صفحه 372 از 600 نخست ... 272322362369370371372373374375382422472 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,711 به 3,720 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

یک چیزی عرض کنم:
    اکنون ماه رمضان است و یک موج کاهشی هم داشته ایم و کلا بازار افت و رکودش را انجام داده و در حال کف سازی است. (به صورت طبیعی)
    اکنون که این تحریم ها آمده ممکن است تاثیر گذاری زیادی نداشته باشد.
    آنها که تند خرید و فروش می کنند و به این مسائل اهمیت می دهند (درصد قابل توجهی از آنها) نقد هستند!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    یک چیزی عرض کنم:
    اکنون ماه رمضان است و یک موج کاهشی هم داشته ایم و کلا بازار افت و رکودش را انجام داده و در حال کف سازی است. (به صورت طبیعی)
    اکنون که این تحریم ها آمده ممکن است تاثیر گذاری زیادی نداشته باشد.
    آنها که تند خرید و فروش می کنند و به این مسائل اهمیت می دهند (درصد قابل توجهی از آنها) نقد هستند!

سلام
    من هیچ اهمیتی به این مسائل برای کلیت بازار نمی دهم ، نه انکه آنها را در نظر نمی گیرم ، بررسی لازم است ولی معتقدم همواره بازار فرصت های سود آور دارد ، یعنی ممکنه این مورد برای برخی سهام منفی و برای برخی دیگر مثبت باشد . یا مواردی هست که هیچ ارتباطی به این مسئله ندارد.
    در هر شرایطی ، ما وظیفه شناسایی تاثیرات آن را داریم. و این تاثیرات بر کل بازار یکسان نیست.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نفت خام
    =====

https://vgy.me/79O6h3.png
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    سلام
    من هیچ اهمیتی به این مسائل برای کلیت بازار نمی دهم ، نه انکه آنها را در نظر نمی گیرم ، بررسی لازم است ولی معتقدم همواره بازار فرصت های سود آور دارد ، یعنی ممکنه این مورد برای برخی سهام منفی و برای برخی دیگر مثبت باشد . یا مواردی هست که هیچ ارتباطی به این مسئله ندارد.
    در هر شرایطی ، ما وظیفه شناسایی تاثیرات آن را داریم. و این تاثیرات بر کل بازار یکسان نیست.
    سلام؛
    احسنت؛

حرف شما درست است ولی موضوع دیگری که هست این است که درصد ها تغییر می کند...
    درست است که در بازار خیلی بد هم نماد خوب پیدا می شود. ولی احتمال پیدا کردن آن چند درصد است؟؟؟ در بازار خیلی خوب از هر ده تا نماد هفت تایشان مثبت هستند! پس یک نفر اگر حتی با شیر یا خط هم خرید و فروش کند به احتمال 70 درصد دست روی هر چیزی بگذارد در روند افزایشی قرار می گیرد.
    در بازار بد 30 درصد.
    در بازار افتضاح، مانند همین تک روزی که داعش حمله کرده بود، چند درصد بازار قرمز بودند؟ چند درصد مثبت؟ بخت ِ پیدا کردن یک نماد مثبت به صورت متوسط (برای آنکه با شیر/خط کار می کند) چند درصد است؟ (حالا الحمد لله این جریان یک روز بیشتر طول نکشید و همان روز حقوقی ها حمایت کردند و بعدش هم خورد به پنجشنبه و جمعه و دیگر هم ادامه ی حملات را ندیدیم و چندین تیم هم دستگیر شدند و ... خلاصه ادامه نداشت. ولی دیده ایم بازارهایی که ادامه هم داشته اند!)

حالا من و شما که یک مقدار کار کرده ایم چند درصد پیشبینی هایمان درست است و چند درصد اشتباه؟ در کل؟ چقدر وضعمان از آن کسی که سکه می اندازد بهتر است؟ خوب... مسلما خدا که نیستیم... پس پیشبینی هایمان 100 درصد نیست. متوسط میزان صحت پیشبینی هایمان یک درصدی است.
    و این درصد باید ضرب بشود در آن درصد مثبت و منفی بودن کل بازار تا میزان نتیجه گیری ما را مشخص کند. (مثلا وقتی آن آقای سکه ای که همان متوسط بازار است در یک روز 70 درصد است ما هم اگر متوسط بازدهی مان 70 درصد باشد، در این روز می شویم 84 درصد... یا وقتی او 30 درصد است ما می شویم 50 درصد...) حالا وقتی تقریبا کل بازار یک دست قرمز می شوند و متوسط احتمال پیدا کردن نماد با روند مثبت می شود 5 تا 10 درصد، احتمال پیدا کردن این تک نمادها توسط ما هم 15-20 درصد بیشتر نیست!
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

با سلام مجدد
    قبلا گفتم من روی یک سیستم معاملاتی کار می کنم
    در دو ماه اخیر در تشخیص فرصت های بازار بسیار خوب عمل کرده ،
    اما در تشخیص خروج و نوسان گیری مشکل دارم.
    هنوز برای من مقدار سود مهم نیست ، همان قلاب ماهیگری مورد اشاره شما مهمتر است .
    من در هر سهمی که خرید و فروش کرده ام تجربه ای اندوخته ام
    اخیرا مطالعه الیوت را شروع ، ولی کلا من در مطالعات کند پیش می رم ، ولی عمیق مطالعه می کنم و کاربردی
    یکی از روشها در این سیستم رصد سهم برای آینده است چکاپا را مثال بزنم ، این سهم هم اکنون در حال اصلاح هست ولی گزینه ای خوب برای آینده می تواند باشد. درود
    ویرایش توسط Abad : 2017/06/17 در ساعت 00:49
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خوب... ما بررسی هایمان را کردیم و الحمد لله کار این چهارشنبه تمام شد... نتیجه گیری اش را هم که کردیم...

می ماند بررسی نفت و ذغالسنگ و سنگ آهن و روی و ... که اینها بهتر است پیش از شروع بازار شنبه باشد. (مثلا جمعه شب)

دوستان یک چند وقتی است حالم بد است. خیلی. لطفا اگر توانستید برایم دعا کنید.
    »» سوره مبارکه حشر ««

هرگاه این سوره قرآن کریم را با خلوص بخوانند انشاءالله شفابخش است
    ویرایش توسط rasam : 2017/06/17 در ساعت 04:22

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)

استاد سلام
    نیستی؟
    انشاالله سلامت باشی
    اگه مشکل مرضی داری صلاح می دونی بگو ببیننم چته؟راه دمان انشاالله داره

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

از اینکه به یادم هستید خیلی خیلی متشکرم.

مشکل خود مشکل است. از این ور قطع می شود از آن سمت یک مشکل دیگر به وجود می آید.. از آن سمت آن مشکل برطرف می شود باز یک مشکل دیگر پدیدار می شود... می خواهند بسنجند ببینند استقامتم چقدر است! که الحمد لله تا الان خوب بوده.

مشکل اخیر اینترنتم بود که الحمدلله درست شد. درست که چه عرض کنم... تعویض شد. (مودم)

البته عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد... از بازار و جوش و اخبار و تلگرام و سایت و ... به دور بودم توانستم یک مقدار روی برنامه هایم کار کنم.

باز هم از لطف و بزرگواری شما که همیشه شامل حال بنده بوده تشکر می کنم.
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)

یه همدردی نوشتیم پر از غلط املایی
    ببخشید ندیدم
    انشاالله خوب بشید
    ولی در مورد مودم بگم که دیگه قدیمی شده چرا از موبایل (شر ) نمی کنین هم ارزانتر هم سرعت بهتر

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

عجب! قیمتش بهتر است؟ من تا کنون گمان می کردم خیلی بدتر است...
    البته من اینترنتی که استفاده می کنم 256 کیلو بایت در ثانیه ی نامحدود است. پیوسته پشت رایانه ام و روزی نیم گیگ، یک گیگ، یک و نیم گیگ، دانلود می کنیم. سرعت کمش هم اذیتم نمی کند... برای همین گمان کنم همین برای من از همه به صرفه تر باشد... اگر اشتباه نکنم ماهی 120 هزار ریال داریم می دهیم... البته دیگر یواش یواش فکر کنم چیزی نمانده که دانلود نکرده باشم! و شاید باید حرکت کنم به سمت سرویس های محدود.
    ولی اصلا فکر نمی کردم موبایل ارزان تر باشد.
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع