صفحه 333 از 600 نخست ... 233283323330331332333334335336343383433 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,321 به 3,330 از 5991

موضوع: کارگاه

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    حسینا
    ====

نگاه کنید آن آستانه ی بالا را در 9200 رعایت نکردم... افسوس و صد افسوس...
    الان روی همین 7950 ریال هم یک آستانه ی زیان (و به تبع آن یک مقاومت مهم) وجود دارد. ان شاء الله به این یکی دیگر پای بند باشیم...

البته الان که بست... نمی دانم برای چه بست...

یک کار خوب هم این است که خود سهم را تبدیل به حق بکنیم... (الان خود سهم 8200 است و حق تقدم 6200 که 1000 ریال می شود اینجا استفاده کرد و با دید بلند مدتی که ما به حسینا داریم می ارزد...)

ما که نفهمیدیم برای چه بست... (تعدیلش زیر 20 درصد بوده) و دلیل توقفش هم ابهام نبوده...

به هر حال...

به نگر می رسد از همین جا می تواند برگردد... علاوه بر خط روند دو تا فیبوی باحال هم روی هم افتاده اند همین جا روی 7950 ریال...

به خصوص اینکه دو تا الگوی شمعی بسیار زیبای مرد آویزان زده. (انصافا این دو تا خیلی خوشگل است... نگاه کنید!)

وضع نشانگر ها خیلی افتضاح است و موج شماری مشخص نیست.

این باعث می شود که برای جلوگیری از زیان بیشتر خیلی خیلی حواسمان را جمع کنیم و این آستانه زیان 7950 ریالی را جدی بگیریم. (اگر قرار بر افت است خدا کند این هم مانند آن قندی ها یک بالایی -ولو شده موقت- بزند که بتوانم آبرومندانه ازش خارج شوم...)

(اصلا انگار روی 9200 ریال کور بوده ام... واگرایی شدید هم بوده و ندیدم!)
    سلام و صبح به خیر خدمت محمد حسین عزیز و تکنیکالیست

برو خدا رو شکر کن هر چند تعداد اندکی حسینا و حق تقدمش داری!!!
    این برای دومین باره حسینا برای تعدیل با اهمیت میبنده یکی سال 93 پس از عرضه اولیه در قیمت 1700 بود فک کنم که 4000 تومن باز کرد اینم از دیروز که باز برای تعدیل با اهمیت بست
    اوضاع شرکت رو به راه شده و تعدیل با اهمیت سود داره !!!!بسته شدنش به همین خاطر بوده
    و بعضی از دوستان که اطلاعات خوبی از این شرکت دارن قبل از بسته شدنش سنگین وارد شدند!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام و صبح به خیر خدمت محمد حسین عزیز و تکنیکالیست

برو خدا رو شکر کن هر چند تعداد اندکی حسینا و حق تقدمش داری!!!
    این برای دومین باره حسینا برای تعدیل با اهمیت میبنده یکی سال 93 پس از عرضه اولیه در قیمت 1700 بود فک کنم که 4000 تومن باز کرد اینم از دیروز که باز برای تعدیل با اهمیت بست
    اوضاع شرکت رو به راه شده و تعدیل با اهمیت سود داره !!!!بسته شدنش به همین خاطر بوده
    و بعضی از دوستان که اطلاعات خوبی از این شرکت دارن قبل از بسته شدنش سنگین وارد شدند!!!
    سلام داداش؛ خدا از دهانت بشنود...
    ای آقا... ما که از این بخت ها نداریم...
    کچینی ام بسته شده... (الان چقدر شد؟ گمان کنم می خواهد یک سال بسته بماند...)
    توریلم بسته شد...
    کفپارسم بسته شد و این گونه ضدحال باز شد...
    قشکرم در بهترین حالت باز شد ولی در بدترین حالت باز شد... (البته باز خدا را شکر یک بازدهی ای داد... هر چند کمتر از گروه...)
    خیلی های دیگر همین جور...
    این هم از حسینا...
    کلا گمان کنم سازمان بورس دنبال من راه افتاده ببیند من چه می خرم همان را مسدود کند!
    حالا معلوم نیست کی بازش کنند...
    ===============
    انگار الان دارند توریلم را باز می کنند.
    ===============
    بابت اطلاعات ناب متشکر.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام داداش؛ خدا از دهانت بشنود...
    ای آقا... ما که از این بخت ها نداریم...
    کچینی ام بسته شده... (الان چقدر شد؟ گمان کنم می خواهد یک سال بسته بماند...)
    توریلم بسته شد...
    کفپارسم بسته شد و این گونه ضدحال باز شد...
    قشکرم در بهترین حالت باز شد ولی در بدترین حالت باز شد... (البته باز خدا را شکر یک بازدهی ای داد... هر چند کمتر از گروه...)
    خیلی های دیگر همین جور...
    این هم از حسینا...
    کلا گمان کنم سازمان بورس دنبال من راه افتاده ببیند من چه می خرم همان را مسدود کند!
    حالا معلوم نیست کی بازش کنند...
    ===============
    انگار الان دارند توریلم را باز می کنند.
    ===============
    بابت اطلاعات ناب متشکر.
    مطمئن باش حسینا به قول جناب خان یه ایطو چیزهایی تو خودش داره
    افتتاح جزیره نگین بوشهر در کمتر از 269 روز دیگر و سرمایه گذاری عظیم شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا این یه مورد
    شرکت مجدد در مناقصه قرارداد عملیات جنرال کارگو بندر بوشهر!!
    مخازن سوخت موجود در بنادر امام!!!
    تخلیه و بارگیری بندر نوشهر و بندر شهید رجایی و ...
    خلاصه اینکه حسینا در سال جاری و سال آینده حرفهای خوبی برا گفتن داره و رقیب جدی تاید واتر می باشد

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

دمت گرم.

در حتاید هم خیلی دوست دارم یک زمانی سهامداری خوب (یعنی بیش از ده درصد سبد، بیش از سه چهار ماه) داشته باشم.

سهامدارانش خیــــــــلی آدم های باحال و خون گرمی هستند... اکثرا هم سهامدارانش خود کارکنان شرکت هستند. (گمان کنم همان طرف های شما می شود.)

این را عیسی رضایی ِ *** بالا کشیده بود... قرار بود به موقع بیاندازد به بازار که انگار هنوز موقعش نشده...ا

اکنون نمودارش را نگاه انداختم (سرسری) انگار موج 3 است! شاید دارد زمانش می شود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دمت گرم.

در حتاید هم خیلی دوست دارم یک زمانی سهامداری خوب (یعنی بیش از ده درصد سبد، بیش از سه چهار ماه) داشته باشم.

سهامدارانش خیــــــــلی آدم های باحال و خون گرمی هستند... اکثرا هم سهامدارانش خود کارکنان شرکت هستند. (گمان کنم همان طرف های شما می شود.)

این را عیسی رضایی ِ *** بالا کشیده بود... قرار بود به موقع بیاندازد به بازار که انگار هنوز موقعش نشده...ا

اکنون نمودارش را نگاه انداختم (سرسری) انگار موج 3 است! شاید دارد زمانش می شود...
    حتاید اکثر سهامدارنش میشن کارمندهای شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی
    پدر خودم اون روز یه برگ سهمی نشونم داده مربوط به سال 77/78 میگه بیا برو چک کن ببین چقد سهم دارم چقد پوله براش چک کردم تا 67 هزار تایی سهم داره بهش گفتم اینو چند خریدی گفت شاید 1/2 تومن و از حقوقمون کسر میکردن اون موقع بهش گفتم الان حول و حوش 30 تومنی شده دقیقا مثه بازنشستگان شرکت صدرا
    گفت خب برو با همین برا خودت خرید و فروش کن و سهامدار بشو
    ولی خب سهام حمل و نقلی و وابسته به تجارت دریایی رشد خوبی رو در آینده کشور براشون متصور هستم با توجه به افزایش روند واردات و صادرات کشور ایران با کشورهای همجوار

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

حتاید اکثر سهامدارنش میشن کارمندهای شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی
    پدر خودم اون روز یه برگ سهمی نشونم داده مربوط به سال 77/78 میگه بیا برو چک کن ببین چقد سهم دارم چقد پوله براش چک کردم تا 67 هزار تایی سهم داره بهش گفتم اینو چند خریدی گفت شاید 1/2 تومن و از حقوقمون کسر میکردن اون موقع بهش گفتم الان حول و حوش 30 تومنی شده دقیقا مثه بازنشستگان شرکت صدرا
    گفت خب برو با همین برا خودت خرید و فروش کن و سهامدار بشو
    ولی خب سهام حمل و نقلی و وابسته به تجارت دریایی رشد خوبی رو در آینده کشور براشون متصور هستم با توجه به افزایش روند واردات و صادرات کشور ایران با کشورهای همجوار
    ای آقا... این رشد مبادلات خیلی وقت است حرفش هست... دقیقا مانند تحریم و رونق که آقای روحانی عزیز هر روز می آید می گوید درست شد! باید ببینیم چه زمانی واقعا در عمل درست می شود...
    ============
    داستان شما نصفه ماند... خووووووووووب... بعدش چه؟ رفتی روی آن 70 هزارتا سهم کار کردی؟ یا اینکه تریپ جوانمردی و از این حرف ها برداشتی و ولش کردی؟
    ============
    این سهامداران حتاید را خیلی دوست دارم. مجمعش خیلی گرم است... کلا شما جنوبی ها خیلی خون گرم هستید. در مجمع طرف حسابی اعتراض می کرد... ولی اصلا اعتراض هایش اذیت کننده نبود که هیچ دلچسب هم بود...
    جالب اینجا است که اکثر سهامداران حتاید به حتاید به چشم یک فرصت سرمایه گذاری یا به چشم یک کالایی که باید دو روز دیگر بفروشند نگاه نمی کنند... همه آنجا را «خانه» ی خودشان می دانند! و جالب تر اینکه همه «سازمان بنادر و کشتی رانی» را پدر حتاید (بلکه پدر خودشان!) می دانند!!!
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ای آقا... این رشد مبادلات خیلی وقت است حرفش هست... دقیقا مانند تحریم و رونق که آقای روحانی عزیز هر روز می آید می گوید درست شد! باید ببینیم چه زمانی واقعا در عمل درست می شود...
    ============
    داستان شما نصفه ماند... خووووووووووب... بعدش چه؟ رفتی روی آن 70 هزارتا سهم کار کردی؟ یا اینکه تریپ جوانمردی و از این حرف ها برداشتی و ولش کردی؟
    ============
    این سهامداران حتاید را خیلی دوست دارم. مجمعش خیلی گرم است... کلا شما جنوبی ها خیلی خون گرم هستید. در مجمع طرف حسابی اعتراض می کرد... ولی اصلا اعتراض هایش اذیت کننده نبود که هیچ دلچسب هم بود...
    جالب اینجا است که اکثر سهامداران حتاید به حتاید به چشم یک فرصت سرمایه گذاری یا به چشم یک کالایی که باید دو روز دیگر بفروشند نگاه نمی کنند... همه آنجا را «خانه» ی خودشان می دانند! و جالب تر اینکه همه «سازمان بنادر و کشتی رانی» را پدر حتاید (بلکه پدر خودشان!) می دانند!!!
    این بحث سهام حتاید که داشته جریان تازه هستش و 2 هفته پیش تقریبا که گفت بیا برو و چک کن منم گفتم باشه برات چک میکنم بعد که چک کردم گفت خب با همین کار کن چون اویلش که شروع کردم بورس خیلی ازش خواستم پول قرضم بده باهاش کار کنم سرمایه گذاری کنم مخالفت میکرد و میگفت میخوای بدبختمون کنی ولی خب ما از خودمون سرمایه گذاشتیم کم کم و با وام هر چی داشتیم رو سهم خریدیم خلاصه اینکه اینم جریان سهام
    در خصوص تعریف از جنوبی ها ما ارادت ویژه ای داریم ما برخوردمون با همه همینطوری خونگرم و مهمون نوازانه هست و کلا آدم های پر حرف و خوش مشرب و همیشه پر تعریفی هستیم کافیه شما بگی ب ما ته ه بسم الله رو رفتیم و کلی حرف زدیم باهاتون!!
    به خاطر لهجه جنوبی حرفهامون به دل میشینه
    ما که دعوتت کردیم تشریف بیار جنوب در خدمتت هستیم میریم صدرا رو از نزدیک ببین عسلویه میریم و فازهای پارس جنوبی رو ببین یه کلبه درویشی هم هست متعلق به خودتونه تشریف بیارید خوشحال میشویم ما جنوبیها کلا خونگرم و مهمون نواز هستیم البته بحث تعریف از خود نباشه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

این بحث سهام حتاید که داشته جریان تازه هستش و 2 هفته پیش تقریبا که گفت بیا برو و چک کن منم گفتم باشه برات چک میکنم بعد که چک کردم گفت خب با همین کار کن چون اویلش که شروع کردم بورس خیلی ازش خواستم پول قرضم بده باهاش کار کنم سرمایه گذاری کنم مخالفت میکرد و میگفت میخوای بدبختمون کنی ولی خب ما از خودمون سرمایه گذاشتیم کم کم و با وام هر چی داشتیم رو سهم خریدیم خلاصه اینکه اینم جریان سهام
    در خصوص تعریف از جنوبی ها ما ارادت ویژه ای داریم ما برخوردمون با همه همینطوری خونگرم و مهمون نوازانه هست و کلا آدم های پر حرف و خوش مشرب و همیشه پر تعریفی هستیم کافیه شما بگی ب ما ته ه بسم الله رو رفتیم و کلی حرف زدیم باهاتون!!
    به خاطر لهجه جنوبی حرفهامون به دل میشینه
    ما که دعوتت کردیم تشریف بیار جنوب در خدمتت هستیم میریم صدرا رو از نزدیک ببین عسلویه میریم و فازهای پارس جنوبی رو ببین یه کلبه درویشی هم هست متعلق به خودتونه تشریف بیارید خوشحال میشویم ما جنوبیها کلا خونگرم و مهمون نواز هستیم البته بحث تعریف از خود نباشه
    ممنون از دعوتت؛
    ان شاء الله یک زمانـــــــــــــی بشود بتوانم برسم خدمتت؛ (ای آقا... دلم حسابی پر است... نمی دانم وقتم دارد صرف چه می شود... از صبح تا شب پشت رایانه هستم آخر هم می بینم کل کارهایی که انجام داده ام کار ِ 1 ساعت بوده! حتی از زمان تفریح و ورزشم هم زده ام... دیگر مسافرت و مهمانی و دوستان و ... به کنار الان این یک زمانی ای هم که گفتم فکر کنم برود 4-5 سال دیگر... )
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

سلام بر استاد
    استاد گرامی وقت کردی در مورد لکما رهنمایی می کنی؟ممنون

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

لکما
    ===

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    سلام بر استاد
    استاد گرامی وقت کردی در مورد لکما رهنمایی می کنی؟ممنون
    سلام

همچنان گمان کنم پیشبینی پیشین معتبر است.

آن سه تا نشانگر زیر نمودار اصلی را می بینید:

وقتی اینها با هم این گونه از یک فاز مثبت خیلی خوب می روند در فاز منفی خیلی مشخص، به نگر من، این معنی را می دهد که اصلـــــــــاح بلند مدت خواهد بود...

آن زمانبندی ای که در بالا من انجام داده بودم همین جوری چشمی و حدسی بود (کلا من زیاد به زمان در پیشبینی هایم دقت نمی کنم.) ولی الان با این حرکت به نگر می رسد تا جای ممکن باید زمان بیشتری به اصلاح در پیشبینی هایمان اختصاص بدهیم...

مثلا یک همچین چیزهایی:

یعنی فیبوناچی ِ 162 یا 262 درصد که می شود یکی دو ماه دیگر!

نتیجه:
    پیشنهاد خرید نیست. (ممکن است روند رکود اذیت کننده و بلند مدت داشته باشد.) باید منتظر تغییر روند ماند (از حالت پیشبینی محور در حالت روند محور تغییر حال دهیم. یعنی هر هفت هشت روز یکبار اگر موج قوی افزایشی داشت دوباره بررسی اش کنیم.)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/05/22 در ساعت 22:45
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع