صفحه 171 از 600 نخست ... 71121161168169170171172173174181221271 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,701 به 1,710 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

اپرداز
    ====

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

دو وعده خپارسح خریدم یکی در 53 و یکی در 66 که حدودا برایم 59-60 ریال می افتد.
    امروز می توانم آن چه در 53 خریده بودم را بدهم برود و خیالم یک مقدار راحت شود...
    ولی وقتی صف خرید دارد نمی دهم...
    هر چند این روزها خیلی احتمال دارد که صف امروز فردا غیب شود! (بدون هیچ گونه داد و ستدی!) ولی باز فکر کنم فردا و حتی پس فردا و شاید بعد از آن هم بتوان بالاتر فروخت...

فکر کنم امروز خپارس یکی از خطوط مقاومت خودش را هم شکست و به این ترتیب پیشبینی ای که دیروز انجام داده بودیم قوی تر می شود....

پی نوشت:
    خدا می داند چقدر خوشحالم از اینکه آمی بروکرم درست شده! هورااااااااااااا
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خگستر فقط نیازمند یک رشد 5 درصدی است! فقط!
    برود بالای 4250 خیلی سریع (به نظر من و به احتمال قوی) به 5150 خواهد رسید. خیلی سریع!

هر چند خیلی اشتباه است که با کلامم به خودم و شما هیجان وارد کنم... ولی واقعا فکر کنم یک فرصتی است که اگر دیر بجنبیم از دست رفته!
    دیروز در 3830 فکر کنم موقعیت خرید عالی بود...
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

روز پنجاهم
    ======

خوب...
    امروز هم اهداف همان اهداف 10 روز پیش است!
    یعنی:
    1- آزمایش سامانه در تنظیمات مختلف
    2- بررسی نتایج در طول یک دوره زمانی و پیدا کردن اینکه آیا سامانه هر سال سود آور بوده یا اینکه یک سری از سال ها زیان ده بوده و برایند کار سودآوری داشته...

دیگر باقی اهداف روزانه را نمی نویسم چون تجربه ثابت کرده زمانم نمی رسد بیشتر از دو سه هدف کوچک را در روز دنبال کنم (و حرف پیشکی مایه ...)

هر چه قدر می شود باید بجنبم... باید در صورت امکان از همین هفته شروع کنم به خرید و فروش بر طبق سامانه تا در طی مدت یک ماه یک ماه و نیم عملکرد سامانه را در قیاس با بازار (هر چند در زمانی کم) بسنجم... (و باز هم هر چند سامانه نتایج خیلی خوبی هنوز نداده... ولی باز آزمایشش باعث می شود بفهمم همین عملکرد ضعیف یا متوسط آیا در عمل قابل تحقق است؟ یا اینکه نتایج عملی و نظری با هم فرق می کنند)
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مشکل بسیار بزرگم آزمون و خطا است...

همان طور که گفتم من از آزمون و خطا (روش کور ها) متنفرم...

الان چندین (بلکه چند ده) پارامتر دارم که باید اینها را بسنجم... و متاسفانه مشکل اینجا است که خیلی از این پارامتر ها به هم ربط دارند... مثلا وقتی آستانه ی پیشنهاد روی نشانگری را عددی انتخاب می کنم (مثلا روی شاخص قدرت نسبی 30 روزه روی 70 درصد خوب جواب می دهد ولی وقتی می شود 10 روزه روی 30 درصد خوب جواب می دهد و در 60 روزه روی 20 درصد! آدم اصلا می ماند چه ربطی به هم دارند!)

همان طور که گفتم راه حل مشکل فلسفه است و فهمیدن دلایل و روابط پشت اینها...
    ولی مشکل اینجا است که عقلم قد نمی دهد... نمی توانم دریابم جریان چیست...
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وبملت یک کوچولو در 1200 خرید انجام داده ام... باز هم خرید خواهم کرد...
    منتظر وتجارت و وبصادر هم هستم... و در آنها هم می خواهم حتما خرید داشته باشم...

اینها دارایی بسیار زیادی دارند که همین طور که یک شبه از سود انباشته به زیان انباشته رسیدند با آن دارایی ها می توانند یک شبه از زیان انباشته به سود انباشته برسند... به خصوص همین سه تا و به خصوص وبصادر...

اما نمی دانم چند درصد سبدم را به اینها اختصاص بدهم... و همین الان هم در وقوام گیر افتاده ام... و خود وقوام اگر این همه دزدی درش نبود بهترین و بنیادی ترین بود...

«محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اخبار امروز می گفت شتران هم ترکیده رفته روی هوا!

یادم باشد در مورد ترامپ هم یک مقدار بیشتر بررسی کنم. انگار گفته از ناتو و سازمان ملل هم می خواهد برود بیرون! (حرف احمقانه ای است! حتی اگر شوخی یا تهدید باشد... باید دید منظورش چیست...)

قیمت های جهانی هم باشد در دستور کار یک بررسی مجدد بکنیم... همین طور گروه ها... به خصوص قند و سیمان و خودرو...
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مقایسه سامانه کوتاه مدت و بلند مدت
    ===================

الان داشتم فکر می کردم سامانه اگر بلند مدت هم باشد باز مسافرت و ... به جایش است...
    یعنی سامانه ای که میانگین روزهای نگهداری اش 40 روز بشود! با این سامانه راحت می توان رفت مسافرت و هفت هشت روز بی خیال بورس شد... چون می دانی به احتمال قوی در 7-8 روز آینده پیشنهاد خرید و فروشی نخواهد آمد...
    البته این مزیت باز هم هر طور حساب کنی بیشتر مال سامانه ی کوتاه مدت است... ولی اگر سامانه خیــــــــــلی بلند مدت شود هم باز می شود رویش همین حساب را باز کرد...
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط seraj نمایش پست ها
    با سلام به دوست عزیزو با اچازه صاحبخانه محمد حسین عزیز
    فقط چند جمله منهم خواستم درد دل کنم : منهم بارها به این نقطه ناامیدی رسیدم وقتی سهامهایی مثل شلیا و کبافق رو که تو 200 تومن خریدم و با اندک سودی ازشون خارج شدم و با پولش فقط تو بازار چرخ زدم و هیچ کاری نکردم ولی ایندو سهم هفت هشت برابر شدند احساس سرخوردگی بهم دست میده اما چاره چیه ؟ مقصر خود منم و باید اول خودم را درست کنم بعد توقع سود رو داشته باشم . ..... خیلی وقتتون رو نمیگیرم . به امید سود بیشتر جنابعالی و دیگر عزیزان.

خلاصه و لپ کلام در همین یک جمله شماست، در همین رابطه در حال خواندن کتابی معروف هستم و اینکه همه چیز به ماهیت و طبیعت بشر برمی گردد..

کتاب به زبان اصلی است و حجم زیادش خواندنش را وقت گیر می کند، برای همین فایل های صوتی اش را پیدا کردم تا کار سریعتر جلو برود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    وبملت یک کوچولو در 1200 خرید انجام داده ام... باز هم خرید خواهم کرد...
    منتظر وتجارت و وبصادر هم هستم... و در آنها هم می خواهم حتما خرید داشته باشم...

اینها دارایی بسیار زیادی دارند که همین طور که یک شبه از سود انباشته به زیان انباشته رسیدند با آن دارایی ها می توانند یک شبه از زیان انباشته به سود انباشته برسند... به خصوص همین سه تا و به خصوص وبصادر...

اما نمی دانم چند درصد سبدم را به اینها اختصاص بدهم... و همین الان هم در وقوام گیر افتاده ام... و خود وقوام اگر این همه دزدی درش نبود بهترین و بنیادی ترین بود...

وساخت 350 که بدجور بنده را نقره داغ کرد،

اما معتقدم گروه بانکی یک بالای خوب دارند،

مثلا همین وبملت از 110-100 میتونه تا 170 برگشت کنه،

در صورت رشد بانکی ها سهام کوچکی که از رشد بانکی ها سود می برند رشد بیشتری خواهند داشت مانند وساخت و ثنوسا.

همین وقوام شما دور نیست روزی که بالای 100 تومان معامله شود.
    ویرایش توسط "Midas" : 2017/01/29 در ساعت 17:20

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط "Midas" نمایش پست ها

خلاصه و لپ کلام در همین یک جمله شماست، در همین رابطه در حال خواندن کتابی معروف هستم و اینکه همه چیز به ماهیت و طبیعت بشر برمی گردد..

کتاب به زبان اصلی است و حجم زیادش خواندنش را وقت گیر می کند، برای همین فایل های صوتی اش را پیدا کردم تا کار سریعتر جلو برود.

وساخت 350 که بدجور بنده را نقره داغ کرد،

اما معتقدم گروه بانکی یک بالای خوب دارند،

مثلا همین وبملت از 110-100 میتونه تا 170 برگشت کنه،

در صورت رشد بانکی ها سهام کوچکی که از رشد بانکی ها سود می برند رشد بیشتری خواهند داشت مانند وساخت و ثنوسا.

همین وقوام شما دور نیست روزی که بالای 100 تومان معامله شود.
    سلام.

بله... وقوام را من نگه داشته ام برای آن روز... و از همین الان از 1090 ریال برای فروش سفارش گذاشته ام...
    و چون تجربه ای بسیار مشابه در وساپا دارم به هیچ وجه این را از دست نخواهم داد...

بلی... به بالای 1000 و ای بسا به 1500 خواهد رسید ولی مسئله زمان است دیگر... زمان... کی خواهد رسید؟؟؟ امسال؟ سال بعد؟ سه سال دیگر؟ فعلا که نمودارش چیزی نشان نمی دهد... بنیادش هم با اینکه عالی است به واسطه ی پدرسوختگی بازی های اینها فعلا سرش را بریده اند و خاموش است...
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع