صفحه 320 از 600 نخست ... 220270310317318319320321322323330370420 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,191 به 3,200 از 5991

موضوع: کارگاه

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

پاسخ : کارگاه

بدون شرح!!!!

بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

محمد حسین عزیز یا امروز خوابش برده یا به احتمال زیاد رفته ستاد کاندیدهای براشون تبلیغ کنه بلکه سبد سهامش یه سره سبز بشه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    محمد حسین عزیز یا امروز خوابش برده یا به احتمال زیاد رفته ستاد کاندیدهای براشون تبلیغ کنه بلکه سبد سهامش یه سره سبز بشه
    سلام

رفته بودم مجمع.

دروغ چرا؟ رفته بودم به بهانه ی مجمع پیاده روی کنم... آخر این روزها این قدر پشت رایانه نشسته ام دارم همین جور وزن اضافه می کنم... خلاصه اینکه امروز فکر کنم نزدیک 3 ساعت پیاده روی کردم...

==================

این جور که بویش می آید هر که بیاید سبد ما قرمز است...

از این طرف آقای روحانی که عملکرد 4 ساله اش و حمایتش از بورس و قول حمایت وزیرش از بورس و ... مشخص است...
    از آن طرف هم خیلی از کسانی که با دولت در ارتباط هستند عملا تهدید کرده اند که اگر روحانی نیاید قیمت ها را پایین می کشیم...

روی خودرویی ها زوم کرده بودم که انگار نظرسنجی ها به نفع رئیسی شده همه قرمز شده اند...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

سلام

رفته بودم مجمع.

دروغ چرا؟ رفته بودم به بهانه ی مجمع پیاده روی کنم... آخر این روزها این قدر پشت رایانه نشسته ام دارم همین جور وزن اضافه می کنم... خلاصه اینکه امروز فکر کنم نزدیک 3 ساعت پیاده روی کردم...

==================

این جور که بویش می آید هر که بیاید سبد ما قرمز است...

از این طرف آقای روحانی که عملکرد 4 ساله اش و حمایتش از بورس و قول حمایت وزیرش از بورس و ... مشخص است...
    از آن طرف هم خیلی از کسانی که با دولت در ارتباط هستند عملا تهدید کرده اند که اگر روحانی نیاید قیمت ها را پایین می کشیم...

روی خودرویی ها زوم کرده بودم که انگار نظرسنجی ها به نفع رئیسی شده همه قرمز شده اند...
    سلام و درود
    خيالت راحت نظرسنجي ها همش فرماليتس و ساخته باند خودشونه
    مطمئن باش ٤ سال ديگه حسن رييس جمهوره و خيلي بعيد ميبينم بخواد به دور دوم كشيده بشه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده است:

حقیقتش نظرسنجی بورس را من بیشتر قبول دارم. (یعنی سبزی و قرمزی بورس)
    چون اینها به منابع رانت وابسته هستند. به منابع نظرسنجی های بزرگ در حد صدا سیما و دستگاه ها و نهاد ها و ... اگر احتمال آقای روحانی را بیشتر می دانستند امروز خودرویی ها باید سبز تر از چهارشنبه پیش از مناظره می بود...

به هر حال... من که طرفدار آقای روحانی نیستم... حالا دو روز هم سبدم قرمز شود... فوقش می فروشم... البته طرفدار بقیه شان هم نیستم! کلا من این دوره با هیچ کس حال نمی کنم. :|
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

حقیقتش نظرسنجی بورس را من بیشتر قبول دارم. (یعنی سبزی و قرمزی بورس)
    چون اینها به منابع رانت وابسته هستند. به منابع نظرسنجی های بزرگ در حد صدا سیما و دستگاه ها و نهاد ها و ... اگر احتمال آقای روحانی را بیشتر می دانستند امروز خودرویی ها باید سبز تر از چهارشنبه پیش از مناظره می بود...

به هر حال... من که طرفدار آقای روحانی نیستم... حالا دو روز هم سبدم قرمز شود... فوقش می فروشم... البته طرفدار بقیه شان هم نیستم! کلا من این دوره با هیچ کس حال نمی کنم. :|
    یک استادی داشتیم می گفت بررسی کردن آمار اشتغال و تورم و رشد اقتصادی و ... که توسط دولت های مختلف در جهان ارائه می شود احمقانه است!
    می گفت برای اینکه ببینید یک دولت چقدر رشد اقتصادی داشته است بروید آمار مصرف برق در آن دولت/کشور را نگاه کنید. اگر رشد خوبی کرده بود معلوم است که چرخ کارخانه ها و خانه ها دارد می چرخد... وگرنه خبری هم از رشد اقتصادی و رفاه و عدم فلاکت و... نیست.
    ==========
    روی همین حساب من گفتم نظرسنجی واقعی به نگرم در قیمت های خودروسازان باید خودش را نشان بدهد...
    ==========
    و به همین منوال است وقتی یک مدیرعامل خبری بنیادی و نو و عالی از شرکتش ارائه می دهد ولی از آن طرف نه پیش از خبر و نه پس از خبر هیچ تحرکی در سهام نمی بینیم... معلوم است که یک جای کار می لنگد!
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و صبح به خیر؛

خودرویی ها دارند حمایت می شوند پس فروشی نیستند.

حتی اگر دولت هم عوض شود به احتمالی یک بالای دیگر خواهند داشت تا اعضای دولت قبلی که وارد شده اند بتوانند کامل خارج شوند.

خاذینح گزینه ی خوبی است.

«محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

الان یادم افتاد هم رئیسی و هم قالیباف خیلی خیلی خیلی روی کشاورزی تاکید داشتند...
    اگر روحانی رای خوبی نیاورد بد نیست به کمباین و تراکتور و کل گروه زراعت و ... فکر کنیم. (کمباین و تراکتور مهم تر از خود زراعتی ها هستند! مانند رتکو که همیشه جلوتر و بیشتر از پتروشیمی ها باید حرکت کند.)
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری... خاطرات...
    ==============

برخی وقت ها برخی ها را که می بینم حسادتم می آید... حسادت که نه... ولی یک جورهایی غبطه می خورم... وقتی می بینم برخی خیلی موفق شده اند (به خصوص در بورس) با خودم می گویم حتما حتما حتما من هم باید به آنجا یا بالاتر از آنجا برسم و خودم را از اینکه تا کنون نتوانسته ام به آنجا برسانم و اینکه تلاشم را و تمرکزم را به خوبی معطوف به هدفم نکرده ام سرزنش می کنم.
    که این حسم ناشی از کمال گرایی ام است... که البته می دانم کمال گرایی در مورد مسائل دنیوی اشتباه است...
    حالا بگذریم از اینکه این کار اشتباه است یا درست...
    مقدمه ای شد که بگویم دیروز در مجمع یکی از عزیزان ِ همکار را دیدم (آقای س پ ا ه ی) که خیلی آدم موفقی است... خیلی... خیلی خیلی... من تا الان گمان می کردم از این بچه مایه دار ها است که بابایش به او پول داده بیاورد تو بازار... بورس بازی!... ولی وقتی با یکی دیگر از دوستان درباره اش صحبت می کردیم (کسی که چندین سال است می شناسدش) و او به من گفت که ایشان در قدیم یکی از ما بوده و توانسته به واسطه ی درایت و زکاوت و سوادش خودش را به اینجا برساند... یک مقدار غبطه خوردم...
    البته خیلی خوب هم شد... این آقا یک مثال عملی است از اینکه «می شود». شدنی است.
    می دانید چیست؟ پول یک چیز است... موفقیت یک چیز دیگری است...
    و من الان از ته ته ته دلم آرزو می کنم یک روزی به این سطح از موفقیت برسم.
    یکی از دلایلی که هنوز از بورس نرفته ام هم در همین ارتباط است... نمی خواهم نصفه ولش کنم... من پروژه های زیادی در زندگی ام داشته ام... شغل های متفاوتی هم در زندگی ام داشته ام... ول کردن یک پروژه و نیمه کاره گذاشتن آن، آن قدر بار منفی به آدم منتقل می کند که نگو و نپرس... از طرف دیگر اگر یک پروژه ی آدم به ثمر بنیشیند انگار تمام دنیا را به آدم داده اند!
    البته حماقت است آدم روی یک چیزی که آینده ندارد، یا آینده ی چندان خوبی ندارد، سرمایه گذاری زمانی بکند... ولی بورس انگار آینده دارد...
    مهلت یک ساله ام تمام شد... عیب ندارد... باز هم می خواهم وقت بگذارم... هنوز به جایی نرسیده ام که احساس کنم «نمی شود».

«محمد حسین» هستم.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

همین جوری... خاطرات...
    ==============

برخی وقت ها برخی ها را که می بینم حسادتم می آید... حسادت که نه... ولی یک جورهایی غبطه می خورم... وقتی می بینم برخی خیلی موفق شده اند (به خصوص در بورس) با خودم می گویم حتما حتما حتما من هم باید به آنجا یا بالاتر از آنجا برسم و خودم را از اینکه تا کنون نتوانسته ام به آنجا برسانم و اینکه تلاشم را و تمرکزم را به خوبی معطوف به هدفم نکرده ام سرزنش می کنم.
    که این حسم ناشی از کمال گرایی ام است... که البته می دانم کمال گرایی در مورد مسائل دنیوی اشتباه است...
    حالا بگذریم از اینکه این کار اشتباه است یا درست...
    مقدمه ای شد که بگویم دیروز در مجمع یکی از عزیزان ِ همکار را دیدم (آقای س پ ا ه ی) که خیلی آدم موفقی است... خیلی... خیلی خیلی... من تا الان گمان می کردم از این بچه مایه دار ها است که بابایش به او پول داده بیاورد تو بازار... بورس بازی!... ولی وقتی با یکی دیگر از دوستان درباره اش صحبت می کردیم (کسی که چندین سال است می شناسدش) و او به من گفت که ایشان در قدیم یکی از ما بوده و توانسته به واسطه ی درایت و زکاوت و سوادش خودش را به اینجا برساند... یک مقدار غبطه خوردم...
    البته خیلی خوب هم شد... این آقا یک مثال عملی است از اینکه «می شود». شدنی است.
    می دانید چیست؟ پول یک چیز است... موفقیت یک چیز دیگری است...
    و من الان از ته ته ته دلم آرزو می کنم یک روزی به این سطح از موفقیت برسم.
    یکی از دلایلی که هنوز از بورس نرفته ام هم در همین ارتباط است... نمی خواهم نصفه ولش کنم... من پروژه های زیادی در زندگی ام داشته ام... شغل های متفاوتی هم در زندگی ام داشته ام... ول کردن یک پروژه و نیمه کاره گذاشتن آن، آن قدر بار منفی به آدم منتقل می کند که نگو و نپرس... از طرف دیگر اگر یک پروژه ی آدم به ثمر بنیشیند انگار تمام دنیا را به آدم داده اند!
    البته حماقت است آدم روی یک چیزی که آینده ندارد، یا آینده ی چندان خوبی ندارد، سرمایه گذاری زمانی بکند... ولی بورس انگار آینده دارد...
    مهلت یک ساله ام تمام شد... عیب ندارد... باز هم می خواهم وقت بگذارم... هنوز به جایی نرسیده ام که احساس کنم «نمی شود».

آقا محمد حسین عزیز سلام
    من پروژه های زیادی در زندگی ام داشته ام... شغل های متفاوتی هم در زندگی ام داشته ام... ول کردن یک پروژه و نیمه کاره گذاشتن آن، آن قدر بار منفی به آدم منتقل می کند که نگو و نپرس... از طرف دیگر اگر یک پروژه ی آدم به ثمر بنیشیند انگار تمام دنیا را به آدم داده اند!
    این جمله ات واقعا به دلم نشست.
    اتفاقا من هم بجز معلمی چند تا کار دیگه هم امتحان کردم اما هیچ کدوم مثل بورس تو جون من نیفتاده که آدم هی طرفش کشیده بشه. یعنی یه جوری آدمو جذب خودش میکنه.
    ویرایش توسط gholamk : 2017/05/14 در ساعت 21:23

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع