صفحه 506 از 600 نخست ... 6406456496503504505506507508509516556 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,051 به 5,060 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط بورث نمایش پست ها
    سلام شما روی شبکه عصبی کارکردین؟
    سلام
    بـــــــــــــــــــلــــ ــــــــــه
    نه با این سوسول بازی های متلب و زیتون و ... ها. نه. بنیادی و عمیق.
    البته خیلی وقت هست که رویش کار نکرده ام. بیشتر به صورت تحقیقاتی یک مدت رویش کار کردم و رهایش کردم.

بگذارید اینجا یک چیزی بگویم خدمتتان. عموما در مقالات دانشگاهی (منظورم انگلیسی هایی است که در scholar.google.com منتشر می شود) نتایج عجیب و فوق العاده عالی ای منتشر می شود... مثلا طرف می آید می گوید 90 درصد مواقع شبکه اش توانسته به هدف بزند!!! در صورتی که این حرف کاملا چرت است و از بی اطلاعی او نسبت به مسائل ساده ناشی می شود...

کار کردن دوباره با شبکه عصبی را گذاشته ام در برنامه ام و برایش ایده های بکری دارم... ولی... الان بیش از یک سال است که همچنان در برنامه های آینده ی من قرار دارد و خدا می داند چه زمانی می شود که من به وصالش برسم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

انصافا باید نیمی از نمادهای گروه سیمانی و دارویی را از بورس و فرابورس و پایه ب اخراج کنند.
    آخر نمی شود که... نمادی با حجم 1000 تا دانه؟؟؟ حالا برخی حتی همین هزارتا دانه را هم ندارند!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دارم سیمانی ها را نگاه می کنم (دانه به دان)
    اکنون مستعد رشد هستند...
    ولی بد نیست یک سری شان یک افت شدید و موقت بکنند که دست جمعی بتوانند رشد فوق العاده ای داشته باشند. (به خصوص سکرد! )
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/09/21 در ساعت 15:13
    «محمد حسین» هستم.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

همین جوری
    =======

پیشنهاد های اشتباه - کاش حجم بالا بود و کارمزد پایین
    ==============================

از ته دل آرزو می کنم حجم داد و ستد ها بسیار بسیار زیاد افزایش پیدا کند و از طرف دیگر کارمزد داد و ستدها هم کاهش زیادی داشته باشد. (مثل خارج)

علاوه بر آن مشکلی که پیش تر گفتم... (یعنی پیشبینی ناپذیر شدن نمودارها یا کمتر پیشبینی پذیر شدن آنها و نیز خراب شدن نشانگر ها) باید عرض کنم اکنون یکی از مشکلات ما برای داشتن راهبردی عالی «گیر کردن» تو یک نماد است. مثلا امروز یک مقدار سهم از نمادی می خریم ولی فردا می آییم بفروشیم کسی نیست از ما بخرد! یا با یک شکاف قیمتی وحشتناک (برابر کل سودی که قرار بود در کوتاه مدت داشته باشیم مثلا ده دوازده درصد) حاضرند از ما بخرند!
    و به اینها اضافه کنید 1.5 درصد حق بی حسابی که دولت و کارگزاری هر دفعه از کل سرمایه ی ما بر می دارند.

منظورم چیست؟
    این شکل زیر را ببینید:
    https://vgy.me/QwhODl.png

نمودار قیمت است که با یکی از سامانه های داد و ستدی ام رویش پیشنهاد خرید و فروش ایجاد کرده ام.
    ببینید چه پیشنهاد های خوبی می دهد!
    در عوض یک سری جاها پیشنهادهای اشتباه داده.
    اولا اینکه اگر حجم بالا بود یک سری از این پیشنهادهای اشتباه به وجود نمی آمد...
    دوما اینکه من با آستانه زیان قرار شد این پیشنهادهای اشتباه را در سامانه هایم کنترل کنم و پوشش دهم.
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

برای اندیشه
    =======

حجم عجیب اتفاق عجیب
    ==============

این حجم های عجیب را در حسینا می بینید؟

https://vgy.me/3pS4m4.png

اینها یک خبری در دل خودشان دارند...
    نمونه اش را در خصدرا و فنرژی می توانید ببینید. پیش از رشد شدیدشان.
    بگذار اصلا پیدایش کنم و رسمش کنم:

این:
    https://vgy.me/mDL9iU.png

و این:
    https://vgy.me/ozFCnk.png

البته یک وحی منزل و یک قاعده ی کلی و یا حتی یک قانون با احتمال درست بودن بالا نیست... ولی بد نیست این موارد را گوشه چشممان داشته باشیم!
    «محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

البته برای حسینا زیاد عجیب نیست!
    از آن طرف این حجم مربوط به حق تقدم های استفاده نشده است و چندان عجیب غریب هم نیست.
    «محمد حسین» هستم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

یادآوری
    ====

کسانی که تدریس می کنند بیشترین بهره را می برند و کسانی که بحث می کنند بعد از آن... و در آخرین مراحل کسانی که فقط با چشم یا گوش مطلبی آموزشی می خوانند یا می شنوند کمترین بهره را از یک موضوع می برند.
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    یادآوری
    ====

کسانی که تدریس می کنند بیشترین بهره را می برند و کسانی که بحث می کنند بعد از آن... و در آخرین مراحل کسانی که فقط با چشم یا گوش مطلبی آموزشی می خوانند یا می شنوند کمترین بهره را از یک موضوع می برند.
    آفرین آقا محمد حسین عزیز
    اتفاقا میگن اگر میخواهید مطلبی رو به خوبی و با تمام جزییات یاد بگیرید جوری که هیچوقت از ذهنتون بیرون نیاد باید اون رو به کسی یاد بدید(تدریس کنید) چون موقع تدریس میفهمید که کجای اون مطلب رو یاد گرفتید و کجاش رو یاد نگرفتید(منظورم از کجا جاهایی هست که خیلی ریز هستش و فقط و فقط و فقط با تدریس میفهمید اون جاها کجا هستند؟)

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا یکی از ایده هایی که من خگستر را دیروز و حاریا را پریروز اضافه کردم همین بود که یک نوسان 5 تا 10 درصدی بگیرم و خلاص.
    ولی احتمال می دهم که بیشتر حرکت کند و حتی اگر اصلاح هم بکند باز اصلاحش موقت است.
    ================
    در مورد اشباع من یک چیزی را خدمتتان عرض کنم. اشباع خرید یک مقدار با اشباع فروش فرق می کند. شاید این به خاطر ایرانی بودن ما است. (یعنی به خاطر نبود شورت سل) شاید هم به خصائص آدمی بر می گردد... خلاصه اینکه به هر حال اشباع خرید سریع پیشنهاد فروش نیست. به نگر من. اگر دقت کرده باشید بسیاری از رشدهای عظیم بازار در اشباع های خرید صورت گرفته!!!
    بله آقا محمد حسین من توی خروج یکم مشکل دارمو زود خارج میشم آخریش هم همون مداران بود که زود خارج شدم. فک کنم باید برای خروجم یه برنامه بچینم و به اون چیزی که تازه رسیدم این بود که حد ضررم رو هر روز بیارم بالاتر. یعنی مثل همین خودرو ، قرار هست که اگه خودرو داشتم شنبه خارج میشدم
    حالا با این چیزی که تو ذهنم دارم اینجوری عمل میکنم. قیمت پایانی خودرو شده 2595. حد ضرر رو میذارم رو 5- درصد پایانی (یعنی 2465). حالا اگه روز بعد یعنی شنبه پایانی بالاتر رفت حد ضرر هم به همون اندازه بالا میره(5- درصد پایانی). بعد اگه اومد پایین و حد ضررم رو فعال کرد یعنی قیمت پایانی به حد ضررم رسید روز بعد اول وقت میام بیرون. این چیزی هست که تو ذهنم میچرخه حالا باید یه بار انجامش بدم ببینم خوب جواب میده یا نه؟ چون یکم هم میخوام کوتاه مدت کار کنم فک میکنم خوب باشه.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    بله آقا محمد حسین من توی خروج یکم مشکل دارمو زود خارج میشم آخریش هم همون مداران بود که زود خارج شدم. فک کنم باید برای خروجم یه برنامه بچینم و به اون چیزی که تازه رسیدم این بود که حد ضررم رو هر روز بیارم بالاتر. یعنی مثل همین خودرو ، قرار هست که اگه خودرو داشتم شنبه خارج میشدم
    حالا با این چیزی که تو ذهنم دارم اینجوری عمل میکنم. قیمت پایانی خودرو شده 2595. حد ضرر رو میذارم رو 5- درصد پایانی (یعنی 2465). حالا اگه روز بعد یعنی شنبه پایانی بالاتر رفت حد ضرر هم به همون اندازه بالا میره(5- درصد پایانی). بعد اگه اومد پایین و حد ضررم رو فعال کرد یعنی قیمت پایانی به حد ضررم رسید روز بعد اول وقت میام بیرون. این چیزی هست که تو ذهنم میچرخه حالا باید یه بار انجامش بدم ببینم خوب جواب میده یا نه؟ چون یکم هم میخوام کوتاه مدت کار کنم فک میکنم خوب باشه.
    برای آستانه زیان می توانید روی Parabolic SAR و میانگین متحرک هم حساب باز کنید. (میانگین متحرک ساده یا نمایی ِ بیست روزه متداول است.)
    «محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع