صفحه 5 از 600 نخست ... 23456781555105505 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

بازار
    بازار امروز افت محسوسی داشت ولی شاخص مثبت بود! جالب است که صدا و سیما هم همیشه با دولت محترم (چه در احمدی نژاد و چه در روحانی) هماهنگ است.
    دو روز از بازار دور بودم و عین این دو روز هم افت زیادی روی سهم هایم داشتم، هر چند اگر بودم هم سهم هایم را نگه می داشتم...

رایانه
    بعد از شیشه ای ها عالی ترین گروه بود. اکثرا مثبت کامل خوردند. رتاب بعد از اینکه حقوقی 8 به 8 خرید و فروش داشت با 2 میلیون صف بسته شد و در رتاب 2 نیز 10 میلیون بین حقوقی ها تبادل سهم صورت گرفت

ساختمان
    منفی های سراسری و سنگین... ثعمرا و ثشاهد که بزرگترین صف خرید ها را داشتند، هر دو صف فروش شده اند... شاید شایعه فروش زمین تکذیب شده است. در ثشاهد حقوقی 3 به 0.8 خریدار است. وساخت و ثپردیس در حد صفر تابلو

بیمه
    یکی در میان مثبت و منفی کامل - بساما صاحب ندارد! شاید دارند می برندش بالا که حق تقدم های استفاده نشده شان خوب خریده شود.

حمل و نقل
    منفی های ملایم

لیزینگ
    منفی های سنگین

بانکی
    یکی در میان مثبت - در وبصادر حقوقی 55 به 17 خریدار است در وبملت هم 17 به 4.5 در وتجارت هم 27.5 به 6.5 در وکار هم 4.4 به صفر در وپاسار هم 6.2 به صفر در سمایه هم 3.1 به صفر!!! در دی و وکوثر و ونوین هم قدرت حقوقی فروشنده بیشتر است. با این نوع خرید حقوقی شاید در آینده بانکی ها بازار را دست بگیرند، هر چند ممکن است در صورت بالا رفتن شاهد فروشنده شدن حقوقی ها شویم.

سرمایه گذاری
    وساپا و وملت مثبت کامل و صف خرید، باقی اکثرا منفی کامل ، در پردیس یک اتفاق جالب را شاهدیم. در کف قیمت 2.5 میلیون سهم گذاشته اند برای خرید و شاید همین باعث شده قیمت سهم از 1 درصد پایین تر نیاید. از طرف دیگر شاهدیم 5 میلیون خرید حقوقی و فروش حقوقی بوده. شاید یک بزن بزن امروز اتفاق افتاده

کانی غیر فلزی
    همگی مثبت های عالی. شلیا و کهمدا این روز ها مشاهده می شود که در بالاترین ارزش معاملات و همین طور در مثبت ترین حالت قرار می گیرند. در شلیا حقوقی 4 به صفر فروشنده بود! در کهمدا هم 0.5 به 0.08 حقوقی می فروخت... پس به احتمال قوی بالاهای بیشتری از این نمادها نخواهیم دید. (مگر اینکه تازه اول بازی باشد)

سیمانی
    عموما منفی های ملایم . سشمال حجم معاملات زیادی داشت و مثبت بود. شاید خبری باشد

کاشی
    منفی

شیمیایی
    یکی در میان مثبت و منفی های ملایم. خیلی خیلی جالب است!!! باز هم دقیقا خرید و فروش های حقوقی ها به یک میزان!!! در بعضی سهم ها حتی رقم های اعشارش هم عین هم است!!! من چه بگویم به این دولت محترم؟

دارویی
    یکی در میان مثبت ملایم

غذایی
    یکی در میان مثبت و منفی - غپیازر ما هم که در فهرست تماشا داشتیم امروز 3.3 درصد منفی خورد. یک مقدار دیگر افت کند برای خرید مناسب است

قندی
    یکی در میان منفی. قمرو و قشهد صف خرید

خودرو
    اکثرا منفی های سنگین. خودرو بعد از 75 میلیون داد و ستد که در آن حقوقی 10 میلیون خرید و فروخت، در 1 درصد مثبت کارش را به پایان رساند. خپارس و خزامیا و خکاوه خرید و فروش یکسان حقوقی داشتند و منفی های بدی خوردند. خگستر با خرید و فروش یکسان حقوقی مثبت عالی خورد. این سهم مدلش این است که هر سال باد می شود بعد خبر های فروش بانک پارسیانش می آید و بعد خالی می شود... الان هم نیمه ی بیشتر راه را رفته و معلوم نیست بتوان بیشتر از این ازش بهره گرفت.
    خساپا عالی داد و ستد شد و با 140 میلیون صف فروش به کارش پایان داد، به نظر می رسد حقوقی توان دادن صف خرید را (دست کم در این قیمت) ندارد. ولی بعید نیست با سه تا +5 دیگر این صف داده شود و روند برگردد...
    خوساز هم با خبر فروش زمین مثبت عالی خورد.
    ورنا هم با 77 میلیون صف فروش به کارش پایان داد.
    در خنصــر هم همان طور که گفته بودیم رقم داد و ستد بالا رفته و 1.6 میلیون سهم امروز در کف خرید شد . همان طور که وعده داده بودیم حقوقی جدید هم آمد. البته ما همچنان منتظر حقوقی دیگر هم هستیم.
    در خدیزل هم حقوقی 0.526 به 0.131 خریدار بود. همچنان حقوقی خریدار تمایلی به بالا بردن قیمت ندارد ولی سهم امروز منفی شدیدی هم نخورد.
    در خکار در کف قیمت سهامدار عمده خریدار است.

ماشین آلات و تجهیزات
    منفی های سنگین

ساخت محصولات فلزی
    مثبت های سنگین. فاراک صف خرید 4 میلیونی و فاذر هم پشت سرش

فلزات اساسی
    عموما منفی. ذوب با فروش 15 میلیونی حقوقی صف خرید 83 میلیونی دارد. خبر افزایش سرمایه این سهم روی کدال است. فولاد با خرید 14 به 1 حقوقی 2 درصد منفی خورد. عرضه اولیه کیمیا به قیمت عرضه ی اولیه ی خود نزدیک می شود

لاستیک
    عموما منفی های سنگین

فراورده های نفتی
    عموما منفی های سنگین همراه با خرید حقوقی.

معدنی-استخراج کانه فلزی
    عموما منفی

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دیروز و امروز بد ضرری به سبد من خورد.

آیا تصمیم گیری های گذشته درست بود؟

تصمیم ما مبنی بر این بود که تا هنگامی که صف خرید خساپا و خودرو (و همین طور ورنا و وساپا) وجود دارد، با خودرویی ها همراه باشیم... اما بازار نشان داد که خودرویی ها می توانند مخالف جهت خساپا و خودرو حرکت کنند! و آن هم چه جهت مخالفی!!! به نحوی که خساپا 10-15 درصد برود بالا و سبد ما (و سایر قطعه سازان) 10-15 درصد بیاید پایین!!!

از طرف دیگر از نظر موج شماری این گروه همچنان یک صعود دیگر (دست کم به اندازه ی همین 10-15 درصد افتی که کرده اند) نیاز دارند (که البته من فکر کنم بیشتر رشد کنند، ای بسا موج 5 در حدود موج سوم باشد)

از طرف دیگر همچنان می بینیم که در گروه خودرو سازان خرید های خوبی صورت می گیرد و همچنان میل به سمت بالا وجود دارد و حقوقی ها و سهامداران حقیقی بزرگ در حال خرید هستند...

آیا تصمیم گیری گذشته ی بنده اشتباه بوده؟

من فکر می کنم خیر.

هر چند یک موج چهارم شکل گرفت که حتی از پیش هم قابل حدس زدن بود، ولی نمی شد اطمینان کرد و سهم را فروخت.

ای بسا همان روز روند بر می گشت و مانند خساپا فروشنده ها را جا می گذاشت! پس اقدام انجام شده هر چند با ضرر فوق العاده سنگینی همراه بوده، ولی به نظر درست می رسد. (و در صورت تکرار باز همین کار انجام خواهد شد)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

برای آینده چه تصمیمی مناسب است؟

1- با توجه به وضع ورنا و خساپا (و حتی وساپا) به احتمال قوی چند روز دیگر صف خرید اینها را خواهیم داشت.

2- احتمال دارد خودرویی ها و به تبع آن بازار با این سهم ها هماهنگ شوند و بالا بیایند...

3- خیلی از سهم ها حباب گونه رشد کرده اند و ارزشش را ندارند و حتی اگر شرکت های خارجی بیایند کل این شرکت ها را بخرند و سود خوبی هم بسازند... باز یکی دو سال کار دارند تا به حالتی برسند که قیمتشان 30-40 درصد بخواهد از نظر بنیادی رشد کند... و در عوض خیلی از سهم ها پتانسیل های خوبی برای رشد دارند. (خدیزل بنیادی من هم که اصلا رشد نکرده!!!)

4- بانکی ها حمایت شدند و وزیر اقتصاد هم که فعلا حرف از حباب نزده اند، هیچ، بلکه یک سر بورس هم آمده اند (اله کلنگ بازی این وزیر حال آدم را می گیرد، اگر قیمت ها یک روند ثابت و آهسته داشتند برای همه بهتر بود)

6- بازار خریدار دارد و یک مقدار (پول) خریدار خارجی هم به بازار تزریق شده است.

7- بحث نرخ سود سپرده بانکی هم مطرح شده.

8- یک خبر مثبت هم امروز از تاپیکو داشتیم.

9- انتخابات هم که هنوز مطرح است...

10- در بازار های موازی هم خبری نیست فعلا (به خصوص مسکن و طلا که می توانند بد جوری شاخ شود)

پس فعلا به نظر بنده فرصت خروج از بازار نیست.

باز هم فکر می کنم گروه خودرویی یک روند افزایشی دیگر داشته باشند که حتی ممکن است سقف قبلی را رد کند و بلکه به اندازه ی روند افزایشی قبلی (موج سوم) باشد.

از طرف دیگر دو سهمی که فعلا در این گروه دارم یعنی خنصیر و خدیزل هر دو به نظر من بنیاد عالی دارند و نیز بازی در پیش دارند... پس من با همین سبدی که دارم (یعنی 60%خنصیر و 25%خدیزل و 7%وقوام) سهامداری خواهم کرد تا ببینیم خدا چه می خواهد.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

به نقل از سایت همسایه:

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse20 نمایش پست ها
    در نماد کچاد ديروز 24 ام سهامدار عمده ومعادن 358 هزار تا خريد داشته

امروز هم 2.880.000 سهم رو حقوقي خريد که رنج مثبت 5 هم کشيد

که از اين مقدار 200 هزار تا را ديگر سهامدار عمده واميد خريد کرد و الباقي را سه تا حقوقي ديگر

امروز جمعا از 3.796.000 سهم معامله شده فقط 200 هزار تا را حقوقي فروخته

اين نوع معاملات براي سهم نشانه خوبي هست

به نظر بنده کچاد يک رالي در پيش داره
    «محمد حسین» هستم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بازار
    بازار امروز خیلی عالی بود و شاخص هم با 668 عدد افزایش به 77377 رسید.
    اکثر گروه ها مثبت بودند. قندی ها منفی.

رایانه
    مثبت های عالی خوردند. رتاب 5.3 میلیون و مداران 1.86 میلیون صف خرید. در رتاب حقوقی بیشتر می فروشد و در مداران حقوقی بیشتر می خرد.

ساختمان
    مثبت های عالی. وساخت که دیروز از منفی ها جان سالم به در برده بود امروز رهبری را به دست گرفت و کارش را با 3.6 میلیون صف خرید پایان داد. حقوقی امروز در این نماد به شکل عالی (1.5 میلیون) خرید انجام داد. ثشاهد و ثعمرا منفی بودند که به احتمال قوی به خاطر عدم به وقوع پیوستن شایعه زمین باشد... ثنوسا با خرید 1.2 میلیونی حقوقی، 1.1 میلیون صف خرید دارد. مدبران در ثشاهد فعال است. ثپردیس امروز از رمق افتاد و خرید خاصی هم از طرف حقوقی مشاهد نشد

بیمه
    عموما مثبت های خوبی خوردند. بساما همچنان دارد بالا برده می شود... این سهم دیگر از نظر من ارزش نگهداری ندارد. البته من قبلا فروخته بودم ولی الان دیگر زیادی دارد بالا می رود و با بنیادش هماهنگ نیست. وآفری صف خرید 4.8 میلیونی

حمل و نقل
    همگی عالی

لیزینگ
    اکثرا عالی. ولساپا 16 میلیون صف خرید دارد

بانکی
    همگی مثبت های عالی خوردند. در این نماد ها هم حقوقی های قدرتمندی در حال خرید هستند و هم حقوقی های قدرتمندی در حال فروش... خیلی اوضاع خاصی دارند... یک مقدار که پایین می آید قدرت فروشنده بیشتر می شود و یک مقدار که پایین می آید قدرت خریدار نمایان تر می شود... رشد چندانی نکرده اند و بنیاد های خوبی دارند و اگر همین طور حقوقی ها در این نماد ها خرید انجام دهند بعد از مدتی دیگر حقوقی های فروشنده نمی توانند عرضه کنند. باز هم وبصادر صف خرید!!! در این نماد و در نماد های مشابه حقوقی ها تقریبا به یک اندازه خرید و فروش دارند. ونوین و سمایه نیز صف خرید هستند. وقوام عقب مانده

سرمایه گذاری
    اکثرا مثبت های خوبی خوردند. وسبحان هنوز گیج می زند و حقوقی حاضر نیست بزند زیر سهم. وساپا همچنان صف خرید عالی!!! الحمد لله هنوز فروشنده ای ندارد. فکر کنم چند روز دیگر مثبت بخورد و بعد یک جا صف را عرضه کنند.

کانی غیر فلزی
    همگی مثبت کامل خوردند. باز هم کهمدا و شلیا در صدر دیده می شوند... شلیا و کفرا 1.2 میلیون صف خرید دارند

سیمانی
    نیمی مثبت کامل و نیمی بدون خریدار و فروشنده... سخوز در این نماد رشدی نکرده و وضعیت خوبی دارد. سکارون هم هنوز خریدنی است و از نظر بنیادی جا برای رشد بسیار دارد. سبزوا فعلا فلک زده است ولی یادتان باشد اگر بازار رشد کند سهمی زیر 1000 ریال شاید نتوان پیدا کرد. سشرق و سپاها با قدرت پول دارند بالا می روند. سشمال همچنان علی رقم فروش 3 میلیونی حقوقی بالا می رود و 1 میلیون صف خرید دارد

کاشی
    یکی در میان مثبت. کترام با 27 میلیووووووووووون صف به کارش خاتمه داد!!! ارزش بازار این شرکت 270 میلیارد ریال است و تمام سهامدارانش حقیقی هستند...

شیمیایی
    شاید بعد از قندی ها قرمزترین رنگ ها برای این گروه باشد... یکی در میان مثبت و منفی های ملایمی خوردند. متاسفانه همچنان در این سهم ها خرید و فروش نزدیک به هم را در آمار حقوقی ها مشاهده می کنیم! شپلی همچنان 2 میلیون صف خرید دارد و دارد بالا برده می شود

دارویی
    عموما مثبت های خوبی خوردند... دزهراوی که یک مدت خوبی بالا می رفت کله کرده... شاید دارد پول بک می کند برای صعودی دوباره... حقوقی ها در این نماد فروشنده هستند

غذایی
    عموما مثبت های عالی... غپیازر خطری است. شاید تا 2450 پایین بیاید

قندی
    غیر از قمرو و قشهد که صف خرید بودند همگی بدترین منفی ها را خوردند.

خودرو
    الحمد لله صف های خرید زیادی در این گروه به چشم می خورد... خودرو با 33 میلیون و خزامیا با 26 میلیون و خاور و خبهمن و خمحرکه و خساپا و خاذین و خوساز و خگستر نیز با صف های خرید به کار خودشان پایان دادند... خنصیر و خزر و ختور و ختوقا هم صف خرید داشتند!!! خفناور امروز باز شد و جهشش را انجام داد. از این سهم دوری کنید خطرناک شده. در عوض توصیه می کنم خنصیر و خدیزل بخرید (خودم هم در سبد دارم) اینها بنیاد خوبی دارند و همچنان مستعد رشد هستند. خدیزل قرار نیست تا ابد از گروه عقب بماند! و عیب بنیادی هم ندارد و فروشنده ی بدی هم ندارد... به نظرم این سهم خیلی خوب و مطمئن است. در نماد های خودرویی هر چند حقوقی ها همچنان می فروشند ولی نه قدرتشان به بازار می رسد و هم اینکه خریداران حقوقی ای هم پیدا شده اند که در نماد های مختلف (به خصوص خودرویی) با قدرت خرید دارند انجام می دهند!!!

ماشین آلات و تجهیزات
    یک پارچه مثبت های عالی. صف های خرید کم رنگی هم در برخی نماد ها به چشم می خورد

ساخت محصولات فلزی
    همچنان فاراک به پیش برده می شود و به دنبال خود گروه را می برد. امروز فاذر حجم عجیبی زد! 386 میلیاااااارد ریال داد و ستد شد و حقوقی 68 به 20 فروشنده بود!!! با این وضع بعد از یک مدت باید فاتحه سهم را خواند

فلزات اساسی
    تقریبا همگی مثبت های عالی... ذوب با قدرت پول بالا می رود و هر چند حقوقی با قدرت می فروشد ولی حقوقی خریداری هم با قدرت کمتر هست و بازار این سهم را به پیش می راند

لاستیک
    مثبت های ملایم

فراورده های نفتی
    یکی در میان مثبت

معدنی-استخراج کانه فلزی
    مثبت های ملایم. کچاد مثبت کامل خورد. نمودار خاصی دارد. قابل تامل و بررسی است. البته بنده به شخصه به خاطر مبهم بودن وضعیت گروه و وجود نماد های خوب در گروه های دیگر، فعلا به این گروه نگاه نخواهم کرد

«محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بازار
    بازار امروز به خاطر عرضه اولیه بفجر منفی بود ولی شاخص زیاد منفی نخورد. خودرویی ها یک مقدار مقاومت کردند و به نظر می رسد می توانند بازار را بعد از این عرضه بالا بکشند

رایانه
    بیشترشان منفی خوردند. رتاب همچنان صف خرید خوبی دارد، هر چند که توسط حقوقی خیلی زیاد عرضه می شود ولی توسط حقوقی خیلی عالی خرید هم می شود. رانفور و رکیش هم مثبت بودند. نکته قابل تامل این است که مداران و مفاخری که چند روز پیش صف خرید بودند الان منفی های سنگینی می خورند! این را برای آینده به یاد بسپاریم

ساختمان
    یکی در میان مثبت و منفی هستند. وساخت که دیروز حرکتش را شروع کرده بود امروز با صف 5 میلیونی به کارش ادامه داد، پیشبینی می کنم این نماد در ماه اخیر بازدهی خوبی داشته باشد. زیرمجموعه ی آن ثنوسا هم صف خرید بود. ثشاهد همچنان منفی های سنگینی می خورد و نکته جالب اینجا است که ثعمرا بر خلاف آن صف خرید دارد!

بیمه
    عموما منفی

حمل و نقل
    همگی پایانی مثبت پررنگ

لیزینگ
    یکی در میان مثبت. همچنان ولساپا با قدرت به جلو رانده می شود، صف های خرید خوبی برای این نماد قرار داده اند

بانکی
    همگی منفی خوردند. وقتی قیمت می آید پایین قدرت خریداران حقوقی بیشتر می شود. گویا قیمت اینها را می خواهند خیلی آهسته تغییر دهند. سمایه و ونوین همچنان صف خرید خود را در این بازار حفظ کرده اند.

سرمایه گذاری
    عموما منفی. صف 100-200 میلیونی وساپا همچنان در کنار خواهر و مادرش (ورنا و خساپا) جلب توجه می کند. ونیرو نیز دیروز و امروز صف خرید بود، به نظر می رسد دارد بالا برده می شود.

کانی غیر فلزی
    شلیا به سختی توانست به صف خرید باز گردد. باز هم امروز حقوقی 4 میلیون فروخت. کهمدا هم به مرز صفر درصد رسید.

سیمانی
    سشمال باز هم مثل روزهای گذشته پرحجم بالا کشیده می شود. نکته امروز روی سکارون است که بر خلاف بازار و روند خودش حرکت کرد... اما فکر می کنم باز هم این حرکات ضعیف است و بعد از دو سه روز می خوابد

کاشی
    عموما منفی. کترام خیلی خیلی خیلی جالب شده! دیروز حرکتش را شروع کرد و صف خریدی ملایم داشت، امروز 42 میلیون صف خرید دارد!!!

شیمیایی
    عموما منفی های ملایم. باز هم مشاهده می شود که حقوقی ها در این نماد ها نزدیک به هم خرید و فروش انجام می دهند!!! و هر طور که حساب می کنم به دولت محترم می رسم... متاسفانه این کارها جدیدا از گروه شیمیایی به گروه بانکی و پالایشگاهی هم کشیده شده...به نظر می رسد دارند قیمت ها را کنترل می کنند... امروز بلوک 207 میلیونی تاپیکو را داشتیم.

دارویی
    یکی در میان مثبت

غذایی
    یکی در میان مثبت. غپیازر چند روز دیگر خریدنی است از نظر من. فکر کنم از 2450 ریال برگردد

قندی
    عموما منفی. قمرو و قشهد همچنان مثبت. قصفها دارد پایین می آید

خودرو
    امروز به نظر من خودرویی ها خوب توانستند مقاومت کنند و به دیدی، پرچم را بالا نگه داشتند تا در روز های آینده بتوانند بازار را مثبت کنند. صف خرید خودرو را بعد از فروش 60 به 22.5 حقوقی در این نماد شاهد هستیم. خزامیا بعد از فروش 37 به 12 حقوقی دارای 97 میلیووووون صف خرید است!!! این آمار خیلی برای روز های بعد بورس عالی است. به نظر می رسد این صف ها این هفته نریزند... خپارس که دیروز به خوبی بالا برده شده بود منفی کامل بود. خوساز همچنان بالا برده می شود. خساپا همچنان صف 350 میلیونی بدون عرضه دارد!!! در نماد خدیزل همچنان حقوقی در کف می خرد و اجازه ی رشد به نماد نمی دهد... امروز 1.2 میلیون خرید انجام داد و نشان داد پولش را دارد ولی دوست ندارد قیمت بالا سهم بردارد... جالب اینجا است که با این همه خرید روزانه هنوز به آمار سهامداران عمده (که با 10 میلیون باید در آن باشد) اضافه نشده. خگستر هم همچنان بالا می رود... این نماد از آنهایی که است که سالی یک مرتبه بالا پایین می رود و چنان بالا پایین می رود که یک سری را خوش بخت و یک سری را بدجوری بد بخت می کند... خنصیر هم باز زیاد مبادله شد و 1 میلیون حجم خورد. ورنا متوقف است. علتش باید عرضه ی یک میلارد سهم خساپا در قیمت 3500 ریال باشد

ماشین آلات و تجهیزات
    یکی در میان مثبت

ساخت محصولات فلزی
    بسیار عالی - بهترین گروه - فاراک همچنان صف خرید عالی. فاذر امروز صف خریدی بهتر از فاراک دارد و با وجود فروش 62 به 20 حقوقی دارد به خوبی بالا برده می شود. فلامی امروز هم مثبت خوبی خورد.

فلزات اساسی
    عموما منفی بودند. فروش 35 به 1 حقوقی و عرضه ی بفجر هم نتوانست ذوب را منفی کند. این سهم همچنان دارد با قدرت بالا برده می شود. در نماد فولاد2 شاهد بلوک 50 میلیونی بودیم. هرمز صف خرید 10 میلیونی دارد

لاستیک
    عموما منفی

فراورده های نفتی
    منفی های سنگین- جالب است که خرید حقوقی زیاد نمی شود و همچنان نزدیکی بین خرید و فروش حقوقی ها در کلیت نماد ها را شاهد هستیم

معدنی-استخراج کانه فلزی
    عموما منفی - جالب است که کچاد مثبت است. اگر به خاطر داشته باشید دیروز مطلبی در این مورد نوشته بودیم

ویرایش توسط mhjboursy : 2016/02/16 در ساعت 17:50
    «محمد حسین» هستم.

امروز با استفاده از فیلتر زیر مشاهده می شد که در نماد های ختور، لازما و لپارس امکان خرید سهمی با پنج درصد زیر قیمت پایانی بود.

(pl)<=((pc)*0.95)

مسئله ای که هست این است که این سهم ها فردا هم ممکن است متزلزل باشند.

شاید خرید ختور در فردا، اگر این شرایط وجود داشته باشد خرید بدی نباشد... (البته بنده با بنیاد و روند معاملاتی ختور آشنایی ندارم)

در ختور حقوقی 1 میلیون خرید .

پی بر ای اش 8.4 است که در گروه خودرو به نظر بنده مناسب ارزیابی می شود.

در این نماد حقوقی ها خیلی فعال هستند و آمار معاملاتی سهامداران عمده را که نگاه کنید می بینید همه مدام فروخته اند و خریده اند... و نحوه فروششان هم سنگین و بد است!قیم

قیمتش الان در سقف است و کف قبلی اش 2500 بوده که یک سره تا اینجا یعنی تا 4000 ریال بالا آمده!

الان وسط بازی حق تقدم ها هم هست...

در کل می توان گفت خیلی احتمال خطر دارد ولی احتمالش هست که بتوان ازش نوسان روزانه گرفت.
    «محمد حسین» هستم.

در مورد وساخت باید عرض کنم که بنده به رشد این سهم اعتقاد دارم،

به نظرم نیمی از راه را رفته و نیمی از راه را نرفته...

در مورد صف خرید قدرتمند نماد باید بگویم که زیاد به آن اعتباری نیست... زیاد دیدم از این صف خرید ها و فروش هایی که در این نماد در طی یک روز از بین می رود... (ولی همچنان که گفتم روند نماد در میان مدت صعودی است)

این نماد با اینکه پی بر ای اش کم است ولی بنیاد دارد! بنیادش هم بیشتر در ونوین و فروش آن است تا به رشد خود ساختمانی ها.

چندی قبل من این را فروختم و خدیزل خریدم... الان دارم دوباره به همین نماد فکر می کنم... ولی دیگر به احتمال قوی تا مدت ها سراغ این نماد نمی آیم (همان طور که وبیمه را در 900 خریدم و در 1330 فروختم و دیگر چشمم را از آن برداشتم) چرا که از اینجا به بعد احتمال خطر نماد بالا می رود و کلا من آدمی نیستم که سهام از نمادی با احتمال خطر زیاد بر دارم...
    «محمد حسین» هستم.

چند سهم هست که باید بررسی شود، اینجا بنویسم یادم نرود:

سمگا بعد از بازگشایی و استفاده از حق تقدم های 4500 ریالی

وصندوق و میزان منفعت آن از صنعت خودرو

وتوسم و بازگشایی آن بعد از پرداخت سود

ولصنم و جا ماندن آن از بازار و دلیل آن

دی و میزان تاثیر دماوند (و عرضه ی دماوند) در سود آن

خدیزل و علت عقب ماندگی اش.

اگر وقت کردم حتما اینها را دانه دانه بررسی خواهم کرد.

=============

به علاوه بازار از حالت رشد بی سابقه اش انگار دارد یواش یواش در می آید، بنده هم طبق نظریه ای که دارم یواش یواش باید بروم سراغ تحلیل تکنیکال و بررسی کنم ببینم آیا می توانم از این تحلیل در بازار استفاده کنم و بهره بگیرم؟ یا نه؟

فعلا یا علی
    «محمد حسین» هستم.

سلام

اینجا یک جور هایی یک طرفه شده. می شود گفت دارد به مکانی تبدیل می شود که نویسنده و مخاطبش فقط خودم ام.... مخصوصا اینکه این کارگاه در بخش آموزشی است و در تالار اصلی افتتاحش نکردم و از این لحاظ کمتر در چشم است...
    یک سری خوبی ها دارد و یک سری بدی ها...

اینکه مخاطب حرف هایت خودت باشی یکی از خوبی هایش این است که صداقت دو چندان می شود. و صداقت اصلی برای تمامی خیر ها است. به علاوه هنگامی که انسان تنها می شود با صراحت بیشتری می تواند خودش را نقد کند...

بگذریم... برویم سراغ موضوع اصلی:

«محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 600 نخست ... 23456781555105505 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع