صفحه 496 از 600 نخست ... 396446486493494495496497498499506546596 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,951 به 4,960 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

حسینا
    =====

https://vgy.me/NzSiCr.png

این هم نامعلوم است.
    آستانه زیانی که برایش مشخص کرده بودیم و در شکل نشان داده ام را... والا چه بگویم؟ هم می توان گفت شکسته و هم می شود گفت نشکسته!
    برای همین هم من یک مقدار نقد کردم. در 7650 ریال.
    اینجا هم میانگین متحرک است و هم فیبوناچی. و مقاومت خوبی به شمار می رود. اگر این را رد کند احتمالا ده درصد می ریزد.
    باز دوباره این را فردا می گذاریم پیش چشمانمان ببینیم اگر باز دوباره به این خطی که ما برایش کشیده ایم بی اعتنایی کرد ما هم از خدمتش مرخص می شویم...

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

یادآوری
    ====

جنبش خداحافظی با نامعلوم
    ==============

باید یک جنبشی راه بیاندازیم... به قول دوستمان که در امضایش نوشته بود ارتش تک نفره... اینجا هم اگر کسی نیامد با من هم_جنبشی شود خودم یک جنبش تک نفره راه خواهم انداخت به نام «جنبش خداحافظی با نامعلوم»
    والا... چه کاری است؟؟؟
    من برای چه باید از یک نمادی که برایم نامعلوم است خرید کنم؟ و به همین نحو: من برای چه باید در یک نمادی که برایم نامعلوم است بمانم؟؟؟

مطمئنا من از فروش یک نماد نامعلوم زیانی نخواهم کرد!

این یک فکر غلط غلط غلط غلط است که همه ما داریم که اگر من این نماد را بفروشم «نکند از سود احتمالی جا بمانم»

اشتباه ترین کار این است که آدم بعد از این که در نمادی دست به فروش سهامش زد بنشیند و آن را باز دوباره نگاه کند! و اگر بالا رفت آهی بکشد و بگوید اگر نفروخته بودم....
    غلط غلط غلط غلط است.

این کار احساسات است!
    اگر احساسات می خواهی برو آدامس بخر تا در جایزه اش برنده شوی! اینجا نیا!

اینجا فقط محاسبات.
    اینجا فقط تصمیم گیری بر پایه ی دانسته ها (نه نادانسته ها).
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/09/17 در ساعت 23:06
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

باید بدانم که من هیچ وقت از ازدست دادن یک سود زیان نکرده ام. هیچ وقت. چه قیمت سهام فروخته شده بالا رفته باشد چه پایین...

در عوض باید بدانم که اگر با یک نماد نامعلوم بمانم و رشد شانسی صورت نگیرد قطعا زیان خواهم کرد.

و چیزی که برای من مهم باید باشد این است که به صورت متوسط سالیانه سبدم چند درصد رشد می کند!

حالا اشکالی هم ندارد... اگر من مطمئنم به وسیله ی بخت و شانس و احتمالات نامعلوم سبدم هر سال رشد می کند: بسم الله... از همین فردا باید تمام نمادهای نامعلوم سبدم را نگه دارم و در نمادهای نامعلوم هم خرید کنم... (به قول دوستان جاهل نسبت به خدا: توکل بر خدا... می خریم ببینیم چه می شود...)

ولی اگر روال کار این گونه نیست باید از همین فردا این جنبش را در خودم راه بیاندازم... که خرید تمام نمادهایی که برایم نامعلوم است را متوقف کنم و هرگز خرید نکنم مگر اینکه آن خرید کاملا برایم توجیه شده و محاسبه شده و منطقی به نگر برسد... و از این طرف هم بلافاصله تا نمادی در نگرم نامعلوم شد نسبت به فروش آن اقدام کنم.

به دست آوردن سود کار شانس نیست.
    نباید باشد.
    به دست آوردن سود از راه بخت، کار جایزه است. کار قمار است. (حالا به این کاری نداریم که قمارباز ها شکست می خورند یا پیروز می شوند... ولی) جایش اینجا نیست. جایش در قمارخانه است.

«محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب؛ شاخص قدرت نسبی یا همان RSI است.
    در چند ارسال بالاتر اگر اشتباه نکنم به RSI و CCI یک اشاره ای داشتم. (عنوانش را هم یادم است آموزشی گذاشته بودم.)
    نشانگر های قوی ای هستند...
    همه ی نشانگر ها قوی هستند...
    می دانید چیست؟ زیاد اینها مهم نیستند... البته مهم هستند ها... برخی ها هم بهتر و برخی هم بدتر هستند... ولی حرف من چیست؟.... به نگر من بیشتر از اینکه اینها مهم باشند خود ما هستیم که مهم هستیم...
    تفاوت اینها مثل تفاوت خودروها می ماند... یکی پرادو است و یکی پرایدو ... ولی من اگر رانندگی ام خوب نباشد با هر دو تا تصادف می کنم. اگر هم رانندگی ام خوب باشد یک مقدار پرادو از پرایدیو بهتر است. فقط در صورتی که بهترین راننده جهان باشم و در سطوح بالا در حال برگزاری مسابقه باشم آنجا است که تفاوت خودروها برایم بسیار مهم می شود.... و این برای ما حکم کسی را دارد که سالی 300 درصد دارد از بازار سود می گیرد و این 300 درصدش را می خواهد بکند 450 درصد...
    ولی برای من که به دنبال 100 درصد سود هستم همه ی اینها پاسخگو خواهند بود. اگر بتوانم ازشان به خوبی استفاده کنم.
    آقا محمد حسین اصلا من راستش دقت نکردم به اندیکاتور rsi الان دقت که کردم دیدم راس میگیدا!!! این اندیکاتور دقیقا همون فرمول rsi هست و حتی تغییری(من فک کردم شاید نرمش کردن یا اندیکاتور دیگه ای هم داخلش بکار بردن) هم توش ندادن

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

فک میکنم ولساپا موقع خرید باشه
    چون هم در تایم هفتگی هم در تایم روزانه اندیکاتورها در حالت اشباع فروش هستند و موقع خرید

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    فک میکنم ولساپا موقع خرید باشه
    چون هم در تایم هفتگی هم در تایم روزانه اندیکاتورها در حالت اشباع فروش هستند و موقع خرید
    سلام
    احسنت.
    خیلی نماد عالی ای است.

اما پرسشی که ما باید از خودمان بپرسیم این است:
    در چه تنظیماتی اشباع است؟؟؟
    و البته آیا هر اشباع بودنی خوب است؟
    و اینکه کدام نشانگر ها اشباع هستند؟
    =============
    اگر نشانگری که برای شما اشباع شده RSI14 است که من نگاه می کنم برای من اشباع نشده (البته چون RSI من دست ساز است شاید با مال شما متفاوت باشد.)
    اگر نشانگری که اشباع شده بختامدی است... که این مدت ها است اشباع شده! اصلا یکی از خوبی ها یا بدی هایی که اساتید و بزرگان دنیای بورس و فارکس به بختامدی می گیرند این است که سریع اشباع می شود و اشباع می ماند!
    اگر چیز دیگری است بفرمایید.

بعد اینکه در چه تنظیماتی؟ : اگر تنظیمات RSI14 است نسبت به دیدی که من از شما دارم یک مقدار بازه ی زمانی بزرگی انتخاب کرده اید (چون یادم است شما کوتاه مدت کار می کردید)

بعد اینکه شما اشباع را چند گرفته اید؟ من روی RSI14 خودم اشباع را -85 درصد در نگر می گیرم که می شود 20 یا 17 درصد معمولی.

در مورد اینکه آیا هر اشباعی خوب است؟ : به سابقه مراجعه کنید... مثلا همین ولساپا... اگر بخواهیم هر وقت RSI14 اش اشباع بود بخریم خیلی بد نتیجه می دهد...

اگر بعدا وقت شد یک مقدار بیشتر در این زمینه با هم گفتگو می کنیم.
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک چیزی تا یادم نرفته: آن نشانگر قرمز شما را من داشتم یک زمانی بررسی می کردم در تنظیمات 5 روزه اش خیلی خوب می شود... البته خیلی سریع می شود و باید با یک نشانگر دیگر ترکیب شود. البته آن نشانگر هم تقریبا همین RSI است!!! نمی دانم مقایسه کردید یا نه؟ فرمولشان که تقریبا یکی است!

بگذارید خودم اکنون مقایسه اش را نشان دهم:

این در دوره ی 5 روزه:
    (بالایی آر اس آی است و پایینی دیمارکر.)
    https://vgy.me/jh9EIq.png

این هم برای دوره ی 60 روزه:
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

این هم برای دوره 60 روزه:

https://vgy.me/gjCCPU.png

«محمد حسین» هستم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

خزامیا
    ====

https://vgy.me/BcejVt.png

این شمع آخری یک مقدار کار را خراب کرد...
    یک چیزی حدود دو سه روز زمان دارد... تو این دو سه روز باید خودش را نشان دهد... (البته باز به شمع ها و قدرتشان بستگی دارد... ای بسا اگر فردا -3 درصد بخورد کارش تمام شود! و یا برعکس اگر صف خرید شد دوباره احتمالا عالی می شود...) الان نامعلوم است. البته مقداری نامعلوم است و هنوز به جایی نرسیده که رهایش کنیم...
    «محمد حسین» هستم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

رتکو
    ===

این 5 شمع آخر خیلی خوب بوده...
    آستانه زیانش مشخص است. (مشخص بود مشخص تر هم شد...)
    اگر ظرف این هفته حجم خوبی برایش آمد (که در این صورت یک جورهایی مطمئن هستم صف خرید هم می شود) می توان به روند افزایشی مطمئن تر هم بود.

https://vgy.me/TReLMk.png

«محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع