صفحه 536 از 600 نخست ... 36436486526533534535536537538539546586 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,351 به 5,360 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

امروز حآسا را که در 1410 خریده بودم، در 1375 فروختم. زیان داشت ولی تجربه خوبی بود.
    باز هم امروز در 790 سجام جمع کردم. حقوقی نمی گذارد درست بخرم. دقیقا مانند من می خواهد خرید کند. :×
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

همین جوری
    =====

نمی دانم فقط من این گونه هستم یا همه همین طورند... زمانی که می خواهم کار کنم خوابم می گیرد...
    پیش تر زمانی که دانشجو بودم این گونه می شدم... زمانی که درسم زیاد و سنگین می شد خود به خود خوابم می گرفت...
    خیلی حالت عجیبی است.

کلا هر بار می خواهم کار کنم یک چیزی پیش می آید... یک بار مهمانی باید بروم... یک بار سرماخوردگی... یک بار کارهای فرعی که همین جور به درازا می کشد...
    خدا جان، اگر می خواهی نکنم یک کلام بگو... دیگر این همه ادا اطوار ندارد که... همچیــــن.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و صبح به خیر؛
    باز هم من دارم سجام جمع می کنم.
    امروز که بازار این طور گند خورده بهتر می فروشند.
    «محمد حسین» هستم.

کاوه زودتر از موقع متعادل شد.
    احتمالا به خاطر ترس بازار از بنیاد مستضعفان است و عرضه های بد پیشینش...
    ولی این قیمتش خوب بود.
    الان از نگر بنیادی وضعش خوب است ولی وقتی هنوز چند صد میلیون حجم مستعد برای فروش هست احتمال رشد و صف خرید شدنش در روزهای آینده ضعیف است.
    مگر اینکه امروز بالای 400 میلیون داد و ستد شود.
    «محمد حسین» هستم.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

کرمان خودرو فکر کنم دیگر دارد تمام می شود.
    یک حساب سر انگشتی می خواهد ببینیم 970 میلیونش تمام شده یا نه.
    امروز 400 میلیون
    از اولش هم حدودا 250 میلیون
    پس نه... هنوز مانده...
    کاش می دانستیم چه کسی دارد می خرد؟ (آن 150 میلیون آن روز و این 380 میلیون امروز کار یک حقوقی است)
    «محمد حسین» هستم.

دارد تمام می شود. کرمان خودرو.
    شد امروز 500 میلیون.
    «محمد حسین» هستم.

احتمال دارد تا پایان وقت کاوه بالا بیاید. آنجا می فروشم. به خاطر اینکه عرضه کننده اگر می خواست عرضه کند تا الان کرده بود. ولی خریداران ممکن است سوار بر مدار هیجان در دقایق آخر رنج هم بکشند!
    «محمد حسین» هستم.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کاوه شد 210 میلیون
    باز کم است.
    «محمد حسین» هستم.

جو بازار
    ====

امروز همان طور که از پیش می دانستیم (و اطلاع هم داده بودیم) هنگامی که کاوه متعادل خواست بشود کل بازار را منفی کرد...
    واقعیت این است که -اگر نقدینگی و ارزش معاملات را جان بازار بدانیم- باید بگوییم که بازار دارد می میرد. بازار دارد آخرین نفس های خودش را می کشد...
    منتظر بودیم خیل پول هایی که از سمت بازار پول سرازیر می شود جبران ما فات کند... ولی از آن طرف خبری نشد...
    از طرف دیگر وزیر اقتصاد گفته بود که می خواهم مقداری نقدینگی را به عنوان حمایت و تثبیت وارد بازار کنم... ولی از آنجا که ما رفیق اصفهانی اش را می شناسیم احتمال می دهیم منظورش نوش دارو بعد از مرگ سهراب است... یعنی منتظر است ته مانده ی جان بازار را هم بالا بکشد و قیمت ها حسابی پایین بیاید و بعد در آن زیر خرید ها را شروع کند... احتمالا...

به هر حال...
    این واقعیت بازار است و اگر کسی بخواهد جلوی واقعیت و حق بایستد و آن را انکار و تکذیب کند فقط خودش زیان کرده و بس. و حق از این لحاظ آسیبی نمی بیند.

تو این شرایط همان طور نقد ماندن بهتر است... (نقد یعنی اخزا و ...)

البته همان طور که می دانید من دارم خرد خرد پولم را و نقدینگی ام را وارد سجام می کنم...
    سهام کوچکی است... حقوقی اش هم می داند این قیمت ها مناسب است و خودش هم دارد خرید می کند...
    از طرف دیگر افت قیمتی اش را داشته و در دو ماه اخیر از 1200 ریال به 800 ریال رسیده. که حدودا نسبتی از فیببوناچی هم می شود.
    در حال حاضر 750 ریال حمایت مهم این نماد است که اگر آن را بشکند معلوم نیست تا چند سقوط کند.
    خرید در این زمان یک مقدار خطر دارد...
    ولی ما همین جا ایم تا این خطر ها را بررسی کنیم و اگر نسبت به پاداش ها قابل قبول بود آنها را بپذیریم...
    «محمد حسین» هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    جو بازار
    =====

همان گونه که پیش تر هم گفتم بازار ما این گونه شده (در 4 سال اخیر) که باید همه چیز را با هم بخری بعد همه چیز را با هم بفروشی. یعنی همه ی بازار با هم مثبت است و بعد همه چیز با هم منفی. سیمان و خودرو که هیچ ربطی با هم ندارند با هم بالا پایین می شوند. همین طور انفورماتیک و پتروشیمی... کلا در این 4 سال ما از این مورد زیاد دیده ایم... زیاد که نمی شود گفت... همیشه همین بوده فقط.
    الان هم دوباره زمان خرید دارد می رسد... فرقی هم ندارد شما چه بخرید... احتمالا 80 درصد بازار روند افزایشی را پیش خواهند گرفت...
    خیلی بد است... ولی همین است که هست...
    من یادم می آید این بازی ها از چه زمانی شروع شد... از زمانی که دولت می زد زیر خودرو و با آن کل بازار را مثبت می کرد یا می زد تو سر صادرات و با آن کل بازار را منفی می کرد... یواش یواش به بازار یاد دادند که اگر می خواهد سودی ببرد باید «رهبر» محور باشد و به صورت گله ای (گوسفندی) حرکت کند و چشمش به بنیاد شرکت نباشد... بلکه به جو عمومی بازار باشد...

به هر حال...
    دارد دوباره جو خوب می رسد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    جو بازار
    ====

امروز همان طور که از پیش می دانستیم (و اطلاع هم داده بودیم) هنگامی که کاوه متعادل خواست بشود کل بازار را منفی کرد...
    واقعیت این است که -اگر نقدینگی و ارزش معاملات را جان بازار بدانیم- باید بگوییم که بازار دارد می میرد. بازار دارد آخرین نفس های خودش را می کشد...
    منتظر بودیم خیل پول هایی که از سمت بازار پول سرازیر می شود جبران ما فات کند... ولی از آن طرف خبری نشد...
    از طرف دیگر وزیر اقتصاد گفته بود که می خواهم مقداری نقدینگی را به عنوان حمایت و تثبیت وارد بازار کنم... ولی از آنجا که ما رفیق اصفهانی اش را می شناسیم احتمال می دهیم منظورش نوش دارو بعد از مرگ سهراب است... یعنی منتظر است ته مانده ی جان بازار را هم بالا بکشد و قیمت ها حسابی پایین بیاید و بعد در آن زیر خرید ها را شروع کند... احتمالا...

به هر حال...
    این واقعیت بازار است و اگر کسی بخواهد جلوی واقعیت و حق بایستد و آن را انکار و تکذیب کند فقط خودش زیان کرده و بس. و حق از این لحاظ آسیبی نمی بیند.

تو این شرایط همان طور نقد ماندن بهتر است... (نقد یعنی اخزا و ...)

البته همان طور که می دانید من دارم خرد خرد پولم را و نقدینگی ام را وارد سجام می کنم...
    سهام کوچکی است... حقوقی اش هم می داند این قیمت ها مناسب است و خودش هم دارد خرید می کند...
    از طرف دیگر افت قیمتی اش را داشته و در دو ماه اخیر از 1200 ریال به 800 ریال رسیده. که حدودا نسبتی از فیببوناچی هم می شود.
    در حال حاضر 750 ریال حمایت مهم این نماد است که اگر آن را بشکند معلوم نیست تا چند سقوط کند.
    خرید در این زمان یک مقدار خطر دارد...
    ولی ما همین جا ایم تا این خطر ها را بررسی کنیم و اگر نسبت به پاداش ها قابل قبول بود آنها را بپذیریم...
    جو بازار
    ====

این دو تا نوشته هر دو تا از خودم است و الان که داشتم نگاه می کردم دیدم با هم در ظاهر منافات دارند و وقتی دوباره نگاه می کنم می بینم هر دو تا هم درست است...
    این وسط یک چیزی اشتباه است...
    از یک طرف پول تو بازار نیست و ته مانده ی پول را دارند از بازار خارج می کنند و به جایش چیزی نیاورده اند.
    از آن طرف هم قیمت ها کف است! و مستعد رشد...
    قیمت دلار و نفت هم که بالا بوده...
    هجوم خریداران را هم گهگاه می توانیم ببینیم... (البته موقت و ضعیف)

نمی دانم...
    یک جای کار می لنگد...
    شاید آسیاتک و پرشیا و ... را دیرتر عرضه کردند...
    شاید این وسط دولت سر کیسه ی سپرده های بانکی را شل کرد و اجازه داد اندکی از آنها بیاید به بازار سرمایه...
    شاید صندوق تثبیت بازار شروع کرد به جمع کردن در کف...
    شاید سرمایه گذار خارجی آمد...
    یا برعکس...
    شاید رشدی که منتظرش هستیم باز هم موکول شد به آینده (پس از عرضه پرشیا و آسیاتک و ایرانسل و هلدینگ های تامین اجتماعی و و و) (البته این رشدی که ما منتظرش هستیم باید همین روزها دیگر شروع شود)
    شاید رشدی که منتظرش هستیم به صورت بسیار ضعیف و خفیف خودش را نشان داد و رد شد.. مثلا دو هفته و با ده درصد رشد... مانند جریان های اصلاحی در یک روند اصلی...
    شاید فقط در چند صنعت این رشد را دیدیم... مثلا همزمان پالایشگاهی ها و فلزاتی ها و معدنی ها بریزند و سیمانی ها و ساختمانی ها و خودرویی ها رشد کنند...
    «محمد حسین» هستم.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع