صفحه 49 از 600 نخست ... 39464748495051525999149549 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

وتوصا
    ====

نکته ی اول اینکه حجم کم شده و دوباره زیاد شده که می تواند جلوی رشد را بگیرد.
    نکته ی دوم اینکه حجم هر چند در 2016.4.4 زیاد شده ولی قیمت صعود داشته...
    نکته ی سوم اینکه در مکدی و آر اس آی واگرایی دیده می شود که می تواند اعلان موج 5 در نمودار قیمت باشد. اگر این طور باشد الان در ابتدای موج سوم قدرتمند! خواهیم بود. (البته همان طور که نشان داده ام ممکن است در 880 ریال به جای الان شاهد انتهای موج 2 یا c باشیم!)
    نکته ی چهارم اینکه همان خط واگرایی که در مکدی و آر اس آی کشیده ام الان در آر اس آی به عنوان یک مقاومت مهم شکسته شده و در مکدی در نقطه ی بحرانی به سر می برد.
    نکته ی پنجم اینکه یک مقاومت دیگر هم در نمودار قیمت (از قله های قبلی) شکسته شده است.
    کلا پیشبینی سخت شد... میانگین های متحرک هم الان نگاه کردم دیدم به هم گره خورده اند! یعنی آنها هم مانده اند ببینند روند دقیقا چیست؟
    نشانگر های بلند مدت وضعشان خوب است و یک رشد مجدد و زدن سقف قبلی را نوید می دهند.
    نشانگر های میان مدت هم رشد را نشان می دهند...

پس تنها ماند حجم... اگر حجم کاهش بیابد همه چیز درست می شود. (بعدا در بخش بعدی بررسی باید قدرت خریداران و آمار حقیقی/حقوقی را رصد کنیم ببینیم می توان فهمید جریان چیست؟ یا نه؟)
    (این وسط هم من هتف هشت تا کمان پیدا کردم و رسم کردم برای خالی نبودن عریضه)
    در مجموع این شکل کلی نمودار است:

و محتمل ترین حالت برای
    پیشبینی فکر کنم شکل زیر باشد:

(این پیشبینی 35 دقیقه! زمان برد )
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/08/26 در ساعت 17:51
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    وتوصا
    در ادامه...
    سهامداران عمده یک 20 درصد مربوط به حقوقی اصلی ناشناس است.
    8 درصد مربوط به ترکویز ها هست که دارند جمع می کنند و البته یک باره هم عرضه می کنند تا قیمت یک باره بالا نرود... (شاید هم اینها نوسان گیر باشند!)در ب

در بخش سابقه حقیقی/حقوقی مورد خاصی مشاهده نشد و حقوقی انگار دارد بازارگردانی روزانه روی نماد انجام می دهد و جهت دهی خاصی در طول دوره ای پشت سر هم ندیدم.

در بخش قدرت خریدار/فروشنده هم چیز خاصی مشهود نبود الا اینکه قدرت خریداران اندکی از 13 اردیبهشت به این سمت بهتر از فروشنده ها است.

نکته ی بعدی در مورد شناوری وتوصا است که اگر سهامداران عمده را با هم جمع بزنیم 50 درصد هم نمی شوند!!! یعنی طبق خود سایت 47 درصد شناوری وجود دارد!

ترکویز، در خعتبار نوسان می گیرد، در اعتلا جمع می کند، در ثغرب و ثمسکن هم بی تحرک است... پس به نظر می رسد در کل تفکر کسی که دارد برای اینها خرید و فروش انجام می دهد جمع کردن سهام همراه با کنترل قیمت (نرفتن بالا) و نوسان گیری است.

(دو تا ابزار اگر داشتم خیلی حال می کردم... یکی اینکه خرید و فروش هر حقوقی را بتوانم بیاندازم روی نمودار ببینم کجا ها خرید و فروش کرده. یکی هم اینکه تعداد خریدار و فروشنده را از نرم افزار تی اس ای بگیرم تا ببینم قدرت خریدار و فروشنده در جاهای مختلف چگونه است)

در مجموع
    از این بخش از بررسی چیز خاصی به دست نیامد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خلنت
    ====

همان طور که در این هم می بینیم دارند از مقاومت عبورش می دهند...
    (و طبق معمول بنده در این نماد هم دو تا کمان پیدا و رسم کردم)

چون اوضاع برایم مشکوک بود رفتم ببینم موج شماری اش چطور است؟

بد نیست که چند روز بعد بیاییم سراغ این نماد... در آن زمان اگر از این مقاومت عبور کرده بود شاید بتوان گفت وارد موج سوم شده ایم... موج سومی که هدفش دست کم 2 برابر کردن قیمت است!!!

مورد آزار دهنده نبود یک کاهش قوی در قیمت و نشانگر ها برای اعلام صریح موج 2 است. یک بار قیمت با این مشخصه به 2400 ریال رسیده و شاید آنجا را بتوان گفت انتهای موج 2 ولی اگر آنجا انتهای موج 2 باشد ما الان کجا هستیم؟
    پس گمان می کنم در همان 2630 ریال قبلی موج 2 به پایان رسیده.

نکته ای که در این نماد وجود دارد این است که با اینکه نمودار خیلی نرم به نظر می رسد ولی ابعاد حرکتش خیلی عظیم است! الان در 2880 ریال است و برای تعیین تکلیف باید بالای 3500 ریال یا زیر 2300 ریال برود که ارقام زیادی است.
    همین طور اگر بخواهد یک انتهای موج دوم درست حسابی نشان دهد تا زیر 1000 ریال هم می تواند برود! و اگر موج 2 تمام شده باشد و بخواهد یک موج سوم خوب (بلکه معمولی ایجاد کند) می توانیم به قیمت های بالای 6600 یعنی بیش از 200 درصد رشد قیمتی (بیش از 3 برابر شدن قیمت) فکر کنیم! که بخش دو برابر کننده ی قیمت هم تا همین 6 ماه آینده رقم خواهد خرد!

بهترین کار این است که چند روز بعد بیاییم و به فروشنده نگاه کنیم. اگر حجم پایین آمده بود که عالی است... اگر حجم بالا بود به احتمال قوی خریدار قوی خسته می شود و کم می آورد...
    البته ما باید بتوانیم این را پیشبینی کنیم!
    شاید بد نباشد از نظر زمانی بررسی کنیم و بگوییم به خاطر اینکه دیگر زمان موج دوم در حال تمام شدن است به احتمال قوی دیگر کاهش شدیدی به عنوان موج دوم نخواهیم داشت و یک راست می رویم سراغ همان موج سوم خوشگل که وعده اش را داده بودیم...

بله... محتمل ترین حالت همین است... و با یک موج سوم زیبا این حجم بالا هم توجیه می شود.

پس این می شود
    پیشبینی ما:

الان خریدار و فروشنده و سهامداران عمده را هم نگاه کردم...
    چیز خاصی مشهود نیست...
    در کل می توان گفت آن
    هدفی که برای نماد در نظر گرفته ام (هر چند خیلی بلند پروازانه است ولی) بسیار بسیار بسیار محتمل است!
    ولی اینکه کی به سمت آن حرکت می کند یک مقدار نا مشخص است.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/08/26 در ساعت 20:26
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مسابقه هفتگی
    =========

دو روز کامل این مسابقه وقتم را گرفت و هنوز کامل نماد ها را بررسی نکردم...
    آخر سر هم نصف خروجی پالایه را به عنوان کاندید مسابقه اعلام کردم...
    یعنی: کی بی سی؛ پسهند؛ شدوص؛ خلنت... که دو نماد اول ملایم تر اند و دو نماد بعدی جنجالی تر!

یک مقدار ناراحتم که یکی دو روز زمانم را فقط برای اینها گذاشتم، آن هم نصفه نیمه... یک مقدار هم خوشحالم که دفعه ی بعد خواستم بررسی کنم یک مقدار زمان کمتر لازم دارم.

الان اگر شد تا انتهای شب می خواهم دو چیز را بررسی کنم: 1- زیر مجموعه های وپترو (وساخت؛ شکربن؛ شدوص؛ ...) 2- باقی فهرست مسابقه

در طی هفته هم می خواهم خیلی حواسم را روی بازی های
    شدوص و شپترو جمع کنم.
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

سلام خدمت محمد حسین عزیز و تشکر از اینکه زحمت های خودتون در زمینه تحلیل نماد ها رو در اختیار همگان قرار می دهید چه تحلیل تکنیکال و چه بنیادی سهام خواستم به نوبه خودم تشکر کنم از زحمت هاتون و خدا قوت بگم و امیدوارم همچنان با قدرت به کارتون ادامه بدید
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

سشمال
    ======

پیشبینی در تصویر بالا نشان داده شده است.

به نظر می رسد تا 4 ماه دیگر از 1500 ریال الان تا 2222 ریال بالا برود. (یعنی کمتر از 50 درصد)

اگر به 1400 ریال برسد یک خرید خوب محسوب می شود... (البته من اینها را نگاه می کنم و بعد با دی خودم! مقایسه می کنم اینها به چشمم نمی آید... به نظرم می رسد بانک دی مطمئن تر است و سودش هم بیشتر است و زمان رسیدن به آن سود احتمالی هم کمتر است...)

=========

آمار حقیقی/حقوقی هیچ چیز ندارد!

آمار تعداد خریداران و فروشنده ها خیلی جالب است... خریداران در اردیبهشت و تیر نصف قدرت فروشنده ها را داشتند ولی از مرداد دو برابر فروشنده ها قدرت گرفتند!
    الان نمودار را نگاه می کردم دیدم اردیبهشت و تیر هنگام کاهش قیمت و مرداد افزایش قیمت بوده است. که نکته ی خوبی است.

پس در کل شد
    پیشنهاد خرید (در همین 1500 ریال الان یا 1400 ریال)
    «محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام خدمت محمد حسین عزیز و تشکر از اینکه زحمت های خودتون در زمینه تحلیل نماد ها رو در اختیار همگان قرار می دهید چه تحلیل تکنیکال و چه بنیادی سهام خواستم به نوبه خودم تشکر کنم از زحمت هاتون و خدا قوت بگم و امیدوارم همچنان با قدرت به کارتون ادامه بدید
    سلام

و عرض ادب و احترام

منش و بزرگواری شما را می رساند.

از اینکه در جامعه ای زندگی می کنم که انسان هایی مثل شما درون آن هستند به خودم می بالم.

بنده هم از زحمات شما در سایت بورسی تشکر ویژه دارم

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

درود بر شما

محمد حسین عزیز مدتیه که خواننده نوشته های ارزشمندتون هستم و دنبال فرصتی بودم تا از نوشته های مفیدتون و مرقوم کردن تجربیاتتون سپاسگزاری کنم ..
    امیدوارم همیشه سلامت باشی و موفق

......

من نه برای سرب و روی، ولی برای طلا و نفت از سایت زیر استفاده میکنم که نمای خوبی میده و قابلیت سیو تغییراتی که میخواهید رو میده..
    فکر میکنم بتونید برای دیگر فلزات و کامودیتی ها هم ازش بهره ببرید..
    https://www.tradingview.com/chart/o5otHh3D/

امیدوارم براتون مفید باشه ومواردی که میخواستید رو براتون فراهم کنه..
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

سخاش
    =====

نمودار خیلی در و داغان است! انصافا نه موج شماری درست حسابی می توان در اینجا انجام داد و نه خط روند را راحت می توان پیدا کرد...

اول یک نکته ای در مورد سیمانی ها بگویم: سفارس یک مقدار پول لازم است برای همین بعید نیست در زیرمجموعه هایش به محض اینکه قیمت یک مقدار بالا رفت او هم یک مقدار خالی کند!

در سهامداران عمده، «آینده سازان صنعت سیمان» در حال جمع کردن است. که نمی دانم این حقوقی مال کیست و نیتش چیست ولی خیلی ضعیف دارد جمع می کند.

در تعداد خریدار و فروشنده چیز خاصی به چشم نمی خورد. فقط همین خرید های 5 - 10 هزاری آینده سازان... است که با صبر و حوصله دارد جمع می کند.

شناوری سهم هم 10 درصد است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس تا همینجا با توجه به خرید های همین حقوقی می توان گفت یک امیدواری جدی برای رشد قیمت در آینده وجود دارد!!!

باز هم ما در این نماد فنجان پیدا کردیم!

نشانگر های کوتاه مدت چیز خاصی نمی گویند.

نشانگر های میان مدت:
    دی تی دارد می رسد به کف
    آر اس آی هیچ
    استکاستیک میانه ی راه جهتش عوض شده و ممکن است بخواهد به سمت کف بیاید
    مکدی دارد کف سازی می کند.

نشانگر های بلند مدت هم چیز خاصی نمی گویند.

در کل می توانم یک
    هدف 8650 ریالی را در میان مدتبرای نماد در نظر بگیرم ولی اینکه در این مسیر چه می کند... می تواند به دو طریق این کار را انجام دهد که در شکل رسم شده.

«محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    درود بر شما

محمد حسین عزیز مدتیه که خواننده نوشته های ارزشمندتون هستم و دنبال فرصتی بودم تا از نوشته های مفیدتون و مرقوم کردن تجربیاتتون سپاسگزاری کنم ..
    امیدوارم همیشه سلامت باشی و موفق

......

من نه برای سرب و روی، ولی برای طلا و نفت از سایت زیر استفاده میکنم که نمای خوبی میده و قابلیت سیو تغییراتی که میخواهید رو میده..
    فکر میکنم بتونید برای دیگر فلزات و کامودیتی ها هم ازش بهره ببرید..
    https://www.tradingview.com/chart/o5otHh3D/

امیدوارم براتون مفید باشه ومواردی که میخواستید رو براتون فراهم کنه..
    سلام

خیلی متشکرم از اینکه نوشته هایم به نظرتان مفید رسیده است.

سایت خوبی بود؛ از معرفی متشکرم. البته فکر کنم مفید تریدر (یعنی همین trade24) باز یک سر و گردن از سایت ها بهتر باشد. (هم در سرعت عمل و هم در نحوه ی ذخیره و بازیابی نمودار ها و هم در راحتی کشیدن اشکال و نشانگر ها)

از راهنمایی تان و از لطفتان بسیار سپاسگزارم.
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع