صفحه 376 از 600 نخست ... 276326366373374375376377378379386426476 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,751 به 3,760 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

فاذر
    ===

یک مقدار مشکوک به نگر می رسد...

https://vgy.me/lqTtAD.png

حقوقی دارد در کنار فروش سنگین حقیقی های گنده! می خرد! آن هم با بیانیه ی تلگرامی!

به هر حال از نگر نموداری که وضعش تقریبا خوب دارد می شود و همچنان که عرض کردم دیگر اینجاها جای فروش نیست و جای خرید است. (ولی در مورد میزان بالا رفتنش شاید با این کلک حقوقی/حقیقی نتواند زیاد بالا برود... مثلا تا 3400 یا 3700)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

برای اندیشیدن
    ========

موج های 3 ناکام
    =========

الان اگر دقت کرده باشید خیلی از نمادهایی که تلاش می کنند یک موج 3 بزنند سرکوب می شوند. به خاطر تاثیر پذیری از بازار. خیلی دوست دارم یک بررسی ای بکنم روی این مورد.
    چگونه است که این حالت روی می دهد؟ چگونه این حالت روی می دهد؟ و آیا این موج برای همیشه از صحنه ی روزگار حذف می شود؟ یا اینکه بازیگر صبر می کند و در فرصتی دیگر (هنگامی که بازار بهتر شد) بر می گردد و موج 3 زده می شود.

برای بررسی باید نمونه های زیادی در ذهن ثبت کنیم. (یعنی باید یادمان باشد و شروع به جمع آوری یک مجموعه کنیم.)

شاید نمونه ی خوبی از اینها خگستر باشد که در چند ماه اخیر چندین بار تلاش کرد موج 3 خوبی بزند و شکست خورد:

https://vgy.me/rxV7Qb.png

خوب... بحثی نیست که یکباره بتوان جمعش کرد... ان شاء الله به تدریج رویش کار کنیم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    سلام یک موج قوی دیگه هم در پیش داریم در 4 سال آینده حالا ممکنه 1 سال دیگه باشه ممکنه 2 یا 3 سال دیگه باید شرایط فراهم بشه !!!
    سلام

از کجا معلوم که موج قوی باشد. (البته تا منظور از موج قوی چه باشد!؟در حد سال 95؟ یا در حد سال 92؟) به هر حال تا وقتی آقای طیب نیا وزیر است بعید می دانم موجی در حد موج سال 92 را شاهد باشیم... و کلا اگر موج افزایشی نسبتا قوی ای هم بیاید باز از جنس امواج بی حال ِ اصلاحی است...
    «محمد حسین» هستم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام

از کجا معلوم که موج قوی باشد. (البته تا منظور از موج قوی چه باشد!؟در حد سال 95؟ یا در حد سال 92؟) به هر حال تا وقتی آقای طیب نیا وزیر است بعید می دانم موجی در حد موج سال 92 را شاهد باشیم... و کلا اگر موج افزایشی نسبتا قوی ای هم بیاید باز از جنس امواج بی حال ِ اصلاحی است...

سلام

یعنی شما فکر میکنید که در 4 سال آینده نه وضع تولید خوب میشه نه افزایش قیمت جهانی داریم نه افزایش قیمت دلار البته در سال آخر ریاست روحانی و حتی خبر های بسیار

امیدوارد کننده از جنس کاهش سود بانکی و یا رفع مشکلات موارد برجام در عمل که هر کدام از این موارد رخ بدهد یک گروه به حال هر رشد خوبی می کند البته بنده خیلی امید وارم که تا 1

سال آینده تکلیف وضعیت اقتصاد کشور روشن بشه و در پایان این را هم فراموش نکنیم که همین دولت راستگو بود مردم را دعوت به سرمایه گذاری کرد در بورس و با فریب

توانست شاخص کل را 30 هزار واحد بالا ببرد پس دوباره هم میتواند این کار را انجام بدهد البته نه حالا به موقع اش !!!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    سلام

یعنی شما فکر میکنید که در 4 سال آینده نه وضع تولید خوب میشه نه افزایش قیمت جهانی داریم نه افزایش قیمت دلار البته در سال آخر ریاست روحانی و حتی خبر های بسیار

امیدوارد کننده از جنس کاهش سود بانکی و یا رفع مشکلات موارد برجام در عمل که هر کدام از این موارد رخ بدهد یک گروه به حال هر رشد خوبی می کند البته بنده خیلی امید وارم که تا 1

سال آینده تکلیف وضعیت اقتصاد کشور روشن بشه و در پایان این را هم فراموش نکنیم که همین دولت راستگو بود مردم را دعوت به سرمایه گذاری کرد در بورس و با فریب

توانست شاخص کل را 30 هزار واحد بالا ببرد پس دوباره هم میتواند این کار را انجام بدهد البته نه حالا به موقع اش !!!

نه.
    من هم این موارد امیدوار کننده ای که شما فرمودید را قبول دارم.
    دیر و زود دارد و سوخت و سوز ندارد.
    بالاخره باید سود بانکی نسبت به تورم متعادل شود و از این وضعیت دروغینی که الان دارد پایین بیاید.

ولی موضوع اینجا است که تا زمانی که آقای طیب نیا یا افکاری مشابه ایشان (که اگر اشتباه نکنم یکی می گفت نیلی هم مانند همان طیب نیا است!) سر کار باشد به نگر می رسد وضع همین است که هست. باز برای مهار تورم و نقدینگی اجازه ی رشد یک باره و درست حسابی به بورس داده نمی شود. هر بار که بورس بخواهد جان بگیرد سرعتش را با انواع عرضه های اولیه و اوراق و اسناد و کوفت و زهر مار می گیرند.

==================

در کل به نگرم طیب نیا باعث می شود: رشد های بزرگ و بلند مدت تبدیل شود به رشد های اصلاحی و ضعیف.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/06/22 در ساعت 14:38
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری - خاطره
    ============

یکی از دوستان دیروز در تلگرام جار و جنجال به راه انداخته بود که عربستان اعلام حمله کرده و بدبخت شده ایم و خلاصه اینکه گفته بود مردم الان همه هجوم آورده اند به سمت سوپرمارکت ها و دارند غارت می کنند و به ما هم گفته بود چه نشسته اید؟ که همه را بردند و جا نمانید...
    خلاصه اینکه ما آمدیم در تلگرام خودمان دور زدیم فهمیدیم اصلا همچین خبری هیچ جا نیست... آخر کاشف به عمل آمد طرف دارد آن حرف بن سلمان را نقل قول می کند که مال ِ یک ماه پیش بوده! که گفته بود ما جنگ را به داخل خاک ایران می کشانیم!
    این بنده خدا هم وحشت کرده.
    البته با یک ماه تاخیر!

واقعا بنی آدم (اعضای یک دیگر نیستند بلکه) خیلی گلابی هستند.
    عزیزم ترس مال حالتی است که آمریکا چند وقت پیش سر ِ کره شمالی در آورده بود... و کره هم گفته بود موشک می فرستد سمت آمریکا... نه این جوری، الان.
    بعد اینکه شما هنوز یاد نگرفته ای کسی که می گوید می زنم می زنم هیچ وقت نمی خواهد بزند؟؟؟ (سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد، که اگر می خواست گاز بگیرد همان اول گاز می گرفت! نه اینکه هشدار بدهد طرف مقابلش آماده شود!)
    بعد اینکه اگر جنگ شود مگر تو می مانی داخل خانه ات؟ می مانی یا می روی؟ خوب وقتی 200 کیلو خوراکی خریده ای می خواهی اینها را بگذاری صندوق عقب ماشین؟؟؟ جا می شود؟ پتو و آب و بنزین و لباس و ... هم که نمی بری؟
    بهتر نبود به جای حمله به سوپر مارکت می رفتی بنزین می خریدی؟
    بعد اینکه کلی خوراکی به کار چند روزت می آید؟ خوب روز چهارم دوباره می شود مانند الان! بعد چه؟
    بعد اینکه اگر بخواهد جنگ بشود دو حالت بیشتر ندارد. یا مانند جنگ های جدید (گرجستان/روسیه و رژیم صهیونیستی/لبنان) چند روزه تمام می شود یا مانند جنگ های داعشی چندین سال طول می کشد. در هر دو حالت حمله به سوپر مارکت بی معنی است.
    بعد اینکه قرار نیست ما یاد بگیریم؟ الان چند بار است از این بازی ها در می آوریم؟ من گمان کنم هر سال یک بار از این بازی ها در می آورند و خیلی ها هم واقعا هجوم می آورند به سمت سوپر مارکت ها!

تنها برنده ی این بازی عمو_ماکارونی_ساز است که ماکارونی های نامرغوبش در حال فساد بود و در انبارهایش داشت می پوسید... و به قیمت مناسب! همه را داد رفت... و الان تا سال بعد دوباره انبارهایش جا دارند یواش یواش پر شوند...

آری... اینها همان هایی هستند که در بورس خودمان با شایعات می روند در صف می نشینند. و بررسی کردن را زیاد موجه نمی دانند.
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خودرو
    ===

https://vgy.me/HjbLfO.png

مستعد بازگشت است. دارد کف سازی می کند. البته این به معنی خرید نیست هنوز. باید ببینیم خساپا را کی و چگونه باز می کنند و بعد از بازکردن (حتی شده مثلا یک ساعت بعد از آن) چگونه با آن رفتار می کنند و یا اگر باز نمی کنند دیگر نمادها چگونه رفتار می کنند...

«محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خودرویی ها
    =======

این هم دقیقا مانند خودرو:
    مستعد بازگشت است. دارد کف سازی می کند. البته این به معنی خرید نیست هنوز. باید ببینیم خساپا را کی و چگونه باز می کنند و بعد از بازکردن (حتی شده مثلا یک ساعت بعد از آن) چگونه با آن رفتار می کنند و یا اگر باز نمی کنند دیگر نمادها چگونه رفتار می کنند...

https://vgy.me/vjdjkV.png

«محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

زراعت
    ===

پیشبینی کرده بودم یک افت می کند بعد یک رشد خوب (از همین جا). الان افتش را کرده ولی پیشبینی رشد را باطل اعلام می کنم. الان نامعلوم است. باید دید چه می شود. (اصلا معلوم نیست این شمع چرا زده شده؟؟؟؟ به احتمال قوی به خاطر گشایش یا بسته شدن یک نماد بوده...)

https://vgy.me/PqBtzd.png
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ذغالسنگ
    ====

نامعلوم

https://vgy.me/pFS8bd.png

«محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع