صفحه 283 از 600 نخست ... 183233273280281282283284285286293333383 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,821 به 2,830 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

اما چه زمانی؟؟؟؟
    چه زمانی بفروشیم؟ چه زمانی بخریم؟

(خرید کوتاه مدت که بعدا اعلام می کنیم... خرید بلند مدت که همین جا ها یا همراه خرید کوتاه مدت.)

برای فروش کوتاه مدت ما از حالت «پیشبین» باید به حالت «روند محور» الان تغییر وضع بدهیم...

یعنی باید چشممان به بازار باشد ببینیم کی دقیقا (واقعا) شل می کند.

نسبت های خریدار و فروشنده را در نظر بگیریم... مثبت بودن باقی بازار را در نظر بگیریم... (که به زیان ِ اینها است...)

حجم را در نظر بگیریم...

تمایل خریداران به خرید در مثبت 5 را در نظر بگیریم...

هر وقت اینها شل شد بفروشیم...
    (قشکر من هم که بسته است... قشیرح من هم که امروز از نظر روندی بیشتر پیشنهاد خرید بود تا فروش! و همان طور که دیدید می خواستم از صف فروش خودم بخرم!)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    استاد ممنون ممنون ممنون
    میشه یه زحمت دیگه بدم؟
    اگه وقت شد شاخص فلزات اساسی رو یه بازبینی می کننین؟باعرض پوزش
    اختیار دارید...
    و البته به بنده لطف دارید.

چشم.
    البته من احساس می کنم شاخص ها و قیمت های جهانی را چهارشنبه به چهارشنبه بررسی کنیم بهتر باشد... (یعنی تغییر و تحولات را هفتگی دنبال کنیم نه روزانه... خودشان هم یک حالت کند و میانگین دارند...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این را پریروز وقتی صف عالی داشت خدمتتان گفتم... به نظر دست نیافتنی و نفوذناپذیر می آمد!
    2700 و 2450 حواسمان را جمع کنیم برای بازگشت...
    هر دو برای خرید خوب هستند... البته باید دوباره بررسی شوند...

«محمد حسین» هستم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فلزات اساسی
    ======

دیگر نکاتش را عرض نمی کنم... (فقط جناب رضا اینجا طرفدار مسائل آموزشی هستند... اگر خواستند بفرمایند با هم بررسی کنیم...)
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

راستی جناب رضا، یک چیزی بود از بازارخوانی قرار بود با هم بررسی کنیم... یک نمادی بود ...
    آهان... یادم آمد اگر اشتباه نکنم شکلر بود...
    شکلر را شما به این نتیجه رسیدید که افزایشی است و من گفتم به احتمال قوی نه.
    الان به نظر می رسد من اشتباه کرده بودم... دیروز هم فکر کنم یک نگاه انداختم و مثبت کامل بود و در این بازار افتضاح امروز هم که ثابت مانده خودش یک مثبت است... پس به نظر می رسد نتیجه ی بررسی شما درست (و البته درست تر از من) بود.
    «محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی سرسری سبدم:

وقوام:
    همین جا ها باید برگردد و عالی است ولی اگر بخواهد برود زیر 600 ریال فوق العاده افتضاح می شود.

خزامیا:
    عالی است. ممکن است یک کوچولو پایین بیاید... ولی فقط یک کوچولو است... و روند کوتاه مدت و میان مدت افزایشی است! منتظر 20-30 درصد بازدهی در 1200 ریال به عنوان هدف اول هستیم.

خگستر:
    فروش در مثبت کامل احتمالی فردا (فعلا دور، دور ِ سایپایی ها است... و معلوم نیست خگستر با حمایتش می خواهد چه کند؟ حمایت و مقاومتش.)

کقزوی:
    1170 ریال امروز برای خرید خیلی خوب بود... ما این را به چشم بلند مدت بیشتر خریده ایم! آستانه زیان کوتاه مدت هم روی 1050 ریال است... اگر خواستید زودتر بفروشید ببینید فردا حال و هوای منفی داشت (یعنی ساعت 10:30 منفی بود) بفروشید! برای کوتاه مدت! (در ضمن اعلام شده هر کسی بتواند نام سهامدار عمده شرکت آلگماينه وروالتونگزگزل شفت را روخوانی کند یک جایزه نفیس دریافت خواهد کرد! )

خاذین:
    خیلی عالی است... فروشی نیست. خرید هم هنوز دارد!

فاذر:
    عالی... پیشنهاد خرید در صورت افت تا 4000 - 3900 و 3800 ریال

ادامه دارد...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/04/24 در ساعت 00:08
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دماوند:
    نامعلوم. همین جاها باید تکلیف خودش را تعیین کند... امروز حقوقی بهتر خرید... ولی در کل نمی دانیم چه به چه است و نیز افت و خیزش تا امروز قوی نبوده...

خاور:
    عالی. نگهداری و پیشنهاد خرید.

حاريا:
    فوق العاده. نگهداری و حتی پیشنهاد خرید!

پترول:

نامعلوم. پیشنهاد خرید بلند مدت در منفی. مثلا در 1120 تا 1150
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/04/24 در ساعت 00:09
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    راستی جناب رضا، یک چیزی بود از بازارخوانی قرار بود با هم بررسی کنیم... یک نمادی بود ...
    آهان... یادم آمد اگر اشتباه نکنم شکلر بود...
    شکلر را شما به این نتیجه رسیدید که افزایشی است و من گفتم به احتمال قوی نه.
    الان به نظر می رسد من اشتباه کرده بودم... دیروز هم فکر کنم یک نگاه انداختم و مثبت کامل بود و در این بازار افتضاح امروز هم که ثابت مانده خودش یک مثبت است... پس به نظر می رسد نتیجه ی بررسی شما درست (و البته درست تر از من) بود.
    جناب محمد حسین عزیز این پیش بینی هایی که من میکنم کاملا مبتدیانه س و از روی حس گفتم حالا شانسی در اومده، میگم کاملا مبتدیانه بود.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

خوب... بارسا هم که رئال را زد... بازی قشنگی بود. لذت بردم. البته نصفه نیمه دیدم... ولی همان که دیدم هم قشنگ بود. دقیقه ی آخر مسی همان کاری را با رئال کرد که با ایران کرد در جام جهانی....
    «محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شتران:
    عالی است. پیشنهاد خرید هم هنوز هست. ولی حواسمان باشد به محض اینکه احساس کردیم مقاومت را نمی تواند بشکند باید بفروشیم. اگر هم مقاومت را شکست عالی تر می شود!

کچینی:
    بسته

توریل:
    هدف اول را زده... هدف دوم را هم امیدواریم بزند. یعنی 2750 را که به احتمال قوی خواهد زد... ولی چه زمانی؟ همین روزها؟؟؟ یا آخر خرداد!؟؟؟ این نماد آستانه سود دارد! 2750 ریال. البته هنگام فروش باید روند محور باشیم و همان روز دوباره به نمودار هم نگاه کنیم. (به چشم روند بین!)

کفپارس:
    بسته. (ولی عالی بود...)

قشکر:
    بسته

حرهشا:
    داده هایم (تی اس ای کلاینت) قدیمی است... حدودی می توانم بگویم 3100 ریال -یعنی فردا- خیلی مهم است؛ پایین تر آمد بی تعارف ردش می کنیم برود... قله ی قبلی یعنی 3600 ریال را هم رد کند عالی می شود.

انرژی3:
    پیشنهاد خرید است. فردا 3960 خرید دارد! می توانیم اضافه کنیم. 3900 هم آستانه زیان مهم ما است.

حسینا:
    یک مقدار نامعلوم است. دیگر قدرت سابق را ندارد. باید یک مقدار بیشتر در موردش فکر کنیم... دو آستانه ی 9300 و 8100 هم هستند برای اطمینان از خرید و فروش. آستانه فروش باید حتما رعایت شود.

خوساز:
    فوق العاده است. به شرط اینکه بتواند خودش را در کوتاه مدت به بالای 2600 ریال برساند. آستانه زیان 2300 ریالی رعایت شود.

قشیرح:
    فوق العاده... اضافه هم شاید کردیم! البته با بررسی ای که امروز از گروه قند داشتیم... شاید لازم باشد احتیاط کنیم! ولی باز هم پیشنهاد خرید است! پیشنهاد خرید با احتیاط زیاد!

لازما:
    یک ساعت است دارم نشانگر های بختش را بالا پایین می کنم... تنها چیزی که می توانم بگویم این است که فعلا که در روند افزایشی است... فقط همین. جنس موج هم 3 نیست! کلا جنبشی نیست! کلا هیچ وقت در این نماد اثری از جنبش نبوده! همه اش رکود و رخوت بوده! ولی بیا ببین با همین امواج اصلاحی عجب رشد هایی کرده! رشد 10 برابری! پس ما هم بیشتر از این به خودمان زحمت نمی دهیم و می گوییم کلا نامعلوم است.

بکام:
    گوش شیطان کر فردا به هدفش می رسد... جنس امواج به احتمال قوی جنبشی است و به احتمال قوی الان در 3 هستیم و به احتمال قوی بعد از رسیدن به هدف 3000 ریالی یک موج 4 اصلاح خواهد کرد... پس فردا حتما اندکی زیر 3000 بگذاریم برای فروش!
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع