صفحه 421 از 600 نخست ... 321371411418419420421422423424431471521 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,201 به 4,210 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

انبوه سازی
    ========

https://vgy.me/3VXCMP.png
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بیمه و بازنشستگی
    ===========

https://vgy.me/awCBpu.png
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

زراعت
    ====

https://vgy.me/4iKNj7.png
    «محمد حسین» هستم.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بررسی بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت همه در نمودار امکان پذیر است... ولی آدم می ماند روی کدام تنظیم کند. (خودش را روی کدام تنظیم کند.)
    «محمد حسین» هستم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

از سایت همسایه:

#خپارس
    گزارش کامل مجمع
    عادی و عمومی سالیانه شرکت پارس خودرو

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1395 در تاریخ 28/04/1396 و در محل هتل المپیک برگزار گردید. پس از چندین سال زیان‌ده بودن، پارس خودرو در سال 1395 سود ده شد؛ از استراتژی‌های جدید پارس خودرو کاهش تولید پراید و افزایش تولید محصولات برلیانس و رنو است که می‌تواند منجر به سودآوری بیشتر شرکت گردد. در مجمع این شرکت به دلیل زیان انباشته سودی تقسیم نگردید.
    @boltann

سایر نکات مطرح شده در این مجمع به شرح زیر است:
    1. Crossover خودروهای برلیانس تا پایان تابستان به بازار عرضه می‌گردد.
    2. شرکت در سال‌های 1391 تا 1394 زیان ده بوده و به خاطر زیان انباشته مشمول ماده 141 قانون تجارت بوده‌است که خوشبختانه در سال 1395 با افزایش سرمایه 235 درصدی از شمولیت این قانون خارج شده‌است.
    3. تولید خودروهای رنو، برلیانس، پیکاپ و پراید در سال 1395 نسبت به سال گذشته به ترتیب به میزان 171، 189، 67 و 28 درصد رشد داشته‌اند.
    4. ترکیب فروش شرکت در سال 1395 محصولات رنو، برلیانس، پیکاپ و پراید به ترتیب 69، 23، 4 و 4 درصد بوده‌است.
    @boltann
    5. استراتژی گروه سایپا این است که پارس خودرو تنها سایت تولیدی محصولات برلیانس باشد به همین خاطر خط تولید محصولات H200 از سایپا به پارس خودرو منتقل شده‌است.
    6. نرخ تسهیلات مالی شرکت از 27 درصد در سال 1394 به 18 درصد در سال 1395 کاهش یافته‌است؛ همچنین سهم هزینه مالی از فروش در سال 1395، 6 درصد که این نسبت در سال 1396، 4 درصد پیش‌بینی شده‌است.
    7. هم‌اکنون 20 درصد برلیانس و 21 درصد وانت ریچ در داخل تولید می‌شود که در سال 1396 هدف گذاری 30 درصدی تولید داخل است. 50 درصد L90 و 35 درصد B90 هم در داخل تولید می‌شود.
    8. پارس خودرو محصول لاکچری SV0 را با همکاری مرکز تحقیقات سایپا توسعه داده‌است که به بازار عرضه خواهد شد.
    @boltann
    9. عدم رعایت 20 درصد سهام شناور در بورس به دلیل تعهد پذیره‌نویسی حق تقدم‌های استفاده نشده توسط شرکت سایپا است.
    10. 50 درصد شرکت تازه تاسیس سایپا-سیتروئن متعلق به پارس خودرو است که در سیتروئن برای این شرکت از طریق بانک تجارت شعبه پاریس پول به کشور وارد کرده‌است و فعالیت‌های عملیاتی این شرکت 18 ماه به طول می‌انجامد که پس از عرضه محصولات سود خوبی نصیب پارس خودرو خواهد شد.
    11. سود شرکت سایپا یدک در صورت‌های مالی پارس خودرو در نظر گرفته نشده‌است.
    @boltann
    12. شرکت در سال 1396، ادامه مذاکره با نیسان ژاپن، توسعه همکاری با رنو و برلیانس را در دستور کار دارد.
    13. با توجه به زیان انباشته، این شرکت سودی برای تقسیم نداشت.

@
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/07/20 در ساعت 11:55
    «محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

خودرو (ایران خودرو)
    ====

https://vgy.me/3tXXNr.png
    «محمد حسین» هستم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

یادآوری
    ====

لج بازی و مخالفت با روند احمقانه ترین کار ممکن است.

توضیح اینکه آدم برخی اوقات می فهمد که روند دیگر افزایشی نیست ولی باز تمایل دارد در نماد بماند. چه می دانم می خواهد یکی را قانع کند... می خواهد یکی را از رو ببرد... می خواهد چیزی را اثبات کند...
    ولی کن عزیز من... ولش کن... تهش چیزی برایت ندارد، ولش کن.
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مهندس رسام عزیز، قرار بود شما هم مطلب بزنید...

=============

من هم خوشحالم از اینکه هیچ کس مطلب نمی زند هم ناراحت...
    خوشحالم برای اینکه، زیاد روحیه ی کار تیمی ندارم... اگر هم موضوعی به بحث کشیده شود، هر چند فووووووووووووق العاده ارزشمند است آن بحث و کمک بسیار زیادی می کند ولی از آنجا که معمولا کاری که آن شخص دوم دارد با کار اصلی ای که تو داری انجام می دهی یکی نیست، آن بحث حکم یک کار فرعی برای تو پیدا می کند! (مثلا تو داری روی حجم تمرکز می کنی ولی آن طرف دارد روی راه های بازارخوانی و تابلو خوانی تمرکز می کند...)
    ناراحتم برای اینکه آدم احساس تنهایی می کند... از طرف دیگر آدم احساس می کند کسی مطلبش را نمی خواند... از طرف دیگر یک جورهایی این نوشته ها حکم ارتباطات اجتماعی را هم دارد... به خصوص برای من که به خاطر این کارهای زیادم یک جورهایی تارک دنیا شده ام و کلا الان دوست های غیر مجازی ام را سالی یک بار هم نمی بینم... (به خدا دوست دارم دو تا گوش پیدا کنم و چند روز پشت هم برایش غُر بزنم... دیگر مرحله ی افسردگی و خستگی و اعصاب خردی و ... را رد کرده ام... منتظرم ببینم مرحله ی جدید چیست! غول مرحله ی جدید چیست؟ مرحله ی آخرش هم که انگار مرگ است! دیگر آن را رد کنی کامل Game Over می شوی...
    )

=============

گفتم با کارگزاری ام حرفم شد؟
    کلا می خواهم از آن کارگزاری بیایم بیرون...
    دنیا عوض شده انگار... طرف زنگ زده به من یک جوری صحبت می کند انگار دارد با کارمندش صحبت می کند... نمی دانم من کارمند او هستم یا او کارمند من؟ من به او نیاز دارم یا او به من؟؟؟
    مشکل من این است که معمولا به همه خیلی احترام می گذارم و گمان می کنم همه جنبه اش را دارند... (در شغل های قدیمم هم همین بود و به آبدارچی و مالک شرکت یک مقدار احترام می گذاشتم...) ولی متاسفانه همین باعث می شود برخی گمان کنند خبری است...
    الان با این خانم ِ کارگزاری هم همین گونه شد... چهار بار زنگ زد و با من صحبت کرد... هر دفعه احترامش را نگه داشتم و خیلی خاضعانه و خالصانه و نرم با او صحبت کردم... این دفعه تماس گرفته می گوید مگر نگفتم فلان کار را بکن!!! آخر گلابی! من باید به تو بگویم چه کار برایم بکن چه کار نکن! نه اینکه تو به من بگویی چگونه سفارش بگذارم و چگونه سفارش نگذارم!
    البته باز یک مشکل دیگر هم که دارم این است که باز از آن طرف یک نفر که بی جنبه بازی در بیاورد من هم سعی می کنم مقابله به مثل کنم... (کلا چون متولد مهر (میزان) هستم سعی می کنم با هر کس مانند خودش برخورد کنم.) پریروز هم دیدم دارد دم در می آورد یک جوری با او صحبت کردم حساب کار بیاید دستش و گمان نکند من اگر احترام می گذارم از سر ضعف نفسم است یا اینکه کلا مدلم این گونه است... آخر هم تلفن را رویش قطع کردم و حالا هم می خواهم بروم یک کارگزاری دیگر...
    مشتری نمی خواهی؟ من که به زور آنجا نمانده ام!
    کارگزاری های دیگر هم که از خدایشان است یک مشتری جدید برود آنجا...
    آگاه می گوید پیک می فرستم دم خانه ات تا تو خسته نشوی تا اینجا بیایی!
    از آن طرف با تشویق و تخفیف و جایزه سعی می کند مشتری اش را حفظ کند...
    مفید هم می گوید برایم مدارکت را پست کن... مفیدتریدر هم گذاشته که راحت از همان جا کار کنی... یک پلکان هم دارد...
    کارگزاری های دیگر با تشویق های دیگر و ارائه ی اخبار نیمه رانتی و حمایت با بررسی های نموداری و بنیادی و ... مشتری شان را روی سر دست می برند...
    آن وقت تو؟
    از هر صد میلیون ریال که ما آنجا داد و ستد می کنیم 1 میلیون ریال دارد گیر تو می آید!!
    آن وقت تو؟؟؟
    با سلام و احترام گفتنی ها رو می گی دیگه جایی برا گفتن من کم اطلاع نمی مونه گفتی ازذواج یاد این ازدواجای امروزی افتادم پدر داماد و عروس بنده خدا هامیگن اینا خودوش دیدن پسندیدن دیگه حرفی نمی مونه مبارکهههههههههههههههههههه ههههههههههههههحالا

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(1)

با اجازه استاد من یه استراتژی برا خودم دارم اینجا می نویسم
    الانم کلا از قندی خارج شدم فراور و کاما و فاسمین یه پله گرفتم دوحالت داره فراور یا +یا - اگه رفت بالا می فروشم اومد پایین 860 بازم می خرم اگه اومد پایین بازم 800 می گیرم هدف 1100 با قیمت های جهانی هم بالا و پایین می شن
    البته نه این که قند بد باشه بلکه تا قزوین نشه 400 نمی خرم
    ارداتمندم

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(1)

استاد فقط در مورد زراعت کدوم مستعد ترند

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع