صفحه 37 از 600 نخست ... 27343536373839404787137537 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

سلام

فهرست مجامع جدید اعلام شده:

___نماد___
    __نام_شرکت__
    لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    زگلدشت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان
    قدیمی
    اصلاحیه سالیانه

1394/02/15 سه شنبه 10:00 شرکت سرمايه گذاري صنايع عمومي تامين واقع در تهران خيابان سعادت اباد کوچه حق طلب غربي پلاک 47
    زگلدشت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان قدیمی
    سالیانه

1394/02/15 سه شنبه 10:00 شرکت سرمايه گذاري صنايع عمومي تامين واقع در تهران خيابان سعادت اباد کوچه حق طلب غربي پلاک 47
    زگلدشت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان قدیمی اصلاحیه سالیانه

1395/02/28 سه شنبه 13:00 شرکت سرمايه گذاري صنايع عمومي تامين واقع در تهران خيابان سعادت اباد کوچه حق طلب غربي پلاک 47
    کالا(بورس کالاي ايران) بورس کالاي ايران قدیمی

افزایش
    1395/04/28 دوشنبه 11:00 مرکز همايش‎هاي بين‎المللي رازي به نشاني: تهران، بزرگراه شهيد همت، حدفاصل بزرگراه شيخ فضل ا... نوري و شهيد چمران، مرکز همايش‎هاي بين‎المللي دانشگاه علوم پزشکي تهران، سالن رازي ✅تغییر موضوع فعالیت✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    نيرو(نيرو سرمايه) نيرو سرمايه قدیمی اصلاحیه سالیانه

1395/04/29 سه شنبه 10:00 تهران-شهرک قدس-ميدان صنعت-بلوارخوردين-ابتداي خيابان ايران زمين-پلاک2-سالن اجتماعات شرکت متانير
    کوثر(بکوثر) بيمه کوثر
    قدیمی

افزایش
    1395/04/30 چهار شنبه 10:00 هتل سيمرغ به آدرس تهران خيابان وليعصر بالاتر از خيابان شهيد بهشتي جنب کوچه دلبسته
    پلاسک کارخانجات پلاسکوکار سايپا قدیمی

افزایش
    1395/04/30 چهار شنبه 15:00 سالن اجتماعات رمضان شرکت پارس خودرو واقع در کيلومتر 9 جاده مخصوص کرج
    آریان سرمايه گذاري پارس آريان

سالیانه

1395/05/12 سه شنبه 09:00 دانشگاه خاتم واقع در تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيرازي شمالي، خيابان حکيم اعظم، پلاک 30 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    دفارا داروسازي فارابي

افزایش
    1395/05/13 چهار شنبه 09:30 دفتر مرکزي شرکت داروسازي فارابي واقع در اصفهان،کيلومتر 15 جاده شيراز
    وبملت بانک ملت

تنفس

1395/05/13 چهار شنبه 11:00 تالار حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي-سالن انديشه واقع در تهران-خيابان حافظ-نبش خيابان سميه ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    اعتلا سرمايه گذاري اعتلاء البرز

افزایش
    1395/05/13 چهار شنبه 14:00 تهران- ميدان آرژانتين- خيابان الوند- کوچه آويز- پلاک 5- طبقه 5
    حفارس حمل ونقل بين المللي خليج فارس

انتخاب 1395/05/14 پنج شنبه 10:30 سالن اجتماعات اين شرکت واقع در کيلومتر 17 بزرگراه آيت‌الله سعيدي (اسلامشهر)، ميدان نماز، شرکت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ✅انتخاب حسابرس✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    کچيرو ماسه ريخته گري چيروک

انتخاب 1395/05/16 شنبه 09:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402 ✅انتخاب حسابرس✅تعيين حق حضور

1395/05/16 شنبه 11:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402
    کماسه تامین ماسه ریخته گری

سالیانه

1395/05/18 دوشنبه 10:00 دفتر مرکزي -خيابان سهروردي شمالي -خ شهيد قندي غربي - پلاک 41 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    پارتا
    مجتمع صنعتي آرتاويل تاير

انتخاب 1395/05/20 چهار شنبه 12:00 تهران خيابان گاندي کوچه يکم پلاک 14

کل مجامع پیش رو:

نماد
    نام شرکت لغو
    اصلاحیه
    سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع روز ساعت مکان برگزاری مجمع توضیحات اضافی
    خودکفا
    اقتصادي و خودکفائي آزادگان

سالیانه

1395/05/05 سه شنبه 09:00 تهران - خ منظريه - اردوگاه باهنر - سالن شهيد بهشتي ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    زمگسا کشاورزي و دامپروري مگسال
    اصلاحیه
    افزایش
    1395/05/05 سه شنبه 14:00 شرکت واقع در قزوين کيلومتر 18 جاده قديم قزوين-آبيک کيلومتر 6 جاده خاکعلي
    ميهن(بيمه ميهن) بيمه ميهن

افزایش
    1395/05/10 یکشنبه 10:00 خيابان شهيد خالد اسلامبولي-نبش خيابان بيست و هشتم - پلاک 90
    آریان سرمايه گذاري پارس آريان

سالیانه

1395/05/12 سه شنبه 09:00 دانشگاه خاتم واقع در تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيرازي شمالي، خيابان حکيم اعظم، پلاک 30 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    نبروج کارخانجات نساجي بروجرد

سالیانه
    انتخاب 1395/05/12 سه شنبه 10:00 ساختمان دفتر مرکزي کارخانجات نساجي بروجرد به نشاني :تهران - خيابان وليعصر ، بالاتر از ميدان ونک نرسيده به خيابان ظفر ، خيابان فرزان غربي پلاک 22 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    دفارا داروسازي فارابي

افزایش
    1395/05/13 چهار شنبه 09:30 دفتر مرکزي شرکت داروسازي فارابي واقع در اصفهان،کيلومتر 15 جاده شيراز
    وبملت بانک ملت

تنفس

1395/05/13 چهار شنبه 11:00 تالار حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي-سالن انديشه واقع در تهران-خيابان حافظ-نبش خيابان سميه ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    اعتلا سرمايه گذاري اعتلاء البرز

افزایش
    1395/05/13 چهار شنبه 14:00 تهران- ميدان آرژانتين- خيابان الوند- کوچه آويز- پلاک 5- طبقه 5

انتخاب 1395/05/14 پنج شنبه2 10:30 سالن اجتماعات اين شرکت واقع در کيلومتر 17 بزرگراه آيت‌الله سعيدي (اسلامشهر)، ميدان نماز، شرکت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ✅انتخاب حسابرس✅کارت ورود به جلسه می خواهد

انتخاب 1395/05/14 پنج شنبه2 10:30 سالن اجتماعات اين شرکت واقع در کيلومتر 17 بزرگراه آيت‌الله سعيدي (اسلامشهر)، ميدان نماز، شرکت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ✅انتخاب حسابرس✅کارت ورود به جلسه می خواهد

انتخاب 1395/05/16 شنبه2 09:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402 ✅انتخاب حسابرس✅تعيين حق حضور

1395/05/16 شنبه2 11:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402
    کماسه تامین ماسه ریخته گری

سالیانه

1395/05/18 دوشنبه 10:00 دفتر مرکزي -خيابان سهروردي شمالي -خ شهيد قندي غربي - پلاک 41 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    پارتا مجتمع صنعتي آرتاويل تاير

انتخاب 1395/05/20 چهار شنبه 12:00 تهران خيابان گاندي کوچه يکم پلاک 14
    آکنتور کنتورسازي ايران

افزایش
    1395/05/21 پنج شنبه2 08:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک
    آکنتور کنتورسازي ايران

1395/05/21 پنج شنبه2 09:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    وتهران سرمايه گذاري استان تهران

انتخاب 1395/05/30 شنبه 10:30 خيابان انقلاب-خيابان وصال شيرازي-کوچه ماهان-پلاک 2
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) mkarimi_mavad آواتار ها
    تشکر شده 308 بار در 115 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام

این حق تقدم ها به احتمال قوی مربوط به افزایش سرمایه پیشین است که افزایش سرمایه تصویب شد، قابل معامله شد، تمدید شد، آنها که می خواستند 1000 ریالش را واریز کردند و بعد برای آنها که استفاده نکرده بودند حق تقدم هایشان را فروختند به بازار (هر کدام 9 ریال) و آنهایی که شماره حساب به شرکت اعلام کرده بودند بهای فروش رفته حق تقدم ها (9 ریال ضرب در تعداد حق تقدم های استفاده نشده) به حسابشان واریز شد.

واقعا روی حق تقدم های ومعادن کار کثیفی کردند و حق تقدم هایی که باید هر کدام 300 ریال می بود را 9 ریالش کردند...

من هم یک مقدار داشتم و الحمد لله به موقع فروختم و زیان نکردم و تهش یک چند هزار تایی ماند که با این قیمت 9 ریال دیدم حتی ارزش پی گیری هم ندارد... و به شما هم توصیه می کنم پیگیری نکنید...

==========

البته یک احتمالی هست که این حق تقدم ها برای همین مجمع اخیر باشد که امتنحان بفرمایید اگر این طور بود دوباره در مورد این هم توضیح عرض می کنم.

امتحانش این گونه است که ببینید درصدش چقدر است:
    این افزایش سرمایه اخیر 27.485 درصد بوده.
    اگر تعداد حق تقدم هایی که به شما تعلق گرفته 27.485 درصد از تعداد سهامتان است این حق تقدم ها مربوط به همین افزایش سرمایه اخیر است.

یا علی
    سلام خدمت محمد حسین خان

فکر میکنم مربوط به همین افزایش سرمایه باشه

الان داستانش چیه؟ یه توضیحاتی بده در موردش

ممنون

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mkarimi_mavad از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimi_mavad نمایش پست ها
    سلام خدمت محمد حسین خان

فکر میکنم مربوط به همین افزایش سرمایه باشه

الان داستانش چیه؟ یه توضیحاتی بده در موردش

ممنون
    علیکم السلام؛

اگر برای افزایش سرمایه اخیر باشد باید 27 درصد باشد و اگر مربوط به قبلی باشد 37 درصد. (درصد حق تقدم ها نسبت به تعداد سهام) (نمی دانم قبلا درست گفتم یا نه؟)

========

حق تقدم ها از چند روز دیگر آزاد می شوند برای معامله.

هر قیمتی که دوست داشته باشید می توانید از طریق کارگزاری خودتان بفروشید. (البته اگر زیر 1000000 ریال باشد انگار تنها می توان یک جا فروخت.)

و هر کسی که دوست داشته باشد می تواند حق تقدم بخرد. (پس شما هم می توانید به تعداد حق تقدم های خودتان اضافه کنید.)

در اطلاعیه ای که شرکت به کدال می دهد مهلتی برای حق تقدم ها در نظر گرفته خواهد شد. (که ممکن است بعدا تمدید هم بشود.) در این مدت حق تقدم ها قابل معامله خواهد بود. و نماد قابل معامله هم «ومعادنح» خواهد بود.

بعد از پایان یافتن مهلت مقرر (به اضافه تمدیدش) کسانی که حق تقدم دارند دو دسته می شوند.

آنهایی که به ازای هر حق تقدم 1000 ریال واریز کرده اند بعد از مدتی حدودا سه-چهار ماهه (بسته به سرعت عمل شرکت) حق هایشان تبدیل به سهام می شوند.
    آنهایی که 1000 ریال را واریز نکرده اند بعد از مدتی حدودا یک ماهه حق تقدم هایشان به فروش گذاشته می شود تا آنها که تمایل دارند حق ها را به همراه 1000 ریال برای شرکت بخرند. معمولا این حق های استفاده نشده را طوری بازی می دهند که همه را سهامدار عمده خودش بخرد و سعی هم می کنند سهم را بازی دهند تا سهامدار عمده به قیمت پایین این ها را بر دارد. (دزدی آشکار)

این حق های استفاده نشده یک بورس بازی حرفه ای می طلبد و خیلی درصد سود و زیان بالایی دارد!!!
    به شخصه (با خوش شانسی) سر حق تقدم های فولاد 300 درصد سود کردم. (فکر کنم در عرض دو ماه... 68 ریال خریدم و استفاده نکردم و برایم 174 ریال فروختند.) و جالب اینجا است که فکر می کنم کسان زیادی بودند که در همین حق تقدم زیان کرده باشند!
    همین ومعادنح! خیلی ها را بدبخت کرد! فکر کن اگر کسی 200 میلیون ریال در این حق تقدم سرمایه گذاری کرده بود عملا بعد از مدتی این سرمایه اش تقریبا صفر می شد! (فکر کنم بیشترین قیمت این حق 650 ریال بود که در نهایت 9 ریال شد... یعنی شخص سرمایه اش یک درصد می شد) واقعا کار کثیفی روی این شرکت انجام دادند این فولادی های بی همه چیز. و این کار را هم با تقسیم سود غیر قابل تصور 550 ریالی در مجمع انجام دادند... و معلوم نیست این بار هم دوباره این کار را بکنند یا نه؟

نکته در باب حق تقدم زیاد است... ان شاء الله بعدا در این باره گفتگو خواهیم کرد.

یا حق
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام بر شما؛

فهرست مجامع تازه اعلام شده:
    ___نماد___ __نام_شرکت__ لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    چکارم کارتن مشهد سالیانه انتخاب 1395/05/16 شنبه 10:00 مشهد- کيلومتر 18 جاده قوچان- شرکت کارتن مشهد ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    زگلدشت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان قدیمی افزایش 1394/12/18 سه شنبه 12:00 شرکت سرمايه گذاري صنايع عمومي تامين واقع در تهران خيابان سعادت اباد کوچه حق طلب غربي پلاک 47
    ولانا ليزينگ آريادانا قدیمی انتخاب 1395/04/20 یکشنبه 14:00 تهران خيابان وليعصر بالاتر از ميدان ونک خيابان شهيد خليل زاده پلاک 54 طبقه چهارم ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    ورنا سرمايه گذاري گروه صنعتي رنا افزایش 1395/05/17 یکشنبه 10:00 تهران ضلع غربي مجموعه ورزشي آزادي بلوار دهکده هتل المپيک سالن هگمتانه
    خپويش سازه پويش انتخاب 1395/05/19 سه شنبه 10:30 قانوني شرکت واقع در تهران خيابان ستارخان خيابان نيايش پلاک 51 ✅انتخاب حسابرس
    غشاذر شير پاستوريزه پگاه آذربايجان غربي 1395/05/18 دوشنبه 10:00 شرکت شير پاستوريزه پگاه آذربايجان غربي به نشاني اروميه کيلومتر 10 جاده مهاباد ✅تغییر موضوع فعالیت

فهرست کل مجامع پیش رو:
    نماد نام شرکت لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع روز ساعت مکان برگزاری مجمع توضیحات اضافی
    ميهن(بيمه ميهن) بيمه ميهن افزایش 1395/05/10 یکشنبه 10:00 خيابان شهيد خالد اسلامبولي-نبش خيابان بيست و هشتم - پلاک 90
    آریان سرمايه گذاري پارس آريان سالیانه 1395/05/12 سه شنبه 09:00 دانشگاه خاتم واقع در تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيرازي شمالي، خيابان حکيم اعظم، پلاک 30 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    نبروج کارخانجات نساجي بروجرد سالیانه انتخاب 1395/05/12 سه شنبه 10:00 ساختمان دفتر مرکزي کارخانجات نساجي بروجرد به نشاني :تهران - خيابان وليعصر ، بالاتر از ميدان ونک نرسيده به خيابان ظفر ، خيابان فرزان غربي پلاک 22 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    دفارا داروسازي فارابي افزایش 1395/05/13 چهار شنبه 09:30 دفتر مرکزي شرکت داروسازي فارابي واقع در اصفهان،کيلومتر 15 جاده شيراز
    وبملت بانک ملت تنفس 1395/05/13 چهار شنبه 11:00 تالار حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي-سالن انديشه واقع در تهران-خيابان حافظ-نبش خيابان سميه ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    اعتلا سرمايه گذاري اعتلاء البرز افزایش 1395/05/13 چهار شنبه 14:00 تهران- ميدان آرژانتين- خيابان الوند- کوچه آويز- پلاک 5- طبقه 5
    حفارس حمل ونقل بين المللي خليج فارس انتخاب 1395/05/14 پنج شنبه2 10:30 سالن اجتماعات اين شرکت واقع در کيلومتر 17 بزرگراه آيت‌الله سعيدي (اسلامشهر)، ميدان نماز، شرکت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ✅انتخاب حسابرس✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    حفارس حمل ونقل بين المللي خليج فارس انتخاب 1395/05/14 پنج شنبه2 10:30 سالن اجتماعات اين شرکت واقع در کيلومتر 17 بزرگراه آيت‌الله سعيدي (اسلامشهر)، ميدان نماز، شرکت حمل و نقل بين‌المللي خليج فارس، ✅انتخاب حسابرس✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    کچيرو ماسه ريخته گري چيروک انتخاب 1395/05/16 شنبه2 09:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402 ✅انتخاب حسابرس✅تعيين حق حضور
    چکارم کارتن مشهد سالیانه انتخاب 1395/05/16 شنبه 10:00 مشهد- کيلومتر 18 جاده قوچان- شرکت کارتن مشهد ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    کچيرو ماسه ريخته گري چيروک 1395/05/16 شنبه2 11:00 اصفهان - خيابان فردوسي - ساختمان امير - طبقه چهارم - واحد 402
    ورنا سرمايه گذاري گروه صنعتي رنا افزایش 1395/05/17 یکشنبه 10:00 تهران ضلع غربي مجموعه ورزشي آزادي بلوار دهکده هتل المپيک سالن هگمتانه
    غشاذر شير پاستوريزه پگاه آذربايجان غربي 1395/05/18 دوشنبه 10:00 شرکت شير پاستوريزه پگاه آذربايجان غربي به نشاني اروميه کيلومتر 10 جاده مهاباد ✅تغییر موضوع فعالیت
    کماسه تامین ماسه ریخته گری سالیانه 1395/05/18 دوشنبه 10:00 دفتر مرکزي -خيابان سهروردي شمالي -خ شهيد قندي غربي - پلاک 41 ✅قبلی به حد نصاب نرسیده بود
    خپويش سازه پويش انتخاب 1395/05/19 سه شنبه 10:30 قانوني شرکت واقع در تهران خيابان ستارخان خيابان نيايش پلاک 51 ✅انتخاب حسابرس
    پارتا مجتمع صنعتي آرتاويل تاير انتخاب 1395/05/20 چهار شنبه 12:00 تهران خيابان گاندي کوچه يکم پلاک 14
    آکنتور کنتورسازي ايران افزایش 1395/05/21 پنج شنبه2 08:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک
    آکنتور کنتورسازي ايران 1395/05/21 پنج شنبه2 09:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    وتهران سرمايه گذاري استان تهران انتخاب 1395/05/30 شنبه 10:30 خيابان انقلاب-خيابان وصال شيرازي-کوچه ماهان-پلاک 2
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نمودار دارایی من
    ==========

سلام

کلا نا امید شدم...

قرار بود از ابتدای سال ماهی 15 درصد از بازار در بیاوریم... ولی الان بعد از چهار ماه سر خانه ی اول هستیم...

مسائل خیلی کند پیش می رود به نحوی که احساس می کنم آن استراتژی 15 درصد ماهیانه خوب جواب نمی دهد و باید استراتژی را به نیمسال! یا سالانه! تغییر بدهم!

اگر خاطرتان باشد از ابتدای سال مترصد خرید از بانک دی بودم... دو ماه پیش به صورت جدی خیز برداشتم که به محض رسیدن به کف از این بانک خرید انجام دهم... ماه پیش دیگر گفتم الان دیگر زمانش باید برسد... ولی باز هم یک ماه گذشته و این بانک دی یواش یواش دارد آهسته پیوسته پایین می آید تا به هدف خرید ما برسد! (خوب پیر می شوم با این وضعیت! نمی دانم موقع ازدواج نوه هایم بالاخره این بانک دی به هدف خرید ما می رسد یا خیر؟)

نمی دانم من کند شده ام یا همه چیز دارد به صورت حرکت آهسته (Slow Motion) پیش می رود؟

به هر حال...

باز جای شکرش باقی است که مثل اکثریت بازار سبدم زیان ده نبوده و این ماه بدون سود و زیان به کار خودم خاتمه می دهم...

اهم مطالب این ماه برای من
    =================

1- ماه رمضان بود و بعدش هم از نظر بدنی حالم بد شد و سرماخورده بودم و الان هم که از شدت گرمی هوا بازدهی فوق العاده کمی داشتم.
    2- فصل مجامع بود: الف) بازار یک مقدار تعطیل بود. ب) من هم نگاهم از بررسی نموداری و بررسی آمار داد و ستد ها به سمت خبر های مجمع و دیدگاه های بلند مدت سوق داده شد.
    3- بانک قوامین یک اوج خوب داشت تا 1020 یا 1030 ریال که اگر خاطرتان باشد خیلی این دست آن دست کردم که بفروشم یا نه؟ و در نهایت تصمیم گرفتم 25 درصدش را در 1040 بگذارم که متاسفانه طبق معمول بازار تا دم هدف ما رفت و به هدف ما نرسید...
    با شرکت در مجمع قوامین فهمیدم که اینها اصلا قصدشان دزدی است و حالا حالا ها از این تنور آبی برای ما گرم نخواهد شد.... برای همین مصمم شدم که در قیمت های 1040 ریال تا 1190 ریال ردش کنم برود.
    ناگفته نماند که خرید وقوام در نازل ترین قیمت ها یکی از کارهای خوبی بود که انجام دادم! و همین خرید عالی باعث شده با اینکه می دانم شرکت چقدر در لجن فرورفته و چه آینده ی افتضاحی دارد، دلم به قیمت سهم قرص باشد.
    همین طور در مجمع وپاسار از این شرکت خوشم آمد و تمایل دارم (با توجه به قیمت مناسب شرکت و جور بودن با استراتژی های نموداری ام) بررسی هایی برای خرید خوب در این نماد آغاز کنم.
    4- خدیزل را الحمد لله در قیمت پایین رد نکردم برود و زیان احتمالی ام الان تبدیل به سود بالقوه شده که دارم یواش یواش در همین قیمت ها ردش کنم برود. (چون دو تا حقوقی نامرد اجازه رشد قیمت را نمی دهند.)
    5- اشتباه کردم و در دماوند یک روز دیر عمل کردم و 10 درصد دارایی ام در این نماد محبوس (Block یا به قول دوستان بولوکه) شد.
    6- وهور را الحمد لله نگه داشتم و از عرضه اولیه نفروختم. هر چند تعدادش خیلی کم است (11200 عدد) ولی از نظر بازی خوانی و موفقیت در تشخیص روند خیلی برایم مفید بود.
    7- یک مقدار خدیزل و دماوند و سهگمت الان فروخته ام که نقدینگی ام را بالا برده و دارم آماده می شوم برای خرید دی یا پارسان یا تاپیکو یا خنصــــــير یا ...
    8- این ماه از نظر نموداری بررسی های فوق العاده ای داشتم... البته این طور احساس می کنم... چند تا از نمودار هایم را که دوباره نگاه می کردم می دیدم

سبد سهام من
    ==========

همان طور که می بینید زیاد فرقی نکرده. (یک مقدار دماوندش کم شده و یک مقدار نقدینگی اش بیشتر شده و یک مقدار سهگمتش کم شده ولی تغییرات زیاد نیست...)

برنامه برای ماه بعد
    ===========

خنصـــــير باز دارد قیمتش جذاب می شود، باید یک فکری روی آن بکنم. از 2200 ریال خریدنی می شود.
    این بانک دی هم که خیلی وقت است زیر نظر داریمش... فقط این بحث اختلاس بنیاد شهید را هم باید یک بررسی بکنم و بعد نمودارش را دوباره نگاه بیاندازم برای خرید.
    در کل در نظر دارم این ماه این ها را بفروشم: وقوام، خدیزل، دماوند، شاید سهگمت و از این ها را بخرم: پارسان، دی، وپاسار، تاپیکو، سهگمت!، سفارسح، ثپردیسح، کگل، ومعادن، پخش، کی بی سی و ...
    اگر بتوانم همتم را زیاد کنم این ماه دوست دارم یک مقدار بررسی های نموداری ام را تقویت کنم. با الف)بالا پایین کردن بررسی های پیشین ب) خواندن کتب آموزشی پ)مطالعه ی نمونه کارهای جناب فرشید یو و نیما آزادی و پشوتن مشهوری نژاد
    همین طور آرشیو خلاصه نویسی های گزارش مجامع ام را هم باید یکی دو روز وقت بگذارم و کامل کنم.
    از نظر بدنی هم باید خودم را در سطح مناسبی نگه دارم و از نظر نظم هم باید برنامه ریزی ام را بهبود ببخشم.
    باید یک فکری بکنم برای بازار گاوی آینده نزدیک (که پیش بینی کرده ام.) و دنبال یک استراتژی پویا باشم و ببینم کی بخرم کی بفروشم و چه بخرم و چه بفروشم تا سودم را بیشینه کنم.
    باید بروم یک مقدار ویژوال بیسیک را مرور کنم برای اتوماسیون کارها.

یک فکری باید بکنم که این ماه دیگر یک بازده خوب از بازار بگیرم وگرنه باید به روشم و خودم شک (و تجدید نظر) کنم. از ابتدای سال تنها توانسته ام از سطح 73 به 77 بیایم (یعنی همه اش 5.5 درصد) در صورتی که اگر قرار بود رشدی آرام و پیوسته داشته باشم باید دست کم 25 درصد سود می کردم. (یا باید استراتژی ام را سالانه در نظر بگیرم یا اینکه باید استراتژی ام را طوری تغییر دهم که در بازار های راکد و یا بازار های خرسی هم بتوانم سود کنم.)

به امید موفقیت شما و من
    یا علی
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/07/29 در ساعت 01:00
    «محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

نگاه کنید بهترین بازدهی ها را شرکت هایی دارند که
    مدیرانشان جوان های تحصیل کرده ی مومن هستند. در سمت مقابل بدترین مدیران هم پیرمرد های دزد بی سواد هستند. این مسئله را باید در تصمیم گیری های بلند مدت خودمان لحاظ کنیم. البته این نکته بیشتر برای بلندمدت کارها است ولی همان طور که می دانیم کوتاه مدت هم بخشی از بلند مدت است!
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

رهاورد هم سایتش را نامرد بست تا کسی استفاده نکند...

پس مجبوریم برویم سراغ همان داده های نیمه درست سازمان بورس و نرم افزار بتای
    TseClient خودمان!

اتفاقا من این طوری خیلی راحتم.
    (غیر از آن مشکل اشتباه بودن بعضی قسمت های داده های تعدیل شده)
    چون هم نام نماد ها هنگام جستجو کردن و همین طور هنگام نمایش دادن
    فارسی است.
    هم اینکه
    تاریخ به صورت هجری شمسی است.
    هم اینکه خطوطی که می کشم روی نماد
    می ماند. (توی سایت رهاورد یکی در میان می ماند.)
    هم اینکه
    سرعت عمل فوق العاده بیشتر می شود.
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سیمانی ها
    =======

سلام

متاسفانه یک مقاومت خیلی عالی داشت که آن را شکست.

اگر اشتباه نکنم پیش تر پیشبینی کرده بودم که از آن بر می گردد ولی آن را شکست... دلیلش را هم نمی دانم... چون از نظر بنیادی هم وضعش رو به بهبود بود و افت خودش را کرده بود...

الان یک مقدار پیش بینی سخت است. سه تا احتمال وجود دارد و هر سه هم قوی هستند. 1- از چندی پیش شروع کرده به برگشت و الان که دوباره رسیده به همان قیمت می توان حساب کرد که انتهای موج 2 است. 2- یک افت کوچک دیگر می کند و بر می گردد.(این احتمال ضعیف است.) 3- یک افت زیاد می کند تا 550 واحد و از آنجا بر می گردد. (احتمال قوی روی این است که در شکل هم با فلش سفید نشان داده ام.)

رسیدن به 550 واحد هم کار یکی دو روز نیست و فکر کنم یک ماهی راحت کار داشته باشد... پس فعلا روی عمومیت سیمان نظرمان مثبت نیست.

ولی اگر این احتمال (افت زیاد) عملی شود باید روی
    سفارسح تمرکز کنیم که اگر خوب افت داشت بخریمش.

خلاصه نتیجه:
    افت یک ماهه بسیار محتمل است.
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سفارس
    =====

از نظر نمودای،
    یک افت کوچک از 1345 تا 1225 ریال دارد. (ده درصد در مدت کوتاه.)

ولی باید دید بعد از آن چه می کند؟

حمایت که خیلی محکم است ولی شاخص سیمانی ها در بالا یک مقدار ممکن است کار را خراب کند. اگر هنگامی که قیمت سهم به 1225 ریال می رسد قیمت حق تقدمش به 150 ریال برسد عالی است فکر می کنم. و یک پله مشتی می توان وارد شد.
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,772 بار در 2,081 ارسال

سپاها را بررسی نماید

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع