صفحه 590 از 600 نخست ... 90490540580587588589590591592593 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,891 به 5,900 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

یادآوری
    _____
    شیوه پیشنهاد گیری

از نشانگرها و نمادها و ورودی ها (داده ها) و نمودارهای مختلف مهمتر، شیوه ی گرفتن پیشنهاد (خرید و فروش) است.<br>منظورم چیزهایی شبیه این ها است: رد شدن از میانگین، عبور کردن از یک آستانه ثابت یا متغیر، به اندازه ای خاص رسیدن و ... (مثلا از آر اس آی ده مدل می شود پیشنهاد گرفت... برخی خط روند برایش می گذارند و برخی اشباعش را بررسی می کنند و برخی از دید زمان سنجی به آن نگاه می کنند... (یک وقتی نابغه هایی مانند الیوت هم کلا از دید موج شماری می آیند به آن نگاه می کنند...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    _________
    خانه تکانی
    ________

دیگر آن جان سابق را ندارم... پیر شدم در جوانی... این قدر پشت رایانه نشستم و پژوهیدم (یعنی پژوهش از خودم در کردم ) که داغان شدم! داغان!
    عضلاتم تحلیل رفته و ضعیف شدم. یک کار کوچولو که می خواهم بکنم انگار جان از بدنم می خواهد بیرون بپرد!

در برنامه دارم که ان شاء الله در سال جدید دیگر مقداری کار را کم کنم و به خودم برسم... دیگر مخم سوت کشیده... دو سالی هست البته سوت کشیده ولی این سوتش تازگی ها به حد انفجار دیگر دارد می رسد...

رایانه ام هم سوت می کشد تازگی ها!

فن ِ سی پی یو اش که خیلی وقت است تعطیل است... این از این... با این حال مثل قرقی همیشه کار می کند!
    یادش به خیر 15 -20 سال پیش که ما می رفتیم کلاس رایانه و تازه جمع کردن کیس (و قطعات رایانه) را یاد گرفته بودیم (اسمبل کردن) به ما می گفتند اگر یک دقیقه فن کار نکند می سوزد... (زمانی که پنتیوم 233 آمده بود... چقدر هم قوی بود انصافا...)

تو این مدت دو ساله که 24 ساعته با رایانه کار می کردم یکی دو بار کیبورد خراب شده و عوض کردم... سه بار یا بیشتر موس... یک هارد یک ترابایتی خراب کردم و یک بار هم نمایشگر (Monitor) عوض کردم... این صدای جدید احتمالا از دومین هارد دیسکش است که موتورش انگار مشکل پیدا کرده و این جور صدا از خودش در می آورد... چون گوشم را نزدیک کردم دیدم صدا از فن ِ پاورش که نیست... از طرف دیگر قطعه ی مکانیکی ای هم نداریم که صدا بدهد... فقط می ماند هارد... (تمیز کردن یا تعمیر کردنش هم گمان کنم آفتابه خرج لحیم کردن باشد... باید کلا یکی جدید بگیرم...)
    البته الان یادم آمد... زمانی که دستگاه های الکترونیکی طراحی (اختراع) می کردم فکر می کردم قطعات الکترونیکی صدا از خودشان در نمی کنند... ولی بعد فهمیدم که می کنند... سلف ها و ترانس ها و رله ها و کلا هر چیز که درش قانون القاء صادق باشد می تواند صدا از خودش در بیارود!

می گویند هر چیزی که می خواهید آن سال خدا برایتان برآورد خیلی دقیق و مشخص و با جزئیات از خدا بخواهید...

دوست دارم سال بعد دیگر این بدبختی هایم تمام شود... این همه فشار که به خودم دارم می آورم... دیگر می خواهم تمام شود و تا آخر عمر هیچ وقت این قدر خودم را تحت فشار قرار ندهم...
    دوست دارم سال بعد درآمد مشخص و مقرر ماهانه داشته باشم... از بورس... و دوست دارم با این همه سامانه ای که نوشتم امرار معاش کنم...
    ان شاء الله سال بعد سال خوشی برای کل مردم ایران باشد... سالی که در آن خبری از زلزله و جنگ و بدبختی و بی کاری و بی پولی و حال گرفته نباشد که نباشد و همه خندان و خوش و شاد باشند...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یادآوری
    ______

در اکثر مواقع (در امر ساخت نشانگر یا پیشنهاد گیری از نشانگر) باید راه را برعکس رفت... یعنی ابتدا باید از سمت هدف آغاز کنیم تا در نهایت به داده ی خام کار را پایان دهیم.
    پس اول باید تکلیفمان را با خودمان معین کنیم و اولین چیزی که باید بدانیم این است که چه می خواهیم؟ دقیقا چه می خواهیم؟ دنبال پیشنهادهای بلند مدت هستیم یا کوتاه مدت؟ چند درصد می خواهیم و چقدر اطمینان می خواهیم (چقدر ممکن است)؟ دنبال چه آستانه زیان و آستانه سودی هستیم؟ (و البته پیش از آن باید بدانیم/بفهمیم چقدر می توان داشت؟!)

و خوب پرسیدن نیمی از پاسخ است.
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    من 2سال تمام کلاسهای نیما ازادی رو برام صوتیش رو میاوردن و گوش میدادم

تو یک فسمت نیما این رو میگه و میگه نمیبدونم چی شد به این کلاس گفتم

ولی دیگه نگفته و نمیگه با این کار میکنم

تو منطقه اشباع که قیمت گاها میاد از هر دو باند هم خازج میشه

کافی شما بیای یک کندل پین بار و یا انگلفینگ بار ببینی

100درصد میتونی پوریشبگیری با کمترین ریسک

من تضمین میکنم معاملت بره تو سود

https://t.me/NimaAzaadi/612

برات گذاشتم اصل اندیکاتور رو کخ نیما تو کانالش هم گذاشته

ولی نمیگه من با این کار میکنم

چرا بگه و دلیلی نداره بگه من بهت گفتم //منم تو صدای کلاسش شنیدم گفت من با این کار میکنم قسم داده جای نگن تو کلاسش منم چون شنیدم اون صدای صوتی رو بهت گفتم

این بلوینگر باند نیست

دقت کنی انحراف معیارش 3 هست برخلاف بلوینگر که 2 هست
    سلام نوام جان،
    زیاد tma بودن یا ema بودن یا sma بودن یا دیگر انواع میانگین گیری یا حتی نوارهای بولینگر بودنش مهم نیست... دست کم برای من مهم نیست... اصل همه یکی است... اصلا من به این شیوه معمول هم ازش پیشنهاد نمی گیرم (نمی خواهم بگیرم.)
    من معمولا از روی نشانگرهای عادی نشانگرهای دیگر می سازم (و شاید تا چند بار این کار را تکرار کنم) و دست آخر پیشنهادهایی هم که می گیرم متفاوت است... برای همین زیاد موقتا بیرون زدن قیمت از نوارها، یا نوع شمع برایم مهم نیست.
    بیشتر برای من مهم این بود که در یک چیز مهم در بولینگر یک پارامتر مهم را (یعنی فاصله ی قیمت با باند که عرض کردم را) فراموش کرده بودم و برای همین بولینگر را کنار گذاشته بودم... در حالی که می توانست کمک خوبی باشد و در کنار نشانگرهای دیگر کارایی داشته باشد...
    از طرف دیگر ایده ی استفاده از atr هم خیلی جالب بود برای من... و باعث شد دوباره به این نشانگر هم نگاه کنم... مانند بولینگر... (شما برای من این دو تا را زنده کردید )
    ولی در مورد خود برنامه ی tma bands یک مقدار جای فکر دارد... به گمان من این برنامه اشتباه است... حالا دست کم در برنامه ی آمی بروکری که من دیدم این گونه بود... و چون برنامه نویس آن کاملا مشخص بود مبتدی بوده احتمالا از روی برنامه ی متاتریدر کپی کرده...
    پس در کل من به این برنامه شک دارم... خیلی هم شک دارم...
    یعنی فکر می کنم برنامه ای نیست که بتواند در زمان «حال» به خوبی کار کند... و نتایج خوبی که نشان می دهد احتمالا در گذشته است! چون در آن کدهایی که من دیدم و در جستار هم نشان دادم «نگاه رو به آینده» وجود دارد داخل کد ها... که یک جور تقلب و کلک حساب می شود! (مثل این می ماند که ما از پیش به رایانه پاسخ سوالات را داده باشیم!!!)
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام نوام جان،
    زیاد tma بودن یا ema بودن یا sma بودن یا دیگر انواع میانگین گیری یا حتی نوارهای بولینگر بودنش مهم نیست... دست کم برای من مهم نیست... اصل همه یکی است... اصلا من به این شیوه معمول هم ازش پیشنهاد نمی گیرم (نمی خواهم بگیرم.)
    من معمولا از روی نشانگرهای عادی نشانگرهای دیگر می سازم (و شاید تا چند بار این کار را تکرار کنم) و دست آخر پیشنهادهایی هم که می گیرم متفاوت است... برای همین زیاد موقتا بیرون زدن قیمت از نوارها، یا نوع شمع برایم مهم نیست.
    بیشتر برای من مهم این بود که در یک چیز مهم در بولینگر یک پارامتر مهم را (یعنی فاصله ی قیمت با باند که عرض کردم را) فراموش کرده بودم و برای همین بولینگر را کنار گذاشته بودم... در حالی که می توانست کمک خوبی باشد و در کنار نشانگرهای دیگر کارایی داشته باشد...
    از طرف دیگر ایده ی استفاده از atr هم خیلی جالب بود برای من... و باعث شد دوباره به این نشانگر هم نگاه کنم... مانند بولینگر... (شما برای من این دو تا را زنده کردید )
    ولی در مورد خود برنامه ی tma bands یک مقدار جای فکر دارد... به گمان من این برنامه اشتباه است... حالا دست کم در برنامه ی آمی بروکری که من دیدم این گونه بود... و چون برنامه نویس آن کاملا مشخص بود مبتدی بوده احتمالا از روی برنامه ی متاتریدر کپی کرده...
    یعنی فکر می کنم برنامه ای نیست که بتواند در زمان «حال» به خوبی کار کند... و نتایج خوبی که نشان می دهد احتمالا در گذشته است! چون در آن کدهایی که من دیدم و در جستار هم نشان دادم «نگاه رو به آینده» وجود دارد داخل کد ها... که یک جور تقلب و کلک حساب می شود! (مثل این می ماند که ما از پیش به رایانه پاسخ سوالات را داده باشیم!!!)

این مثلا خوراک اولیه ای است که من از بولینگر می گیرم که می دهم به نشانگرهای دیگرم که در آخر بدهم به سامانه هایم:

http://i67.tinypic.com/110kdoj.jpg
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام نوام جان،
    در مورد این چند خط آخر...
    چند یا بهتر است بگویم چندین بار من این گونه شدم... هنگام کد نوشتن ناگهان آدم می بیند نتایج یک جاهایی خیلی خوب می شود... اصلا برخی اوقات آدم یک چیزهایی می بیند که در پوست خود نمی گنجد!
    پاسخ هایی بالاتر از سالی چند هزار درصد!
    یکی دو هزار درصد سود برای یک سال!!!
    اوووووف...
    آن هم به صورت متوسط و نرم و جوری که هر ماه به ماه یک سود مطمئن به آدم بدهد...

آدم می خواهد از خوشحالی پر در بیاورد...
    احساس می کند کارهایش نتیجه داده...

ولی بعد که یک مقدار دقیق تر می شود می بیند که نه بابا...
    آدم خودش به خودش کلک زده...
    وسط کارها یک جا به جای اینکه بنویسد:
    ref(c , -i)
    نوشته:
    ref(c , i)
    و همین باعث شده رایانه هنگام کار به آینده نگاه کند و کار خوب شده...

حالا این که خوب است...
    نتایج یکی دو هزار درصده کاملا معلوم است که چرت است و آدم سریع متوجه می شود...
    ولی برخی اوقات که سودهای معقول از سامانه های آدم خارج می شود آدم نمی تواند متوجه شود که شاید یک جای کار خراب بوده!
    (دیگر ببینید برنامه چقدر ضایع بوده که سود های رویایی را خراب کرده و تبدیل کرده به سودهای معقول!)

اینجا هم همین بود... انگار...
    آن دوستمان که کد را نوشته بود در برنامه اش قرار داده بود:
    sma[i+j
    در حالی که داخل کروشه باید منفی باشد...
    امیدوارم نمونه ی اصلی متاتریدر این گونه نباشد... یک نگاه بکنم... (البته برای من که مهم نیست... شاید هم اصلا نگاه نکنم... چون من خودم کد خودم را نوشته ام و به tma و multiplyer و از این جور چیزها کاری ندارم...)
    «محمد حسین» هستم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

در مورد این چند خط آخر...
    چند یا بهتر است بگویم چندین بار من این گونه شدم... هنگام کد نوشتن ناگهان آدم می بیند نتایج یک جاهایی خیلی خوب می شود... اصلا برخی اوقات آدم یک چیزهایی می بیند که در پوست خود نمی گنجد!
    پاسخ هایی بالاتر از سالی چند هزار درصد!
    یکی دو هزار درصد سود برای یک سال!!!
    اوووووف...
    آن هم به صورت متوسط و نرم و جوری که هر ماه به ماه یک سود مطمئن به آدم بدهد...

آدم می خواهد از خوشحالی پر در بیاورد...
    احساس می کند کارهایش نتیجه داده...

ولی بعد که یک مقدار دقیق تر می شود می بیند که نه بابا...
    آدم خودش به خودش کلک زده...
    وسط کارها یک جا به جای اینکه بنویسد:
    ref(c , -i)
    نوشته:
    ref(c , i)
    و همین باعث شده رایانه هنگام کار به آینده نگاه کند و کار خوب شده...

حالا این که خوب است...
    نتایج یکی دو هزار درصده کاملا معلوم است که چرت است و آدم سریع متوجه می شود...
    ولی برخی اوقات که سودهای معقول از سامانه های آدم خارج می شود آدم نمی تواند متوجه شود که شاید یک جای کار خراب بوده!
    (دیگر ببینید برنامه چقدر ضایع بوده که سود های رویایی را خراب کرده و تبدیل کرده به سودهای معقول!)

اینجا هم همین بود... انگار...
    آن دوستمان که کد را نوشته بود در برنامه اش قرار داده بود:
    sma[i+j
    در حالی که داخل کروشه باید منفی باشد...
    امیدوارم نمونه ی اصلی متاتریدر این گونه نباشد... یک نگاه بکنم... (البته برای من که مهم نیست... شاید هم اصلا نگاه نکنم... چون من خودم کد خودم را نوشته ام و به tma و multiplyer و از این جور چیزها کاری ندارم...)

http://i68.tinypic.com/t5gmxt.jpg

متاسفانه دو سه تا از پرونده های مرتبط با این برنامه را در متاتریدر نگاه کردم و همین بود...
    بالا یکی اش را نشان دادم. یکی دیگر هم عینا همین بود. انگار از هم دیگر کپی کرده اند...
    و همان گونه که عرض کردم وقتی خودم دستی محاسبه کردم نتایج با نتایج این کدها فرق داشت. (tma در حقیقت دو تا sma تو در تو است... و محاسبه ی آن کار راحتی است.)
    حالا زیاد مهم نیست...
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

http://i68.tinypic.com/t5gmxt.jpg

متاسفانه دو سه تا از پرونده های مرتبط با این برنامه را در متاتریدر نگاه کردم و همین بود...
    بالا یکی اش را نشان دادم. یکی دیگر هم عینا همین بود. انگار از هم دیگر کپی کرده اند...
    و همان گونه که عرض کردم وقتی خودم دستی محاسبه کردم نتایج با نتایج این کدها فرق داشت. (tma در حقیقت دو تا sma تو در تو است... و محاسبه ی آن کار راحتی است.)
    حالا زیاد مهم نیست...
    متاسفانه انگار سایت های متاتریدر 4 و 5 را به روی آی پی های ایران بسته اند و گردش در آن ها یک مقدار سخت شده ...
    آمی بروکر را هم بسته اند...
    دوستانی که این مشکل را دارند و هم زمان مانند من دوست ندارند فیلتر شکن را باز کنند می توانند از cash خود گوگل استفاده کنند... به این صورت که وقتی در گوگل جستجویشان را انجام دادند به جای آن که روی خود پیوند اصلی کلیک کنند، روی فلش کوچکی که در انتهای آن آدرس سبز رنگ (زیر هر پیوند) قرار دارد کلیک کنند و گزینه ی cashed را بزنند. (شاید مترجم گوگل هم بتواند همین کار را بکند.)
    «محمد حسین» هستم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    در گروه ساختمان به نظرم موج 4 بزرگ ( طی اصلاح پیجیده خود ) در حال اتمام است و وارد موج 5 بزرگ خواهیم شد . بعد ار این اتمام موج 5 وارد اصلاح طولانی مدت خواهیم شد که در صنعت ساختمان هم همین اتفاق خواهد افتاد.
    جناب محمد حسین سلام
    خیلی استقرایی عمل کردن وقت و زمان زیادی می خواهد و نتایج کمتر است .
    من به این نتیجه رسیده ام باید ابتدا شمای کلی ترسیم شود و بعد مابقی قضایا
    مثلا در مطلب فوق اگر درست گفته باشم بقیه موارد بهتر قابل رصد می شود.
    الان نظر شما در رابطه با شاخص ساختمان چیست در کجای این پلن کلان قزار داریم ؟ آیا به نظر شما مطلب بالا درست است ؟
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

متاسفانه انگار سایت های متاتریدر 4 و 5 را به روی آی پی های ایران بسته اند و گردش در آن ها یک مقدار سخت شده ...
    آمی بروکر را هم بسته اند...
    دوستانی که این مشکل را دارند و هم زمان مانند من دوست ندارند فیلتر شکن را باز کنند می توانند از cash خود گوگل استفاده کنند... به این صورت که وقتی در گوگل جستجویشان را انجام دادند به جای آن که روی خود پیوند اصلی کلیک کنند، روی فلش کوچکی که در انتهای آن آدرس سبز رنگ (زیر هر پیوند) قرار دارد کلیک کنند و گزینه ی cashed را بزنند. (شاید مترجم گوگل هم بتواند همین کار را بکند.)
    بلی... می شود... به عنوان نمونه اینجا را نگاه کنید:
    http://translate.google.com/translat...forum%2F181241
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع