صفحه 50 از 600 نخست ... 404748495051525360100150550 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نفت WTI
    =====

پیشبینی در تصویر نشان داده شده است.
    البته کوتاه مدت مبهم است ولی هدف میان مدت 70 دلار است.

نمودار خیلی خیلی خیلی عالی و ساده به نظر می رسد!!!

من فکر کنم با نگاه کردن صرف به مکدی و آر اس آی بتوان یک الگوی ساده (یعنی واقعا ساده) و تکرار شونده را از سال 1997 تا الان مشاهده کرد...

یک نکته ی زیبایی وجود دارد... اگر قیمت 53 دلار را بشکند یک سر و شانه ی بسیار زیبا شکسته می شود!

و زیبا تر اینکه اگر به آن هدفی که ما گفتی به صورت مستقیم برسد و با یک بازگشت به عقب (Pull Back) سریع بتواند آن را هم بشکند یک سر و گردن بسیار زیبای دیگر هم روی آن می شکند! و می تواند تا مدت ها قیمت را بالای 80 دلار تثبیت کند...

اتفاقا اوضاع برای سر و گردن اولی مساعد هم هست... ان شاء الله که اتفاق بیافتد و مملکت یک نیرویی بگیرد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

.........
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/08/28 در ساعت 01:34
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

پترول
    ====

نمای کلی نماد:

متاسفانه حجم عرضه ها در این نماد یک مقدار زیاد است... و همین اجازه نداد قیمت زیاد رشد کند و در 1500 ریال قیمت برگشت (به اصطلاح تو سر سهم زدند).

نشانگر چیکن و ای دی ال را نگاه کنید:

حقیقتش الان مانده ام چه پیشبینی ای برای خودم بکنم...
    امکان رسیدن به قیمتی کمتر از 1100 ریال کاملا وجود دارد! خیلی هم احتمال قوی ای است.

از طرف دیگر
    حجم هر چند یک باره با افزایش قیمت زیاد شده (حوالی 1500 ریال) ولی الان رقم پایینی است... و همین می تواند مقدمات یک رشد خوب باشد...
    شاید بد نباشد حجم را این طور تعبیر کنیم: خیلی ها بالای 1400 فروشنده هستند ولی زیر 1300 هیچ کس فروشنده نیست!

تراز فیبوناچی می گوید اگر نمودار بخواهد طبق فیبوناچی پیش برود باید این حمایت 1230 ریالی اش را بشکند!
    و اگر این حمایت 1230 ریالی شکسته شود حمایت بعدی 1111 ریال است!!! (که البته منظورم خط صورتی رنگی است که در زیر کشیده ام که اگر سریع اصلاح انجام شود می شود 1111 ریال ولی اگر بخواهد یکی دو ماه طول بدهد می شود 1070 - 1080 ریال)
    اما آیا حجم اجازه می دهد قیمت به آنجا برسد؟
    سابقه (که من خیلی رویش تاکید دارم) می گوید در حالت عادی خیر... ای بسا همین کاهش حجم یک افزایش قیمت سریع هم پیش رو داشته باشد!

اما!
    اما
    سابقه نشان می دهد اگر حجم و قیمت یک مقدار کم افزایش پیدا کنند دوباره پتانسیل کاهش قیمت زیادی به وجود می آید و اصلاح تا 1111 ریال ممکن می شود. (این سابقه ای که عرض می کنم به تاریخ میلادی می شود ابتدای سال 2015)

از نظر موج شماری
    به نظر می رسد سر تا سر نمودار امواج اصلاحی وجود داشته باشد. (شاخص بارزش این که اگر بخواهیم امواج جنبشی حساب کنیم مدام می بینیم موج 4 رفته داخل موج 1 و یا اینکه اصلا در امواج موج 4 و 5 ای دیده نمی شود! یعنی با سه حرکت مستقیم رفته بالا یا پایین)

از نظر بنیادی
    یک چیز هم بگویم... از نظر بنیادی به نظر من وضع شرکت توپ ِ توپ است!
    یکی از اولین صنایعی که در این دولت باید منتفع شوند قطعا پتروشیمی است و یکی از صنایعی که هم خارجی ها دوست دارند در آن سرمایه گذاری کنند هم ایرانی ها دوست دارند که خارجی ها بیایند در آن پتروشیمی است و یکی از... بلکه بهترین نمادی که مستعد جذب سرمایه گذاری های خارجی است همین پترول است... پس بلند مدت ِ بنیادی نماد واقعا عالی است...

پیشبینی

در نهایت با توضیحات داده شده محتمل ترین حالت
    بازگشت از 1222 ریال به صورت موقت و بعد رسیدن به حمایت اصلی در 1111 ریال است.

این هم پیشبینی های پیشین:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بررسی سرسری پترول
    ================

نتیجه ی بررسی سرسری پترول:
    مثبت
    پترول
    ====

نتیجه:
    بسته به میزان خطرپذیری در یکی از نقاط زیر پیشنهاد خرید می شود.
    قیمت خرید:
    1600 ریال (همین جا- امروز) یا 1500 ریال یا 1400 ریال
    حد ضرر: 1500 ریال معادل 8 درصد (برای کسی که در 1600 ریال خرید می کند) و 1400 ریال برای کسی که در 1400 ریال یا 1500 ریال خرید انجام می دهد.
    پاداش: 2000 ریال (معادل
    25 درصد)

پترول
    ===

نتیجه:
    پیشنهاد خرید.
    قیمت خرید: 1300 برای خطر ناپذیران و 1400 برای خطرپذیران
    آستانه زیان: شکست 1260 ریال. (که در حقیقت می شود همان قیمت خرید و خیلی عالی است)
    آستانه سود: دست کم 1920 ریال (45 درصد)
    زمان نگهداری: 60 روز کاری (سه ماه)
    سلام
    خیلی از
    نماد ها روی کف قرار داشتند و موقعیت عالی ای برای خرید بود ولی با اصلاح بدجوری که بازار در امروز انجام داد خیلی از نماد ها دارند خطرناک می شوند!
    منجمله نماد عالی
    پترول که پریروز به نظرم بهترین می رسید و الان خیلی مشکوک شده و کف دو ساله ی خودش را سوراخ دارد می کند!
    البته پترول یک نماد خاصی است! چون مدبران اقتصاد می گذارد صف فروش سنگین ایجاد شود و بعد صف را جمع می کند... برای همین ممکن است زیاد نموداری جواب ندهد. ولی هر چه هست از نظر نموداری پیش تر عالی بود و الان افتضاح شده. (آستانه زیانی که برایش معین کرده بودیم را شکسته!!!)
    پترول
    ===

پس باز هم می گویم
    به نظر می رسد حتی به 1000 ریال هم برسیم.
    از اینها، دو پیشبینی اول اشتباه بوده و دو پیشبینی آخر هنوز زمانش نرسیده.
    البته الان چیزی که به چشمم می خورد این است که داده های قدیم که از رهاورد بوده به کلی با داده های الان من متفاوت است! و این مسخره ترین چیز در بررسی نموداری است که آدم نداند کدام داده اش درست است و یا اگر اشتباه است کجای داده اش اشتباه است...
    یکی از دلایلی که من با بررسی های نموداری مشکل دارم همین است... معلوم نیست چه کسی دارد داده را می دهد و چطور این داده ها را ساخته؟ در داده های همان رهاورد یا خود سازمان بورس هم شک است...

«محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

مجامع تازه اعلام شده:
    وکاسپين
    اعتباري کاسپين قدیمی

انتخاب 1394/04/24 چهار شنبه 15:00 سالن همايش هاي پژوهشکده نيرو به آدرس شهرک قدس انتهاي خيابان شهيد دادمان
    وکاسپين اعتباري کاسپين قدیمی
    سالیانه
    انتخاب 1395/04/31 پنج شنبه 10:00 تالار دفتر مرکزي موسسه اعتباري کاسپين واقع در سعادت آباد ميدان کاج خيابان سرو شرقي نبش خيابان علامه طباطبايي شمالي پلاک 50 0
    وپست پست بانک ايران لغوقدیمی
    سالیانه

1395/06/04 پنج شنبه 10:00 #VALUE!
    غگلستا شير پاستوريزه پگاه گلستان قدیمی اصلاحیه سالیانه

1395/02/25 شنبه 11:00 شرکت صنايع شير ايران (سهامي خاص ) به نشاني تهران خيابان آفريقا نرسيده به چهارراه حقاني(جهان کودک) نبش خيابان 23 پلاک 60
    پترول(پتريران) گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان

سالیانه

1395/06/20 شنبه 09:00 مرکز همايش هاي بين المللي پژوهشکده صنعت نفت به نشاني تهران بلوار غربي مجموعه ورزشي آزادي
    غديس شرکت پاکديس

انتخاب 1395/06/20 شنبه 12:00 تهران - خيابان گاندي - کوي هفدهم - پلاک 17
    ديران ايران دارو

افزایش
    1395/06/20 شنبه 10:00 تهران - بزرگراه آيت اله سعيدي - بلوارمعلم - انتهاي خيابان کرماني - شرکت ايران دارو
    فجر فولاد اميرکبير کاشان

انتخاب 1395/06/20 شنبه 15:00 کاشان - کيلومتر 14 جاده اردستان
    ولساپا ليزينگ رايان سايپا

افزایش
    1395/06/20 شنبه 14:00 سالن رمضان واقع در شرکت پارس خودرو کيلومتر 9 جاده مخصوص
    سکرد سیمان کردستان

افزایش
    1395/06/17 شنبه 09:00 خ بهشتی حد فاصل میدان تختی و سهروردی پ20

مجامع پیش رو:

«محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مجامع تازه اعلام شده:
    ___نماد___
    __نام_شرکت__ لغو
    اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    ساينا صنايع بهداشتي ساينا

انتخاب 1395/06/17 چهار شنبه 10:00 دفترمرکزي شرکت واقع درشرکت پاکسان کيلومتر8جاده فتح (قديم کرج )
    آکنتور کنتورسازي ايران لغو

1395/06/11 پنج شنبه 09:00 لغو شد ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    آکنتور کنتورسازي ايران لغو

افزایش
    1395/06/11 پنج شنبه 08:00 لغو شد
    آکنتور کنتورسازي ايران

1395/06/25 پنج شنبه 09:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    آکنتور کنتورسازي ايران

افزایش
    1395/06/25 پنج شنبه 08:00 تهران بلوار دهکده ، ضلع غربي ورزشگاه آزادي ، ورودي هتل المپيک ، سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي المپيک

کل مجامع پیش رو:

«محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

یک شیوه ی داد و ستد این است که
    تغییرات غیر عادی سهام را زیر نظر بگیریم و واکاوی نماییم.

مثلا
    قیمت. قیمت که از یک حدی با سرعت خاصی بالاتر برود یک هشدار است و به نظر من می گوید یا
    1- در منطقه سقف نوسانات عادی سهم قرار داریم (یعنی اشباع خرید). که در این صورت باید فروخت. یا اینکه
    2- یک تغییر غیر عادی در حال وقوع است. یعنی یک سفته باز دارد کاری می کند یا خبری بنیادی شرکت را دارد زیر و رو می کند یا غیره (یعنی فرصت خرید). که در این صورت باید فروخت.

یا مثلا
    حجم. زیاد شدن حجم یا نشان دهنده ی مواردی مثل
    1- خالی کردن حقوقی به منظور گرفتن حال سفته بازان؛ مخالفت حقوقی با قیمت بالای سهم (برای متوقع نشدن سهامداران بلند مدت)؛ به پایان رسیدن چرخه ی افزایشی؛ وجود زیاد نوسانگیر در سهام و مانع شدن از ادامه ی روند افزایشی است یا نشان دهنده مواردی مثل
    2- قدرت بالای سفته بازان؛ ورود یک حقوقی قدر جدید؛ تمایل عمومی مردم به بازار؛ تمایل بازار به این نماد و ... است.

همین طور
    تعداد خریدار و فروشنده؛ البته این مورد به نظرم کمتر حالت دو پهلو دارد و عموما جایی که قدرت خریدار بیشتر باشد بهتر است. چرا که یا خریدار حقوقی است که در این صورت با قدرت بالای خودش می خواهد بازارگردانی (نوسانگیری) کند یا یک حقیقی رانت دار است یا یک حقیقی/حقوقی سفته باز است (در این مورد حتی اگر با حقوقی اصلی هماهنگ نباشند و حقوقی اصلی بخواهد حالشان را بگیرد باز چند روز طول می کشد.) یا اصلا یک/چند آدم معمولی پول دار است (که مشاوره ی اقتصادی قوی دارد. و اگر هم نداشته باشد همان پولش به بالا رفتن قیمت کمک می کند )

پیشنهاد من این است که این تغییرات غیر عادی نماد را زیر نظر بگیریم. نه به این مبنا که اصل خرید و فروش هایمان قرار دهیم. بلکه به عنوان یک هشدار در نظر بگیریم تا با واکاوی بیشتر (شرلوک هلمز بازی) و در کنار هم قرار دادن وقایع به محتملترین حالت در هر نماد دست پیدا کنیم و قدرت پیشبینی هایمان را افزایش دهیم.
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

دیروز پریروز یک مقدار وقت گذاشتم روی نشانگر های آمی بروکر و یک نشانگر از خودم در کردم...

نشانگری که درست کردم به درصد تغییرات روزانه توجه می کند.

این نشانگر بسیار نزدیک به آر اس آی است (دست کم در وقوام که این گونه است.) و میزان تغییرات نسبت به دیروز را بیان می کند. شکل زیر را ببینید:

نشانگر بالا مکدی است
    نشانگر میانی آر اس آی
    و نشانگر پایین هم «درصد» است که دیروز ساختم.

به نظر می رسد از آر اس آی قدرت بیشتری برای نشان دادن وضع این نماد دارد.

البته یک مدل نمایش دیگر هم از این نشانگر وجود دارد که در زیر دیده می شود:

برای اینکه بهتر دیده شود به رنگ مکدی کشیده ام.

اما این نشانگر چه می گوید؟ تفسیرش چیست؟ فلسفه اش چیست؟ روی چه نمودار ها و نمادهایی جواب می دهد؟؟؟

این نشانگر اختلاف هر روز با روز قبل (یا 5 روز قبل) را نشان می دهد.
    پس این نشانگر سرعت افت و خیز را نشان می دهد.
    نشان می دهد کجاها این خودروی ما با آخرین گازپیش رفته و کجا ها با بیشترین ترمز.
    و جالب است که در جاهایی که گاز زیادی داده شده جاهایی است که آخرین حرکات صعودی نماد در حال انجام است! (مثل خودرویی که با آخرین سرعت می رود تو دیوار) چه در مثبت و چه در منفی.

اگر به الگوهای شمعی ژاپنی هم دقت کنید همچین چیزی در الگوهایشان دیده می شود... به الگوی «بچه ی سر راهی» یا «ستاره ی ثاقب» یا «مرد آویزان» و امثال آنها توجه کنید... همگی به ما اخطار می دهند که با شدت گرفتن بسیار زیاد جهش صعودی ممکن است یک باره بازار برگردد...

منتها آنها (یعنی ژاپنی ها) روی یک روز و دو روز این تغییرات را نگاه کردند و میانگیری نکردند...

همین طور بد نیست تفسیر این نشانگر را با انتهای موج 5 گره بزنیم... جایی که بغال سر کوچه هم فهمیده فلان سهم دارد حسابی رشد می کند و می خواهد از این رشد منتفع شود و با ورودش کمک دیگری به افزایش قیمت می کند و اینجا است که (مثل انتهای کار شرکت های هرمی) حباب در حال ترکیدن است...

خوب پس نتیجه ی این صحبت این شد که با چشم هم می توانیم روند نمودار ها را رصد کنیم و هر گاه «نرخ رشد» آنها بالا رفت منتظر برعکس شدن روند باشیم.
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

بانک سپه و ملت،سپاه را تحریم کرده اند+سند

دولت ایران پذیرفته که اشخاص حقیقی و حقوقی مورد تحریم سازمان ملل را، در داخل ایران هم تحریم کند. در پی این، بانک‌های سپه و ملت ارائه خدمات به قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران را محدود کرده‌اند.

کد خبر: ۶۲۰۰۶۴

تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰ 03 September 2016

امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 2354

بنا به گزارش‌ها، دولت ایران پذیرفته که اشخاص حقیقی و حقوقی مورد تحریم سازمان ملل را، در داخل ایران هم تحریم کند. در پی این، بانک‌های سپه و ملت ارائه خدمات به قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران را محدود کرده‌اند.

به گزارش «تابناک» ،بی بی سی نوشته است که پس از توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی، بانک‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی در بازگشت به بازار ایران محتاطانه عمل کرده‌اند.

یکی از دلایل نگرانی‌های آنها این بود که به رغم رفع تحریم‌ها، همچنان اشخاص و نهادهایی در ایران تحریم هستند و نظام بانکی این کشور به داشتن مشکل پولشویی متهم می‌شود، به این ترتیب طرف خارجی ممکن است وارد معاملاتی شود که در نهایت برایش جریمه‌های سنگینی به دنبال داشته باشد.

سندی که دلالت بر تحریم سپاه از سوی دو بانک دولتی ملت و سپه است، نیز منتشر شده است.

البته برخی منابع مدعی شده اند،آنچه درباره این دو بانک رسانه ای شده هیچ ارتباطی به اف ای تی اف و همکاری های داخلی ندارد؛ بلکه مربوط به فعالیت های ارزی و موضوع سویفت و مبادلات بین المللی است. چون نهادهای مورد اشاره در فهرست تحریم های سازمان ملل هستند. هیچ یک از نهادهای مالی و بانک های خارجی به آنها خدمات نمی دهند. در واقع اگر بانک های ایرانی هم اقدام کنند طرف خارجی در خواست را رد می کند.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده است:

مجامع تازه آگهی شده:

کل مجامع پیش روی:

«محمد حسین» هستم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

ولغدر
    ===

این نمودار به روز شده ی ولغدر است:

به نظر می رسد حسابی اشتباه کرده ام. :؟

البته الان نگاه کردم دیدم نمودار به پایین شیفت پیدا کرده... به احتمال قوی نتیجه ی افزایش سرمایه یا تقسیم سود بوده که نمودار را این طور کرده... ولی با این وجود باز هم در پیشبینی من اعلام کرده بودم که اول می رود بالا بعد پایین که انگار اشتباه کرده بودم.

ولی در کل می توان گفت الان به هدف میان مدتی که برایش تعیین کرده بودم رسید.

با این اوضاع باید الان نمی توان برای آینده پیشبینی کرد...
    باید یک مقدار صبر کنیم ببینیم در ادامه قیمت چگونه رفتار خواهد کرد و نسبت به آن موضع بگیریم. (باید نشانگر ها را نگاه کنیم و همین طور عکس العمل قیمت به سطوح مقاومتی ِ 1250 و 1210 و 1111 ریال

سلام سناتور عزیز،

بهتر است به جای نمودار ابتدا در مورد بنیاد شرکت صحبت کنیم.

دیروز با یکی از دوستان که توانسته بود در مجمع شرکت حضور پیدا کند تماس داشتم...

می گفت به هیچ وجه وضعیت شرکت مصاعد نیست.

ولغدر
    ====

بنیادی

1- حقوقی پشت سهم را نمی گیرد (یعنی توان ندارد که در آینده ی نزدیک این کار را انجام دهد)
    2- آمار خرید و فروش شرکت زیاد جالب نیست. (البته دولت دارد یک کارهایی برای لیزینگی ها می کند که اگر عملی بشود برای کل لیزینگی ها خوب می شود ولی کو تا بشود...)
    3- انگار با مشتریان دعواهای سنگین داشته اند به طوری که می ترسیده اند مشتریان قاطی سهامداران وارد مجمع شوند و به خاطر همین سهامداران را 10-20 دقیقه پشت درب ِ آنجا نگه داشته اند. (این خیلی می تواند خطر آفرین باشد)
    و چند مورد نامصاعد دیگر که وضع بنیادی شرکت را خیلی بد نشان می دهد.

1- از طرف دیگر نکته ی مثبت نماد این است که یکی از رقبای شرکت یعنی لیزینگ خودروکار عملا حذف و ورشکسته شده و امکانش هست که ایران خودرو بیاید باقی لیزینگی ها را با هم متحد و یک پارچه کند...

پس در کل بنیاد شرکت زیاد جالب به نظر نمی رسد!

ولغدر
    ===

نموداری

زیاد مشخص نیست از نظر نموداری چه به چه است؟
    ولی به نظر می رسد یک قدرت ضعیفی برای رسیدن به سقف سطوح آر اس آی و مکدی وجود دارد. از طرف دیگر حجم هم می گوید الان فروشنده ها اجازه ی رشد زیاد به نماد را نمی دهند.

در کل می توان نتیجه گرفت
    پیشبینی می شود 15 درصد رشد احتمالی و ضعیف داشته باشد و بعد از آن افت شدید قیمتی را شاهد باشیم. (پیشبینی ضعیف است و قوی نیست.)
    نکته ی جالبی که در بررسی پیشین مشاهده می شود و هنوز هم وجود دارد، بالا بودن حجم است.

متاسفانه هنوز هم حجم بالا است... و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

یک چیزی هم بگویم... قیمت
    ولغدرح اگر 50 ریال هم برسد باز من در خریدش شک خواهم کرد... چرا که از نظر بنیادی چیز خاصی ندارد که بخواهد در زمان ِ فروش حق های استفاده نشده در 3 ماه دیگر رو کند و قیمت را بالا ببرد... پس این امکان هست حق های استفاده نشده در نهایت تا 1 ریال هم برسد!
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع