم سالیانه 1395/10/23 پنج شنبه 10:00 شرکت به نشاني :قم خيابان شهيد لواساني (ساحلي ) بين کوچه 37،35پلاک 433
    بالبر کابل البرز سالیانه انتخاب 1395/10/28 سه شنبه 10:00 شرکت واقع در تهران ميدان آرژانتين خيابان شهيد احمد قصير خيابان شانزدهم پلاک 3
    وبرق سرمايه گذاري کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين سالیانه انتخاب 1395/10/26 یکشنبه 14:00 شرکت صانع روي زنجان واقع در زنجان کياومتر 6 جاده بيجار- شهرک صنعتي روي- خيابان هشتم بهره وري
    وقم سرمايه گذاري استان قم اصلاحیه سالیانه 1395/10/23 پنج شنبه 10:00 شرکت به نشاني :قم خيابان شهيد لواساني (ساحلي ) بين کوچه 37،35پلاک 433
    وچار سرمايه گذاري استان چهار محال و بختياري سالیانه 1395/10/25 شنبه 11:00 دفتر شرکت :شهرکرد خيابان شريعتي نبش کوچه 14 جنب بانک صادرات
    کايتا ايتالران سالیانه 1395/10/26 یکشنبه 10:00 دفتر مرکزي شرکت واقع در تهران خيابان سپهبد قرني خيابان شهيد برادران شاداب پلاک 7 ساختمان نيکو طبقه 5
    «محمد حسین» هستم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

برای تفکر
    =====

گام های حل مشکل:
    1- خوب مشکل را توضیح دهیم.
    2- به خوبی زمانی که مشکل حل شده است را خیال (و تصور) کنیم. (خیال باید دسترسی پذیر باشد)
    3- نحوه ی حل مشکل و راههای رسیدن به نتیجه ی مطلوب را در ذهن خود بپرورانیم.
    4- بهترین راه را انتخاب کنیم و دنبال کنیم و اگر در این راه به مشکلات کوچکتر رسیدیم همین چهار مرحله را برای آن هم پیاده کنیم.
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

توضیح جزئیات عکس هایی که در مورد سامانه می گذارم
    ==================================

از صبح دارم روی این کار می کنم که دیشب در موردش گفتم... یعنی مشخص کردن و نمایش میزان کلی سودی که از سامانه می تواند به دست بیاید و مقایسه ی آن با روش های دیگر...

در تصویر بالا که مربوط به بانک دی است:
    نوشته های زرد رنگ بیشینه سودی است که یک نفر با دانستن آینده می توانسته در آینده به دست بیاورد. اگر این درصد ها را با هم ترکیب کنیم می شود مجموعا 4022 درصد سود! که در تصویر نوشته ام. آن خطوط عمودی سبز و قرمزی که کشیده ام را می بینید؟ تصور شده شخصی که آینده را می دانسته در خطوط سبز (که نه ولی یک روز بعد از آن) خرید کرده باشد و در خطوط قرمز که بالاترین نقطه باشد فروخته باشد...
    اگر یک نفر هم کلا از اول تا آخر سهامدار این بانک بوده باشد و اصلا خرید و فروش نکرده باشد حدود 100 درصد سود کرده که این را هم نوشته ام...
    اگر یک نفر طبق پیشنهادهای سامانه خرید و فروش کرده باشد جزئیات سود هایی که برده بعد از هر فروش دقیقا مانند آن نوشته های زرد رنگ منتها با رنگ آبی روشن نوشته شده. (هدف این است که این اعداد نزدیک به آن اعداد زرد رنگ شوند)
    اگر یک نفر با سامانه خرید و فروش کرده باشد سر جمع 75 درصد سود کرده که افتضاح است!!!! و این را هم نوشته ام.
    همین طور تقسیم این عدد بر کل روزهای موجود هم نشان داده شده است (که البته بهتر بود تقسیم را بر تعداد روزهای نگهداری سهام نشان می دادم)
    و در نهایت ضرب این عدد در 365 که سود سالانه را نشان داده است.

«محمد حسین» هستم.

همان طور که در تصویر بالا دیده می شود نتیجه فووووووووق العاده افتضاح است! حتی در نماد بانک دی که به عنوان بهترین نماد ازش نام بردیم.

بگذار یک مقدار با جزئیات بیشتر بررسی اش کنیم:

آخرین خرید و فروش که عالی است... از 66 درصد ممکن 44 درصد گرفته ایم! فووووووووووووق العاده است!

همین طور از سمت راست به چپ که می آییم یک -4 و -5 درصد می بینیم که خدا شاهد است من هم نمی دانم اینها چیست! به احتمال قوی یک نیمچه پیشنهادی از طرف سامانه داده شده ولی چون یک روز بوده نشان داده نشده...
    پس من این 4 و 5 درصد زیان را نادیده می گیرم...

مورد بعدی 32 درصد سود است که از این 32 درصد سامانه هیچ چیزی که نگرفته هیچ! 5 درصد زیان هم کرده! چرا؟ خوب... ما گفته بودیم که فروش نباید توسط همان سامانه ای که خرید را انجام می دهد صورت بگیرد... یکی از دلایل آن زیان 5 درصدی این است که فروش می توانست 7-8 درصد بالاتر صورت بگیرد.
    بعدی اش هم سود 12 درصدی می توانست بیشتر شود و ...

پس ما باید پیش از اینکه بخواهیم سامانه را بررسی کنیم (همین جا) یک فکری به حال فروش های سامانه کنیم.

فعلا با این وضع که سامانه کلا گند زده....

«محمد حسین» هستم.

خوب الان درستش کردم...

نگاه کنید الان با یک نشانگر دیگر کلا در این نماد 50 درصد سود کسب شده است! ولی سود سالانه ای که این سامانه به ما داده است بیش از صد در صد است! که این برای ما مهم است!

یعنی اینکه وقتی ما پولمان را از این نماد کشیده ایم بیرون می توانستیم برویم در نماد های دیگر سرمایه گذاری کنیم (اگر سامانه مثل همین روی آنها هم کار کند) و هر روز (هر میله) 0.33 درصد متوسط سود کسب کنیم... که با این روش می شود سالی 120 درصد!

آهان! این را نگفتم من در این سامانه و در حالت ایده آلی که اعلام می کند میزان 1 درصد کارمزد و 0.5 درصد مالیات و یک روز تاخیر بین زمانی که پیشنهاد خرید و فروش داده می شود تا زمانی که خرید و فروش واقعی انجام می شود را هم در نظر گرفته ام!
    «محمد حسین» هستم.

سامانه با نمایی 3

جالب است با اینکه پیشنهاد های بسیار خوبی داده است سالانه 50 درصد سود توانسته کسب کند!

در صورتی که سامانه با SWMA توانسته بود سالی 120 درصد کسب سود کند!

و باز هم مرور می کنیم نمایی3 در کل 75 درصد سود ساخته و SWMA خیلی کمتر و در حد 50 درصد!

پس ما فهمیدیم که خیلی از اوقات 50 درصد از 75 درصد بسیار بسیار بزرگتر است.

و فهمیدیم که یک روند مطمئن را اعلام کردن بهتر است از سه تا روند خوب و یک روند بد را شناسایی کردن.

البته این مبحث قاطی نشود با مبحث قدیمی که گفتیم... که ما دوست داریم از این سامانه پیشنهاد های کوتاه مدت و متزلزل بگیریم و توجه ما به اطمینان و بلند مدت نیست! (دلیلش چه بود؟ دلیلش این بود که قرار بود اطمینان را بعدا از جای دیگر کسب کنیم... از ترکیب چند سامانه... تا در نهایت بتوانیم همزمان هم به تندی برسیم و هم به اطمینان)
    «محمد حسین» هستم.

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

موفقیت یعنی پیگیری کردن کار بعد از شکست.
    این چیزی بود که من فهمیدم اگه میخوای تو کاری موفق بشی باید پیگیرش باشی.
    از پیگیری که اقا محمد حسین انجام میدی مطمئنم که موفق میشی.
    هر آدمی یه کاری رو شروع میکنه و بعد از یه مدت وقتی توش شکست میخوره رهاش میکنه فقط و فقط کاری رو رها نمیکنه که بهش علاقه داشته باشه.
    بعضی وقتا واقعا اعصابم خورد میشه که همش نگاه کنم به نمودار و اندیکاتور بذارم روش و تنظیماتش رو تغییر بدم تا بتونه نقطه خرید و فروش خوبی رو اعلام کنه و ولش میکنم اما چند ساعت بعد دوباره نمیدونم چرا بازم به طرف نمودار و آمی بروکر کشیده میشم.لامذهب یه کرمی داره که آدم نمیتونه ولش کنه و بره سراغ کار خودش!!!! حتی وقتی هم که بیرون میرم مثلا پیاده روی کنم با خودم هی فک میکنم اگه مثلا اون اندیکاتور رو بذارم و اینجوری کنم یا اونجوری کنم جواب میده ها نه؟بدجوری خوره آدم شده این بورس و نمودار و اندیکاتور و.......

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع