صفحه 205 از 600 نخست ... 105155195202203204205206207208215255305 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,041 به 2,050 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

اعصابم امروز حسابی خرد شد...

ایران کلا انگار پر شده از بی کفایتی و دزدی...
    هر جا را نگاه می کنی یا یک دزد می بینی یا یک آدم بی کفایت...

وقوام را من 850 ریال خریدم و فکر کردم یک خرید بنیادی در کف انجام داده ام...
    ولی الان قیمتش نصف شده!!!

بانک ملت هم زیاد خریده بودم در 1200 ریال که الان شده کمتر از 1100 ریال.
    به هوای تجدید ارزیابی دارایی ها خریده بودم این را.

بروم یک هوایی بخورم بعد بنشینم ببینم چه گلی باید به سرم بگیرم...

دیگر درس عبرتی باشد برای من که آستانه زیان را حسابی جدی بگیرم...
    خگستر را هم حتما فردا دوباره می گذارم برای فروش...

این را هم به خودم یادآوری می کنم که سود و زیان زیاد مهم نیست مهم سلامتی آدم است که نباید با حرص خوردن به خطر بیافتد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

سلام استاد شاید حرفم خرافی باشه ولی به نظر من خگستر سهم نامردیه

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    سلام استاد شاید حرفم خرافی باشه ولی به نظر من خگستر سهم نامردیه
    سلام
    ممنونم از نظرتان.
    خگستر که هیچ... تمام بورس... تمام دنیا کلا نامرد است. یعنی شمشیر دو لب است. که از قضا در اوضاع کنونی لبه ی دوست کُشش بیشتر دارد جولان می دهد.
    کمتر سهمی پیدا می شود که مثل رانفور و دالبر هم بنیاد درست حسابی داشته باشند و هم دزدی و بخور بخور در آنها کم باشد و هم بازارگردان مرد (جوان مرد، با پدر مادر) داشته باشند.
    اکثر نمادها هم که این طوری نیستند... پس نوسان های سفته بازی زیادی دارند و نوسان هم دو لبه دارد. لبه ی بالا رونده دلگرمی می دهد و لبه ی پایین رونده داغ به دل آدم می گذارد. چنانکه تا مدت ها آدم فراموشش نشود...

من پیش تر در خگستر این نامردی را ندیده ام...
    ولی در خیلی جاهای دیگر هم باز دیده ام...
    برای همین فقط خگستر را نامرد نمی دانم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

بنا به گزارشات جراید و Market Wizards ،سبک تریدینگ جونز در بازارهای آتی و عقاید وی به صورت خلاصه به قرار زیر است:۱-سرمایه گذاری در بورس بر خلاف روند بازار، کوشیدن برای خرید و فروش در نقاط عطف بازار می باشد. تا زمانی که او فکر خود را به طور بنیادین عوض نکند، ایده ی او نگهداری پوزیشن زیان ده می باشد. در غیر این صورت او قسمت کوچکی از پوزیشن ضررده را نگهداری می کند و سپس تا زمانی که تریدینگ او به بدترین صورت است با قسمت کوچکی از سرمایه خود ترید میکند.۲-او خود را به عنوان یکی از حرفه ای ترین شکارچیان بازار در نظر می گیرد .هنگامی که او ایده ای دارد ،تصمیم می گیرد نقطه نظرش را با یک ریسک کوچک انجام دهد، تا زمانی که او خطاهایش را به صورت چندباره آزمایش کند یا زمانی که نقطه نظرش را تغییر دهد.۳-سوئینگ تریدر از دگرگونی ها و تغییر جهت های بازار بهترین پول را در می آورد و علیرغم اینکه فرصت های زیادی را در این میان از دست می دهد اما کف و سقف های زیادی را برای ترید می گیرد.۴-او روزش را به شاد کردن و ریلکس ساختن خود می گذراند. بیرون آمدن از پوزیشن ضررده وی را ناراحت می کند، اما هیچ چیز برایش بهتر از یک شروع مجدد نیست. کلید اینکه یک بازیگر موفق در بازاهای مالی شوید یک خلاف بزرگ نیست…۵-هیچوقت از پوزیشن های ضررده میانگین نمی گیرد و زمانی که عملکرد بدی داشته باشد از حجم پوزیشن هایش می کاهد و در هنگام عملکرد خوب بر حجم ها می افزاید.۶-او حد ضررهای ذهنی دارد. در صورتی که پوزیشن ها به حد ضرر برسند او از پوزیشن خارج شده و موضوع اتفاق افتاده برایش اهمیتی ندارد. او علاوه بر حد ضررهای قیمتی، از حد ضررهای زمانی هم استفاده می کند.۷-او به صورت واقع گرایانه در مورد همه جوانب ریسک یک پرتفولیو در تمامی اوقات هشدار می دهد.۸-جونز معتقد است ابتدا قیمت ها حرکت می کنند سپس اخبار بنیادی آن می آیند. (فراچارت: منظور تغییرات اساسی و بنیادین شرایط اقتصادی و شرکت ها)۹-او حتی به اشتباهاتی که ۳ ثانیه قبل مرتکب شده توجهی ندارد، بلکه آنچه که بعد از این لحظه ی حال حاضر او به سوی آن می رود، برایش اهمیت دارد.[COLOR=#364227][FONT=wpyar-BYekan]۱۰-اسطوره نباشید، غرور نداشته باشید، همیشه خود و توانایی هایتان را مورد آزمون و سوال قرار دهید و همیشه احساس نکنید که شما خیلی خوب هستید که در غیر این صورت شما در واقع مرده اید. (فراچارت: منظور در حال سکون بودن و تلاش نداشتن در مسیر پیشرفت و اعتلای خود و اطرافیان)
    ویرایش توسط Aiming : 2017/03/08 در ساعت 01:10

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

خوب... خگستر را که برای فروش خواهم گذاشت...
    چه اینکه بعدا بالا برود یا اینکه نرود...
    چه اینکه پس فردا دوباره درخواست خرید بگذارم چه اینکه دیگر نخرم...

امروز هم گذاشتم برای فروش ولی به قیمت خریدم نرسید... امید داشتم امروز تا قیمت خریدم (3850 ریال) بالا بیاید که نشد... آخر سری برای 3799 هم گذاشتم ولی باز خریدار نیامد...

اما وقوام...
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وقوام را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری عالی با تحقیقات فراوان انتخاب کردم.

فکر کنم یک سال شد... بله... اگر اشتباه نکنم سال پیش من این لعنتی را خریدم.

حساب کردم اگر دولت بدهی اش را به بانک پرداخت کند و اگر سهامدار عمده که بدهکار عمده ی نماد هم هست طلب چند صد هزار میلیاردی اش را به بانک پرداخت کند وضع بانک زیر و رو خواهد شد و هر سهم بالای ده هزار ریال ارزش خواهد داشت و و و

حساب کردم دیدم دارایی های بانک خیلی خیلی عالی است و شرکتی سود ده زیر هزار ریال عالی است...

محاسبه کردم دیدم سرمایه ی بانک خیلی کم است و جا برای چند افزایش سرمایه ی تپل دارد...

خلاصه اینکه مطالبی که آن زمان در یاد داشتم را در جستار وقوام در همین سایت و سایت تالار بورس نوشته ام... و هر جور حساب کردم دیدم عالی است...

قیمت هر سهم هم از 2500 ریال رسیده بود به 850 ریال رسیده بود.

با خودم گفتم حتی اگر یک افزایش سرمایه از آورده نقدی بخواهد بدهد قیمتش می رود بالای هزار ریال.

این گذشته بود...

اما گذشته اصلا مهم نیست. مهم این است که الان چه کار کنم؟

الان از نظر نموداری اصلا علائم حیاتی از خودش نشان نمی دهد... یعنی مرده که مرده...

متاسفانه من ذهنم بسته... باقی مطلب بماند برای بعد.
    «محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این روزها دوست دارم به همه کس فحش و بد و بی راه بگویم...
    هر جا را نگاه می کنی بد بختی... هر جا را نگاه می کنی فساد و کثافت...

آقای روحانی، مرده شورت را ببرند با این امیدت... یعنی ته مانده ی امیدمان را هم داری در می آوری... بی انصاف رحمت کجاست؟
    غلط نکنم آقای روحانی هم جزء ستاد تبلیغات آقای احمدی نژاد است... دارد یک کاری می کند مردم بگویند صد رحمت به همان قبلی! آقای احمدی نژاد هم انگار با فردی به نام بقایی عظمش را جزم کرده دوباره برگردد بالا..

کاش یک نفر با عرضه پیدا می شد این ته مانده ی امیدمان را به او می بستیم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

بگذارید من متن نرم افزاری که برای اعلام نتایج استفاده می کنم را اینجا قرار بدم تا احیانا اگر کسی خواست با استفاده از نرم افزار من نتایج را اعلام کند راحت باشد.

پیش از آن چند نکته بگویم :
    1- استفاده از این نرم افزار مستلزم این است که آدم به حداقل های برنامه نویسی آشنا باشد.
    2- این نرم افزار در یک نرم افزار مادر اجرا می شود به نام netbeans که حکم visual studio را برای زبان جاوا دارد.
    3- پس از نصب نت بینز از پایگاه داده ی ساده ی خود جاوا دربی (jdbc) استفاده نمایید.
    4- نرم افزار جانبی اوپن آفیس باید روی رایانه تان نصب باشد. در غیر این صورت باید بخشی از کار را دستی انجام دهید.
    5- کار کردن با نرم افزار خیلی راحت است و همه چیز را خودکار کرده ام... (جانم بالا آمد تا این کار را کردم ) کافی است در تصاویری که در زیر نشان داده شده یک بار دکمه ی مسابقه را بزنید و یک بار هم دکمه ی «دریافت-تولید و محاسبه ی خودکار» را.

«محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تصاویری از محیط نرم افزار:

«محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نرم افزار مسابقه ی سایت بورسی:

http://pastebin.com/84qGTjMF

متن خام نرم افزار را هم در ارسال بعدی قرار می دهم تا اگر سایت بارگزاری فوق روزی خراب شد برنامه از دست نرود...
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع