صفحه 7 از 600 نخست ... 456789101757107507 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

بررسی نمودار شسپا
    ===========

http://i.imgur.com/obBw5PP.png
    ابتدا از نظر میانگین های متحرک بررسی می کنیم.
    میانگین های متحرک در نظر گرفته شده عبارتند از 6-22-55
    نمودار در حالت افزایشی است و مشکل خاصی ندارد.
    یک بار به میانگین متحرک 22 روزه خورده و برگشته و احتمال دارد یک بار دیگر به این میانگین بخورد و برگردد که در این صورت فرصت خوبی برای خرید خواهد بود.
    با مقایسه ی قیمت و میانگین 6 روزه متوجه می شویم از ابتدای نمودار (ابتدای عرضه) این دو تمایل داشته اند نزدیک به هم حرکت کنند ولی در یکی دو ماهه ی اخیر این حالت بر هم خورده و می توان گفت قیمت سهم حالت افراط و تفریط پیدا کرده است... بعید نیست بازیگران سهم که در گذشته حالت خاصی را به نماد دیکته می کردند از این به بعد هم تلاش نمایند همان روش را پی گیری کنند و نمودار وضعیتی آهسته پیوسته داشته باشد.
    پس جمع بندی ما این شد که اگر قیمت به میانگین متحرک آبی رنگ نزدیک شد (یعنی حوالی 8200 ریال) می توان خرید خوب و مطمئنی در این نماد انجام داد.

==========

از نظر آر اس آی در منطقه اشباع به سر می بریم ولی نشانگر و نمودار قیمت همگرا هستند.

از نظر مکدی پیش تر یک واگرایی عمل نکرده داشته ایم (واگرایی نشان داده ولی پیش از رسیدن به صفر برگشته و برعکس عمل کرده است) که جهش قیمتی برای نماد داشته است ولی الان اندازه ی مکدی زیاد شده و یک مقدار خطرناک است.
    پس در حال حاضر به نظر می رسد خرید پرخطر باشد ولی اگر قیمت به همان محدوده ی 8200 ریال افت کرد خرید عالی است.

==========

http://i.imgur.com/NBFBUcv.png
    از نظر خط روند هم چیز خاصی به دست نمی آید جز اینکه نمودار در یک کانال کاهشی معتبر بوده و از آن جدا شده و الان در یک کانال افزایشی است و در 9800 ریال (یعنی ده درصد بالاتر) یک مقاومت بسیار قوی دارد و در 8250 ریال (یعنی ده درصد پایین تر) حمایت کانال را در پیش دارد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی نموداری تاپیکو
    ==============

http://i.imgur.com/G665d2Q.png
    دو نوع کانال می توان برای نمودار قیمت هر سهم در نظر گرفت. البته به نظر می رسد کانال زرد رنگ اهمیت کمتری دارد و کانال قرمز رنگ معتبر تر است. (اگر زرد درصد باشد که احتمالش کمتر از 30 درصد است، یک افت شدید در حدود 300 ریال خواهیم داشت! و به حوالی 2000 ریال خواهیم رسید!)

قیمت تقریبا افت خودش را کرده و در 2222 ریال به کف کانال قرمز رنگ برخورد می کند و می توان انتظار داشت در یک مرحله راحت تا 2450 ریال بالا رود.

http://i.imgur.com/wqBB6XA.png
    از نظر فواصل زمانی چیز خاصی دست گیر نمی شود. همان طور که می بینیم قبلا تغییرات قیمتی کند تر بوده ولی در بازه ی دو ماهه ی اخیر خیلی سریع شده است و یک صعود و سقوط سریع داشته ایم.
    دو حدس می توان زد. یا اینکه این دو یک جزء از یک موج جدید بزرگ هستند و برای همین در حالات قیمت همان حالت گذشته را داریم... یا اینکه موقتا یا از این به بعد، روند تغییرات نمودار عوض شده است (این احتمال هم با چیدن قطعات دیگر پازل مانند تغییر مدیر عامل و به احتمال قوی تغییر تفکرات بازارگردان نماد و نیز آمدن ستاره و نیز تغییرات کلی بازار در پساتحریم تقویت می شود)
    در هر دو صورت به نظر می رسد تغییر بعدی نیز تند (Sharp) باشد.
    با توجه به اینکه نزول قبلی حدودا یک ماهه بوده احتمال می دهم افزایش قیمت تا 2450 ریال در دو هفته و افزایش احتمالی تا 2850 ریال در عرض یک ماه انجام شود.
    نکته ای که در سرتاسر نمودار به چشم می خورد این است که همیشه افزایش های قیمت تندتر از کاهش ها بوده!

http://i.imgur.com/iYQt3g9.png
    از نظر مکدی می توان گفت در یکی دو سال اخیر مکدی سیگنال های خوبی صادر کرده است. هر گاه مکدی اندازه ای زیاد به خود گرفته و در حال برگشت بوده سیگنال خوبی صادر کرده است. الان هم مکدی مقداری خوب دارد و اگر بررسی های قبلی ما مبتنی بر برگشت از 2222 درست باشد باز هم سیگنال خوبی صادر خواهد کرد.

http://i.imgur.com/Oj9SDDQ.png
    آر اس آی هم در یکی دو سال اخیر همواره سیگنال های عالی ای داده است! الان هم سیگنال خوبی صادر کرده است و عاااااااااالی است. به مرز 30 رسیده است و زمان خرید را اعلام می کند.

http://i.imgur.com/NXhgpTp.png
    میانگین های متحرک هم به صورت 6-15-45 آزمون شدند. (البته از آزمون همچین سربلند بیرون نیامدند!!!) آن قدر میانگین متحرک برای این نمودار قابل اتکا نیست.
    هیچ کدام از میانگین های متحرک به عنوان حمایت برای نمودار قیمت مطرح نیستند.
    میانگین های متحرک تا حد زیادی حالت نزولی به خود گرفته اند و اگر یک مقدار دیگر قیمت کم شود بیشتر این حالت نزولی را نشان خواهند داد. (چرا که 15 از 45 رد می شود)
    رشد قیمت هر سهم در کوتاه مدت توسط میانگین کوتاه مدت (6 روزه) سرکوب خواهد شد.
    در صورتی که نمودار قیمت بخواهد از کف حرکت کند دانه دانه این میانگین ها به عنوان مقاومت جدی عمل خواهند کرد...
    در کل این بخش از بررسی کاملا مغایر بخش های دیگر است و جالب به نظر نمی رسد...
    با توجه به سایر بخش های نمودار که این میانگین ها زیاد در کف ها مشکل ساز نبوده اند... می توان گفت این بخش از بررسی زیاد قابل اهمیت نیست.

http://i.imgur.com/DItnEuS.png
    از نظر موج شماری هم چیز زیادی دست گیر نمی شود. به خصوص اینکه بنده در این مورد ضعیفم و نیز کاملا مشهود است که داده های نرم افزار tseclient مشکل دارد.
    چیزی که کاملا واضح است این است که از جایی که می توان روی نمودار حساب باز کرد یک پنج موجی افزایشی و یک سه موجی اصلاحی داشته ایم... و احیرا هم یک 5 موجی افزایشی و یک 5 موجی کاهشی داشته ایم. (یادم نمی آید 55 در چه حالتی بود... ولی هر چه هست حدس من در مورد موج 2 اشتباه بود. من فکر می کردم این کاهش موج 2 باشد. ولی اگر درست خاطرم باشد موج 2 باید اصلاحی باشد نه جنبشی)
    کل نمودار (یعنی این بخش سالمش) هم شاید یک xwy باشد.

نتیجه گیری:
    پیشنهاد این بررسی این است که در 2200 ریال سفارش خرید قرار داده شود. و تا زمانی که قیمت هر سهم به زیر مقاومت در زیر کانال قرمز نرفته است با سهم بمانیم. و در نهایت با یک هفته تا دو ماه نگهداری در قیمت 2450 یا 2800 ریال فروخته شود.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی نموداری غاذر
    ==================

http://i.imgur.com/7NnjkRN.png
    نمودار کانال (های) بسیار تمیزی دارد.
    از نظر خطوط روند به نظر می رسد الان در یک مقاومت خوب و محکم هستیم. به نظر می رسد این هفته بتوان این سهم را در قیمت مناسب -یعنی 2222 ریال- خرید کرد. و منتظر ماند تا قیمت در عرض یکی دو ماه به 3000 ریال برسد.(35 درصد) و یا حتی تا 4000 ریال در عرض دو تا سه ماه. (70 درصد بازدهی)
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی kamran آواتار ها
    تشکر شده 608 بار در 173 ارسال

باعرض سلام و خسته نباشید
    آقای محمد حسین عزیز لطفا همراه تحلیل های دقیق و کارشناسی اتان همانند ماقبل نمودارهایتان را هم مستقیما ذیل آنها درج فرمائید
    زیرا که رفتن روی لینکهائی که مرقوم میفرمائید بنا به دلایل مختلف دوباره کاری است و اغلب نمیتوانیم بازش کنیم
    با تشکر ، ایام بکام

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamran از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran نمایش پست ها
    باعرض سلام و خسته نباشید
    آقای محمد حسین عزیز لطفا همراه تحلیل های دقیق و کارشناسی اتان همانند ماقبل نمودارهایتان را هم مستقیما ذیل آنها درج فرمائید
    زیرا که رفتن روی لینکهائی که مرقوم میفرمائید بنا به دلایل مختلف دوباره کاری است و اغلب نمیتوانیم بازش کنیم
    با تشکر ، ایام بکام
    سلام
    چشم.
    یا علی

(قبلا با سرور imug بود الان به tinypic تغییر دادم. ان شاء الله که اینها قیلتر نشوند)

==============

بررسی نموداری غاذر
    ==================

از نظر خطوط روند به نظر می رسد الان در یک مقاومت خوب و محکم هستیم. به نظر می رسد این هفته بتوان این سهم را در قیمت مناسب -یعنی 2222 ریال- خرید کرد. و منتظر ماند تا قیمت در عرض یکی دو ماه به 3000 ریال برسد.(35 درصد) و یا حتی تا 4000 ریال در عرض دو تا سه ماه. (70 درصد بازدهی)
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در شکل بالا مشاهده می شود که مکدی سیگنال های فوق العاده ای برای غاذر می تواند صادر کند.
    تقریبا تمام اکسترمم ها را حدس زده و تقریبا همه ی حدس هایش درست بوده!

می توان این قاعده را برای این نماد و این نشانگر (مکدی) در نظر گرفت که هر گاه این نشانگر از 75 بیشتر شد، در صورت تغییر جهت می توان اقدام به داد و ستد کرد.

همان طور که می بینیم امروز منفی هشتاد و پنج است و به نظر می رسد مکدی در حال برگشت باشد. اگر برگشت می توان یک خرید خوب انجام داد و منتظر فروش در یک ماه دیگر با سودی مناسب بود...

یک نگاه سرسری به آر اس آی انداختم... زیاد جالب نبود و چون حوصله ندارم و مکدی هم به تنهایی عالی بوده دیگر آن را دنبال نمی کنم.
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این هم از میانگین های متحرک که 10-28-60 بهترین اعدادی بودند که من توانستم پیدا کنم.

به احتمال قوی در 2400 یک مقاومت و در 2550 ریال یک مقاومت بسیار جدی ایجاد خواهند کرد که هر دو باید شکسته شود. (ولی پول بک و از دست رفتن زمان مطرح است)

نتیجه گیری این تحلیل همانی است که با بررسی کانال عرض شد... یعنی خرید در همین قیمت ها به شرط برگشت قیمت از کف کانال و با حد ضرر کف کانال. و فروش در 2500 یا 3200 یا 3500 یا 4000 بسته به صبرمان (زمانی که می خواهیم به این نماد اختصاص دهیم و اطمینانی که به این تحلیل داریم و اتفاقاتی که در این زمان می افتد...).
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/03/14 در ساعت 01:25
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی نمودار خنصیر
    ================

مکدی و آر اس آی را تنظیم می کنیم. (پیشتر اطلاعاتی نتوانسته بودیم از اینها استخراج کنیم)

فقط نگاه کنید ببینید چه سیگنال های عالی ای توسط مکدی و آر اس آی داده شده!!!

البته وقتی مکدی و آر اس آی با هم سیگنال داده اند.

باز هم البته... به شکل زیر نگاه کنید:

در 1394/10/22 در قیمت 3360 ریال، مکدی در 180 و آر اس آی در بالای 80 (فکر کنم بالای 90) با هم سیگنال فروش داده اند!!!!!!

ولی بعد از چند روز نمودار برگشته و یک قله بسیار خوب در 6000 ریال به ثبت رسانده!!! پس کسی که با این سیگنال خرید و فروش انجام داده از موج اصلی خودش را محروم کرده!!!

و باز هم البته... اگر شخص در 1394/11/03 دوباره به مکدی و آر اس آی توجه می کرده می توانسته دوباره هر چه خریده را با چند درصد بالاتر بگذارد سر جایش و از بخش اصلی موج استفاده کند...

===========

پیشتر اعدادی برای میانگین های متحرک گفتیم. این اعداد هم خوب هستند: 6-30-95
    ویرایش توسط mhjboursy : 2016/03/14 در ساعت 01:46
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی kamran آواتار ها
    تشکر شده 608 بار در 173 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    چشم.
    یا علی

(قبلا با سرور imug بود الان به tinypic تغییر دادم. ان شاء الله که اینها قیلتر نشوند)

==============

بررسی نموداری غاذر
    ==================

با سلام ، متاسفانه نمودارها بازهم باز نمشوند و زحمات بی دریغ جنابعالی دارند از بین میروند!

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamran از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran نمایش پست ها
    با سلام ، متاسفانه نمودارها بازهم باز نمشوند و زحمات بی دریغ جنابعالی دارند از بین میروند!
    سلام

نمی دانم روی چه حسابی است که اینها بعد از دو ساعت فیلتر می شوند؟ و نمی دانم از چه نرم افزاری استفاده کنم که هم خودش خودکار آپلود کند و هم مشکل نداشته باشد... شاید باید بروم سراغ اینکه دانه دانه دستی خودم آپلود کنم...

یک چیز هم خدمتتان عرض کنم.
    اینجا کارگاه است و بنده هم یک آماتور. برای همین زیاد این تحلیل ها ارزش ندارد. بیشتر حالت دور همی دارد که بنشینیم و ببینیم آیا این روش های تحلیل در آینده جواب می دهند یا نه؟ و برای این است که در این کارگاه ورزش کنیم و ورزیده شویم...

راستی شما هم اگر تحلیلی داشتید بگذارید.

یا علی

«محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 600 نخست ... 456789101757107507 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع