صفحه 485 از 600 نخست ... 385435475482483484485486487488495535585 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,841 به 4,850 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : کارگاه

http://up.img7.ir/ok67l.png
    http://img7.ir/v/19egh/

سلام خدمت آقا محمد حسین عزیز
    به عکس نگاه کن لطفا
    شماره یک و دو و سه وقتی حجم رفته بالا موقع خروج بوده اما چون کانال تلگرامی این سهم (دبالک) رو معرفی کرده بود روی شماره یک من خریدم وقتی تو سود بودم طبق استراتژی خودم بازم عمل نکردم و نفروختم.(منظورم اینه که اگه رو شماره یک خریدم دیگه باید رو شماره دو خارج میشدم یا دیگه حد آخر رو شماره سه باید میومدم بیرون)
    شماره 4 رو نگاه کن موقع خرید بوده اونم فقط یک پله، و در شماره 5 موقع خروج بوده. ممکنه سود کمی باشه اما با ضرر معامله نشده
    ولی بازم چون من قبلا خرید کرده بودم و نفروختم و الان تو ضرر بودم بازم طبق استراتژی خودم عمل نکردم و هنوزم که هنوزه دبالک رو نگه داشتم!!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    http://up.img7.ir/ok67l.png
    http://img7.ir/v/19egh/

سلام خدمت آقا محمد حسین عزیز
    به عکس نگاه کن لطفا
    شماره یک و دو و سه وقتی حجم رفته بالا موقع خروج بوده اما چون کانال تلگرامی این سهم (دبالک) رو معرفی کرده بود روی شماره یک من خریدم وقتی تو سود بودم طبق استراتژی خودم بازم عمل نکردم و نفروختم.(منظورم اینه که اگه رو شماره یک خریدم دیگه باید رو شماره دو خارج میشدم یا دیگه حد آخر رو شماره سه باید میومدم بیرون)
    شماره 4 رو نگاه کن موقع خرید بوده اونم فقط یک پله، و در شماره 5 موقع خروج بوده. ممکنه سود کمی باشه اما با ضرر معامله نشده
    ولی بازم چون من قبلا خرید کرده بودم و نفروختم و الان تو ضرر بودم بازم طبق استراتژی خودم عمل نکردم و هنوزم که هنوزه دبالک رو نگه داشتم!!
    سلام
    احسنت.
    بلی... داشتن راهبرد یک چیز است... داشتن راهبرد موفق یک چیز است... و رعایت کردن آن راهبرد موفق هم یک چیز...
    که اولی را نیمی از ما ها نداریم... دومی را باز نیمی از این نیمی نداریم... سومی را دیگر اصلا گمان کنم از هر صد نفر یکی دو نفر فقط داشته باشند...
    ========================
    یک چیزی، نشانگرهایتان را کوتاه مدت تر کرده اید؟؟؟
    تعداد پیشنهادهایش خیلی زیاد است...
    کوتاه مدت کار کردن تسلط و انرژی (و اعصاب) خیلی زیادی می خواهد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    احسنت.
    بلی... داشتن راهبرد یک چیز است... داشتن راهبرد موفق یک چیز است... و رعایت کردن آن راهبرد موفق هم یک چیز...
    که اولی را نیمی از ما ها نداریم... دومی را باز نیمی از این نیمی نداریم... سومی را دیگر اصلا گمان کنم از هر صد نفر یکی دو نفر فقط داشته باشند...
    ========================
    یک چیزی، نشانگرهایتان را کوتاه مدت تر کرده اید؟؟؟
    تعداد پیشنهادهایش خیلی زیاد است...
    کوتاه مدت کار کردن تسلط و انرژی (و اعصاب) خیلی زیادی می خواهد...
    بله متاسفانه من هنوز روی اینکه دقیق بر طبق راهبردم عمل کنم یکم زیاد مشکل دارم و موقعی که باید بفروشم لامصب (خخخخخخخخخخخ) طمع میگیردم و میگم خب امروز که رفت بالا و من باید بفروشم حالا بذار یکی دو روز دیگه هم مثبت بخوره بعد میفروشم و..... اون چیزی که نباید اتفاق بیفته میفته
    نه من به نشانگرهای سفید و قرمزم کاری نداشتم اما نشانگر حجمی که شما داده بودید روی 100و12 تنظیم شده بود. من فقط یکم خط سبز و خط قرمز رو بالا و پایین کردم.
    بله تعداد پیشنهادها یکم بالاس(البته شماره یک و دو و سه هر سه موقع فروش سهم هستند) و شماره 4 موقع خرید هست و وقتی اندیکاتور قرمز و سفید در موقعیت خرید بودن به اندیکاتور شما یعنی ولوم اسلاتور نگاه میکنم اگر در موقعیت خرید بود وارد سهم میشم.
    ویرایش توسط gholamk : 2017/09/08 در ساعت 21:02

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    ======

عرضه اولیه ها را که دادم رفت...
    مقداری هم که نقد هستم...
    مقداری دیگر هم به احتمال قوی می دهم برود...
    به خاطر این عرضه اولیه های جدید...
    حالا چدن که هیچ...
    ولی آن یکی -داده گستر، های وب- مبلغش یک مقدار زیاد است و دست کم یکی دو روز می تواند بازار را خراب کند...
    دوستان حساب کرده بودند با قیمت مناسب عرضه شود و به تعداد زیادی هم بخواهد برسد نفری 10 میلیون ریال نقدینگی می خواهد! ده میلیون ریال عرضه اولیه برای این بازار یک مقدار زیاد است...
    از طرف دیگر تاثیر سخاب هم هست...
    یک مقدار باید با احتیاط بود... باید آنهایی که پایه شان قوی نیست را بدهیم برود...
    سایپا هم که هنوز موتورش را روشن نکرده... اگر بکند برای آن هم نقدینگی می خواهیم...

البته نقد ماندن من که خیلی سخت است... تقریبا غیر ممکن است...
    به احتمال قوی با پولش دوباره به صورت موقت یک چیزی می خرم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    همین جوری
    ======

عرضه اولیه ها را که دادم رفت...
    مقداری هم که نقد هستم...
    مقداری دیگر هم به احتمال قوی می دهم برود...
    به خاطر این عرضه اولیه های جدید...
    حالا چدن که هیچ...
    ولی آن یکی -داده گستر، های وب- مبلغش یک مقدار زیاد است و دست کم یکی دو روز می تواند بازار را خراب کند...
    دوستان حساب کرده بودند با قیمت مناسب عرضه شود و به تعداد زیادی هم بخواهد برسد نفری 10 میلیون ریال نقدینگی می خواهد! ده میلیون ریال عرضه اولیه برای این بازار یک مقدار زیاد است...
    از طرف دیگر تاثیر سخاب هم هست...
    یک مقدار باید با احتیاط بود... باید آنهایی که پایه شان قوی نیست را بدهیم برود...
    سایپا هم که هنوز موتورش را روشن نکرده... اگر بکند برای آن هم نقدینگی می خواهیم...

البته نقد ماندن من که خیلی سخت است... تقریبا غیر ممکن است...
    به احتمال قوی با پولش دوباره به صورت موقت یک چیزی می خرم...
    سلام و صبح به خیر؛

شپاکسا و خزامیا بد نیست...
    برای جایگزینی با نقدینگی...
    شپاکسا را سه - چهار روز پیش نمودارش را گذاشتم... خزامیا هم که خیلی وقت است داریم بررسی می کنیم...
    =============
    برای فروش هم... انصافا دلم نمی آید هیچ کدام از نمادهای سبدم را بفروشم... عموما کف و مستعد رشد هستند... شاید بین اینها پترول و حاریا را بدهم بروند... پترول به خاطر اینکه فردا مجمع دارد و با این آقا شاپور معلوم نیست واقعا کی نماد باز شود... (گفته از چند روز دیگر قانون 60 دقیقه ای می گذاریم... ولی عمل مهم است نه حرف... الان درصد زیادی از سبد من یعنی نمادهای وقوام و آرمان و فاذر و کچینی و دی مسدود و منجمد است... و آنهایی هم که منجمد بودند و باز شدند با حال و روز خوشی باز نشدند... پس همان بهتر که آدم اصلا با هیچ نمادی به هیچ مجمعی نرود... ) حاریا را هم به خاطر این می خواهم بدهم برود که مدتی گذشته و خبری از آقا_بازیگر نشد... و از طرف دیگر نمودار هم یک مقدار خطری به نگر می رسد...)
    حسینا هم پیش چشمم هست... چون تو کوتاه مدت رشد کرده... البته بهتر است ابتدا به 9000 ریال برسد بعد بفروشمش.

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آموزشی
    =====

سلام
    چند مورد آموزشی است که چند وقت است می خواهم بگویم و می ترسم یادم برود و یک جورهایی احساس می کنم اگر نگویم ادای دین نکرده ام و وظیفه ام را انجام نداده ام... از طرف دیگر زیاد حوصله هم ندارم برای همین خلاصه می گویم:
    یکی یادآوری است بر مهندسی معکوس کردن. یعنی به جای اینکه ما بیاییم دنبال بهترین شرایط نشانگر باشیم و بعد ببینیم در آن جا ها نمودار چگونه رفتار کرده برعکس عمل می کنیم و بهترین شرایط نمودار را نگاه می کنیم و بررسی می کنیم نشانگر در آنجا چگونه عمل کرده.
    یکی اینکه نشانگر شاخص کانال کالا و شاخص قدرت نسبی خوب هستند. (البته کاربرد خودشان را دارند.)
    یکی اینکه در خیلی از جاها در حالت اشباع خرید انجام دادن (و نیز فروش در اشباع خرید) درست نیست... بلکه باید بگذاریم یک چیزی مانند یک موج 1 (و به تبع آن موج 2) بیاید و برود و بعد استفاده کنیم... خیلی اوقات موج 1 کوتاه است و موجی که بعد از آن می آید بیش از رشد موج 1 اصلاح انجام می دهد! و در نهایت چیزی برای آدم باقی نمی ماند به جز اتلاف وقت! (وقت هم که سالی 20 درصد سود/زیانش است! )
    دیگر اینکه همین مورد بالا را در خیلی از جاها می توان ترکیب کرد با بحث واگرایی در نشانگر ها. (بعد از یک اشباع اساسی)
    یک چند مورد دیگر هم بود که اگر یادم آمد عرض می کنم.
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کرباسیان: عرضه اوراق بدهی در بازار سرمایه، نرخ بهره بانکی را کاهش می دهد.
    همان طور که می بینیم هیچ جایی برای سهام شرکت ها در دیده ی آقای طیب نیا و کرباسیان نیست که نیست.
    ======================
    خدا کند یک سقف و کف قیمت (سقف سود) برای این اوراق در نگر بگیرند...
    الان این حرف نقل قول شده ی بالا خیلی مشکوک است و می تواند خطرناک باشد...
    یعنی چه که با اوراق بدهی می خواهیم نرخ بهره را کنترل کنیم؟؟؟
    چگونه می خواهید این کار را کنید؟؟؟
    ===================
    معمولش این است که این اوراق باید خودشان را با سود بانکی تطبیق دهند... و بانک ها هم باید خودشان را با وضعیت اقتصادی مملکت هماهنگ کنند (تا سودده باشند) نه برعکس... (توضیح بیشتر نمی رسم بدهم... خلاصه اینکه وضعیت اقتصادی مملکت قدرت بنگاه ها را مشخص می کند و بنگاه ها هم برای گرفتن وام تا حدی می توانند سود به بانک ها پرداخت کنند که این رقم به تورم و رشد اقتصادی بر می گردد... بانک ها هم مطابق همین یک درصدی کمتر -یعنی یک رقمی بین بهره وام و نرخ تورم را به عنوان سود سپرده گذاران باید مشخص کنند و اوراق هم ایجاد می شود تا در برخی موارد بنگاه ها و مردم بیایند بانک ها را دور بزنند و مستقیم به همدیگر وام بدهند پس رقم این هم باید رقمی بین سود سپرده بانک و بهره وام بانک باشد... این معمولش است... ولی اینجا دارد گفته می شود روش برعکس است! )
    =====================
    بگذارید حرف آقای کرباسیان را باز کنیم ببینیم چه می گوید...
    می گوید ما یک عالم اوراق می ریزیم تو بازار...
    بنگاه های بدبخت برای اینکه بدهی شان را بگیرند می آیند نصف قیمت می فروشند به مردم (یا سایر بنگاه ها)
    مردم از بازارهای دیگر -که در اینجا بازار هدف بیشتر بازار پول یا همان بانک است- پول های خودشان را می کشند بیرون و می آورند در اوراق سرمایه گذاری می کنند...
    بانک ها برای اینکه رقابت کنند و پول از پیش آنها نرود مجبور هستند سود بیشتر به سپرده گذاران بدهند؟ ... به این نحو که سود بانکی افزایش پیدا می کند... :-؟

شاید منظور از اوراق اوراق مشارکت است. تفسیرش این گونه می شود که ما اجازه می دهیم بنگاه ها بانک ها را دور بزنند و بی واسطه از مردم (سپرده گذاران که در اینجا می شوند خریداران اوراق) وام بگیرند و به این شیوه بازار بانک ها کساد می شود و مجبور می شوند سود وام ها را بیاورند پایین و از آن طرف سود سپرده ها را هم بیاورند پایین...
    ولی این شیوه درست است؟ مثل این می ماند که من بگویم برای اینکه تصادفات جاده ای را کاهش دهم بیایم چرخ ماشین ها را کم باد کنم که سرعتشان بیاید پایین! یا به کارخانه خودروسازی الزام وارد کنم که خودرو کم سرعت بسازد!
    (داریم؟؟؟؟ مردم؟؟؟)
    خوب این وسط عملا داریم بانک ها را دچار مشکل می کنیم... برای این فکری شده؟ احتمالش هست بانک ها بیایند دو نرخ ایجاد کنند... یک نرخ سود وام برای شرکت های بزرگ (که قادر به انتشار اوراق هستند) و یک نرخ سود وام برای سایر اشخاص. احتمالش هست بحران بانکی به وجود بیاید و بانک ها به سمت ورشکستگی بروند... (البته این موضوع عملا مطرح نیست... چرا که شیر فلکه دست دولت است... هر وقت ببیند بانک های دلخواه خودش دارند آسیب می بینند می تواند انتشار اوراق را کاهش دهد یا متوقف کند.)
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اندر احوالات عرضه اولیه
    =============

انگار فروش گکوثر درست بود و فروش اوان اشتباه.
    =================
    به آن موضوعاتی که در قبل گفتم (در مورد وضع بد بازار) بحث اعتباری ها را هم باید اضافه کرد.
    می گویند عرضه ی «های وب» قرار است چهارشنبه باشد! اگر این گونه باشد واقعا نامردی است!
    اصلا این گونه که می گویند کلا این های وب معلوم نیست چگونه است و یک مقدار بو دار است... 1000 یا 200 نفر پرسنل دارد که قرار است سهام زیادی به اینها به عنوان سهام ترجیحی کارکنان داده شود!
    حالا آن به کنار... اگر زمان عرضه را بگذارند همین چهارشنبه یعنی دست سازمان هم تو کار است! چرا؟ به خاطر اینکه دقیقا بعد از چدن سازان و دو سه تا عرضه اولیه دیگر دارد می آید و نیز دقیقا وضع بازار بسیار عصفناک است و دقیقا سخاب را هم به تازگی داده اند و دقیقا عرضه ی های وب می شود زمان انتهای تسویه ی اعتباری ها در سال!!! و مبلغ عرضه هم برای هر کد فوق العاده بالا است و نفری 14 میلیون ریال انگار می رسد!
    =================
    به هر حال... بچسبیم به چدن که انگار پی بر ای اش هم مناسب است.
    (اگر اشتباه نکنم تمام سهام های وب یا چدن متعلق به یک نفر بود. یک شخص حقیقی!!!)
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اپرداز
    ====

دوستان اپرداز هم فوق العاده دارد خوب می شود!
    احتمالا از همین جاها یک رشد خوب داشته باشد.

https://vgy.me/88ujEH.png

بهترین خرید: 8600 ریال
    (همان هم به عنوان آستانه زیان)
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بهپاک
    ===

من پیش تر یک مقدار اشتباهی خرید کردم...
    اگر یک کوچولو دیگر بریزد خیلی عالی می شود و دوباره خرید می کنم.

(متاسفانه دو سه تا اشتباه کرده ام که حسابی سودم را پایین آورده و نزدیک به 0 دارد می کند. البته فعلا با این دل خوش هستم که از آن طرف هم جلوی چندین اشتباه را گرفته ام... و از طرف دیگر هم چندین کار درست انجام داده ام و احساس می کنم هرچند از شاخص عقب تر هستم... ولی از بازار جلوتر هستم...)

یکی از مهمترین قیمت هایی که انتظار واکنش نشان دادن بهپاک نسبت به آن را دارم 4500 ریال است. ببینیم با آن چه می کند.
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع