صفحه 498 از 600 نخست ... 398448488495496497498499500501508548598 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,971 به 4,980 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

بگذارید یک مروری بکنیم بر سبد:
    پترول که الفاتحه... خدایش بیامرزد... دادیم رفت...
    بهپاک تا زمانی که بالای 4850 ریال است مشکلی ندارد.
    حاریا با اینکه آخر بازی خراب کرد ولی خوب بود به هر حال... تا زمانی که بالای 4850 ریال است وضعش خوب است.
    حسینا امروز یک شمع بسیار عالی زد که باعث شد من نفروشم. اگر یکی دو تا دیگر از این شمع ها بزند وضعش بهتر هم خواهد شد.
    خزامیا هم امروز با اینکه رشد نداشت ولی شمعش را می پسندم. نشانگر هایش دارد یواش یواش رو می آیند.
    (خساپا هم دارد زمان خریدش می رسد!
    رتکو آستانه زیان دارد و آستانه اش هم یک مقدار بالاتر می آوریم یعنی 7333 ریال. این رقم را رد کند فاتحه...
    سجام (بر خلاف سیمانی ها) امروز روز خوبی داشت... سیمانی های دیگر دارند می روند یک گام پایین تر کف بسازند و برگردند (قابل توجه جناب رضا... الگوی اینها به احتمال قوی همان الگوی اشباع شدن و حرکت نکردن قیمت خواهد بود! واگرایی) سجام پیش تر هم یادم هست که پیش قراول بود. حقوقی می خرد ما هم راضی هستیم.
    خگستر با اینکه مثبت خیلی زیادی نخورد ولی خیلی خیلی خیلی ازش راضی هستم. حتی این اواخر می خواستم زیاد کنم که گفتم به احتمال قوی فردا می توانم بیشتر زیاد کنم و برای همین دست کشیدم. این قدر وضع خوب بود که اندکی می توانم آستانه زیان را بکشم بالاتر و (از 2680 ریال) برسانمش به 2730 ریال. به امید اینکه به زودی جای پایش را بالای 2870 ریال تثبیت کند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

من دیدم مجمع فاذر دوباره ولوشو است وسطش پیچاندم برگشتم خانه...
    انگار نماینده ی بانک کشاورزی را زده اند! من دیدم دم در اجازه ی ورود به یک نفر که برگه ورود هم داشت داده نشد ها... نگو این بوده!
    عجب بازی ای شده...
    این پرنا ها انگار این بازی را درآورده اند...
    یک عده هم جلوی درب تجمع کرده بودند که گویا کارکنان شرکت بوده اند که حقوق نگرفته بودند...
    عجب وضعی شد...
    من خیلی از این اوضاع خوشم می آید...
    تکلیف معین می شود آخرش...
    یا رومی روم یا زنگی زنگ...
    بالاخره سریع تر شرکت یک صاحب (به قول مشتی ها صحاب) پیدا می کند...

کاش یکی هم پیدا می شد مدیر عامل بانک قوامین آن نتاج خدا نیامرز را می زد دل من خنک می شد...

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من دیدم مجمع فاذر دوباره ولوشو است وسطش پیچاندم برگشتم خانه...
    انگار نماینده ی بانک کشاورزی را زده اند! من دیدم دم در اجازه ی ورود به یک نفر که برگه ورود هم داشت داده نشد ها... نگو این بوده!
    عجب بازی ای شده...
    این پرنا ها انگار این بازی را درآورده اند...
    یک عده هم جلوی درب تجمع کرده بودند که گویا کارکنان شرکت بوده اند که حقوق نگرفته بودند...
    عجب وضعی شد...
    من خیلی از این اوضاع خوشم می آید...
    تکلیف معین می شود آخرش...
    یا رومی روم یا زنگی زنگ...
    بالاخره سریع تر شرکت یک صاحب (به قول مشتی ها صحاب) پیدا می کند...

کاش یکی هم پیدا می شد مدیر عامل بانک قوامین آن نتاج خدا نیامرز را می زد دل من خنک می شد...

جلوی درب ورودی ایست بازرسی گذاشته بودند!
    دو تا غولچماق گذاشته بودند جلوی درب و داخل کیف های مردم را می گشتند!!!
    «محمد حسین» هستم.

خوب... بگذار بازار امروز را هم یک مروری بکنیم:

در رایانه ای ها که خبری نیست. فقط آپ2 انگار یک حقوقی از یک حقیقی 2 میلیون سهم در قیمت -5% خرید کرده... نمودار آپ الان مشخص نیست. پیش تر یک قیمت مناسب دید و رشد خوبی هم داشت. که ما وسط این رشد متوجه شدیم و یکی دو روز بعدش هم انگار 5-6 درصد داد و تمام... که آن را هم نمی شد گرفت چون صف بود... شرکت توسعه بهسود در این نماد انگار بازارگردان است...
    راستی: در تمام عرضه اولیه ها قرار شده بازارگردان وجود داشته باشد. (به احتمال قوی منظور سازمان از این حرف این بوده که برای تمامی عرضه اولیه ای ها دو سه تا 5 درصد رو شاخش است!) وساپا هم قرار شده بازارگردان داشته باشد. (به احتمال قوی منظور این است که به صورت نوسان های ریز نماد آهسته پیوسته رشد خواهد کرد!)
    اپرداز هم طبق انتظار دارد پیش می رود... (نمی دانم نمودارش را گذاشتم یا نه؟) دو تا احتمال داده ام در نمودار (برای خودم) یکی اینکه مستقیم تا 12600 ریال پیش رود یکی اینکه ابتدا یک سر به پایین بزند و یک کف واگرایی در 8600 ریال برای خودش بسازد و بعد رو به بالا حرکت کند. از این شرکت خوشم می آید چون رفته سهام شرکت های رایانه ای را خریده... به نگر می رسد نماد با بنیادی باشد.

«محمد حسین» هستم.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

در گروه ساختمان خروج اندک قدرت و خرید اندک حقوقی مشاهده می شود.
    ثعمرا بدبخت هر چه خورد که دارد پس می دهد! شاید فردا اگر یک منفی سنگین خورد زمان خرید باشد! شاید خرید در 1333 ریال فردا یک گزینه ی عالی برای ثعمرا باشد. بعدا یادمان باشد یک بررسی بکنیم.
    کیسون در این گروه معلوم نیست چه کاره است. در بلند مدت که انگار نماد خوبی است. بنیادش هم فوووووووووووووووق العاده است! فقط موضوع این است که در کوتاه مدت آیا یک پایین دیگر دارد یا همین جا کف است برای حرکت؟ اگر کسی دوست داشته باشد اندکی (فقط اندکی) خطر کند بسیار عالی است که همین جا بخرد و با آستانه زیان مهم برابر قیمت خرید (یا آستانه زیان 1740 ریالی که دره پیشین باشد) نگهداری کند.
    «محمد حسین» هستم.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بیمه: در آسیا یک مقدار قدرت وارد شد. نمودارش خوب است.
    واسطه گری: معمولی
    حمل و نقل: معمولی
    سایر واسطه گری (واسپاری) : خوب. ولساپا (قابل توجه آقا رضا) حقوقی فروخته ولی حقیقی خریده! خوب هم خریده. در ولملت حقیقی و حقوقی حسابی از شرمندگی دوستان فروشنده درآمده اند! نمودارش هم فوق العاده مزخرف است!
    بانکی ها: به وضوح حقیقی ها فروختند (احتمالا اعتباری) و حقوقی ها خریدند! (نمی توانم بگویم بزخری) از نگر نموداری وبملت یک کوچولو افت کند و بیشتر اصلاح زمانی داشته باشد خوب می شود.
    سرمایه گذاری ها: در کل معمولی. در وبیمه ورود قدرت. وکادو چه خبر است؟؟؟ حقیقی بدجور از حقوقی خریده!!! وبرق 5500 ریال مناسب است؟ جناب شفاف سازی در جستارش روی این نماد تاکید داشت و خودمان هم چند بار در همین بازارخوانی های روزانه رویش تاکید داشتیم و آقای کشمیری پور هم که معتقد است روی روندش افزایشی است. پردیسح با وجود اینکه توسط حقوقی با قدرت عرضه شد ولی توسط حقیقی خیلی عالی صف خرید شد. فلات بدجور طرف می فروشد... (اگر اشتباه نکنم دیروز پریروز برعکس این بود!) این چند نماد را یادمان باشد یک بررسی بکنیم.

«محمد حسین» هستم.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نموداری: وکادو و وبیمه هر دو نامعلوم هستند.
    پردیس احتمالا یک حرکت رو به بالا خواهد داشت ولی مثلا ده پانزده درصد!
    فلات چند روز دیگر به قیمت مناسبی برای خرید می رسد.
    «محمد حسین» هستم.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

گکوثر کشید بالا! من که هرگز در این هتل خرید انجام نمی دهم... می خواهد دو برابر هم بشود بشود... (که بعید است.) چون هم از نگر نموداری داده ندارد و هم از نگر بنیادی وضعش خراب است و هم از نگر بازارخوانی نامعلوم است.
    کانی غیر فلزی هم خیلی الکی و معمولی...
    در سیمانی ها جالب است. سکرما خریدار بسیار عالی دارد. (یادم رفت چه کسی از این نوشته بود.) در ساروم و سخوز به وضوح انتقال سهام از حقیقی به حقوقی را داریم!!! و در سفانو برعکس از حقوقی به حقیقی...
    کاشی ها: کترام بد و کحافظ خوب.
    شیمیایی: خراسان خریدار خوب دارد. ولی در نمودارش حجم بدی خورده. پارسان و شکف هم خوب.
    دارویی ها: نه چندان جالب.
    در خودرویی ها اما: خپارس و خگستر و خاهن خریدهای خوبی داشتند. که دوتای اولی مورد تایید ما است. فردا در منفی به احتمال قوی خگستر اضافه می کنم.
    در بکاب و بترانس خرید های خوبی دیده می شود.
    تکشا را خوب خریدند.
    چدن با اینکه عرضه ی زیادی داشت خوب خریداری شد... شاید اگر می دانستم می خریدم. هر چند اکنون که نگاه می کنم می بینم 4 میلیون عرضه شده و فقط 60 میلیون از حجمش مانده! در های وب هم اگر بدانم به من می رسد مطمئنا سفارش خواهم گذاشت.
    فولاد باز هم عالی! یادتان هست از کی ما داریم این را پی گیری می کنیم؟ منتظر بودیم شاید افت کند که بر داریم که افت نکرد... فایرا را هم که ما را 1100 ریال پیاده کردند اکنون با صف دارند پیش می برند.
    لاستیکی ها کلا جالب نیستند.
    نفتی ها هم که گیج می زنند.
    کگل خوب خرید می شود.
    «محمد حسین» هستم.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نمودار بترانس در میان مدت عالی است. ولی در کوتاه مدت نامعلوم.
    بکاب هم نامعلوم است.

«محمد حسین» هستم.

تکشا
    ===

پیشنهاد خرید است.

https://vgy.me/wwFQhZ.png

البته مقداری با کف فاصله گرفته ولی اگر این خطر را بپذیریم با آستانه زیان 5000 ریالی می توان خرید کرد.
    «محمد حسین» هستم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع