click to register

صفحه 576 از 576 اولیناولین ... 76476526566573574575576
نتایج از شماره 5,751 تا 5,754 از مجموع 5754

موضوع: کارگاه

کاربر ویژه بورسی mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    7,975
    تشکر شده 22,348 بار در 7,283 ارسال

پاسخ : کارگاه

آدم باید در بورس تیز باشد.

یعنی باید موقعیت های خرید را به سرعت بفهمد و درک کند و اقدام کند. موقعیت های خرید بسیار محتمل را.
    و از آن طرف هم باید شامه اش تیز باشد تا به محض رویت زمان درست فروش (بدون احساسات) اقدام به فروش کند.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    7,975

در پی نوشته ی بالا...
    یک روز تعلل مساوی است با یک روز زیان! یا یک روز کاهش سود!
    (البته اگر راهبرد داد و ستدی ات درست باشد. وگرنه راهبرد که درست نباشد تاخیر و تیز بودن و این جور حرف ها معنی ندارد... اصلا در آن حالت اصل کار خراب است و باید رفت از ابتدا و به صورت ریشه ای کار را درست کرد.)

البته سرعت بالا نباید کیفیت کار را پایین آورد!
    به عبارت دیگر باید تصمیمات بسیار محتمل و قاطع و سریع باشد. هم تند باشد و هم بهترین تصمیم آدم باشد. یعنی تصمیمی باشد که اگر آدم سه سال هم می نشست و فکر می کرد همان تصمیم را می گرفت.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    7,975

داشتن هر راهبردی (هر چند ضعیف) بهتر از بی راهبرد بودن است. (حتی اگر راهبرد ما تقلید از روی دست فلانی باشد. که فلانی هم خودش آدم قوی ای نباشد.)

بازار بورس کوچکترین عدول از قوانین راهبرد شخص را به بی رحمی با زیان رساندن به او جبران می کند.

پس اگر خسته ای، بی حوصله ای، زیادی سرخوشی، می ترسی و یا به عبارتی دچار احساسات شده ای، بهترین کار این است که مدتی بازار را کنار بگذاری... یعنی تمام داد و ستدهای باز را ببندید (سهام را بفروشید) و چیزی هم نخرید... تا احساسات برطرف شود.
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    7,975

در ادامه نوشته های صفحه ی گذشته...
    دوستانی که مانند من برقی هستند می دانند که یک مبحثی داریم به نام لاپلاس و فوریه... خلاصه اش می کنم... این گونه است که مسئله ی لاینحل یا دشوار را می توانیم ببریم در یک فضای دیگر، آنجا به روش خود آن فضا، قضایا را حل کنیم، سپس پاسخ را دوباره برگردانیم به فضای معمولی که می شناسیم...
    در حقیقت می شود یک جور دیگر قضایا را دیدن... یعنی همان پاک کردن و تغییر صورت مسئله.
    «محمد حسین» هستم.

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 نفر از این موضوع دیدن می کنند (1 عضو و 1 مهمان)

1. mhjboursy

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •