صفحه 53 از 600 نخست ... 3435051525354555663103153553 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خریداران قوی در مثبت با حجم خوب
    =====================

خوب شد تلیسه را نفروختم!
    27 میلیارد ریال توسط 400 نفر خریداری شده است. که رقم خیلی عالی ای است.

قشهد هم دوباره در فهرست ما هست...

جالب است که در نماد های سیمانی هر از چند گاهی یکی را این طور رنج می کشند... یک بار نام سبهان در می آید و یک بار سکرمان و امروز سخوز... به نظر شما قصد آن کس که این طور رنج می کشد چیست؟ همچین سرمایه ای هم پشتش نگذاشته...

کلا از آمار چند روز اخیر می توانم این خروجی را بگیرم: حواس ها به گروه سیمانی و قندی باشد.

بانک سامان مثل بسامای دیروز بازی داشت. این را هم بگذاریم گوشه ذهنمان ببینیم بعدا ادامه دارد یا نه؟
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مسابقه هفتگی(1)
    ==========

خرید های قوی و حجیم در مثبت
    ===================

خرید قوی و حجیم
    ==========

ویرایش توسط mhjboursy : 2016/09/07 در ساعت 20:32
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مسابقه هفتگی(1)
    ==========

خرید های قوی و حجیم در مثبت
    ===================

خرید قوی و حجیم
    ==========

از نماد های فوق تلیسه هیچ داده ی نموداری ای ندارد
    به علاوه قدرت خریدار هم در این نماد چیز عجیبی نیست و به خاطر این است که تازه از شرایط عرضه اولیه دارد در می آید.
    پس تنها چیزی که می توان به آن اتکا کرد آمار داد و ستدی است که در سایت بالا مشاهده می شود...
    چند روز پیش هم هنگام جمع شدن صف فروش یک رفتار خوب و عجیبی از این نماد در خاطرم هست... اگر اشتباه نکنم 400 نفر خریدار بودند که وقتی تقسیم می کردم به هر نفر 50 میلیون یا 500 میلیون ریال خرید می رسید که واقعا رقم عالی ای بود...
    پس تلیسه را اگر بخواهیم انتخاب کنیم نمی توانیم به هیچ بررسی نموداری ای اتکا کنیم. پس این را می گذاریم جزء گزینه های آخر برای انتخاب.

===============

ثاصفها هم که اصلا آمار قابل توجهی ندارد و تنها به خاطر اینکه حجمش از روز های قبل بیشتر بوده آمده اینجا که واقعا ارزش داد و ستد 16 میلیون ریالی خیلی مسخره است و ارزش صحبت کردن ندارد.

===============

ثپردیس و
    سیدکو هم همین طور ... مخصوصا اینکه سیدکو مثبت های خوبی هم نخورده.
    اما
    ثپردیس نماد بنیادی ارزشمندی است و ارزشش را دارد و صف خرید هم دارد که اگر آن داده شود شاید بیش از این ها حجم بخورد.
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص کل
    =======

البته الان که مسابقه تعطیل است ولی بد نیست باز با این حال یک نگاهی بیاندازیم.

لگاریتمی:

لگاریتمی از نزدیک:

خطی(معمولی) :

خطی با موج شماری دیگر:

تفسیر در ارسال بعدی
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص کل (2)
    =========

پیش از تفسیر عرض کنم که در هر دو نمودار خطی و لگاریتمیک چنگال های خوبی قابل ترسیم است.
    در نمودار خطی این است:

و در نمودار لگاریتمی هم عینا مشابه همین در می آید.

===========

جمع بندی نمودار های فوق به من می گوید الان در موقعیت بسیار خاصی هستیم. اگر یک مقدار دیگر شاخص کل افت داشته باشد احتمالا به یک وضعیت کاهشی سنگین (مشابه همان هایی که بعد از برجام های متعدد! نصیب بازار می شد) دچار خواهیم شد!
    یعنی نمودار به زیر لبه ی پایینی چنگال خواهد رفت و با آن بازی خواهد کرد.
    و خط روند کوتاه مدت که حمایت کننده ی قیمت بود شکسته خواهد شد...
    و فیبوناچی 50 درصد و نیز خط روند بلند مدت که حمایت اصلی است در 71500 شاخص را به سمت خود خواهد کشید.
    کلا همه چیز تا ابتدای آذر می رود در اوضاع بحرانی...
    شاید اگر این طور شود به فکر فروش بروم. (هر چند هیچ گاه در عمرم این کار را نکرده ام و خصلت های روانی ام اجازه نمی داده است با زیان چیزی را بفروشم ولی شاید این بار این کار را کردم تا بیشتر زیان نکنم.)

اما نیمه ی پر لیوان!
    دو تا مقاومت هست که خیلی مهم است. یکی در 82000 و یکی در 78000
    الان دقیقا روی یکی دو تا حمایت کوتاه مدت هم هستیم. که یکی اش چنگالی است که در نمودار خطی دقیقا می افتد روی خطی که از ابتدای موج 1 به انتهای موج 2 وصل شده.

پس هفته ی آینده بلکه روز های آینده تعیین کننده خواهد بود. اگر زیر 76000 بیاید اوضاع بیخ پیدا می کند و اگر بالای 78000 برود اوضاع عالی می شود.

اما کدام حالت محتملتر است؟ ما فعلا کدام را پیشبینی کنیم؟
    برویم سراغ نشانگر ها...
    1- حجم (که البته نشانگر حساب نمی شود) یک مقدار پایین آمده که علامت نسبتا خوبی است.
    تصویر زیر مربوط به نشانگری است که برای خودم ساخته ام. الان این میانگین ِ مکدی ِ درصد تغییرات ِ حجم را نشان می دهد:

به وضوح دیده می شود که هر گاه نشانگر از سطح صفر عبور کرده یک اتفاق در همان جهت برای شاخص کل افتاده ولی الان نمی توان به طور مشخص گفت وضعیت نشانگر چگونه است؟
    شاید اوضاع حجم الان مانند 13 شهریور 91 است که اگر این طور باشد عالی است.
    شاید اوضاع حجم مانند 22 تیر 93 باشد...
    هر گاه دو یا سه تا از اینها با هم (در کمینه ها و بیشینه هایشان) هماهنگ شده اند یک دره یا قله ی زیبا را در قیمت نشان داده اند.
    ولی باز هم می گویم الان معلوم نیست دقیقا چه حالتی دارند. شاید با هم در این متفق القول باشند که الان در وضعیت کاهشی/نزولی/رکودی به سر می بریم. ولی این چیزی است که خودمان هم بدون نگاه به حجم متوجه می شویم!
    شاید هم اوضاع مثل ابتدای دی 94 است که اگر این طور باشد نور علی نور است...
    در مجموع می توان گفت از حجم چیز زیادی نمی شود (در این نماد) فهمید ولی اگر حجم یک مقدار بالا برود خیلی خوب می شود. به خصوص اینکه یکی دو تا از این حجم ها بروند بالای صفر.

«محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص کل - بخش پایانی
    ===============

نشانگر های کوتاه مدت

همان طور که می بینید نشانگر های کوتاه مدت نزدیک شدن به کف را نشان می دهند و این یعنی دست کم یک ماه استراحت و بیش از 1000 واحد اصلاح که با نگاهی واقع بینانه تر به دو ماه استراحت و 4 هزار واحد اصلاح می رسد! یعنی شاید همان 71555 واحد که فیبوی 50 درصد اصلی و خط روند حامی اصلی است.

این نشانگر ها احتمال این را تقویت می کنند که الان در موج c از 2 از 5 هستیم که هدفش می تواند انتهای آبان (ابتدای آذر) و زیر 72000 واحد باشد.

نشانگر های میان مدت هم میانه یا انتهای راه نزول را نشان می دهند.

پیشبینی:
    به نظر می رسد محتمل ترین حالت این است که مثل سه هفته ی گذشته یک مقدار کج دار و مریض شاخص بالا برود و بعد از آن یک افت بیشتر را شاهد باشیم. رشد احتمالی به نظر می رسد روی خط چنگال باشد و از ابتدا تا انتها 400 واحد بالا برود که الان از این 400 تا 130 واحد رفته و مانده 270 واحد رشد دیگر. همین طور از 5 روز راه صعود دو روزش طی شده... پس انتظار من و احتمال قوی تر من این است که از سه روز دیگر یعنی از اواسط یا اواخر هفته ی آینده روند موقت صعودی تمام شود و اوضاع برود به سمت خراب شدن و در این ابتدای هفته هم وقت دارم که اگر می خواهم چیزی را نقد کنم بکنم...
    تمام این پیشبینی ها منوط به این است که حجم کم بماند و زیاد نشود.

پیشبینی نهایی این است که هفته ی آینده روی 77 هزار خواهیم بود. دقیقتر: 76970
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نماد هایی با مکدی زیر -50 و کراس سیگنال
    ===================

آینده - این نماد نزول عالی ای داشته و اگر یک دره ی زیبا در مکدی تشکیل دهد و بیاید بالا خیلی عالی می شود. حتما در خاطرمان باشد برای 20 روز بعد.
    ثاژن - خط روند نزولی کوتاه مدت خودش را شکسته و واگرایی مکدی عالی ای دارد.
    حسینا - که خیلی خطر و پاداشش بالا است و اگر مکدی اش بالا بیاید خیلی عالی می شود.
    خودکفا - نامعلوم
    دلر - فنجان زده و آر اس آی اش خیلی خوب است.
    سایرا - که مشکوک است.
    شپدیس - که نمودارش کند است و به نظر می رسد اهدافش بزرگ نیست.
    غپارس - یک موج 5 نزولی وحشت ناک دیگر اگر بزند وضعش خوب می شود.در خاطرمان باشد برای 20 روز بعد.
    غمهرا - که در میان مدت نوسانی است و الان ممکن است همین قدر که صعود کرده دوباره صعود کند.
    کقزوی - که احتمال ریزش تا 1000 بلکه 500 ریال را هم دارد. (چیزی که من بهش می گوییم واگرایی عمل نکرده در مکدی)
    میهن* - که باید بررسی اش کنیم و ممکن است سود خوبی درش خوابیده باشد.
    نیرو - که در خاطرمان باشد برای 20 روز بعد. اگر خوب افت کرده بود دوباره نگاهش کنیم.

اینها با داده های TseClient بود.

«محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اما با داده های بورس_نوین:

این فهرست همان فیلتر بالا است با داده های بورس نوین:

ده تا دیگر هم زیرش دارد که آنها را هم بررسی می کنم.

بهپاک * - مناسب به نظر می رسد. یادمان باشد رویش بررسی کنیم.
    بموتو - 20 روز دیگر.
    سنیار؟صنیار؟ - خوب است. ولی موضوع اینجاست که اصلا نمی دانم چیست؟
    فجوش - عالی. اگر خاطرتان باشد چند وقت پیش با یک چیز دیگر هم از این نماد گفته بودم و آن موقع هم نمی دانستم این چیست!
    غدشت - در حال شکستن مقاومت ولی هدف بزرگی ندارد.
    غشهد - مشکوک است باید بیشتر بررسی شود. در کل باید گفت سیگنالش قوی هم نیست... چه بهتر وقتی آدم زیاد سیگنال دریافت می کند آن ضعیف ها را و آن ها که حالت احتمالی دارند را بیاندازد دور...
    این غشهد خیلی خوش نوسان است و امکان دارد بیشتر رویش تحقیق کنم.
    کالا4 - که به خاطر افت زیاد در نمودارش این سیگنال را به ما داده و باید بررسی کنم ببینم افتش واقعی است یا داده ها مشکل دارد.
    الان همین نماد را در سایت tsetmc نگاه کردم، به هیچ وجه مکدی اش جالب نیست... دقیقا سیگنال خروج است و خبری از افت زیاد درش نیست... پس به نظر می رسد داده هایی که از بورس نوین می گیرم هم زیاد جالب نباشد...
    کدما - ضعیف
    کیسفا؟کایصفا؟ - شاید در انتهای راه صعود ولی ارزش بررسی را دارد. الان نگاه کردم کاصفا بود. کاشی اصفهان که الان متوقف است... پس هیچ...
    کخاک؟کخاخ؟ - که چندی پیش هم با رگراسیون پیشنهاد بررسی داده بودیم. البته الان یک مقدار مشکوک است.
    کمرجان
    کپشیر - که شاید الان انتهای موج 1 اش باشد.
    کشرق *
    کوثر *
    میهن *
    نیرو
    ثجان؟ - شاید
    ثآذر؟ - برای 20 روز دیگر
    ثباغ ***** - فوق العاده! حتما بررسی شود. واگرایی فوق العاده زیبا (آدم یاد حرکت سنجاب پرنده ی آن کشتی گیر آمریکایی ِ می افتد... این قدر زیبا!) حجم هم عالی است. قیمت هم عالی افت کرده.
    ثنوین
    ثپردیس *
    شپدیس که در ارسال پیشین هم بود.
    شفن - شاید
    شیراز - شاید
    ورنا - شاید

من در اینها دنبال یک نمادی می گشتم که با آمار خریداران قوی هم همخوانی داشته باشد... که نشد. البته ثپردیس یک بار جزء آمار بود.
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مسابقه هفتگی (بررسی آر اس آی و استکاستیک)
    =========

اما از آنجا که قرار شده ما به سمت کوتاه مدت (هفتگی) رو بیاوریم باید به نشانگر های کوتاه مدت هم بیشتر توجه کنیم.

کلا چیزی که من از نشانگر ها متوجه شده ام این است که از نظر بازه ای مکدی خیلی بلند مدت تر را نشان می دهد، آر اس آی متوسط و استکاستیک فوق العاده کوتاه مدت. (برای کار ما عالی است)

اگر اشتباه نکنم استکاستیک در ابتدا به شاخص سفته بازان مشهور بوده و از آن شاخص هایی است که از سمت معامله گران آتی به سمت ما سهامداران آمده...

در زیر سعی می کنم آمار استکاستیک و آر اس آی را نیز مثل مکدی در بیاورم:

آر اس آی های زیر 20:
    سفار - هدف بزرگی ندارد.
    بیکا؟ *
    سایلام -20 روز دیگر
    غذایی ها - 10 روز دیگر
    کدما ×
    کحافظ ×
    کنیلو - 20 روز دیگر
    خبهمن***
    لپیام - فکر کنم داده های بورس نوینش مشکل دارد.
    منسوجات ؟
    پلاست * ؟
    سایرا *
    سنوین * + ؟
    شپامچا - ؟
    وآریان - 20 روز بعد
    وقوام *
    وموشان؟ ×
    وثوق؟ ×

جالب است! اینها (یعنی نشانگر ها) خیلی به هم نزدیک هستند.
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فجوش
    ====

نام شرکت: جوش و اکسیژن ایران

حجم خیلی کم است و هر روز 10-20 میلیون ریال بیشتر خرید و فروش نمی شود.

نماد پایه است و قیمت 1000 ریال و آخرین داد و ستد هم برای اول سال بوده با مبلغ 15 میلیون ریال!

پس کلا این هیچ...

«محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع