صفحه 29 از 600 نخست ... 19262728293031323979129529 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو جدید rezayours.rg آواتار ها
    تشکر شده 39 بار در 14 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب؛
    من هم آماتور هستم و در این کارگاه در حال تمرین هستم و حقیقتش این است که تا حالا نه کلاس رفتم و نه حتی تمرین زیاد نموداری انجام داده ام. حتی همین تمرین هایی را هم که در این کارگاه انجام داده ام نرفته ام ببینم چند تایش درست پیش رفته و چند تایش اشتباه بوده... (جناب
    نیما آزادی در تلگرام و در سایت بورکس و جناب فرشید یوسف پوردر همین سایت و در تلگرام به نظرم تو این زمینه متخصص هستند... چند بار از جناب یوسف پور خواستم بهم یاد بدهند و ایشان هم موافق بودند ولی هنوز که هنوز است وقت نشده بروم ازشان چیزی بپرسم... الان یادم افتاد... آقای علیرضا شاهکوهی هم در بررسی نموداری خیلی خوب کار می کنند... یادم می آید همه یک بار یک اشتباهی می کردند که جناب شاهکوهی خیلی خوب بر خلاف روند بازار و بر خلاف بررسی های دیگران بررسی ای انجام داد و گرفت و خیلی هم زمان و اندازه ی دقیقی داده بود...)
    ============
    خیلی
    متشکرم از مشارکتتان و از اینکه موضوعی مطرح کردید برای تحقیق.
    ============
    منظور من از اینکه دو تا فیبو ناچی استفاده کردم این بود که دقیقا نمی دانم کدام فیبوناچی درست است.
    بستگی دارد که موج شماری ما چطور باشد؟
    اگر آن قله ی بزرگ (یعنی 4500 ریال) را انتهای امواج افزایشی و انتهای موج 5 در نظر بگیریم یک فیبوناچی درست است و اگر آن را انتهای موج 3 در نظر بگیریم (در این حالت آن قله ی 4300 ریالی به عنوان انتهای یک موج پنجم از نوع کوتاه شده یا trancated است) در این حالت هم یک فیبوناچی دیگر درست است.
    هر چند این دو با هم اختلاف زیادی ندارند؛ من هر دو را آوردم.
    ============
    من فیبو زمانی استفاده نمی کنم. کلا من تا فلسفه ی یک چیز را به صورت کامل ندانم و یا در عمل نتایجی از یک چیزی نبینم سمتش نمی روم. در عمل بررسی نکرده ام فیبوی زمانی چقدر پاسخ می دهد. اگر شما مثال هایی در ذهن دارید به من نشان دهید بلکه قانع شوم و از این به بعد از آن استفاده کنم.
    ============
    باز هم متشکرم.
    یا علی
    من هم مثل شما از طریق مطالعه اگر بشه گفت دارم یاد میگیرم
    اتفاقا اقای نیما ازادی در مورد مبحث فیبو زمانی یه سلسه درس داره که خیلی دقیق و جالب هست و خیلی کامل نحوه استفاده رو بیان میکنه میکردم اگر پیدا کردم براتون ارسال میکنم.
    من مطالب شما و این کارگاه رو دنبال میکنم و خیلی هم استفاده میبرم از شما تشکر و قدردانی ویژه دارم به خاطر این تاپیک زیبا و درست هم همینه که توی مسیر یاد گیری دست همدیگر رو بگیریم و به هم کمک کنیم ضمنا اگر توانستید با اقا فرشید هماهنگ کنید بنده رو هم خبر کنید خیلی علاقه مندم از محضر جنابعالی و ایشون استفاده کنم.
    باعث خوشحالی و سعادت خودم میدونم تو این سایت با انسانهای کاملی مثل حضرتعالی و سایر دوستان اشنا شدم .ایام به کام

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rezayours.rg از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

تکرار استراتژی (برای جا افتادن)
    =========

زیان هایت را ببر؛ و بگذار سود هایت رشد کنند...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خمحرکه
    ======

به نظر من یک کلاس درس کامل برای سر و گردن است!
    آن اولی که شانه ی راستش تکمیل شنده و عمل نکرده. وسطی که الگو کامل شده و چه زیبا هم جواب داده و این آخری که وسط کار می باشد)

الان هم فکر کنم سر و گردنش شکسته!
    آر اس آی به نظر می آید به کف می رسد و مکدی هم هنوز به کف نرسیده و دارد می رسد. فکر کنم تا
    2000 ریال پایین بیاید.

http://rahavard365.com/analysis/210541

این جور موارد (که اختلاف نظر در موردش وجود دارد) برای تمرین فکر کنم خیلی خوب باشد. نتایجی که حاصل می شود به خوبی در ذهنمان نقش می بندد و جا می افتد.

===========

الان یک موردی یادم افتاد.
    یک موقعی نوشته های جناب پشوتن را نگاه می کردم و از آن موقع خاطرم هست که چیزی داریم به نام
    واگرایی های عمل نکرده!
    مکدی را که نگاه کنید می بینید از شصت هفتاد منفی شروع کرده به بالا آمدن... اینجا ممکن است یک نفر بگوید واگرایی شده و ...
    ولی موضوع اینجا است که این واگرایی نیست (چنانچه الان دیگر مشهود است چرا)
    واگرایی زمانی تایید می شود که نوسانگر به سطح صفر رسیده باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وگرنه در مواردی مثل الان ممکن است برگردد.
    و این برگشت یک حالت خاص و فوق العاده قوی است...
    (یادم نمی آید آقای پشوتن به اینها چه می گفت ولی) من به اینها می گویم «واگرایی های عمل نکرده»
    اگر در نمودار ها نگاه کنید اکثر خیزش های بزرگ و جهش های عالی و همین طور افت های وحشت ناک و دره های عمیق با همین واگرایی های عمل نکرده اتفاق افتاده! (یعنی نشانگر یک مقدار یک واگرایی نشان داده ولی هنوز به سطح صفر نرسیده دوباره تغییر مسیر داده...)
    روی همین حساب فکر کنم این سر و گردن حسابی عمل کند و نمودار قیمت 2000 ریال را بزند.
    خود قسمت سر در این سر و گردن را اگر نگاه کنید با همین واگرایی های عمل نکرده به وجود آمده!!!
    در رشد و افت بسیار عظیم سال 92، نمودار اکثر شرکت ها را نگاه کنید می بینید با همین واگرایی های عمل نکرده انجام شده!!!

الان در اینجا که هستیم اگر در مکدی دره ی کوچکی که قبلا ایجاد شده رد شود (که دارد رد می شود) به نظر من این واگرایی عمل نکرده اتفاق خواهد افتاد... ای بسا آن قدر قوی باشد که قیمت را به 1600 ریال هم بکشاند...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/05/19 در ساعت 21:44
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayours.rg نمایش پست ها
    من هم مثل شما از طریق مطالعه اگر بشه گفت دارم یاد میگیرم
    اتفاقا اقای نیما ازادی در مورد مبحث فیبو زمانی یه سلسه درس داره که خیلی دقیق و جالب هست و خیلی کامل نحوه استفاده رو بیان میکنه میکردم اگر پیدا کردم براتون ارسال میکنم.
    من مطالب شما و این کارگاه رو دنبال میکنم و خیلی هم استفاده میبرم از شما تشکر و قدردانی ویژه دارم به خاطر این تاپیک زیبا و درست هم همینه که توی مسیر یاد گیری دست همدیگر رو بگیریم و به هم کمک کنیم ضمنا اگر توانستید با اقا فرشید هماهنگ کنید بنده رو هم خبر کنید خیلی علاقه مندم از محضر جنابعالی و ایشون استفاده کنم.
    باعث خوشحالی و سعادت خودم میدونم تو این سایت با انسانهای کاملی مثل حضرتعالی و سایر دوستان اشنا شدم .ایام به کام
    لطف و بزرگواری شما را می رساند.
    ==============
    آن کتاب آقای آزادی را دارم... متشکر. منتها به خاطر همان مشکل زمانی که دارم هنوز که هنوز است وقت نشده نگاهش کنم...
    ===============
    راستش جناب فرشید یو در جستارشان ( http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2899&page=270 ) چند وقت پیش اعلام کردند که دیگر خسته شده اند و مدتی باید استراحت کنند...
    با این وجود بهشان می گویم اگر توانستند هر چند وقت یک بار بیایند اینجا و غلط های ما را بگیرد...

«محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    یک سری موارد همیشه تکراری است و یک سری موارد مداوم به روز می شود و ما باید طبق آنها تغییر جهت دهیم (نان به نرخ روز خوری... موج سواری... تغییر استراتژی...)
    چه چیز هایی تغییر نمی کند؟
    مثلا اینکه انسان همیشه از طرف ترس و طمع در این جور بازارهای مالی گول می خورد.
    سهم های با بنیاد در بلند مدت سود ده هستند.
    و ...
    چه چیز هایی تغییر می کند؟
    مثلا الان نقش گروه های تلگرام قوی شده و جالب اینجا است که به نظر می رسد دوباره نقششان در حال افول باشد!
    یک زمانی کاربر های نارنجی سایت تالار بورس نقش خوبی در شکل دهی افکار عمومی داشتند...
    یک زمانی نحوه ی عرضه های سازمان بورس رشد یا افت را مشخص می کند. یک زمانی جنگ های منطقه...
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) mkarimi_mavad آواتار ها
    تشکر شده 308 بار در 115 ارسال

داشتم نمودارا نگاه میکردم یه دفه چشم افتاد به فولاد . یه خورده رو نمودار خط خطی کردم. دیدم به نظر بدکی نیس. برا همین میزارم اینجا که در موردش نظر بدید. البته نمیدونم کدوم نمودار بیشتر به واقعیت نزدیکه. من خودم اولی را بیشتر میپسندم.

اگه دوستان با دلیل نظراتشون را بگن فک کنم میشه یه چیزایی ازش یاد بگیریم

موفق و پر سود باشید
    ویرایش توسط mkarimi_mavad : 2016/05/20 در ساعت 13:38

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mkarimi_mavad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) mkarimi_mavad آواتار ها
    تشکر شده 308 بار در 115 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خمحرکه
    ======

به نظر من یک کلاس درس کامل برای سر و گردن است!
    آن اولی که شانه ی راستش تکمیل شنده و عمل نکرده. وسطی که الگو کامل شده و چه زیبا هم جواب داده و این آخری که وسط کار می باشد)

الان هم فکر کنم سر و گردنش شکسته!
    آر اس آی به نظر می آید به کف می رسد و مکدی هم هنوز به کف نرسیده و دارد می رسد. فکر کنم تا
    2000 ریال پایین بیاید.

http://rahavard365.com/analysis/210541

این جور موارد (که اختلاف نظر در موردش وجود دارد) برای تمرین فکر کنم خیلی خوب باشد. نتایجی که حاصل می شود به خوبی در ذهنمان نقش می بندد و جا می افتد.

===========

الان یک موردی یادم افتاد.
    یک موقعی نوشته های جناب پشوتن را نگاه می کردم و از آن موقع خاطرم هست که چیزی داریم به نام
    واگرایی های عمل نکرده!
    مکدی را که نگاه کنید می بینید از شصت هفتاد منفی شروع کرده به بالا آمدن... اینجا ممکن است یک نفر بگوید واگرایی شده و ...
    ولی موضوع اینجا است که این واگرایی نیست (چنانچه الان دیگر مشهود است چرا)
    واگرایی زمانی تایید می شود که نوسانگر به سطح صفر رسیده باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وگرنه در مواردی مثل الان ممکن است برگردد.
    و این برگشت یک حالت خاص و فوق العاده قوی است...
    (یادم نمی آید آقای پشوتن به اینها چه می گفت ولی) من به اینها می گویم «واگرایی های عمل نکرده»
    اگر در نمودار ها نگاه کنید اکثر خیزش های بزرگ و جهش های عالی و همین طور افت های وحشت ناک و دره های عمیق با همین واگرایی های عمل نکرده اتفاق افتاده! (یعنی نشانگر یک مقدار یک واگرایی نشان داده ولی هنوز به سطح صفر نرسیده دوباره تغییر مسیر داده...)
    روی همین حساب فکر کنم این سر و گردن حسابی عمل کند و نمودار قیمت 2000 ریال را بزند.
    خود قسمت سر در این سر و گردن را اگر نگاه کنید با همین واگرایی های عمل نکرده به وجود آمده!!!
    در رشد و افت بسیار عظیم سال 92، نمودار اکثر شرکت ها را نگاه کنید می بینید با همین واگرایی های عمل نکرده انجام شده!!!

الان در اینجا که هستیم اگر در مکدی دره ی کوچکی که قبلا ایجاد شده رد شود (که دارد رد می شود) به نظر من این واگرایی عمل نکرده اتفاق خواهد افتاد... ای بسا آن قدر قوی باشد که قیمت را به 1600 ریال هم بکشاند...
    این چیزایی که گفتید را نشنیده بودم. واجب شد که برم الگوها را یه مروری بکنم. قبلا دیده بودمشون ولی انگار زیاد بهشون توجهی ندارم. این واگرایی عمل نکرده ای که گفتید تا حالا به گوشم نخورده!!! اگه مطلبی دارید که شفافتر باشه خیلی خوبه. من این چیزایی که گفتید را متوجه نشدم

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mkarimi_mavad از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimi_mavad نمایش پست ها
    این چیزایی که گفتید را نشنیده بودم. واجب شد که برم الگوها را یه مروری بکنم. قبلا دیده بودمشون ولی انگار زیاد بهشون توجهی ندارم. این واگرایی عمل نکرده ای که گفتید تا حالا به گوشم نخورده!!! اگه مطلبی دارید که شفافتر باشه خیلی خوبه. من این چیزایی که گفتید را متوجه نشدم
    این کلمه ی واگرایی عمل نکرده که ساخت خودم است!
    ولی مفهومش را جناب پشوتن مشهوری نژاد از طریق سه تا فایل پی دی افی که در اینترنت دارند بهم منتقل کرده بود. (خودش می گوید شکسته شدن واگرایی انگار)
    (البته خواندن فایل ها زمان بر است و حوصله می خواهد.) خلاصه اش را در جستار استراتژی آورده ام. پیوندش را می گذارم:

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3359&p=635718&viewfull=1#post6357 18
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/05/20 در ساعت 14:41
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سهگمت
    =====

سلام
    خدا را شکر که از همان 1880 ریال(دقیقا) برگشت.
    دوستان ممکن است نماد یک افت دیگر داشته باشد. برای همین کسانی که سود کردند و خیلی می خواهند دقیق و محتاطانه عمل کنند و زمان را از دست ندهند و نوسان بگیرند و ... می توانند همین فردا در قیمتی
    بالای 2050 ریال (با هفت و نیم درصد سود) سهامشان را بفروشند به احتمال اینکه تا 1800 ریال پایین می آید و در آنجا خرید انجام دهند.
    با تشکر
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

سلام

گروه بهمن و بهمن دیزل هم انگار از دست پرید... (بحث فروش سهامدار عمده مطرح شده)

با اینکه اهل خرید از صف خرید نیستم ولی شاید برای خبهمن این کار را کردم.
    «محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع