صفحه 207 از 600 نخست ... 107157197204205206207208209210217257307 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,061 به 2,070 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر
    گرامی یه سوال دارم که نمی دونم چطور خصوصی بفرسم به همین خاطر جسارتا اینجا می نویسم
    راهنمایی می خوام
    کارگزاری من دیروز سهام فاراکم رو که اعتباری برای با وام 22 درصدبهم داده بود بدون رضایت من فروخت باکلی ضرر الان الانم کلی سود تو این چهار ماه رو حسابم فرستاده و کلی بدهکارم کرده چه کنم ؟چکار کنم؟ دوباره سهامم رو بهم بده با جایگزین کنه تا از ضرر در برم میشه شکایت کرد ؟ به کجا ؟چکار کنم ؟ممنون ببخشید احساسم میگه در این موارد هم شما مطلع هستید ممنون می شم امروز راهنمایم کنین تشکر
    سلام
    امیدوارم حالتان خوب باشد.

اطلاع زیادی ندارم. چون هیچ وقت در زندگی ام وام نگرفتم و کلا از وام می ترسم... (هر چند قرض گرفته ام و بابت همان قرضی که الان دارم احساس خیلی بدی دارم...)

من شنیده ام کارگزاری ها مجاز هستند وقتی وام پرداخت نمی شود خود به خود بخشی از دارایی شخص را می فروشند. با هر قیمتی که شد... و معمولا هم از نقد_شونده ترین سهم ها شروع می کنند...

بهترین کار فکر کنم این است که با خود کارگزاری صحبت کنید (مدیریت کارگزاری) و بخواهید وام را برگردانند و راه بیایند... اگر اشتباه نکنم شنیده ام که یک همچین کارهایی می کنند...

چیز دیگری که به ذهنم می رسد این است که به سازمان بورس شکایت کنید. به صورت برخط(online) از این پیوند:
    https://shekayat.seo.ir/UserPanel.aspx
    و داخلش این:
    https://shekayat.seo.ir/DefaultPubli...kayat_Reg_Real

ولی در کل چیزی نمی دانم. کسی را هم در انجمن ها نمی شناسم متخصص اعتبار گرفتن باشد که راهکارش را بلد باشد...
    یک راهش هم این است که زنگ بزنید سازمان بورس و از آنها بپرسید باید چه کنید.
    شرمنده
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 1,372 بار در 454 ارسال

سپاسگزارم انشاالله شما رو ببینم علی یارت

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده است:

خاطرات - سال گند 95
    =============

سلام.
    سال نو مبارک.
    سال 95 تمام شد و مهلت ما هم تمام شد و متاسفانه
    به نتیجه ای که باید نرسیدیم.
    ناراحتم... سال خوبی نبود... نه به خاطر اینکه پولم کم شد... نه به خاطر اینکه موفق نشدم... بلکه به خاطر اینکه حتی تلاشی که مد نظرم هم بود نتوانستم انجام دهم... چه می دانم... شاید خودم را چشم زده ام... آخر این قدر از پشت کار خودم خوشم آمد که یک باره همه چیز برعکس شد و دیگر اصلا نتوانستم کار کنم... و تنها کاری که کردم تلف کردن الکی وقت بود... کشتن وقت...
    به هر حال...
    البته بخشی از ناراحتی ام به خاطر موفق نشدنم هم هست... اگر بورس را می توانستم به جایی برسانم، هم یک دلگرمی (یک پایگاه پشتیبانی... یک اطمینان خاطر از مسائل و مشکلات دنیوی...) برای خودم ساخته بودم و هم امید ترقی بیشتر... و برخورداری از رفاه و هم دنبال کردن شغلی مورد علاقه....

همین الان هم فکر کنم بتوانم از همین سامانه هایی که ساخته ام یکی را دست کاری کنم تا اندکی بیش از سود بانکی به من سود بدهد...
    ولی حتی دیگر دل و دماغ این کار را هم ندارم... نمی دانم چرا همه ی انگیزه و حوصله و انرژی ام رفته... اصلا افسردگی گرفته ام... اصلا دست و دلم به کار کردن نمی آید...

بگذریم...
    می گویند همه در یک چیز متفق القول هستند که سال 95 سال گندی بود...
    این سال گند امیدوارم با سالی نیکو و خوش یمن جبران شود...
    بنده هم شاید تا شغلی دیگر پیدا کنم از این اندک فرصتی که دارم استفاده کنم و یک مقدار تلاش کردم... (اگر دل و دماغی باشد...)
    فعلا یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

طلا
    ===

سلام
    این نمای کلی است:

نکات:
    1- چیزی که کاملا مشهود است وجود خطوط روندی شبیه کانال است در نمودار که خیلی دقیق و زیبا هستند. (یعنی قابل اطمینان)
    2- نشانگر های مختلف هیچ چیز خاصی را نشان نمی دهند. یعنی هم به آنها می آید که از همین جا بروند بالا و در سقف بمانند و هم برعکس...
    3- متاسفانه حجم قابل مشاهده نیست و برای همین یک بخشی از بررسی ناقص می ماند.
    4- الگوی قیمتی خاصی وجود ندارد... یک اسپایک بوده که تمام شده (هم از نظر زمانی و هم از نظر اندازه)

5- در مقیاس بسیار بزرگ (قاب زمانی هفتگی) که نگاه کنیم یک رشد فوق العاده مشاهده می شود (به احتمال قوی مربوط به افت ارزش دلار باشد...) که وقتی با ابزار fibonacci retracement بررسی اش می کنیم می بینیم تا حد معقولی افت کرده (پنجاه درصد) و بیشتر از این نیاز ندارد که افت کند. البته!

6- البته چیزی که به چشم می آید بحث زمان است! از نظر زمانی زمان افت به نظر نمی رسد پایان یافته باشد!!! شاید به اندازه ی نصف یا کل زمان ریاست جمهوری ترامپ وقت لازم باشد تا اونس طلا انرژی کافی برای بالا رفتن مجدد را در خود ذخیره کند...

نمای بزرگتر (مقیاس کوچکتر) :

به عنوان نتیجه گیری می توان
    پیشبینی کرد (محتمل ترین حالت این است) که طلا یک مقدار کم برود بالا (مثلا به اندازه ی یک هفته) بعد به سقف کانال (یعنی 1290 تا 1300 دلار) که رسید آنجا گیج بخورد.
    از آنجا به بعد هم باز محتمل ترین حالت این است که نتواند 1300 را رد کند و یک ریزش سنگین داشته باشد... ریزشی در حد یک تا سه ماه... تا 1100 دلار... و باز هم بعد از آن پیشبینی می شود نتواند کار خاصی بکند و برود در کما... تا یکی دو سال... یعنی حرکات پر قدرتی ازش نبینیم...

لازم به ذکر است که این مقاومت 1290-1300 دلار خیلی مهم است و اگر بتواند آن را بشکند پیشبینی بالا باطل می شود. (به شدت هم باطل می شود!)
    یعنی
    اگر بتواند 1300 دلار را بشکند به شدت پیشنهاد خرید می شود. (به قول فرنگی ها Strong Buy)
    «محمد حسین» هستم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)

سلام سال نو مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشید استاد گرامی

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

تمام بازار مثبت شده... بعید نیست مانند پارسالش کنند...
    آدم فکر می کند به خاطر نبود حقوقی ها (حقوقی های فروشنده) بازار مثبت شده... ولی در خیلی از نمادها که نگاه می کنی همین حقوقی ها هستند که در حال خرید هستند... مثلا خودرو

ویرایش توسط mhjboursy : 2017/03/25 در ساعت 10:43
    «محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من باز دوباره می خواهم خگستر بخرم...
    البته در قیمت پایین نمی دهند و من 362 تومان نشسته ام.
    شاید اگر صف خودرو ماند در قیمت بالاتر خرید کردم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    سلام سال نو مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشید استاد گرامی
    سلام
    متشکرم
    سال نو شما هم مبارک. ان شاء الله سالی پر از شادی و سلامتی و پیروزی پیش رو داشته باشید.
    «محمد حسین» هستم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وقوام هم یک مقدار از عقب ماندگی هایش را انگار می خواهد جبران کند...

چند وقت پیش یکی از دوستانی که یک مقدار اهل سفته بازی است (در جستارش در سایت همسایه) را دیدم دارد فعالیت می کند...

ببینیم چه می شود...

فاهواز و خصدرا هم که نشان کرده بودیم و چندین بار در این جستار از آن صحبت کرده بودیم پریدند... حسینا هم پرید... فاذر البته همچنان مانده...
    «محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)

سلام استاد گرامی
    باز سال جدید و سوالات مکر و ناشیانه من
    با عرض تشکر از شما و سود روز افزون براتون میشه وقت شد از شاخص سیمان و انبوه سازی و قند و شکر یه راهنمایی دیگه داشته باشین ممنون و سپاس

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rasam از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع