صفحه 222 از 600 نخست ... 122172212219220221222223224225232272322 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,211 به 2,220 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

صف فاذر را طبق انتظار دادند و من باز هم در 3331 خرید کردم. (سفارش کقزی و وقوام را برداشتم و فاذر خریدم)

حتی اگر سریع بالا نرود (مثلا هفته ای 4 درصد) و بخواهد همین جا ها دست و پا بزند باز هم فکر کنم یک خرید بنیادی خوب کرده ام... خریدی که آستانه زیانش هم خیلی نزدیک به قیمت خرید است (3100 ریال) و این نماد بسیار پر حجم هم هست و به احتمال قوی در صف فروش هم گیر نخواهم کرد...

راضی ام.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/04/05 در ساعت 13:27
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این چند تا را بنویسم اینجا جلو چشمم باشد تا شب بررسی کنم:
    فاهواز
    فلوله
    توریل
    وبملت (البته این که فعلا نمودارش چیزی ندارد...)
    خگستر
    بکام
    لازما

زمگسا (برای فروش باقی اش یا نگهداری)
    قندی ها و قمرو و قجام (آهان... در مورد قمرو یک نکته ای بگویم... اینها الان صدایش را در آورده اند ولی یک چیزی حدود دو سه ماه پیش که من داد و ستدهایش را نگاه می کردم یادم است داشتند خوب جمع می کردند و از همان موقع می خواستند بکشند زیرش... که نشد و مسکوت گذاشتندش... و الان دوباره کشیدند زیرش... و شد... متاسفانه حافظه من زیاد قوی نیست... ولی یادم است که پیش از آن دو نماد دیگر بودند که گل سر سبد سفته بازی قندی ها بودند و بعد فیس آنها که خوابید سفته بازان روی این فعال شدند و نسبت های خریدار به فروشنده ی عالی می آمد پشت این... فکر کنم آن قبلی ها یکی اش قشهد بود... پس این می شود یک تجربه... که ما در ضمیر ناخودآگاهمان و نیز در تجربیات مدونمان ثبت می کنیم... که اگر یک عملیات سفته بازی ناموفق بود... دوباره امکان زیادی وجود دارد که سفته بازان به سراغ آن نماد بیایند و بکشندش بالا...)

ویرایش توسط mhjboursy : 2017/04/05 در ساعت 13:38
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

روز خوب و جالبی بود...
    یک سری از نمادها صف خرید بودند... فکر کنم الان شاخص برعکس همیشه به جای اینکه بالاتر از خرید و فروش های واقعی را نشان دهد دارد پایین تر را نشان می دهد!
    گروه لاستیک و پلاستیک خوب بودند.
    حمل و نقلی ها معمولی بودند.
    خودرو افتضاح بود. (چرا؟؟؟)
    تک نماد ها و بازار پایه ای ها فکر کنم خوب بودند (باید دوباره نگاه کرد.)
    قندی ها یک منفی شدید خوردند. (که امشب ان شاء الله بررسی می شوند)
    غذایی ها تقریبا خوب بودند.
    دارویی ها طبق انتظار چند وقتی است حال و روز خوبی ندارند... (ما هم کمتر سراغ این نمادها می رویم... چون پیرمردی است و کلا روش سهامداری کنونی ما -فعلا- پیرمردی نیست...)
    شیمیایی ها خیلی معمولی بودند.
    کاشی و سرامیک دو سه روزی است عالی است. (من این را انگار پیشبینی نکرده بودم... بد نیست این را هم امروز یک نگاهی بیاندازم...)
    سیمانی ها مثبت بودند.
    کانی غیر فلزی خوب بودند.
    بانک ها افتضاح بودند.
    لیزینگی ها افتضاح بودند.
    بیمه افتضاح.
    بورس افتضاح.
    انبوه سازی تقریبا بد.
    رایانه عالی (آپ بد؟)
    «محمد حسین» هستم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    این چند تا را بنویسم اینجا جلو چشمم باشد تا شب بررسی کنم:
    فاهواز
    فلوله
    توریل
    وبملت (البته این که فعلا نمودارش چیزی ندارد...)
    خگستر
    بکام
    لازما

زمگسا (برای فروش باقی اش یا نگهداری)
    قندی ها و قمرو و قجام (آهان... در مورد قمرو یک نکته ای بگویم... اینها الان صدایش را در آورده اند ولی یک چیزی حدود دو سه ماه پیش که من داد و ستدهایش را نگاه می کردم یادم است داشتند خوب جمع می کردند و از همان موقع می خواستند بکشند زیرش... که نشد و مسکوت گذاشتندش... و الان دوباره کشیدند زیرش... و شد... متاسفانه حافظه من زیاد قوی نیست... ولی یادم است که پیش از آن دو نماد دیگر بودند که گل سر سبد سفته بازی قندی ها بودند و بعد فیس آنها که خوابید سفته بازان روی این فعال شدند و نسبت های خریدار به فروشنده ی عالی می آمد پشت این... فکر کنم آن قبلی ها یکی اش قشهد بود... پس این می شود یک تجربه... که ما در ضمیر ناخودآگاهمان و نیز در تجربیات مدونمان ثبت می کنیم... که اگر یک عملیات سفته بازی ناموفق بود... دوباره امکان زیادی وجود دارد که سفته بازان به سراغ آن نماد بیایند و بکشندش بالا...)

همچنین: انرژی3 و کاشی و آپ و انبوه سازی و رایانه و لکما و دسانکو و بهپاک و غبشهر (این دو تا آخری مورد تاکید جناب میثم است، دسانکو هم به نظر من یک خرید بنیادی بلند مدت و عالی است... این طور که از گفته های مجمع یادم است و اینکه سبک زندگی مردم که عوض شده بدبختی هایی مانند سرطان هم بیشتر شده... که یا مال تنبلی و ورزش نکردن است یا مال غذاهای فست_فود یا آلودگی های شیمیایی و امواج موبایل و مایکروفر و کوفت و زهر مار...)

پالایشی ها هم هست که جناب aiming دیروز-پریروز گفتند...
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

جناب آباد،
    سلام،

من احساس می کنم بازارخوانی شما الان از بنده بهتر است...
    خوشحال می شوم اگر توانستید تجربیاتی که در این زمینه دارید را به ما هم منتقل کنید. (یعنی اگر به نکته ی خاصی رسیدید... یا جزئیات خاصی از بازیگران خاص به نظرتان رسیده... در مورد حجم داد و ستد ها یا حقیقی/حقوقی ها یا شمار آنها یا چیزی از این دست...)
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تکنو
    ===

فکر نکنم خبر خاصی در این نماد باشد... تا وقتی 2650 ریال را با قدرت نشکسته باشد...

«محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خکاوه
    ====

به نظر می رسد یک خرید خوب بنیادی! باشد. (منظور از بنیاد هم شمایی که با نوشته های بنده آشنا هستید می دانید... تو این بررسی های نموداری منظور خرید بلند مدت است... یعنی کف خری! )

می خواستم پیشبینی کنم که دیدم امروز انگار یک حرکت خیلی خوب کرده... (یعنی +5 و با 18 میلیون حجم! که عالی است...) برای همین ابتدا بگذارید داده های امروز را بارگیری کنم (ساعت 5) بعد دوباره این را یک بررسی بکنیم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 659 بار در 206 ارسال

[QUOTE=mhjboursy;715410]سلام

فاذر اولین حرکت خوبش را شروع کرد... دیروز که راه نیافتاده بود باور کنید تعجب کردم! یعنی این قدر من به سرعت شروع روند جدید اعتقاد داشتم!
    حالا الان آیا راه افتاده؟؟؟ یا مثل دفعه های پیش دارد بازی در می آورد و بعد از دو روز صف خریدش تبدیل می شود به صف فروش؟ خوب من که فکر می کنم این تو بمیری دیگر از آن تو بمیری ها نیست...

من خیلی کوچک خرید کرده ام... امروز می توانستم باز هم بخرم ولی ترجیح دادم وقوام بخرم... که البته هنوز هم موفق نشده ام...
    [/QUOTEروز بخیر هفته پیش کف سهم رو 314 گفتید تا دیروز تو واچ لیست بود 316 ورود کردیم نظرتو ن بسیار دقیق بود با تشکر از زحمات بی شایببه تون

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید davoo از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط davoo نمایش پست ها

روز بخیر هفته پیش کف سهم رو 314 گفتید تا دیروز تو واچ لیست بود 316 ورود کردیم نظرتو ن بسیار دقیق بود با تشکر از زحمات بی شایببه تون
    علیک سلام؛

خواهش می کنم و بنده هم متقابلا از شما سپاسگذارم؛

شما تازه تشریف آوردید پس اجازه می خواهم خدمت شما توضیح بدهم که:
    1- بنده حرفه ای نیستم و آماتور هستم (یک وقت فکر نکنید این عنوان کاربری ویژه برای خوب بررسی کردنم است ها!؟؟!؟) ؛
    2- و اینجا هم جستار کارگاه است تا بنده و شما و سایر دوستان در آن تمرین کنیم... (یعنی الان بنده دارم تمرین می کنم...)
    بنابر این به هیچ وجه پیشبینی های بنده را ملاک قرار ندهید و حتما از منابع دیگر هم کسب اطلاع بفرمایید و در نهایت خودتان شخصا تحلیل نهایی را انجام دهید.
    3- خیلی از این بررسی ها را بنده سرسری انجام می دهم (مثلا یکی دو دقیقه! و اصلا بیشتر هم زمان ندارم که بتوانم روی بیست تا نماد در روز بگذارم...) پس دقت کافی ندارند! احیانا اگر روی مورد خاصی خواستید بررسی بهتر کنم بفرمایید...
    4- شما هم اگر توانستید خوشحال می شوم در این کارگاه تمرین کنید یا اگر به نتیجه و دستاوردی رسیده اید آن را به اشتراک بگذارید... یا حتی اگر در مورد نمادی خاص اطلاعاتی دارید بگویید... (هرچند... بنده وقت برای مرور نوشته های خودم را هم ندارم... حتی یکی دو بار می خواستم ببینم چند درصد در مجموع درست یا اشتباه پیشبینی می کنم... که آن هم وقت نشد... ولی حالا بنده استفاده نکردم دو نفر دیگر ممکن است ببینند استفاده کنند...)
    5- در مورد فاذر من خیلی تاکید دارم که محتاط باشیم (البته همه جا باید خیلی محتاط باشیم ولی روی این بیشتر...) این نماد خیلی دیوانه و نامرد است... حتما آن آستانه زیان 3100 ریالی مد نظرتان باشد...
    6- حتما در سبد چندین نماد داشته باشید (تا جایی که قدرتش را دارید زیاد کنید... تا جایی که وقت می کنید هر روز همه را یک بررسی مختصر کنید...) چون بنده و شما کامل نیستیم و اشتباه می کنیم... به طور مثال اگر از هر ده پیشبینی مان 5 تا درست باشد و 5 تا اشتباه که از آن پنج تا درست 100 درصد سود کنیم و از آن 5 تا اشتباه 40 درصد زیان در مجموع 60 درصد سود می کنیم... ولی اگر تک_نماد بخواهیم بشویم... یا یک باره 100 درصد سود می کنیم یا یک باره نصف دارایی مان می پرد... که اگر این طور بشود به احتمال زیادی کلا بورس را برای سال ها می بوسیم می گذاریم کنار...

پیروز و شادکام باشید
    یا علی
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/04/05 در ساعت 18:24
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فاهواز
    ===

پس الان زمان خرید نیست...

برای اینکه نمی دانیم دقیقا جریان چیست؟ من که اصلا نمی توانم حدس هم بزنم... احتمال دارد هنوز بازی حق تقدم ها در جریان باشد و حقوقی اجازه ی رشد سهام را ندهد...

این که این طور با کد خودش شروع کرده به فروش و همزمان دو تا حقیقی زیرش هم عرضه کرده اند معنی دارد...
    یا می خواهند بگویند اجازه نمی دهیم... یا می خواهند به دروغ بگویند اجازه نمی دهیم...
    (ما... یعنی من هم که راست و دروغش را نمی توانم حدس بزنم... پس نمی خرم... بالا هم رفت که رفت... به درک.)

البته ناگفته نماند یک مقدار بیاید پایین (مثلا 10 درصد... مثلا 400 ریال) بی زیان است و خریدش به دید بلند مدت هم جالب است...

فاهواز، وقوام، فاذر
    این ها را خوب به خاطر بسپاریم...
    این ها از آن نمادهایی است که سودهای هنگفت در یکی دو سال آینده دارند...
    یعنی وقتی می خواهند رشد کنند به کمتر از 50 درصد راضی نمی شوند...
    ولی موضوع اینجا است که کی می خواهند رشد کنند؟ و اینکه آیا ابتدا باز هم پایین می روند بعد شروع می کنند به رشد کردن؟ یا نه؟
    دقیقا مانند خصدرا...
    (کقزوی و پترول و چند تای دیگر هم هستند...)

الان فرصت خوبی است که اینها آن رشدشان را بکنند...
    ولی خرید که می خواهیم بکنیم باید فوق العاده حواسمان جمع هم باشد...
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع