صفحه 593 از 600 نخست ... 93493543583590591592593594595596 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,921 به 5,930 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
    که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
    که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

چنگ در پرده همین می‌دهدت پند ولی
    وعظت آن گاه کند سود که قابل باشی

در چمن هر ورقی دفتر حالی دگر است
    حیف باشد که ز کار همه غافل باشی

نقد عمرت ببرد غصه دنیا به گزاف
    گر شب و روز در این قصه مشکل باشی

گر چه راهیست پر از بیم ز ما تا بر دوست
    رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی

حافظا گر مدد از بخت بلندت باشد
    صید آن شاهد مطبوع شمایل باشی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    همین جوری
    _________
    جمع بندی خودم و جستارم در این دو سال

بسم الله الرحمن الرحیم
    و السلام و الصلوة علی سیدنا محمد و علی آله الطاهرین

سلام
    سال خوبی نبود.
    از دید اقتصادی سال خوبی نبود.
    از نگر آمار فساد و کثافت هم سال خوبی نبود...
    من هم در این جستار به آن نتیجه ای که می خواستم نرسیدم...
    ولی از تلاشم راضیم.
    از اینکه مفاهیم بیشتری یاد گرفتم و ذهنم بازتر شد و از اینکه افق دست یابی به آن چه می خواهم هنوز به رویم باز است خوشحالم.

از ابتدای سال 95 تا اینجا، در اینجا دارم شبانه روزی کار می کنم...

این تلاش حدود 70 درصدش صرف قلاب ماهی گیری سازی شد و حدود 30 درصدش هم صرف ماهی گیری. از این تخصیص زمان هم راضی ام.

خیلی کار کردم. البته اگر خودم را و زمانم را بهتر مدیریت می کردم بهتر بود ولی از همین هم راضی هستم. هدف من این بود که مقداری از ابتدای آغاز کار و شغلم، زمانم را بگذارم برای آماده سازی بستر ها و سپس یک عمر راحت زندگی کنم. حالا اینکه به این خواسته نرسیدم یا رسیدم یک بحث جدا است ولی از خود این تصمیم راضی هستم و باز هم اگر به دو سال پیش باز می گشتم همین راه را انتخاب می کردم.
    در این راه و این تصمیم آشنایی بیشتر و تسلط بیشتر بر برنامه نویسی حوزه نمودارکاری و حرکت به سمت آمی بروکر (و جاوا) را در دستور کار خودم قرار دادم. همین جور حرکت به سمت بنیاد ِ نمودارکاری (یعنی یادگیری فلسفی ریشه های نمودارکاری) را هم انتخاب کردم... این انتخاب ها هم همگی خوب بود.
    ولی در مورد نتیجه... پس چرا نتیجه ای که می خواستم را نگرفتم؟
    خوب... ان شاء الله می گیرم... برایم مانند روز روشن است که خداوندم اجر صابرین و زحمتکشان را به انصاف و دادگری پرداخت می کند. و مانند روز برایم روشن است که اگر امروز به نتیجه نرسم فردا به نتیجه خواهم رسید. ان شاء الله.
    و من به این ایمان دارم.

البته این وسط... یعنی در این دو سال... اشتباهاتی هم کردم که اگر به گذشته بازگردم هرگز مرتکب نخواهم شد... یکی اش که شما هم در جریان هستید برگزاری مسابقات بود... چیزی که گمان می کردم همه اش 2 ساعت از من زمان ببرد ولی خیلی بیشتر از 2 ماه از عمر من را گرفت! خیلی راحت هم گرفت! آن هم از عمر مفیدم! و زمانی که سر حال و رو به راه بودم و صد در صدی داشتم فعالیت می کردم... (از ماه رمضان پارسال یا پیارسال بود که صبح که روزه بودم می خوابیدم و شب حسابی مثل بنز کار می کردم...) دو ماه خیلی زیاد بود... بیش از دو ماه از دو سال... یعنی خیلی راحت 9-10 درصد از کل وقتی که برای پژوهش در نمودارکاری در بورس گذاشته بودم را صرف کردم... چون می خواستم به سایت خدمت بکنم... و از طرف دیگر کسی هم نبود که این وظیفه را به عهده بگیرد! که بعدا جناب iligal آمدند و از روی اشتیاق این کار را انجام دادند... یعنی معنی اش این شد که آن دو ماه زمانی که 24 ساعته وقت گذاشتم کاملا کشک بود... یعنی کاری که یک نفر دیگر با اشتیاق حاضر بود انجام دهد را بی خود به عهده گرفتم و دو ماه زمان گذاشتم و نتیجه اش هم هیچ چیز برایم نداشت...
    تنها هم این نبود... موارد دیگری هم بود... مثلا مقداری از وقتم را صرف دیدن فیلم کردم... یا گوش دادن آهنگ... یا وبگردی الکی... که هیچ کدام در قالب برنامه ام نبود...
    یا اشتباه دیگر این بود که زمان هایی زیاد به خودم فشار می آوردم و از تفریح و گردش و روابط اجتماعی و ورزشم می زدم که از آن طرف همین زمان، بیشتر از یک جای دیگر جبران می شد و به وسیله ی کاهش بازدهی و دلزدگی از کار و خستگی و استرس و افسردگی و به هم خوردن خواب و روند زندگی، بیشتر از آن چه که ازش گرفته بودم را از من گرفت! این یک اشتباهی است که اگر باز ده بار به گذشته بر گردم این اشتباه را باز هم انجام می دهم... شاید از این رو اصلا نتوانم به آن بگویم اشتباه... جزء خصوصیات شخصیتی من است... در کتاب من نوشته شده اولش حسابی به خودت سخت بگیر که در آینده آسوده باشی... نمی توانم این گونه فکر نکنم... خطر سیستماتیک است.

من پارسال تصمیم گرفتم که اگر به نتیجه نرسم بورس را ترک کنم و به نتیجه هم می شود گفت نرسیدم و در همین جستار ماندم و یک سال دیگر هم وقت گذاشتم...
    می دانم... یک جوری شاید زیر حرفم زده باشم...
    ولی درست بود.

هم تصمیمی که گرفتم درست بود و هم زمانی که تصمیم را لغو کردم درست بود...
    به نتیجه نرسیدم... درست... ولی افق برایم روشن بود...
    به جایی نرسیدم که بدانم این راه نتیجه نمی دهد...
    در عوض نور و روشنایی را به وضوح در انتهای راه می دیدم... (همین گونه که اکنون می بینم.)
    و دست کشیدن از هدف هم برایم بی معنی بود...
    ماندم و یک سال (دیگر) زحمت کشیدم و سختی و مشقتش را به جان خریدم... و از سختی های کاری و بی پولی سخت تر نگاه اطرافیان...
    نگاه اطرافیان به اینکه دارم یک کار الکی می کنم... به اینکه اصلا بورس شغل نیست... و بدتر از آن اینکه در جامعه ی ما اصلا «پژوهش» به عنوان شغل حساب نمی شود... خود اشتغالی کار نیست... سرمایه گذاری و بازرگانی کار نیست... و بدتر از همه هم اینکه پژوهشی که امروز نان نداشته باشد تو سرش زده می شود...
    ولی من در برابر اینها ایستادم. و می ایستم... و تا زمانی که خداوندم نتیجه ی زحماتم را ندهد دست از تلاش بر نمی دارم... تا زمانی که افق روشن است تلاش می کنم... و دوست ندارم آدمی باشم که وسط کار، میدان را خالی می کند...
    شاید ننوشتن در این جستار هم تندتر و هم مفیدتر به نگر برسد... ولی نه... دقیقا نوشتن در این جستار حکم همان ورزش و گردش را دارد که باعث می شود فعالیت آدم کمی آهسته تر ولی مانا باشد...
    در لا به لای برگ های جستار رموز موفقیت را به وضوح بیان کردم، حتی با عنوان هایی مشخص، مشخص کردم که در چه جاهایی خواننده می تواند مطالبش را پیدا کند... تقریبا تمام مطالب جستار نام گذاری و عنوان گذاری شده است... تلاش کردم اگر کسی اهلش هست از خواندن مطالب جستار بتواند نکات عالی ای به دست بیاورد. البته اگر اهلش باشد. چون عده ای عقلشان به چشمشان است و نداشتن دوراندیشی و پیدا کردن نتیجه موقت و آسان چشمشان را کور کرده و نمی فهمند. نمی فهمند شاید جایی که بوی کباب می آید دارند خر داغ می کنند و شاید در یک خرابه یک گنجینه بتوان یافت... نمی فهمند درختی که در بیابان یا روی کوه خودسازی کرده مقاوم تر است از علف سبز و خوش رنگ و رو ... و این (دور اندیشی) کار چشم سر نیست و کار عقل (چشم دل) است... و ما هم از طیف این جور آدم ها نیستیم و پسشان می زنیم... همان گونه که خدا آن ها را در زندگی پس می زند.

این جستار جستار خوبی بود... جستار خوبی است...
    خدا را شکر می کنم که دوستان خوبی اینجا داشتم و دارم... دوستانی که باعث قوت دل من شدند و همراه من بودند و در مسیر من را همراهی کردند... و همراهی آنها راه را برای من آسان کرد و از سختی راه کاست...
    از
    negarminavi و fariborz nael و بورث و امام قلی خان و abed و سیروس احمدی عزیز تشکر می کنم که چند بار به این جستار سر زدند... و موجبات گرمی و در جریان بودن این جستار را فراهم کردند.
    از
    نوام چامسکی و Mehdi1400 و orumbourse و ahmad.m عزیزتشکر می کنم که هر سال یا هر شش ماه یک بار اینجا می آمدند و با آموزش های خوبشان بنده را مستفیض کردند.
    ���������������� �
    از
    magidgold ������ و karimi.m.mavad ������ (دقیق آیدی ایشان یادم نیست) و روندشناس عزیز تشکر می کنم که مدتی در این جستار قلم زدند و آموزش هایی هم برای ما داشتند و در کنار هم بخشی از این جستار را با هم ساختیم.
    از جناب
    zorba عزیز تشکر می کنم که پیرامون مسائل بورسی و غیر بورسی با هم مدتی خدمت ایشان بودیم و از همراهی ایشان استفاده کردیم.
    از جناب
    heydar گرامی، برادر گلم، تشکر می کنم که هم استاد ما بودند و هم برادر ما و هم همراه ما... و امیدوارم هر سال بهتر از پارسال پر سود تر و پر بار تر همراه با دلی خوش و قلبی مطمئن زندگی کنند. و امیدوارم در پایان هر سال پاسخشان به جستار «آیا می توان 70 درصد سود ساخت» ، «آری شد» باشد.
    از جناب
    محمد حسین (m.hossein - mohammadhosein) عزیز سپاسگذارم... که زمانی بنده را یکی از بهترین دوست های خودشان خطاب کردند و با منش و بزرگواری شان تا وقتی در سایت بودند همواره همراه و قوت قلب ما بودند... (هر چند نحوه ی عمل مان در بورس با هم فرق داشت و سنخیتی در این زمینه نداشتیم...) امیدوارم سایه شان همیشه بالا سر خانواده محترمشان باشد و نتیجه و ندیده شان را در کمال صحبت و سلامت و دلخوشی و رضایت ببینند.
    از
    milad99 و kamran ������ عزیز بسیار تشکر می کنم، که در جستار می شود گفت مطلب نگذاشتند، یا خیلی کم گذاشتند، ولی همیشه حضور این دو عزیز را در جستار احساس می کردم، به خصوص وقتی مطلبی سنگین می گذاشتم و تشکر و اثر این دو عزیز را زیر آن نوشته ها می دیدم می فهمیدم که حرف های فلسفی/برنامه نویسی و در کل حرف های ژرفی که دارم می زنم روی هوا نیست و خواننده دارد.
    از
    gholamk بسیار عزیز سپاسگذارم که مدت ها اینجا بودند و در کنار ما در این کارگاه آموزشی پژوهشگری می کردند و امیدوارم مدارج یادگیری و مسیر سودسازی را تا آن جایی که تمایل دارند طی کنند و به موفقیت کاملی که مد نگر دارند برسند.
    از برادر بزرگ و بزرگوارم جناب
    آباد عزیز، تشکر می کنم که همواره در کنار ما بودند و همواره هم تشکر ها و اثر ایشان پای نوشته های بنده مایه ی دلگرمی بنده بود و هم هم صحبتی با ایشان برای بنده افتخار.
    از داداش گلم جناب
    iligal عزیز تشکر می کنم که انصافا داداش خوبی هستند برای ما... و امیدوارم عروس شدن خوشگله اش را ببیند و کانون خانواده اش همواره گرم و صمیمی و پر از شور و شادی و آرامش باشد. (با جیبی پر پول و جایگاه های خرید و فروشی سود ساز!)
    از مهندس
    rasam عزیز بسیار بسیار بسیار سپاسگذارم که هم حکم شاگرد را برای ما داشتند هم استاد و هم همراه و برادر و هم پیشنهادهای خرید خوبی به ما دادند... و در یک کلام نیمی از این جستار را با هم ساختیم... سپاسگذارم رسّام جان.

از تمام کسانی که نامشان را نبردم و فراموش کردم هم تشکر می کنم... همچنین از دوستانی که بی نام و یا با نام فرعی تشریف می آوردند جستار و تشکر نمی زدند و با حتی همین خواندن مطالب، و اضافه کردن آمار خوانندگان ما را دلگرم می کردند تشکر می کنم.

در پایان جا دارد در این جستار که شاید دارد به اواخرش می رسد از
    استاد علیرضا شاهکویی عزیزمکه یکی دو بار هم بیشتر در این جستار از ایشان نام نبردم کمال تشکر را دارم. که البته تا به حال به جستار ما هم تشریف نیاورده اند و گمان هم نکنم بخوانند و ایشان را هم اصلا تا به حال ندیده ام! و اصلا با هم تا حالا گفتگو هم نداشته ایم!!! ولی می شود گفت من اساس کارم را از ایشان یاد گرفتم و آشنایی با آمی بروکر و آشنایی با روش انحصاری خرید در کف را مدیون آموزش های انصافا بی دریغ ایشان هستم. آموزش هایی که رایگان به ما داده شد ولی بالاترین سطح را داشت. چیزی بود که در هیچ کتابی نبود! حاصل تجربه و دسترنج ایشان بود... و رایگان به ما ارائه شد... و شاید... اگر من در لا به لای برگ های این جستار بخشی از رموز کارم را سر بسته خدمت شما بزرگواران عرض می کنم به خاطر همین تاثیری باشد که از ایشان دیده ام و می خواهم دین خودم را ادا کنم... که دیگران کاشتند و ما خوردیم. استاد عزیزم امیدوارم هر جا هستی همواره سلامت و شاد و با ایمان و پیروز باشی. و از خداوند می خواهم پاداشت بدهد. (پاداشی بدون خطر! یعنی نسبت Riward to Risk اش بی نهایت باشد! )

تلاش می کنم در این هفت/هشت برگی که از این جستار مانده یک مقدار جمع بندی داشته باشم و یک جوری این جستار را اگر خدا بخواهم در صفحه ی 600 ببندم. حالا یا ادامه اش را به صورت تخصصی تر در کارگاه های متعدد و تخصصی (مانند کارگاه الیوت یا بازارخوانی یا کارگاه بنیادی) داشته باشیم... یا اینکه کار آموزش و کارگاه و پژوهش را رها کنیم و برویم دنبال ماهی گیری یا اینکه کلا ادامه ای نداشته باشیم برای این کارگاه.

باز هم از شما عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم سالی خوب و خوش داشته باشید.

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
    سلام و خسته نباشید جانانه بابت این همه تلاش و زحمت شبانه روزی به داداش بزرگوار
    بنده چند ساعتی که حضوری خدمتت رسیدم و با جستارت تو این چن وقته همراه بودم فهمیدم که چقد آدم تلاشگر و زحمتکشی هستی و چجور قصد داری که خودت به تنهایی گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون و صرفا دنبال ماهی نیستی دنبال ترفند قلاب و ماهیگیری هستی البته اینم بگم اگه جنوبی بودی و نزدیک دریا بودی ماهیگیر قهاری میشدی
    ،امیدوارم به اهدافی که در ذهنت داری برسی و تو همه زمینه ها موفق باشی و سال خوب و جدیدی رو شروع کنی،برات آرزوی بهترین ها رو دارم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید جانانه بابت این همه تلاش و زحمت شبانه روزی به داداش بزرگوار
    بنده چند ساعتی که حضوری خدمتت رسیدم و با جستارت تو این چن وقته همراه بودم فهمیدم که چقد آدم تلاشگر و زحمتکشی هستی و چجور قصد داری که خودت به تنهایی گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون و صرفا دنبال ماهی نیستی دنبال ترفند قلاب و ماهیگیری هستی البته اینم بگم اگه جنوبی بودی و نزدیک دریا بودی ماهیگیر قهاری میشدی
    ،امیدوارم به اهدافی که در ذهنت داری برسی و تو همه زمینه ها موفق باشی و سال خوب و جدیدی رو شروع کنی،برات آرزوی بهترین ها رو دارم

بزرگواری داداش،
    التماس دعا دارم .
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستورهای hhv-llv

در فن تشخصی کف: دستورهای llv , hhv در آمی بروکر دستورات بسیار خوبی هستند که پیشنهادهای نسبتا خوبی هم می دهند... ولی به یاد داشته باشیم استفاده از اینها به عنوان اساس کار چندان درست نیست... اینها می توانند کمک کننده، یا تمام کننده یا ترکیب شونده باشند ولی اینکه تنهایی به کار گرفته شوند یا اساس را روی اینها بگذاریم (انگار) درست نیست.
    «محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تاثیر اخبار در موقعیت های مختلف نموداری

اخبار بد معمولا در کف قیمتی تاثیر زیادی نمی گذارند و اخبار خوب هم در قیمت های بالا تاثیر نمی گذارند.
    منظورم از کف و بالا دقیقا آن انتهای دره یا اوج قله است نه میانه ی راه (چون میانه ی راه دقیقا برعکس است!)

خیلی وقت ها هست که بازار دنبال خبر خوب می گردد که قیمت ها را بالا ببرد... و به خبرهای بد اهمیت نمی دهد...
    این به خاطر تغییرات پیشین در عرضه/تقاضا است... که سهامداران بلند مدت فقط مانده اند و سهامداران کوتاه مدت خالی شده اند... به عبارتی هر کسی قرار بود بفروشد فروخته! دیگر کسی نیست که با اخبار منفی بفروشد و روند را رو به پایین کند...

از طرف دیگر هم گاهی هست که بازار فقط دنبال اخبار بد می گردد...

گاهی هم هست که اصلا بازار (روی یک نماد) نسبت به اخبار بی تفاوت است... چه اخبار موثق، چه اخبار گیج کننده یا کم اهمیت و چه شایعات.

به خاطر همین موارد است که ما بیشتر عاشق نمودارکاری می شویم و از بنیاد و بررسی بنیادی فاصله می گیریم.
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    _________

کاش دوباره یک مرد... مانند الیوت به پا می خواست. و طرحی نو در می انداخت.
    «محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

راست ترین چیز قیمت است.

مدیرعامل گزارش منتشر می کند که سودش فلان قدر است ولی می تواند دروغ باشد.
    شایعه می شود که فلان خبر خوب یا بد اتفاق افتاده ولی می تواند دروغ باشد.
    ولی قیمت دروغ نمی تواند باشد. همان است که هست!
    قیمت هم ترازو است و هم مقیاس و محک. هم ورودی است و هم خروجی.
    (البته من ممکن است اشتباه از آن متوجه شوم... یعنی مثلا یک سفته باز قیمت را بالا برده باشد و من گمان کنم بازیگرانی دیگر یا بازار مثلا آن را بالا برده... ولی این اشتباه و نقض قیمت نیست اشتباه و نقص من است...)

«محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نکات برنامه نویسی

برای اینکه بتوانیم سامانه ی خوبی داشته باشیم تمام تمرکزمان را روی «پیشنهاد خرید» می گذاریم.
    برای آزمایش سامانه باید حتما پیشنهاد فروش هم داشته باشیم. (و پیشنهاد خرید را اگر برعکس کنیم درست است که معمولا پیشنهادهای فروش خوبی می شود... ولی متناسب با آن پیشنهادهای خرید نیست و به درد سنجش سامانه و استفاده در عمل نمی خورد!) در حقیقت اگر پیشنهادهای خرید Buy باشند پیشنهادهای فروش که از برعکس کردن پیشنهادهای خرید به دست می آیند، Sell نیستند! Short هستند. و ما نیازمند به نوشتن سامانه ای روی این سامانه داریم برای پیشنهاد دادن Sell و Cover.

اگر شما هم مانند من هنوز روش خاصی برای انجام فروش روی این پیشنهادهای خرید ندارید بهتر است مانند من از این روش استفاده کنید:
    دو تابع از مشتقات تابع زیگ هستند که اینجا به کار ما می آیند. یعنی: Trough , Peak
    حالا اینجا بستگی دارد ما سامانه مان را قرار است چگونه بسنجیم...
    اگر می خواهیم ببینیم چند بار تو خال زده ایم کافی است بنویسیم:

http://i68.tinypic.com/33ml8n9.jpg

یا اگر می خواهید به صورت درصدی بسنجید (این یک کم سخت است) می توانید این گونه عمل کنید که ابتدا سقف آینده را نگاه کنید. سپس ببینید اختلاف این پیشنهاد خرید با آن سقف چقدر است؟ هم از دید زمانی و هم از دید قیمتی...
    (سختی کار هم به حالات مختلفی است که ممکن است بخواهیم بسنجیم...)

اندازه بهترین عملکرد با این پیشنهاد خرید و فروش:
    http://i67.tinypic.com/2v9w5lt.jpg

سختی کار هم در بحث تئوری و فلسفی قضیه است... نه قسمت پیاده سازی... موضوع اینجا است که کسی که دقیقا می داند چگونه فروشی می خواهد سریع می رود خودش یک سامانه ی فروش (Sell , Cover) برای خودش می نویسد... و کسی که نمی داند دقیقا چگونه فروشی می خواهد، چگونه می تواند روی این نتایج تاکید کند؟ این کدها به آدم نشان می دهد که با این پیشنهادهای خرید، اگر یک سامانه ی فروش ایده آل داشتی چقدر سود می توانستی ببری... ولی ایده آل! موضوع هم همین جا است...در حقیقت ما با این کار نیمی از سامانه را (که پیشنهاد خرید باشد) با توجه به این موضوع سنجیده ایم که نیمی دیگر ایده آل باشد...

چون با اطمینان بالایی می دانم کمتر کسی (چه در این انجمن و چه در ایران) متوجه این نوشته ها می شود دیگر ادامه اش نمی دانم... (کار تخصصی است و توقعی هم نیست...) توضیحات کامل هم آمده و اگر کسی اهلش باشد با یک نگاه می فهمد چه به چه است... اگر کسی توضیحات اضافه خواست یا متن همین کدها را خواست بگوید بهش بدهم. (گوگل هم البته یک چیزی دارد که خود به خود تصویر را تبدیل به متن می کند...)
    «محمد حسین» هستم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ادامه از بالا...

خروجی نوشته های بالا را در زیر نشان داده ام:

سامانه ای برای سنجش پیشنهادهای خرید

http://i67.tinypic.com/2h2l2z4.jpg

«محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نکات برنامه نویسی

هنگام سنجش خودکار سامانه های داد و ستدی تان نیاز خواهید داشت که پیشنهادهای نزدیک به هم را حذف کنید. با این برنامه می توانید این کار را انجام دهید.
    البته دستور exrem یا remex در آمی بروکر برای این کار طراحی شده ولی ابتدایی است و نیاز به پیشنهاد فروش دارد.
    لازم به ذکر است که آمی بروکر (و سایر نرم افزارها) از میانگین کم کردن هم حمایت نمی کنند و اگر خواستید باید خودتان بنویسید.

http://i65.tinypic.com/spi4jd.jpg

«محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع